MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Dědek Kořenář ve svém posledním Hlásání 130416 poněkud svérázně tvrdí:
Dědek Kořenář píše:"Staré i nové informace: Přidal jsem svoje první zcela anonymní (aby mi to nesmazali...) vídeo na jojtube jak si pro potřeby rodiny vyrábím HClO2
Modrozelenožlutý barel z vídea požadoval ředění 1:4, aby vznikl roztok 50 ppm. Výroba trvala 4 hodiny.
CDS = roztok chlórdioxidu, správně oxid chloritý v roztoku, tedy kyselina chloritá. Aplikační koncentrace je 50 ppm v množství asi tolik ml, kolik vážíte kg 10-15xD, tedy asi 60-90 minut od sebe (ne víc a ne dřív). Tato velmi nestabilní sloučenina se v tělních tekutinách s pH 7,4 rozkládá na chlór a kyslík, takže téměř nemá jak škodit. V kyselém prostředí kolem rakovinných buněk, zánětů a parazitů je ale stabilnější a tak může reagovat s buněčnými membránami ty tím poškodit, což chceme... Přebytek chlóru bohatě eliminuje jedna tableta (nebo lžička) jedlé sody za den, ale pro alkalizaci a lepší imunitu doporučuji 3xD1. Toto ale někteří autoři používající CDS nedoporučují, protože se zrychluje odbourávání v tělních tekutinách.
Dosavadní vlastní nevelké a obecné velké zkušenosti prezentuje výsledky tak nadějné, že to mohu doporučit zkusit. Jako vše je to bez záruky, není to hned a leze to ale také do peněz - v podstatě kolem 100 Kč za den.
V předjaří bych doporučil jako prevenci pít asi měsíc v aplikační koncentraci 50 ppm v množství asi 50 ml 10xD.
Informace:
Výroba
komplexní info viz http://www.czmms.info/
http://www.emms.cz
http://www.mms-kapky.cz"
V soukromé mailu tvrdí, že chlór nemůže být nikdy čtyřmocný a že ClO2 je tak nestabilní, a že vlastně neexistuje:
Dědek Kořenář píše:"..... Zkuste se zamyslet nad rovnicí, kdy se normální reakcí z chloritanu sodného substituuje sodík vodíkem za vzniku silné soli sodíku a kyseliny chlorné a z té se uvolňuje oxid nebo-li kysličník chloritý. Tvrzení, že se uvolní z této reakce kysličník chloričitý by znamenalo, že i kdyby byl chlór čtyřmocný, což nedovolují jeho elektronové obaly, ale zázrakem budiž, musel byste do systému přidávat velké množství energie, aby reakce proběhla a nezamrzla. To znamená 2 zázraky. To se ovšem neděje..."
Tak nevím - že by to celé Humblovo vysvětlování teorie fungování MMS bylo od základu špatně? A že naše vyrobené CDS není CDS? A co na to naši dědkové chemikové...?
Naposledy upravil(a) sirius01 dne úte 16 dub 2013 19:28, celkem upraveno 1 x.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sirius01 píše:Dědek Kořenář ve svém posledním Hlásání .... A že naše vyrobené CDS není CDS? A co na to naši dědkové chemikové...?
Jsi si jistý, že to nepatří do relaxu u kávičky?
Ten chlordioxid se vyrábí a to z chloritanu celosvětově a průmyslově.
Kde sebral HClO2 je mimo mně.

Mocenství:
Ve sloučeninách se chlor vyskytuje jako Cl−I, Cl+lI, Cl+III, Cl+IV, Cl+V, Cl+VII.V každém mocenství, ve kterém se chlor vyskytuje, vytváří i příslušnou kyselinu.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Relax u kávičky bych viděl jako příliš uvolněnou debatu na toto téma, které považuji za závažnější, jdoucí ke kořenům fungování MMS a týkající se výskytu Cl ve sloučeninách. Víme, že např. volný Cl jako plyn je považován za značně jedovatý a karcinogenní. Dědek Kořenář popírá existenci kysličníku chloričitého ClO2, nebo přenejmenším jeho stabilitu. Dle něj se čtyřmocný Cl+IV nevyskytuje. Dědek Kořenář má ale dost rozsáhlou klientelu a jestli bude vypouštět do světa nepravdy nebo nepřesnosti, myslím že tím udělá MMS/CDS medvědí službu. A kritikové se pohrnou. Pokusil jsem se ho mailem upozornit na nepřesnosti v chemické terminologii. Odpověděl mi, že se mnou setrvá ve při, že je to tak učili ve škole a dodnes se to tak prý ve školách učí. Jeho (nepřesný??) komentář je v popisu zmíněného videa. Sám nejsem chemik a nemohu fundovaně argumentovat. Proto to tady ventiluji v naději, že se najde někdo s vyšší odborností. Taky nám to může být docela jedno. Hlavně že MMS a jeho varianty fungují nám, že áno. Děkuji za pozornost.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sirius01 píše: ... Odpověděl mi, že se mnou setrvá ve při, že je to tak učili ve škole...
Jen jestli si to mocenství nepamatuje špatně. Stačí zabrousit na Wikipedii (i českou), i když já koukl ještě i jinam.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Stojí si za svým a je se mnou "ve při". Více SZ, prej by to zmrzlo, kdyby to mělo být čtyřmocné.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od indiga »

Ahojte. Brala som 3 týždňový MMS protokol 1000 , kvôli cystám na vaječníkom a nič to s tým nespravilo, čakala som viac. A ešte som si dávala ricínové tampóny, odporúčali to na anglickej MMS stránke.Tak toľko moja skúsenosť. :-( indiga


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

indiga píše:Ahojte. Brala som 3 týždňový MMS protokol 1000 , ....
Jen jestli to není tím, že MMS není kouzelná hůlka.
- Ty cysty nějakou dobu rostly a asi to vzalo dýl jak tři něděle a asi i dýl jak 3 měsíce a dá se očekávat, že to taky nějakou dobu vezme než zmizí.
- MMS se v těle nutně potýká nejen s těma cystama, ale i se spoustou dalších nepravostí a tím pádem se dá předpokládat, že se jeho účinnost rozprostírá mezi vícero problémů.
- Tělo není blbý a pokud se mu něčím pomůže, vybírá si samo kde začít. Pokud bude považovat vyčištění jater (či čhokoliv) za důležitější než odstranění cyst, bude nejdříve čistit játra.

Sečteno a podtrženo, 3 neděle braní MMS samozřejmě může mít velice očividné výsledky ale taky nemusí. Když se podívám i na ty nejúspěšnější léčebné metody, pozorovatelné výsledky na sebe mohou nechat čekat hodně dlouho, řádově i několik měsíců. To hodně záleží na situaci a jak co. Kompletní klinické vyléčení může být záležitostí i dvou let, to zase záleží na mnoha okolnostech.

Co se týče cyst, specielně děložních, Dr. Moura uvádí u své dcery, že to vzalo 6 měsíců autohemoterapie než zmizely a teprve poté byla jeho dcera schopna konečně otěhotnět. To je jen jeden příklad z mnoha.

Osobně to vidím tak, že jakýkoliv pozitivní příznak při jakémkoliv léčení poukazuje na to, že léčebná metoda je funkční, pokud, a to je veliké pokud, nejde o metodu potlačující imunní systém, tedy metodu vražednou, ale o metodu podporující immuní systém. Podle mne je MMS v té druhé kategorii, ale 100% jistý si nejsem, možná tak 97.5% :D

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ihlaman
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25 bře 2013 17:21

ASTMA, ALERGIE

Příspěvek od ihlaman »

Ahojte... po tyzdni uzivania mms1 som sa dostal na 3 kvapky...tie som vydrzal brat 3 dni... Snazim sa vyliecit astmu no posledne 4 noci som dokazal spat mozno tak maximalne hodinu. Do prace som chodil ako ziva mrtvola. Schudol som 8kg (z 88 na 80) ale alergie a astma sa mi nezlepsila. Je mi jasne ze som mal vynechat a pokracovat dalsi den ale som to nezvladal... musim si vybrat obdobie asi cez Vianoce ked budem dlhsie doma aby som to nejak dobojoval.
Neviete mi poradit ako to bezbolestnejsie prezit???
PS: citil som ze mi to pluca lieci kedze som nespal kvoli tomu ze som cele noci kaslal a vypluval hlieny. Myslim ze za tie 4 noci aj taky 1 a pul litru.

Rad by som zistil presny navod na aktivaciu pomocou hcl niekym kto to tak uziva...

Diky moc

Nech sa dari

Miro


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ASTMA, ALERGIE

Příspěvek od poota »

ihlaman píše:Rad by som zistil presny navod na aktivaciu pomocou hcl niekym kto to tak uziva...
Jdi do vlákna VMS.
Pokud se opravdu chceš zbavit jak alergie tak astmatu, počti si ve vlákně "Autopatie".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
grejsi
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 18 dub 2013 7:28

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od grejsi »

Všem přeji krásný den . Chtěla jsem se vás zeptat na ověřené stránky kde můžu koupit MMS. Vím, že bych se to tu asi někde dočetla, ale jsem na 10 stránce prvního vlákna a než se k tomu dopracuji už mi to může ležet na poště :) Mooooc děkuji .


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Třeba tady na blešáku:
http://www.upramene.cz/ :)


andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od andrea.hviscova »

Zdravím všechny uživatele mms

Už asi měsíc čtu příspěvky na tomhle fóru, knížky od J.Humbleho mám přečtené a tak se chci pustit konečně do užívání. Moje problémy ( 27 let, astma) nejsou tak závažné a nejsem tolik závislá na lécích jako moje maminka. Pokusím se stručně popsat její problémy a prosím o radu, zda vidíte nějaký problém v užívání mms či byste mi poradili k mms ještě něco jiného.

Mamka má 63 let, 96 Kg/168 cm Níže jsem vypsala na která oddělení dochází do nemocnice s jakými problémy a jaká léčiva užívá.
Neurologie r 1993 operace nádoru na mozku, dále skolioza páteře, osteoporóza,zdegenerované plotýnky (nelze operovat kvůli skolioze), nespavost (velká a letitá)
léky Cardilan (draslík) - srdce, křeče, Doreta – bolesti, Magnosolv (horčík) – křeče, Stillnox/Neurol – bez něj neusne vůbec
Endokrinologie omezená funkčnost štítné žlázy v důsledku vyoperovaného nádoru na hypofíze
léky Hydrocortison - hormon na únavu, Minirin – doživotně, Calcichew D3 - proti řídnutí kostí
Gastro refluxní choroba jícnu, "koroze žaludku" ,vyoperovaný žlučník
léky Lomac
Alergologie - alergické astma (téměř na vše, syrové ovoce a zelenina, ořechy…)
Léky - Zodac - pilulka, Seretide-diskuz – prášek, Montelukas

Praktický lékař cholesterol - cca 6,9!
Atorvastatin
Vysoký krevní tlak - cca 165/100

nezhoubný nádor (bulka) v prsu, na děloze)

Kožní plíseň na nohou od října 2012

DIA poradna zvýšená hladina cukru (nižší stupeň Diabetes) zatím bez léků, objeven nedávno
Doplňky kys. Lipoová - snižování hladiny cukru, Akutil, CentralVita classic – multivitamín

Těch léků je opravdu hodně a vsadím se že jeden přebíjí druhý. Nemluvě o vedlejších účincích. MMS používáme zatím na koupele 1x týdně, plus koupele nohou na plísně – nehty zmizely, pokožka byla zapálená, nyní je rozhodně lepší růžová, v kombinaci s měsíčkovou mastí, nehty dorůstají, ale je to běh na dlouhou trať.
Použila bych protokol 1000 – tedy 3 kapky 8x denně po dobu 3 týdnů (u sebe taktéž)
Dotazy zní:
řadit mezi jednotlivé 3 týdny týdenní pauzu na užívání velkých dávek Vic. C? (na fóru je o tom hodně zmínka) Doplňovat ke kůře mms další minerály a vitamíny? (např. Schindeleho minerály?)
Přikláním se dle vašich zkušeností k aktivaci místo 50 % citrónové -HCL. Koupila jsem v drogerce 31 % technickou HCL- pro naše účely aktivace tedy naleju 1 DÍL KYSELINY DO 9 DÍLŮ VODY A ZÍSKÁM 3,5 % HCL je tak? a pak aktivuji 1:1 . (raději se musím ujistit, nejsem chemik a takových věcí se bojím )
Můžu takto naředěnou HCL nalít do lahvičky s kapátkem, ve které jsem předtím měla naředěnou citronovou? Citronovou vyliju, vypláchnu čistou vodou a naliju HCL

Vím že to chce krom mms změnit i způsob stravování, a taky by bylo vhodné zjistit s jakými parazity se člověk potýká.

Děkuji za přečtení mého příspěvku a za jakoukoliv radu. A taky za existenci tohoto fóra, kde jinde by se člověk mohl dočíst co jinému pomáhá a druhému škodí a vzájemně si dávat rady.
Hezký víkend Andrea z NJ


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Ředění kyseliny máš v pořádku, do vypláchnuté lahvičky ji můžeš dát.
K MMS a jakýmkoli lékům bych Ti doporučil ještě Autopatii, která zatím jako jediná dokáže řešit i chronické nemoci. Abych tu neplevelil, tak si o ní přečti http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271
stáhni si i přílohy, je toho v nich víc než v citacích.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od andrea.hviscova »

Děkuji poota


andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od andrea.hviscova »

Zdravím Vás,
chci se zeptat počty kapek, které jsou uváděny na vnější použití jsou stejné při aktivaci citronovou i HCL? Př. řeším lupy : 30 kapek + aktivátor zamíchat s 30ml dětského šampónu a použit. 1 až 2 min působit a opláchnut vodou....
Anebo postřikovat několikrát denně pokožku hlavy roztokem z rozprašovače (10 aktivovaných kapek MMS v 30 ml vody).
Čistí si někdo MMS ( s HCL) zuby? Kolik kapek dáváte?
Děkuji za info. Andrea


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“