MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Ahoj Milan,
Problémy s kĺbami mi zapríčinila diagnostikovaná borelióza a niekoľko ďaľších baktérií. Keď som ešte nevedel, čo sa vlastne deje, ládoval som sa s MMS1 nepravidelne tak dva týždne cca každé dve hodiny 3-5 kvapiek aktivovaných s HCl. Na tele mi následne vzniklo niekoľko väčších cýst, kam sa asi tie potvory poschovávali. MMS ma pekne popreháňalo a trochu sa to zlepšilo. S odstupom dvoch dní som to prekladal 5g vitamínom C. Cysty sa postupne zmenšovali, ale kĺby boleli stále rovnako. Tak som podľa rady známeho vyskúšal GSE a stal sa zázrak. Začal som 5 kvapkami a na druhý deň sa bolesť a hybnosť zlepšila o 50 %. Teraz už fungujem skoro normálne, cysty zmizli, kĺby už tak nebolia, ale je to ako na húpačke. Chvíľu lepšie, chvíľu horšie. Baktérie a parazity skúsim ešte poriešiť biorezonanciou a lepšou životosprávou.
Je to beh na dlhšie trate.

Milan, tiež Ti prajem všetko najlepšie.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj Jao.To co píšeš je pravda...mám echinococus granulosus,očkovaný proti obrně jsem taky byl,Entamoeba hystolityca bude zřejmě taky /průjmy/,protilátky proti borrelioze taky mám,žena trpívá herpesy...tak asi taky mám...No to je zřejmě důvod,proč mi MMS tak pomohlo.Na diagnostiku /asi salvia/ se určitě chystám at vím co ve mně po MMS1 a antihelmintikách zůstalo /nemůžu za boha dostat echinokoka z ucha...ani zapper nepomáhá/, ale ted je to už lepší/po nasazení praziquantelu oboustranný urputný zánět zvukovodu,pocit jako by mi tam něco chodilo atd.../,možná to chce ale ačas, ted už je to podstatně lepší než před 2. měsíci.Na tu entamoebu se taky chystám :bhead: .Krásný den. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Monči
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 17 kvě 2012 16:33
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Monči »

MIRKO píše:...
Je to jen celé blbá náhoda?...myslím, že ne a možná jen závisí,čím jsme ohroženi a zasaženi,na životosprávě a na odpovědi imun. systému...zda zůstaneme zdraví, či dostaneme RS,latentní tetanii,Parkinsonovu nemoc či Alzheimera.Přeji všem hezký den. :bye:





Fuuuuha, teraz si ma poriadne vystrašil. To znamená,že mám začiatky RS? Lebo ked som dostala prvý tetanický záchvat, tak ma tiež posielali na rozne vyšetrenia a robili mi aj magnetickú rezonanciu,ktorá ukázala, že RS nemám. Tak potom dalšie testy a nakoniec mi zistili teda tetániu. Teraz sa naozaj velmi bojím. :(


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Monči píše:Teraz sa naozaj velmi bojím. :(
To naneštěstí nic neřeší. Já už sebou škubu tři roky a za ty tři roky jsem prolezl kde co o tomhle škubání, křečích a trnutí atd. Způsobuje je tolik věcí, že se v tom nevyznaj ani doktoři.
- Málo vápníku oproti hořčíku.
- Málo hořčíku oproti vápníku.
- Málo obojího
- Nedostatečná funkce štítné
- Nedostatečná funkce jater
- Nedostatečná funkce nadledvinek
- Roztroušená skleróza
- Kdejaká otrava která přichází zvenčí

Víc si toho z hlavy nepamatuju, protože když dáš příznaky do googla, tak se nedočteš konce. V kostce se dá ale říct, že jde vždy o nějaký druh otravy a pokud nefungujou orgány a žlázy jak by měly, kde co je přetěžuje a vznikají otravy, které si vlastně produkujeme sami díky nerovnováze v organismu. Většina je toho asi od špatné funkce štítné žlázy, která kontroluje prakticky celou hormonální produkci a výměnu, protože sama hormonálně kontroluje skoro všechny ostatní žlázy v těle a jejich činnost. Vyrábí hormonů, že se to nedá spočítat a to, že se jeví normální a že s ní nejsou přímé potíže moc neznamená.

Z toho co jsem já nakoumal, jde vždy o chronické infekce, které se do člověka někdy daly a Imunní systém je nezlikvidoval úplně a eventuelně se s nimi naučil žít v jakési rovnováze. Pak dojde další a další a sbíráme si to až je toho na nás moc. Problém je to z těla dostat, protože nic kromě imunního systému se všude po těle nedostane a pokud takhle zleniví, dostat se může a stejně nic neudělá. Ono i s tím nedostatkem vápníku je to poněkud jinak. Máš ho nedostatek, začneš ho do sebe cpát, chvilku je fajn a najednou zjistíš, že máš zavápněný kdejaký orgán a že je Ti ještě hůř, protože se z tebe stává socha. Proč? Protože nebyla odstraněna základní příčina, tedy infekce, která tělo kyselí, na což tělo reaguje tím, že neutralizuje čím má, vápníkem z kostí (osteoporóza, zavápňování orgánů a svalů atd.), hořčíkem z kostí (osteoporóza, nedostatek hořčíku v měkkých tkáních atd.) oboje provázeno vysokou kazivostí zubů atd.

Proto je MMS zatraceným požehnáním, protože ne nutně vždy a za všech okolností, ale relativně velice spolehlivě bije viry a bakterie ke kterým se dostane a nevypadá to, že je těm potvorám návykové. Akorát, že se nutně nedostane všude. Kolují tu zvěsti, že MMS snižuje imunitu. Osobně jsem zažil pravý opak, doloženo zubařem, kdy jsem si chtěl nechat měnit všechny rtuťáky co jsem měl (zhruba půl kila) za bílé plomby. Dal mi měsíc na to, abych vybil si z pusy všechny infekce. Dal mi na navybranou mezi antibiotiky a hromadou oregána. Já jsem si vybral MMS1. Do měsíce pusina čistá, že mi museli vyškrábat celou hubu až na mandle, aby měli dost šlemu na malinktý vzoreček pod mikroskop. Bakterie žádné, akorát dost zvýšený počet bílých krvinek. Ale mohl to být taky jenom krátkodobý efekt. Nevím.

Dlouhodobě bych se obával možnosti, že immuní systém, specielně bílé krvinky, se nechaj na MMS ukolébat, protože nemusej moc makat, ale nevím. Zato vím, že alespoň injekcí, vyvolá HCl nesmírně pozitivní reakci a pokud jde do žíly, zvedne počet bílých během 6ti hodin z průměru 7000/mm3 na 17500/mm3, a zárověň zvedne jejich aktivitu o desítky procent, což znamená, že se taky začnou podstatně víc starat. Podle dobových testů se tak děje vždy, bez ohledu na to jak dlouho jsou injekce používané. Problém je schrastit někoho, kdo to bude člověku píchat, protože většina lidí to sama nezvládá ať už mentálně, nebo fyzicky. Přitom jde jenom o to dělat to nejen ve správném dávkování, ale i ve správných intervalech, minimálně ob den. Takže nezoufej. Pokud se bát přestaneš a budeš se starat, pomoc je, jen být schopný si ji zařídit, což k mé hanbě se ještě neuráčilo ani mně :bhead: Buďto někoho ukecat, nebo se naučit. Udělá tak hodně spolehlivě i raka. Info je ve vlákně HCl - Základní fakta.

Co se týče MMS, je to taky cesta a velice dobrá cesta, jenže to taky není pro každého a mnoho lidí to nesnese ať dělaj co dělaj. Navíc mám čím dál tím silnější pocit, že Palo s těma jeho parazitama má zatraceně recht. Začala s tím Hulda Clarková, že ty hajzli v sobě infekce v těle přechovávají a tím chrání a není boha, aby se k nim náš imunní systém dostal a dokud jsou paraziti v těle, je všecko léčení marný boj nadosmrti a nemusí dlouho trvat. Takže panenko, neboj se a vyraž do boje. Umřeš úplně stejně jako my všichni, ale proč to neodložit? Přestaň plakat, začni třeba s MMS a čti a čti a čti, informace tu jsou.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

No já jsi pomocí MMS1 vloni před vánoci snížil tak imunitu, že jsem o RS prakticky nevěděl, ale nemohl jsem se zaboha vyhrabat z běžné infekce.No a před 14. dny jsem experimentoval s MMS2, a tak jsi zase nakopl imunitu, že jsem neměl na kůži nikde ani flíček,1-2 dny cítil velmi dobře, ale posléze RS začala pěkně otravovat...zachránilo mě až 6x6 kapek MMS1 několik dní po sobě...asi tak to vychází mně.No s těmá ústy je to určitě tak, že to s imunitou nesouvisí...MMS 1 prostě vybije bakterie, a je to...zcela jistě jste jsi všimli, že stačí i jedno použití na výplach a zoubky jsou někde jinde.Pro Monči...každopádně bych to nepodcenoval a nasadil MMS a rozhodně taky antihelmintika :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:- Nedostatečná funkce štítné
- Nedostatečná funkce jater
- Nedostatečná funkce nadledvinek
- Roztroušená skleróza
- Kdejaká otrava která přichází zvenčí
Co se týče štítné, tak může být v pořádku, ale její špatnou funkci způsobí hypofýza či hypothalamus (co štítnou ovládá), napadená/ý například tou mou opěvovanou malárií. Mě to bylo potvrzeno na Salvii.

S malárií se klidně můžeme narodit, může jí mít třeba otec, matka nemusí, narodí se dítě s malárií (jak je to možné, to se mě neptejte). Tohle si můžeme tahat od našich předků a dotaz našeho doktora "byl/a jste někde v zahraničí" je poněkud směšná. Tím, že je vrozená ji organizmus může považovat za svoji součást a je třeba informatik, které tělu řeknou, že tohle tady nemá co dělat.
Například Valtická 3-denní "chřipka" je údajně způsobována moravskou malárií. H. B. běžně píše, že Nové mlýny (jižní Morava) jsou plné komárů s moravskou malárií...

Člověka, u kterého je malárie, má celkově shozený imunitní systém, pochytá kde co, může mít problémy s trávením, candida, helicobacter pylori, pálení žáhy - tak to většinou začíná. Pokračuje to žaludečními vředy a může pokračovat teoreticky až do rakoviny žaludku. Nemluvě o nachytání kde jaké havěti, cizopasníků apod.

Moravská malárie (Plasmodium Malariae, Ovale, Vivax) mívá tyto příznaky - dle svých zkušeností - bezdůvodné pocení (i v zimě), řidší stolice, problémy na játrech, zhoršené trávení, nedostatek přirozené trávicí kyseliny - tyto příznaky bývají spíše pravidlem. Nemusí být pocení, ale v naprosté většině bývají studené končetiny.

Tropická malárie (Falciparum) mívá tyto příznaky - horkosti po těle (na zádech, v organizmu apod.), může být i tužší stolice, řídká nebývá...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše: S malárií se klidně můžeme narodit, může jí mít třeba otec, matka nemusí, narodí se dítě s malárií (jak je to možné, to se mě neptejte).
Nazdar Palo, jsem rád, že jsi se o tomhle zmínil. Mám své podezření, že spousta nemocí je dědičných nikoliv z důvodů nějaké genetiky, ale díky infekci přenesené z rodičů na děti nikoliv jaksi povrchově přes sliznice, ale infekcí zahnízděné přímo v semeni, nebo vajíčku. Z biologického hlediska tomu nic nestojí v cestě a celkem jednoduše by to naznačovalo i to, proč se rodí spousta naprosto zmrzačených dětí. Co mne k této spekulaci dovedlo je statisticky významný rozdíl mezi tím, jaké procento zmrzačených dětí se rodí mladým a starším rodičům. Geneticky k tomu není pokud vím žádný důvod. Na druhé straně, čím starší rodič, tím větší má kolekci chronických infekcí které se nemusí u rodiče projevovat příznakama, ale které mohou poškozovat plod a které si infikovaný jedinec nese do budoucnosti. Dává mi to podstatně větší smysl než genetický problém z dalších důvodů.

- Proč by se dědičná nemoc měla projevit v pokročilém věku?
- Jak je možné, že i tak zvané dědičné nemoci si někteří jedinci dovedou často sami vyléčit?

S laskavým pozdravem, Slávek.[/offtopic


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Před týdnem jsem po 6ti letém hledání pravdy pochopil už vše a musím říct že mám ztoho celkem strach. Vždycky jsem to bral s rezervou,to celé spiknutí jako ilumináti, novy světovy řad, chemtrails atd.. ale ted už bych byl naivní kdybych tomu nevěřil !
No ale kvěci. MMS ... toto sem oběvil před týdnem.. od té doby mito nedalo spát do doby než jsem to sám nasobě s velkým strachem vyzkoušel. Po přečtení si téměř všech českých informací a i četné zahraniční. Moje zvědavost překročila strach, obědnal sem si chloritan vyrobil destilovanou vodu kyselinu citronovou doma máme... mno a začal jsem dnes musim podotknout že ne příliš s rozumem jelikož jsem na dnešek nespal a celkem holdoval povzbuzujícím látkám :) nesuďte mě alkohol je mnohem horší !! vy pijete ja fetuju všechno zvladam jen odmítám spolupráci se systémem, což je jenom dobře. Nejsem troska nekradu nedělám problémy jsem velice tolerantní kevšemu a nesnáším když mě nědko poučuje a ví hovno otom kdo jsem já i kdoje on. No vratím se ktématu.. nespal sem takže organismus celkově zatížený, vaporizuji také marihuanu a tabák.. no mé dětství jsem dělal fakt blbosti takže mé tělo dostalo velice zabrat a od jisté doby jsem dostal zčásti rozum :D a snažím se maximálně zmenšit riziko mé zábavy. No tak jsem začal s 1 kapkou... po kapce te kyseliny sem dostal strach eště větší !! Bo ten smrad byl mazec !! to mi mozek nechtěl přijmout že mam vypít :D ale dolil vodou a vypil a okamžitě se začlo něco dít. Měl jsem neblahé tušní že jeto pouho pouhá otrava (znán z lysohlávek) ale pokračoval po hodině 2 kapky a to už sem si musel lehnout :D a usnul sem vážení na 8h a krásně se vyspal . Zbudil se bylo mi všelijak ale po chvilce vzhůru zišťuju a jde mi mráz pocelém těle že zánět šlach, nemůžu tomu doteď uvěřit chronický dlouholetý problém odstraněn uplně zcela totalně prostě jakoby to nikdy neměl !!! ZA 8 H A 3 KAPKY DESINFEKCE ????!!!!!! MĚL SEM CO DĚLAT ABYCH SE NEPOMATL :D :D SEM OKOUZLEN, ŠOKOVÁN PŘIPADÁM SI VPOSLEDNÍ DOBĚ JAKOBYCH BYL VE SNU... NO JETO TAK NEPŘÍJEMNÉ BRNĚNÍ A CITLIVOST CELÉ NOHY PO LEHKÉM DOTYKU POSTIŽENÉHO MÍSTA JSOU PROSTĚ ÚPLNĚ PRYČ !! TOJE SPROMINUTÍM VPRDELI !!! :D :D :D ZCELA CHÁPU A VĚŘÍM VTO ŽE TO VYLÉČÍ VŠECHNO..Dále mám cystu v čelisti po "dobře" odvedené práci zubařky při ošetření vybitých zubů v dětství tento zážitek kdy se celá léčba zánětu kanálku léčí bez umrtvení bych nepřál zažít nikomu.Mnoho lidí tento zážitek zná moc dobře . Jeto cysta u kořene zubu jedničky nahoře vlevo a prochází do dvojky. Diagnostika na zubní chirurgii v ostravě. Potom co jsem si zistil co mě čeká a bez narkózy tak sem nebyl schopen ani za nic toto podstoupit... jeto řeznictví pod lokálním omrtvením musek bych se léčit v opavě kdybych toto podstoupil při vědomí... a jsem zcela přesvědčen že tato jednoduše aktivovaná desinfekce mě toho zbaví a pak na tu chirurgii přijdu necham se poslat na rentgen a po vyjádření toho chirurga ktomu mu plivnu do tváře. ONO TO TOTIŽ JE ZCELA NĚCO JINÉHO OPROTI LÉČBĚ JAKOU ZNÁME OD TĚCH VRAHŮ CO NÁS ZABÍJÍ A JEŠTĚ JIM ZATO PLATÍME... VYZKOUŠEL JSEM TO SÁM NASOBĚ POTVRDIL JSEM SI FAKT ŽE TO JE PRAVDA. Jen jetu malý dodatek.. nejsem ztěch cobysi takhle nechal srát na hlavu !! NEjsem ztěch cose dovede dívat nato jak jim podzákonem zabíjí farmaceutický kartel příbuzné známé nedej bože kamarády to už bych ted střílel.. nemám ani příbuzné kteří by umírali na nemoci.. ale mám oči mám uši a především mozek !! A rozhodně nehodlám se dívat nato jak tady pár zvrácených nemocných fanatických idiotů se snaží řídit takto svět a dělat znás lidský dobytek !! PROTO SÁM ZASEBE VYHLAŠUJI ZDRAVOTNICTVÍ VÁLKU !! HODLÁM NATISKNOUT VEŠKERÉ INFORMACE KTOMU ABY SE CONEJŠIRŠÍ OKOLÍ DOVĚDĚLO PRAVDU A NEUTRÁCELO SVÉ POSLEDNÍ PENÍZE POTISÍCÍCH V LÉKARNÁCH ZA NECHUTNÉ JEDY !! A NIC MĚ NEZAJÍMÁ ... ŽETO NENÍ SCHVALENE.. ŽETO JE TRESTNE... POLIBTE MĚ PRDEL A VARUJU TOHO KDO MI VTOM BUDE BRÁNIT !! NEZÁJEM.. JÁ MÁM ROZUM VÍM COJE DOBRÉ A ŠPATNÉ A VTOMHLE PŘÍPADĚ JE ZCELA JASNÉ ŽE JÁ DĚLÁM VŠE PROTI TOMU ABYCH TO ZLO ZNIČIL... A VĚŘÍM ŽE SPOKOJENÍ LIDÉ SE MĚ ZASTANOU VDOSTATEČNÉ MÍŘE V PŘÍPADĚ ŽE BY FARMACEUTIKA MĚ CHTĚLA ZNIČIT.. A ZNEJVĚTŠÍ CHUTÍ BYCH NECHAL POVĚSIT TOHO CYPA SLIZSKÉHO Z TÉ REPORTÁŽE KERÝ STRAŠÍ LIDI A ŘÍKA KYDY OTOM JAK JETO NEBEZPEČNÉ ... NEBEZPEČNĚJŠÍ NEŽ CHEMO ? NEBEZPEČNĚJŠÍ NEŽ VY ?? TÁHNĚTE KČERTU PARCHANTI JEDNI JÁ MÁM PRÁVO NA ŽIVOT JAKO KAŽDÝ NA TÉTO PLANETĚ... POZÁBÍJÍM VŠECHNO COMI BUDE BRÁNIT VTOM SE BRÁNIT. TOJE VŠE COBYCH DODAL. No ještě detail : lidi používejte svůj rozum, nevěřte předsudkům a zvažte jestli by nebylo vhodné přehodnotit celý pohled na svět, třeba můj otec tomu asi nikdy neuvěří, nebo mám strach že se zblázní jeto proněj něco moc fantastického nerealného

Ps: Hrubého vyjadřování jsem si vědom přesto si myslím že nato mám plné právo.. nebo snad myslíte že toje horší než to co dělají oni ?? Vím že to někteří doktoři nevědí.. tím tuplem nemaj v medicíně co dělat když jsou tak blbí že nepoznají prokoho a co dělají.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím haluzakfest !!! Mne sa to veľmi páči ak si to úprimne napísal a nerobíš si srandu. Nepijem nič čo obsahuje alkohol, len neviem sa zbaviť kávy a som tuhý fajčiar. Od kedy beriem MMS každú hodinu, tak po pol hodine ma taký kašel chytá, že idem vypluť dušu. Zrejme má čo ísť vonku zo mňa. Pred tým som nekašľal. Prajem všetkým mnoho zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

haluzakfest píše:TÁHNĚTE KČERTU PARCHANTI JEDNI JÁ MÁM PRÁVO NA ŽIVOT JAKO KAŽDÝ NA TÉTO PLANETĚ...
Pěkné, pěkné, souhlasím :)

Přidám jednu třešničku :) Poprosil mě o pomoc jeden člověk, jeho práce je chránit lidi - předpokládám, že jde o něco jako osobní ochranku. Co se týče jeho zdravíčka, potřebuje být v kondici, dá se říci, že se nám daří, o tom žádná, ale má to drobný háček. Ta osoba pracuje pro lidi, co si to prostě můžou dovolit. Neprobírali jsme detaily, ale naznačil mi, že toho ví celkem dost o bordelu v tom našem světě. Troufám si odhadovat, že klidně může chránit někoho, komu vlastně MMS a všechno podobné kolem leze celkem dost do zelí. Když jsme dali řeč na toto téma, naznačil mi, že když je potřeba a někdo slušně zaplatí, tak prostě nežádoucí jedinec zmizí ze světa.

Když bych to trochu přehnal, tak vlastně dávám dokupy týpka, co mě jednou možná "zmizí ze světa"... Tomu říkám celkem hezký paradox... ;)

Ale nevěším hlavu, v týhle branži to funguje tak, že při ucpání jedné díry se objeví deset dalších... Nejsem nic vyjímečnýho, mě nahradí kde kdo, pokud sám chce. A lidí co chtějí, přibývá. Zastavení by bylo hodně drahý.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Poprosil mě o pomoc jeden člověk ....
:evil: Čiň čertu dobře, peklem se Ti odmění. Říkat tomu ochrana považuji za poněkud přehnané. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše: :evil: Čiň čertu dobře, peklem se Ti odmění. Říkat tomu ochrana považuji za poněkud přehnané. Ahoj, Slávek.
To si budu pamatovat :)

Ano, "ochrana" se tomu říká, je to spíš takový zaplacený lepší pocit...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Monči píše:Fuuuuha, teraz si ma poriadne vystrašil...
Tvoj organismus nemá velký problem s RS ani s parazitmi. Podla symptomou to evidentne ukazuje na jeho zlé "hospodárenie s vodou"... . N


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Haluzakfest, vitaj v klube prebudených :-) Máš pravdu, žlč sa mi vždy spení, keď v telke idú farmareklamy.
Neber to ako nejaké mentorovanie, to čo robíš a hovoríš je Tvoja vec a je to len môj osobný názor,že zlo bude zase len ďaľšie zlo prebúdzať. A tým budeš používať presne také isté spôsoby boja, ako oni.
Tiež som prešiel fázami popierania, prebudenia, zlosti, boja, pochopenia, riešenia. Daj tomu chvíľku času.
Užívanie MMS podľa mňa nelieči len telo, ale aj myseľ. Odkedy sa uzdravujem pomocou MMS, som vyrovnanejší, kľudnejší a lepšie mi to myslí. Aspoň si to myslím, heheh.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
dado
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19 pro 2010 10:08
Bydliště: Rimavska Sobota

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dado »

Dlhsie sledujem toto forum, aj ked nie priamo o MMS. Ale bol som donuteny poobzerat sa po alternativnej liecbe.

Zacalo to tym ze v rodine dostal znamy rakovinu prostaty a rok po uspesnej operacii mu nasli 7 nezhubnych nadorov na plucach, ktore tiez odstranili. Tak som si povedal ze MMS vyskusam najprv na sebe a potom pojdem pojdem za nim. Medzi tym ho vsak na MMS upozornila lekarka - urologicka a uz ho berie, tak ze som skusat nic nemusel.

Avsak u mna sa vyskytol problem s vysokym tlakom, kazdu jar mam az do jula problem s vysokym tlakom. Na oci zvnutra to neskutocne tlaci, a je to velmi neprijemne, na ostatne si telo zvykne co je eset vacsi problem.

Tak som si kupil najnovsie vydanie knihy o MMS od J.H. a rovno aj MMS. V knihe som sa docital ze na vysoky tlak sa beru 3 - kvapky MMS kazych 8 hodin + este cely tyzden po ustaleni tlaku. Prvy den som zacal s jednou kvapkou a dalsi den s dvoma.
MMS beriem uz 17 den.
Teraz beriem prvu hodinu 2 kvapky a dalsich 7 x po 4 kvapky. Mam 15 kg nadvahu a v knihe sa pise ze kazdych 11,4 kg nadvahy 1 kvapka naviac.
Tlak sa mi ustalil na 3 den po uzivani este to stale nie je uplen v pohode, ale aspon uz necitim tlak v ociach.
Okrem toho sa mi upravili aj ine problemy, ktore uz po rokoch zovsedneli :

- neznesitelna bolest noh - pokial som bol v pohybe nebol problem, ale ako nahle prisiel vikend, alebo som sa menej pohyboval - chodil ( v praci denne nachodim 3 km - 7 km) neskutocne ma boleli nohy komplet cele od bedrovych klbov dole.
Tato bolest uplne zmyzla, uz sa neobjavila 2 vikend.

- hnisave vyrazky medzi vlasmi - velmi neprijemne bolo chodit k holicovi sa strihat - zmyzli na 5 den po uziti MMS.
- stolica rano som sa prebudzal ze uz "musim", ledva som dosiel prace a uz som "musel" zase + pocas dna este 3 x. bola riedka a obsahovala nestravene jedlo. Prvych 5 dni od zivania MMS som mal stolicu 1 denne a necitil som sa nijak nafuknuty. Teraz sa to vratilo na 2 x denne, ale pripisujem to posobniu MMS a cisteniu tela.

Na uvedene problemy som upozornil mojho lekara, ktore okomentoval ze to nie je nic vazne a tym to zhaslo. Okrem vysoke tlaku, pri ktorom som bol na hrane, ci uz my predpisu na cely zivot lieky, alebo nie. A to mam len 36 rokov !!! Takze som velmi spokojny, az na tento problem :

Neviem sa vsak zbavit kasla, od decembra som bol striedavo zdravy - prechladnuty, az som v aprili trpel silnym hlienovym kaslom. Ten kasel zaciatkom maja sam od seba prestal bez pouzitia MMS. Teraz sa mi vsak vratil 2 dni na to akom som zacal uzivat MMS, ale v inej podobe. Nekaslem casto, ale mam pocit ako keby som sa nadychol vody a z toho pocit kaslat.
Tak neviem ci je to z MMS, alebo co ? Nestretli ste sa tym niekto ?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“