MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Dnes vyšla Nová Regena. Je tam hodně o MMS, o návštěvě Jima Humbla v Praze plus případ úspěchu MMS u rakoviny slinivky u paní z Prahy. Zajímavé číslo, doporučuji.


michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Všechny uživatele mms 1 zdravím,jsem zde uplně novej a prosil bych o radu ,mám helicobakter a prvni dvojkombinace antibiotik nezabrala,beru druhou dvojkombinaci antibiotik plus emaneru 40mg 2 krat denně a bolí mě strašně žaludek ,tak jsem si koupil mms1.Mohu poprosit aby mi někdo poradil jak brat mms1 na zničení Helicobaktera,jak začit jak dlouho a kolik brat maximalně kapek mms1,a zda mohu když začnu uživat mms1 brát dohromady i antibiotika a léky na snižováni kyselosti žaludku Emanera.Moc děkuji za pomoc všem a přeji hodně zdravi a hezkej víkend.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím michalek, ja by som veľmi rád poradil no neviem a tiež sa tu učím. Musíš počkať na odborníkov, čo sú tu oni poradia. Medzi najrozumnejších pánov tu patria, aspoň mne to tak pripadá Batles, Palo, Slavek Krepelka, poota, early123, sisa, ak som na niekoho zabudol, omlúvam sa. Prajem veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

michalek píše:.. jak brat mms1 na zničení Helicobaktera,jak začit jak dlouho a kolik brat maximalně kapek mms1,a zda mohu když začnu uživat mms1 brát dohromady i antibiotika a léky na snižováni kyselosti žaludku Emanera.Moc děkuji za pomoc všem a přeji hodně zdravi a hezkej víkend.
Trochu si to uspořádáme.
Helicobactera není rozumné "zničit", protože je v zažívání docela potřebný :!:
Jenomže jeho místo je v tenkém střevě a nemá nikam jinam co lézt!
Potíže s ním jsou, když se dostane do žaludku, což bývá v případě, že je v žaludku málo kyseliny solné/chlorovodíkové. Helicobacter si tam jako odpad vytváří svoje kyseliny, ve kterých pochopitelně nemůže úspěšně žít - proto vytváří "ostrůvky", kolem kterých jsou ty jeho kyseliny. Ostrůvky se posléze mění v žaludeční vředy, kyseliny způsobují pálení žáhy a naleptávání jícnu. Prostředky na snižování kyselosti žaludku mají dva účinky - jednak zmírňují potíže a druhak, a to především, neutralizují Helicobacterovi jeho výkaly, takže se může radostně množit a zvětšovat ty svoje "ostrůvky".
Správnou cestou je zřejmě neutralizace Helicobacterových výkalů, ale s následným zvýšením kyselosti žaludečního obsahu kyselinou solnou/chlorovodíkovou. To lze buď pitím vody, do které se přidá přímo pár kapek kyseliny, a nebo užíváním Betainu HCl.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Poota prosím mám teda dobrat antibiotika bez uživani léku na sniženi kyselosti na žaludek nebo přestat brát všechno,a pak nasadit kyselinu,a mohu brát MMS 1 a nevíš v jake dávce??Děkuji za odpověd.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Antibiotika se mají zásadně dobrat, takže tady není co řešit.
Lék na snížení kyselosti ber taky, ale v nějakém časovém odstupu doplňuj kyselinu chorovodíkovou. Dá se koupit v lékárně a nebo technická v drogerii - ta vyjde levněji, ale je koncentrovanější, takže opatrně. Doporučuji naředit - do 9ti dílů vody opatrně přidat 1 díl kyseliny - vznikne kyselina 3,5% chemických = 10% lékárenských. Několik kapek do sklenice vody. Kolik kapek, je nejlepší si vyzkoušet.
Nebo si pořiď Betain HCl tablety a nebo tobolky.
MMS můžeš použít taky, doporučuji ho aktivovat toutéž kyselinou. Počet kapek se nedá "předepsat", protože začneš od jedné nebo dvou kapek a potom zvolna, ale opravdu zvolna navyšuješ tak, aby nevznikaly žádné nepříjemné pocity, problémy a nebo nechuť k MMS. Z toho, jak se ptáš mám dojem, že sis vlákna o MMS nečetl a nebo četl dost nepozorně. Zkus taky Hledání :idea: .

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

michalek píše:Poota prosím
Nazdar Michalku. Podíval bych se i na tohle http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 93#p101893 poslední odstavec. S tím zkušenost na vředa mám. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Poota takže ješte jednou dobrat antibiotika a pak teprve začit s MMS1???Ja už jsem začal s uživaním kapka rano kapka odpoledne 2 kapky večer ale mám strach to brat s antibiotikama ktere doberu až přišti tyden večer ve čtvrtek,takže dobrat antibiotika POTOM TEPRVE MMS1?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Myslím, že MMS můžeš brát i k těm antibiotikům, ale za důležitější považuji to doplňování HCl.

Zdravím - poota
P.S. Koukám, že Ti schází "doktor", kterého bys mohl na slovo poslouchat. A pak na něj třeba nadávat.
Uvědom si, že sem lezeš právě proto, aby ses sám uměl rozhodnout, co je pro Tebe vhodné a co ne. Máš tady spoustu informací, ze kterých si můžeš udělat svůj vlastní názor a tím se potom řídit.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

poota píše:Myslím, že MMS můžeš brát i k těm antibiotikům, ale za důležitější považuji to doplňování HCl.
Ano, to se nebije s ničím, ani s těmi antibiotiky...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Michalek, ATB dober, ať jseš v klidu. A pak ber MMS1 každou hodinu, osm hodin denně. Začni s 1 kapičkou, postupně dojdi až ke třem, víc není potřeba. Aktivovat můžeš kys.citronovou, ale pak musíš HCL brát mimo, nebo můžeš aktivovat s HCL a pak ji už, myslím, nemusíš extra doplňovat. Pár týdnů to takto vydrž, mělo by to stačit. Jestli ne, budeš pokračovat.


miranda323
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 02 čer 2012 18:41

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od miranda323 »

tak prvyy den uzivania mms......rozhodla som sa s uzivanim mms nakolko trpip dlhodobo kwasinkou,ktora ma trapi w oblasti zenskych organov....den som zacala ako kazdy iny.raajky hrozno potom kawa ciga..........pol litra ovocno zeleninova stawa. o 12 prva dawkamms 4kvapkyy kazde dwe hodiny.do beda prawidelna ranna stolica po stawe a melone este asi 3 krat to je klasika potom uz cez den stolicu nemawam skor wynimocne ph mocu merane pocas brania mms w norme 7.ucinky zatial ziadne.cely den som citala reakcie na mms tak som sa trochu aj zlakla ze mmsko som brala len na ovocie nejaka slecna pisala ze nastali potiaze tak som sa najedla t.j poliewka a tyycinky z listkoveho cesta.nedalo mi to a ph som si odmerala stale je o.k okolo7.dnes rano som si ph odmerala znowa stale je w ramci normy...budem pokracovat w 4 kwapkach a w urinowom klystire ....skusala somm mmsko na zuby kedze mam zubny kamen dala som si 7kvapiek a asi 10 kvapiek citronu podivny smarad z oblasti zubow zmiesany s pachom chloru .....zuby umyte asi zhruba 5krat ztial ziadny vyysledok :ewhistle:


michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Siso děkuji ,mohu doufám aktivovat MMS i citronovou štavou?Nejsem moc pro kyselinu citronovou,chtěl bych se tě ješte zeptat jak dlouho se může brát MMS a jak dlouho si mám dodávat HCL?Na zdejším foru jsem se dočetl že MMS po delši době udajně niči imunitni sistem a něco děla s bílyma krvinkama,je toho na foru strašně moc,nevím co dřive čist,děkuji za odpověd a přeji hezkou Neděli.


lena

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od lena »

michalek píše:je toho na foru strašně moc,nevím co dřive čist,děkuji za odpověd a přeji hezkou Neděli.

radeji si precti neco zde:

http://www.emms.cz


zde jsou opravdu vsechny vyzkousene veci s mms a take nejnovejsi a to z odborne ruky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

lena píše:zde jsou opravdu vsechny vyzkousene veci s mms a take nejnovejsi a to z odborne ruky.
Ale zde na fóru je také s MMS hodně věcí vyzkoušených a popsaných, dá se říci z odborné ruky a navíc jsou zde zkušenosti uživatelů, kteří nejsou zatíženi zamlčováním a mlžením informací, které by mohly vést k oslabení prodejnosti MMS ;) Proto si myslím, že fórum je pro informace vhodnější než stránka, kterou uvádíš ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“