MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Bardioc »

poota píše:Problém je jenom v tom, že většina lidí je líná si o čemkoli něco přečíst a nějak se rozhodovat. Nepřečtou si ani celý návod a zajímá je jenom dávkování.
Tehdy a tehdy tolik a tolik.
Nemůžu, než souhlasit. Přitom je tu vlákno se základními informacemi a PODROBNÝM POSTUPEM, kde je pouhých 17 příspěvků a to opravdu není tolik, aby se někdo vymlouval, že to dávkování a postupy nemůže najít, nebo, že na hledání nemá čas. Vlákno je tady.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Palo »

zajva píše:Jiná známá si zase na ředění sehnala destilovanou vodu, tak jsem ji to vysvětlil, že to nejde.
Nevím proč by mělo dělat problémy ředit kyselinu citronovou destilkou. Můžeš mi to objasnit?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od zajva »

někde jsem četl, že je to hladová voda která do sebe natahuje volný kyslík a kyslík právě kromě jiného údajně ty cizopasy ničí. Ale za boha si nevzpomenu kde jsem to četl :)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od poota »

"Hladová" voda je taková, ve které se všechno rozpouští daleko rychleji, než ve vodě "normální".
"Cizopasy" neničí kyslík, ale chlordioxid, který na sebe váže volné ionty, což třeba samotný kyslík tak dobře neumí. Chlordioxid má s kyslíkem společné pouze to, že se přepravuje krví stejně dobře, jako on, dokonce možná i líp.
Mám pocit, že pravý "guláš" vzniká právě publikováním nepodložených domněnek, prezentovaných jako ověřená a nebo všeobecně známá fakta.
Nic proti domněnkám a nebo teoriím nemám, jenom je potřeba zdůraznit, že se jedná právě o ně!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Palo »

poota píše:"Cizopasy" neničí kyslík, ale chlordioxid, který na sebe váže volné ionty, což třeba samotný kyslík tak dobře neumí.
Jestli chlordioxid ničí cizopasníky tak pouze ve střevech, pokud se dostane do jejich přímého kontaktu (pouze při průjmech) a pokud mimo střeva, tak maximálně jednobuněčné, jako je trichomonáda apod. Na větší cizopasníky mimo střeva ani náhodou a nemálokdy ani na ty ve střevech. Na cizopasníky jak ve střevech nebo i v těle používám hřebíček, Praziquantel, Albendazol a Ivermectin.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od huhu »

Palo píše: Na cizopasníky jak ve střevech nebo i v těle používám hřebíček, Praziquantel, Albendazol a Ivermectin.
Ptal jsem se na to ve vlákně, které mi přišlo vhodnější ( druhy očisty ). Tam reagoval Slávek.

Krom vyjmenovaných prostředků - funguje i chilli ?


.------------------------------------------------------------

co se týče destilky, ředím citronvou pouze destilkou , nemám problémy s žmolky ( je stále čirá ) a poté , co jsem vyléčil zápal plic nemám důvod si myslet , že to nefunguje.
Ten zápal jsem léčil stejně dlouho , jako kontrolní vzorek s antibiotiky, jen jsem to měl těžší bez sirupů, analgetik a oblbováků na noc.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od poota »

Palo píše: Jestli chlordioxid ničí cizopasníky tak pouze ve střevech, ...
Samozřejmě máš pravdu.
Zajvovy "cizopasy" jsem bral asi tak, jako námi používaný výraz "breberky", kterými rozumíme hlavně bacily a nižší formy "cizopasníků". Samozřejmě mě ani ve snu nenapadlo, že by tvrdil takový nesmysl, jako že vyšším formám cizopasníků by mohl být kyslík smrtelně nebezpečný :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od zajva »

samozřejmě jsem měl na mysli bacili, viry, plísně a jinou malou havěď. Já zase laicky breberky říkám vším, blechám a podobnejm potvorám - jedno lepší jak druhé, brr :lol: Trochu jsem prohledával, kde jsem to viděl o tom kyslíku i destilované vodě, ale přesně co jsem mínil jsem zatím neobjevil. Ale mám trpělivost, však na to zase někde narazím. Mezitím ale asi zapomenu, kam jsem to chtěl napsat :lol:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Palo »

huhu píše:Krom vyjmenovaných prostředků - funguje i chilli ?
Chilli také, i česnek, zázvor atd... Ale je někdy třeba papat celkem kvanta, což někdo zvládnout nemusí, proto používám snesitelnější a více účinné prostředky. Ten hřebíček v tobolkách se dá poměrně bez problémů, oproti chilli neutrhne z@dnici... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od poota »

zajva píše:... Mezitím ale asi zapomenu, kam jsem to chtěl napsat :lol:
V rannějších fázích vývoje výpadky ve fungování jeho paměťové náhražky jedinci vadí a ztrpčují mu život. S postupujícím časem již dosáhnou takové míry, že mu buď naprosto znemožní přijatelný život a nebo se s tím naučí "narábat". V tom druhém případě své priority přesunul od důrazu na chytrost k důrazu na moudrost. Tehdy se mu dá již gratulovat, protože udělal první krůček k tomu, aby se stal Drontem, zprvu jen latentním, ale pokud ho štěstí bude provázet i nadále, může se dopracovat až na Dronta projeveného, za kterého se již může i veřejně prohlásit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše:Krom vyjmenovaných prostředků - funguje i chilli ?
Do značné míry funguje i průběžné požívaní hořkých jáder, například z pecek z broskví, hořké mandle atp. Podle známého z Argentiny se tím cpali celý rok aby drželi vyšší cizopasníky, tedy červy ze střev. Nicméně chodili ročně k panu dochtorovi pro recepis na nějaký chemický dryják, který to řešil mnohem důkladněji, ale nepamatoval si jméno dryjáku. Jinak s namletým hřebíčkem nemám problém po žličkách v troše vody, hrknout do sebe a zapít čistou vodou. Není to zas tak hrozné.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Jinak s namletým hřebíčkem nemám problém po žličkách v troše vody, hrknout do sebe a zapít čistou vodou. Není to zas tak hrozné.
No 15 tobolek hřebíčku odpovídá zhruba namletému hřebíčku z poloviny pytlíku z obchodu (teď nevím jaká je to gramáž, kupuju od značky Avokádo), to jsi do sebe dostal jednorázově? ;) Já do sebe dneska nasypal 20 tobolek nadupaných hřebíčkem a pohoda ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Palo,

Vejde se obsah toho pytlíku na vrchovatou kávovou lžičku? Nebo jinak, kolik kávových vrchovatých lžiček je v tom pytlíku?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od zajva »

Palo, co tento dryák, znáš? Je to dobré a k sehnání? Stávám se maličko závislý, možná posedlý udržet si zdraví i když se zdá, že mi vlastně nic není :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ivermektin

Jinak k té paměti, není to tak zlé, jen mám nemoc dneška, vše na NB případně na smart tlf s mnoha desítkami giga paměti a proto jsem líný oproti minulosti. Stačí jen uložit a umět vyhledat ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncentrace MMS

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Vejde se obsah toho pytlíku na vrchovatou kávovou lžičku? Nebo jinak, kolik kávových vrchovatých lžiček je v tom pytlíku?
No jen hádám a představuji si, že jeden pytlík je tak odhadem nejméně 6 kávových vrchovatých lžiček... Z jednoho pytlíku lze udělat kolem naducaných 36 tobolek.
Další odhad je, že kávová lžička je tak maximálně 5 tobolek, což by znamenalo, že jeden pytlík je 7,2 kávových lžiček. Ale musel bych to přeměřit, tohle je opravdu jen hrubý odhad. Takže bys musel do sebe dostat kolem 3 kávových lžiček naráz, tzn. tak nějak jedna polévková...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“