MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím dado, ja mám podobný problém s kašlom. Som fajčiar, niekedy po pol hodine užitia ma chytí strašný kašeľ. Mám také škrabanie v krku ako pri slabej angíne, alebo ako keby ma škriabali hlasivky, neviem to presne opísať. Dnes v noci ma chytil dosť veľký kašel a dráždenie. Prajem všetkým veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Ahoj chlapci Dado a Milane :D
Kašel, to je mrcha nevyzpytatelná u kuřáků i nekuřáků....., je to ale očistný proces. Pokud člověk neprodělává nějaký chřipkový stav, tak se tímto způsobem ozývá nespokojené Tlusté střevo. Je zanesené a čistí se :mrgreen:
Berte 3-5 dnů každé 2-3 hodiny tobolku MMS2, stačí plněné do půlky, nebo i méně. Kašel obvykle zmizí během 2 dnů.
No a pokud by toto nevyhovovalo, tak si kupte v lékárně Peroxid vodíku 3% a doma naředit na max. 2%. Pak ze sprejovací lahvičky stříkejte do pusy při nádechu. Je to zcela výborné a účinné. Vdechovat tu mlhu třeba 4x za den, pokud je ten kašel otravný a dráždivý, tak si sprejujte třeba každou hodinu. Pokud by 2% per. vod. byla silná, tak klidně naředit na 1,5%. Fantazii se meze nekladou :evil:
Ahoj, pevné zdraví a hodně peněz k tomu :laugh:
Batles


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II. kašel

Příspěvek od jani »

Pokašlávala jsem prakticky celej život, jednou za čas jsem mívala naprosto tuberáckej kašel, záchvatovitej, když jsem začla kašlat, všichni od mě utíkali, že kdoví co mi je, taková tuberácká brutalita. Pomohla mi nejspíš uprava stravy ( vysazení 5ti jedů ), ale co mi pomohlo 100% bylo koloidní stříbro inhalované UTZV inhalátorem, doted si preventivně dáchnu, i když kašel už asi 3tím rokem nemám. No a jinak je na kašlík dobrý čaj z Omanu kořene ( fy Grešík ), tento čaj léčí dýchací systém, záněty prudušek i zápaly plic. ( Cibule s medem byla neučinná, přitom se táák propaguje). Inhalace KS mám ověřené i na klukovi a manžovi. UTZV inhalátor mám PROJET, placený pojištovnou ( díky za něj ), jinak je pořízení docela pálka...

Peroxid mám taky odzkoušený jako velký zázrak, zvlášt na pořádný okysličení plůc a zlepšení dýchání, mám 35% lékařský, po kapkách si ho dávám do vody, zředěný na 3% občas inhaluju, jak popisuje výše Batles, návod jsem převzala od Slávka s jeho cccctací lahvičkou :-)


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Veľmi pekne ďakujem za rady :) Neviem či p. Batles netrafil do čierneho s tým hrubým črevom. Predsa nedarí sa mi úplne zbaviť ani môjho ekzému. KS už mám pár dní v rozprašovači pod vankúšom a ak je kašel veľký strieknem si s nádychom. Rád by som ukončil 3 týždňovú kúru s MMS a potom sa pustil aj do trojčátka. Riešime tu síce MMS, ale čo sa týka 5 bielych jedov kávy a cigariet tak to by som sa nechcel vzdať. Podľa mňa ak je telo zdravé znesie bez problémov bežnú stravu, ale to je na dlhú debatu. Prajem všetkým pekný večer.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Já měl podobný problém...vloni a předloni na podzim záchvaty suchého dráždivého kašle...a to vloni jsem už bral asi půl roku MMS.Vloni jsem to ustál, ale předloni jsem skončil na plicním...chodil jsem na inhalace, to pomohlo, ale kapacita plic byla špatná...Po antihelmintikách, které jsem bral na jaře se subjektivně kapacita plic podstatně zvýšila, poznám to podstatně i při sportu, plíce jsou ted v pohodě.Předpokládám, že jsem tam měl kolonii nezvaných návštěvníků.Kouření jsem v životě neholdoval...M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jani »

Milan_Sk píše:Veľmi pekne ďakujem za rady :) Neviem či p. Batles netrafil do čierneho s tým hrubým črevom. Predsa nedarí sa mi úplne zbaviť ani môjho ekzému. KS už mám pár dní v rozprašovači pod vankúšom a ak je kašel veľký strieknem si s nádychom. Rád by som ukončil 3 týždňovú kúru s MMS a potom sa pustil aj do trojčátka. Riešime tu síce MMS, ale čo sa týka 5 bielych jedov kávy a cigariet tak to by som sa nechcel vzdať. Podľa mňa ak je telo zdravé znesie bez problémov bežnú stravu, ale to je na dlhú debatu. Prajem všetkým pekný večer.
Milane, těch 5 bílých jedů jsou pro organismus alergeny, tedy pokud je tělu stále dodáváš, nemůže se vyléčit, možná by stačilo 6 týdnů bez nich, potom bys viděl co to dělá. Tlusté střevo je vždy základem problémů od hlavy do pasu, je plné toxinů a pokud jich stále přidáváš, nemůžeš čekat nic dobrého. Se mi líbí tvoje věta, že pokud je tělo zdravé znese bežnou stravu, pokud tedy považuješ své tělo za zdravé včetně exemu, kašle a jiných věcí, pak nemáš problém :laugh: . Jakákoliv očista organismu, jakýkoliv detox se vždy začíná u střev, tedy pokud jsi majetnější, tak hydrocolonem, zcela gratis tě vyjde šankprakšalána - jogínská očista střev a nemalý účinek mají jen prosté klystýry. Nějak mi prvořadě uniklo to zdůraznit, pak se jede očista jater ( v tvém případě by to bylo přínosem, nebot exem je vždy známkou špatné funkce jater), ledviny atd. Ke koloidnímu stříbru, tu inhalaci mám někde za zahr. zdroje, běžné pití i stříkání rozprašovačem mají také samozřejmě dobré účinky,ale ten UTZVkový inhalátor udělá jakési mikročástice, které ti jsou schopny dostat se až do kapilár, mám to odzkoušené. Pokud bys chtěl s nějakou očistou pomoct, písni, bud poradím já nebo tě nasměruju ....

Tady máš test, udělej si ho a pak písni výsledek :eclap:

Test červenou řepou na propustnost ledvin, střev
Vlákno: "očista ledvin" viewtopic.php?f=24&t=614&hilit=ledvin&start=60 (str. 5)

Při přetížení ledvin dojde k zvýšení propustnosti, ale není to jen u ledvin, větší propustnost je běžná i u tlustého střeva. Oboje se dá snadno diagnostikovat pomocí červené řepy.
Ledviny se mohou přetížit rozhozením rovnováhy draslíku a sodíku, není vhodné mít přebytek ani u jedné této látky. Lze zjistit např. z krevního rozboru (dělá každá laboratoře buď na doporučení lékaři či jako samoplátce).

test:
~vypijte cca 1-2 dcl čerstvé šťávy z červené řepy
Pokud pak máte moč do červena, máte řídké ledviny a střevo, normální je barva světlého čaje.
Pokud je stolice do červena, máte špatná játra, stolice má správně být černozelená.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem jani, je to zaujimavé.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

jani píše:...propustnost ledvin...
Když jsme u těch ledvin, dovolím si malou poznámku - zvířata, zejména kuřata se pěstují tak, že se jim chemicky úmyslně šprajcnou ledviny a začnou nabírat vodu. Kuřecí maso z obchodu tedy obsahuje kolem 75 procent vody (nebo moči, chcete-li). O tom mě informoval Jarda ovčák. Tedy aby nedocházelo ke kontraproduktivnímu jevu, kdy jsou podávány do organizmu přípravky za účelem zlepšení průchodnosti ledvin, bylo by dobré vyloučit všechno maso, které bylo na tomto principu vypěstováno - takže pro jistotu úplně každé, co nebylo pěstováno doma.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Palo tak to je dobrý príspevok ! 1000 bodov. Niekedy je na vracanie čo ľudia nevymyslia kvôli prachom. Fakt hnusný je tento svet.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Na hrdlo, vykašliavanie a očistu pľúc skúšame striedať MMS a H2O2.
Milan, svet je taký, ako si ho sám vymodeluješ.
Potom sa Ti to hnusné buď oblúkom vyhýba, alebo na Teba sadá ako muchy na to smradľavé.
Ja by som tento svet a niekoľko ľudí nevymenil za nič iné.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ahoj jao, samozrejme tak som to nemyslel. Tiež som rád, že som na tom svete :) Taktiež je kopec užastných ľudí. Prajem veľa zdravia všetkým.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od haluzakfest »

Ale sám dělám tady bordel a ať přispěju k tématu... dneska jsem si dal koupel s 19ti kapkama a musím říct že efekt je úžasný hlavně na to mé akné ! dále celkově měto poránu probudilo a zlepšilo celkový pocit.. jen mám zde stále problém ! mám pocit jakoby měl ty škodliviny pořád ve střevě.. tak nějak mám pocit jakoby zácpa, taky větry ale pokaždé co du na záchod tak jeto průjem ale jen trochu... celkova bolest břicha poleví ale zachvíli se to opakuje toto trvá již třetí den dávky mms jsem razantně omezil ale nechci stím přestat na můj celkový stav to má perfektní vliv jen to trávení... moje pocit jsou takové : MMS za 2 dny působení zlikvidoval mooooc škodlivim všude možně po mém těle a poslal to dostřeva kde to ale střevo ty škodliviny odmítá trávit, nebylo by proto vhodné nějaké projímadlo a dostat to ztoho střeva naráz ven ?? Dále mám takový divný pocit nevím jestli se mito zdá ale mám pocit jakobych měl od doby užívání mms čich jako stopařsky pes ! Měl jsem sice odjakživa dobrý čuch ale toto je extrém bydlím v paneláku a cítím všechny jídla co kdo na oběd vaří !! je možné abych cítěl cigaretový dým na cca 150 metru ve volnem prostředí ?? Ono zdá seto jako dobré + ale nezapomeňte že na světě jsou i zápachy takové které třeba ja nemužu vydržet.. třeba takoví lidé cítím jak smrdí na stohonů, sebe cítím taky... toto mě ale znepokojuje protože si myslím že mě cítí i ostatní !! ale nikdy jsem nepoznal nějaký náznak ... zkrátka cítím asi 5-8 intenzivněji než kdysi... potom zuby ! paráda... povypláchnutí pusy jakobych si šetrně vyčistil chrup... prostě paráda a cosi myslíte o cystě u kořene zubu ?? Myslíte že mám šanci se jí zbavit ? co kdyby doté cysty přímo jehlou bodnul to mms ? :D jeto cysta velikosti 1,5-2cm hned pod nosem nejde to vidět ale nahmatat lze... na operaci mě nedostanou ani bagrem !! PO zištění jak celý zákrok probíha jsem byl zděšen... jeto sekání broušení amputace řezání ... a to celé pod lokálkou... :D pche a odtama můžu rovnou na psychinu !! :D nejde mi o bolest.. ale oto co tam dělají jak dohloubky a složitý zákrok provádějí... prostě já sem omdlíval už v čekárně.. zažil jsem zubařské začátky a byl to horor... a trval několik let.. ten zubař se namě vyučil :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
haluzakfest píše:... Došel jsem ktomu že abych se mohl pokusit něco změnit potřebuji strašně moc peněz !! .....
Blbost. To si myslíš, protože bys nejraděj spasil celý svět, nebo pokud možno alespoň velkou část. Je to příliš velké sousto. O tom můžeš jenom snít a neuděláš nic. Podívej se třeba na Humbla. Podívej se na každého, kdo "jenom" slušně vychová svý děti. Už to, kdyby udělal každý, zabrání tomu, aby nám vládli spratci, protože by spratci nebyli. Jseš jeden z miliard, udělej alespoň svůj kousek a pokud se Ti podaří udělat víc, tím líp a radostněji. Na změnu není potřeba prachy, ale například znalost a skutečné zaujetí. Kolik měl peněz třeba Gandhi. Ne, že bych byl jeho nekritický fanoušek, ale do značné míry ano. Jak, že bys potřeboval spousty peněz. Než se k nim dopracuješ, budeš zkorumpovanej jako každej druhej a neuděláš s nima nic dobrýho.

Ahoj, Slávek.

P.S. Taky mi není jasný, proč máš drastickou potřebu tady vyřvávat velkým tiskacím. Co tě tak žere a co si myslíš, že tím docílíš?


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Mimo téma (offtopic)
slušně vychová svý děti. Už to, kdyby udělal každý, zabrání tomu, aby nám vládli spratci, protože by spratci nebyli
Slávku, lepšie sa to napísať ani nedá. :good:
Snažím sa o to, ale mám dojem že v širokom okolí som osamotený. Monetárny systém z rodičov a ich deti urobil skôr súperov, ako priateľov.[/offtopic


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Fúha, sila koľko máš v toho v sebe haluzakfest !
Napíš mi prosím viac o "VAPORIZAČNÍ FAJFKA". Ja som 16- ty deň na MMS (CDS) a tiež cítim asi o dosť viac, horšie je že máločo mi chutí čo mi predtým chutilo. Stále som hladný a neviem sa dožrať. Samozrejme káva a cigarety chutia, možno káva mi až tak nechýba.
Prajem všetkým veľa zdravíčka.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“