MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kattty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28 úno 2013 16:56
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kattty »

ahojte, tak včera jsem si to zakřikla.. :( už večer jsem nemohla moc spát, jak jsem měla ucpaný noc (ani ne tak rýmu, prostě vleže jsem nemohla dýchat nosem.. ráno se probudím a bolí mě uzliny na krku jak sviňa:( často mi to dělává, mívala jsem hodně streptokoky, ale antibiotika nic neřešily.. tak jsem si dala první dávku tři kapky a zkusím až do večera, jestli to bude lepší.. vůbec to nechápu:( to beru i spoustu vitamínů...
mám zkusit nějaký zábal na krk? má někdo zkušenost? kolik kapek a tak? já si dělávám právě zábal ze švédských kapek (ty jsou výborné), ale většinou mi to trvá tak 5 dní než se ok.. ještě že mám dneska dovolenou.. vždycky jsem taková unavená a slabá...
ach jo....


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od DasaParizkova »

Ahoj Katko,,jsem na tom podobně jako ty, už je to téměř 12 dní,kdy jsem dostala rýmu(při tom jsme asi třetí týden užívala MMS) a rýma a celkový stav se mi neuvěřitelně zhoršil,,vlastně celou dobu ležím a nemám pocit zlepšení,,nevím zda to udělaly kapky,, že něco v těle uvolnily nebo jestli jsem si přitáhla nějakou potvoru z Cuby,kde jsem byla v únoru,,čert ví.

:idea: Prosím necituj celý příspěvek, když odpovídáš přímo pod ním - poo.


kattty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28 úno 2013 16:56
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kattty »

no já mám rýmu pernamentně, ale ted jako ucpaný nos, a cítím se na prd...:( už jsem se objednala k poradci na detoxikaci, Blahová z Brna ale už má stopku, tak mi poradila Ludmilu Vašutovou z Oder, tak nevím jestli to dneska neukončím to MMS a počkám až na diagnostiku, příští čtvrtek tam jedu... Byl tam někdo? má s ní někdo zkušenost?
ty potvory jsou všude:)

:idea: Prosím necituj celý příspěvek, když odpovídáš přímo pod ním - poo.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

kattty píše:ráno se probudím a bolí mě uzliny na krku jak sviňa:( často mi to dělává, mívala jsem hodně streptokoky, ale antibiotika nic neřešily.. tak jsem si dala první dávku tři kapky a zkusím až do večera, jestli to bude lepší.. vůbec to nechápu:( to beru i spoustu vitamínů...
ach jo....
Ahojky Katuš :-) alespon tady se dostávám k odpovědi.Nevím ,zda jsi byla upozorněna ,že Vit C a MMS se navzájem ruší v účinku.Máš už to HCl že ? To jak se cítíš je budto čištění od patogenů a nebo pokles imunity. Nebo obojí.U všech rým ,zánětů , viroz a jiných projevů pro nás jako nemocí ,jde o vypořádání se těla s problémem,který vznikl na nefyzické úrovni a posléze se projevil v těle.Je to vlastně už léčení těla ,které si dovede leckdy samo poradit.To co my i lékaři bereme jako nemoc je už konečná fáze léčebná a očistná.Bylo mi to poraděno, že je dobré dny MMS střídat se dny s vit. C . Třeba 7 dní s MMS 8x3 kapky....ke kterým se dopracuješ postupně a pak 2 dny s velkými dávkami vit C třeba 9000-12000 mg vit C dle Tvé váhy .Tím se Ti zpraví imunita a tělo bude mít čas se zbavit patogenů.Takto bych to po zkušenostech dělala já.Měj se krásně Lenka :color: :jump:


Změň sebe sama a změníš svět :-)
kattty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28 úno 2013 16:56
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kattty »

ahoj Leni, no nějak mě to přepadlo :( umělý vitamín c, jsem nebrala, jen citrón a to až večer, vždy dvě hodiny po použití, ale né úplně každý den. anebo ráno před použitím MMS, snad jsem to nedělala špatně? no moc to nevypadá jako pročisťování :(( tělo mě bolí jak při chřipce..
tak zkusím to teď na dva dny vysadit, budu brát hodně citrónu...hledám o té kurkumě, jak jsi říkala, že na tu sliznici nosu by mi to mohlo pomoc..
a pak uvidím, co mi poradí Vašutová... už jsem z toho fakt nešťastná, už jsem toho tolik vyzkoušela, abych se zbavila té rýmy atd.. jako homeopatika, kdysi dávno jakýsi přístroj Bicom (to byl děs, vrazila jsem do toho tak 3 litry, dostala vždycky jakousi vodu, kterou jsem musela mit v ledničce a při každé návštěvě se dozvěděla, co zase všechno mám.. a co přibylo atd.. tak dávám tomu trochu naději a jestli ani tohle mě už nepomůže.. tak už asi nic... :(


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od DasaParizkova »

zmiňujete tady kurkumu,,,jak se má používat,,jako koření ?? Mám ji tak dvě kila a nevím co s ní :-))


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

kattty píše:... už jsem z toho fakt nešťastná, už jsem toho tolik vyzkoušela, abych se zbavila té rýmy atd.. jako homeopatika, kdysi dávno jakýsi přístroj Bicom (to byl děs, vrazila jsem do toho tak 3 litry, dostala vždycky jakousi vodu, kterou jsem musela mit v ledničce a při každé návštěvě se dozvěděla, co zase všechno mám.. a co přibylo atd.. tak dávám tomu trochu naději a jestli ani tohle mě už nepomůže.. tak už asi nic... :(
Bicom znám . Šla jsem na něj záměrně pro kontrolu,jestli nemám jednu závažnou diagnozu.Byla jsem ubezpečena že sice malinké množství tam něčeho je ,ale dostala jsem vodu s léčebnou vibrací .Do měsíce mi doktoři tu diagnozu potvrdili.Bicom ne.Manželovi tam asi na necelý rok vyléčili alergii.Ale ve fyzičnu.Pak zřejmě přišel další spouštěč, co mu alegii spouští a byla tu opět mezi námi.
Kurkumu zkus smíchat třeba s mandlovým olejem od Hádka ...cca 60 kč .....koupila jsem jej v Ajurvédském krámku ale mají ho i ve zdravé výživě, nebo obdobu jiné značky.Smícháš s práškem kurkumy a třeba vatou dopravíš do dutiny.......opakovat.Pozor dost barví nažluto :-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

DasaParizkova píše:zmiňujete tady kurkumu,,,jak se má používat,,jako koření ?? Mám ji tak dvě kila a nevím co s ní :-))
Kurkuma vnitřně krásně pročistí játra,já kurkumu piji v teplé vodě ,3x denně asi 1/2 kávové lžičky.Chutově nic moc, ale léčí.Dává se na hojení do řezných ran s levandulovým olejem.
Má protiplísňové, protizánětlivé a protiparazitní účinky.
http://www.bio.cz/p/25818/kurkuma-ajurv ... ni-zivota/
i protirakovinné !!!!!
http://www.zasadita-smes.cz/kurkuma-v-zasadite-smesi/
Naposledy upravil(a) LenkaX dne úte 19 bře 2013 19:33, celkem upraveno 2 x.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od DasaParizkova »

:) Lenko děkuji za info,,hned si to nastuduji Dáša

:idea: Prosím necituj celý příspěvek, když odpovídáš přímo pod ním - poo.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

DasaParizkova píše:rýma a celkový stav se mi neuvěřitelně zhoršil,,vlastně celou dobu ležím a nemám pocit zlepšení
Pomerne veľa začínajúcich samoliečiteľov má na začiatku problém s prejavmi chrípky a angíny.
Ja som sa tomu takisto nevyhol. Je to zrejme kvôli krátkodobému vypnutiu imunitného systému.
Imunita v začiatku užívania chlordioxid zrejme analyzuje, či to je spojenec, alebo narušiteľ.
Chvíľu to trvá a vtedy možno streptokoky a iné potvory majú otvorenú cestu do tela.
Preto tá angína, alebo chrípka.
Ak imunita zistí, že chlordioxid je spojenec a nie votrelec, začne boj s nákazami.
Po dlhšej prestávke užívania MMS už taká situácia nenastane, lebo tá informácia je už zapísaná v bunkách.
Asi aj to je jeden z dôvodov, prečo treba začínať s MMS veľmi pomaly.
Imunitnému systému treba dať dostatok času, aby sa zdravotný stav len zlepšoval.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:? Jao jak dlouho by ta přestávka měla trvat. Ty příznaky jsem měl taky a vyvrcholilo to úplným oslabením skoro všeho :bhead: Díky dobré duši se pomalu startuji jinak ale s tím MMS si nechci zavírat vrata :ethink: Protože ze začátku mě to dost pomohlo a myslím že mě to zbavilo plicních chlamídii alespon doufám :bhead: Jinak tu silnou anginu jsem taky dostal asi jako hodně lidí. :eliar: Je to tou oslabenou imunitou a nebo se ty bakterie umějí schovat do těch hlenů :spirit: :bye:


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Vokoun, tú prestávku urobiť nemusíš. Ale ak ju urobíš, potom pri opätovnom štarte užívania MMS už nedochádza k tomu poklesu IS. Niekoľkokrát som si to vyskúšal a u mňa sa chrípkoangína neprejavila. Streptokoky a podobné koky sa pred MMS asi neschovajú, ale také spirochéty ...


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:| Jao no nevím kdybych nepřestal jak bych dopad strašně jsem zhubnul. Nechci říct že bych to nepotřeboval :laugh: ale zeslábnul jsem a podle přístrojů mě slábly i orgány jako ledviny, střeva, slinivka atd. :bhead: Takže pro mě to byla asi jediná volba, ale časem se plánuji k MMS vrátit. I když bych byl radši kdybych ho nepotřeboval a byl zdraví :jump: :bye:


ihlaman
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25 bře 2013 17:21

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od ihlaman »

Ahoj, objednal som si MMS, uz mam pripraveny 50percentny roztok kys.citronovej z lekarne.
Pred 2 rokmi mi diagnostikovali astmu, ktora sa mi prejavuje pri kontakte s alergenmi (pel, pes, chlad).
Mate niekto skusenosti s liecenim alergii, popripade astmy pomocou mms?
Mam trochu respekt z inhalacii.
Prosim o info najlepsie na mail (ihlaman@azet.sk)

Dakujem moc.


rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od rhapsody1 »

Zdravim,
tak mam za sebou vysetrenie pristrojom DIACOM (neviem ci mate skusenosti ) a co sa tyka parazitov tak moc toho tam neukazal.
Tu su niektore z veci (tie dolezitejsie co pristroj vyblul ;)

Adenovirus - nosni sliznice, cichovy epitel, plice, plazmocyt, trombocyt, pojivova tkan
Ascaris (skrkavky) - dvanacternik
Borrelia Burgdorferi - srdce komory, slezina, bunky krve, plazmocyt, lymfocyt, trombocyt, mizni uzlina, mozek, pater, bunky pokozky, rez kuzi
Candida Albicans - kadriomyocyt, ledvina prava
Chlamidia Trachomatis - Peterling - slinivka, mizni cevy zad, slezina, mizni uzlina
Respiracni infekce - prudusky

MMS by si s tymto malo poradit ? Mne ide hlavne o ten adenovirus lebo asi ten sposobuje tie moje dlhorocne problemy s dutinami (hlien- nos a vykaslavanie + chronicky zapal mandli)

Dakujem
Peter


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“