MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Haanice »

Hela píše:Na drobné parazity, jako jsou chlamydie, borélie nebo plasmodia je většinou nutná kombinace MMS a Joalisů. Jedno bez druhého na ně obvykle nestačí. HB mi jednou vysvětlovala, že MMS je jako přebalovat dítě a Joalisy jako učit ho na hrnec.
Můžu se zeptat, jaký z přípravku Joalis se dá kombinovat s MMS? Vůbec je neznám a na stránkách mají širokou nabídku. A myslíte, že půjde i MMS 2?

Díky!!! ;)


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Joalisy se berou podle toho, co se naměří, tj. kde jsou mikroorganismy usazené. To je u každého člověka jiné a i u stejného člověka se to mění, protože jsou to živé organismy a když je člověk z jednoho místa vyžene, mohou se usadit jinde. Takže nejlepší je nechat se změřit. Poradce (měl by měřit i parazity) poradí i preparáty.
Obecně se berou dreny - např. na mateřský orgán (podle pentagramu - čínská medicína - játra-Liverdren, srdce-Cordren, slezina-Veliendren, plíce-Respidren, ledviny-Urinodren, mozek a NS - Mindren, Cranium) a na konkrétní orgán, na kterém byly mikroorganismy naměřeny, který je tomu mateřskému podřízený. Pak ještě preparát s informacemi o naměřeném mikroorganismu. Při zahájení detoxikace je ale taky důležité, aby toxiny měly kudy odcházet (jinak pak zbytečně dochází k nepříjemným reakcím), takže někdy se může začínat třeba čištěním střev, apod. Strategie mohou být různé, ale měření je základ. Kupovat si preparáty jen tak bez měření je víceméně vyhazování peněz - ono je to dost drahé, i když jsou preparáty přesně zaměřené - obvykle je potřeba větší počet kúr. Kombinovat s MMS se dají všechny, protože MMS je chemie a Joalisy jsou informační preparáty, takže každá skupina pracuje na jiné úrovni.
Myslím, že MMS2 můžeš použít, pokud ti to tak vyhovuje líp.


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od proud »

Tak me napada,jestli z vyse popsanejch duvodu nebude lepsi kombinovat MMS s Godzillou? ;-)


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Můžeš to zkusit. K cíli vede mnoho cest. Už staří nevímkdo říkali, že všechny cesty vedou do Říma. (Švejk zase tvrdil, že do Českých Budějovic.)


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od proud »

Hela píše:Můžeš to zkusit.
Njn :-) Vyzkouset se ma vsechno,co te nezabije,to te prej posili:-).Nicmene se mi to jevi "zivotaschopny" s tim,ze je to vlastne ucinne kombinovana lecba na ruznejch urovnich.Podle me by to ani tak nemelo bejt o tom co by mi lip vyhovovalo jako o tom co bude ucinny a pomuze.V leceni se jistej "diskomfort" predpoklada :-)


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

proud píše: Vyzkouset se ma vsechno ...
No, Robert Beck, vynálezce léčení pulsním SS proudem varuje, že tato elektrifikace krve, která je pro všechny praktické účely shodná s Godzilou, silně podporuje účinnost všech medikamentů a to i bylinek. Specielně se zmiňoval o česneku. Ten přej může v krvi aj zabít. Má osobní zkušenost jeho sýčkování nepotvrdila ani náznakem, ani ten knobloch, jak na Beckovi, tak na Godzile, ale stejně bych byl opatrný. Každý přeci jen reagujeme na různé různě.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od proud »

Slavek Krepelka píše:No, Robert Beck, vynálezce léčení pulsním SS proudem varuje, že tato elektrifikace krve, která je pro všechny praktické účely shodná s Godzilou, silně podporuje účinnost všech medikamentů a to i bylinek.
Souhlas Slavku,ale zase to chce premejslet,paklize je takovy riziko,pak nepouziju obe metody naraz,nebo rychle po sobe,ale vystridam je.Necham kazdy aplikaci cas aby zabrala sama,nez pridam druhou.To by mohla bejt ona zlata stredni cesta,co?


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

proud píše: ... pak nepouziju obe metody naraz, ...
:D No, u pár věcí mi sedí to co u MMS a peroxidu. Začni dole a přitlačuj. Dá se tak dělat cokoliv, ale ke své hanbě se doznám, že párkrát jsem se na to celkem vykašlal rozhodnuvše se, že informace je ptákovina, např Beck + česnek, jednou se uťal s koncentrací prdelní injekce chlorovodice a tím i dávce k veliké vlastní spokojenosti a párkrát to vzal poněkud hopem, což mi prošlo u peroxidu a s MMS ouha.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od proud »

:-)))))))))))))),njn,taky jsem se uz poucil ze je reba radeji "dodrzovat",sice jsem pak mohl skaly lamat,ale za cenu spatnyho postupu a tridenniho vyrazeni se z provozu a hlidani kadibudky:-)))


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
amdatlon1
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29 říj 2014 11:32

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od amdatlon1 »

Dobrý deň,

Chcel by som začať s MMS, len neviem ako.
Na oficiálnej stránke predaja som našiel prípravky, len neviem ktoré mám kúpiť, môžete mi poradiť? Vôbec na ich stránke sa nenachádza kyselina citrónová, ktorá je potrebná pri príprave.
Sú to stránky: http://skchem.sk/index.php?page=shop.br ... &Itemid=79


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

amdatlon1 píše:Dobrý deň, Chcel by som začať s MMS, len neviem ako. ...
Máš sz :bye:


Patricie
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04 lis 2014 16:09

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Patricie »

Zdravim. V pondeli jsem zacala s mms1, nejprve 3 hodiny po jedne kapce, pak jsem zvysila na 2 a posledni 2 davky po 3 kapkach. Nic mi nebylo, jen unava. Druhy den uz po 3 kapkach, po 4.podani mi zacalo byt tezko od zaludku a pri pomysleni na dalsi davku se mi zvedl zaludek. Tak jsem to ukoncila a nic nebrala. Vecer jsem zvracela. Dnes je streda, cely den tezko. Nemam hlad ani zizen. Pri zvraceni bylo divne, ze jsem necitila zaludecni stavy. To jidlo chutnalo jako pri konzumaci. Jakoby mi zmizely zaludecni stavy. Dnes mi to vubec netravi. Neco jsem pojedla, ale nejde to dal. Co delat? Dekuji za odpoved.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

nepíšeš co jsi vlastně užívala-přesně,ale určitě to děláš špatně.Nastuduj si vše o MMS.Co chceš léčit?Jaký máš problém?
Už se to tu řešilo mnohokrát-prostě to musíš nastudovat.Já tu četla 3měsíce než jsem se zorientovala. :)


Patricie
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04 lis 2014 16:09

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Patricie »

Presne mms1, to je chloritan sodny aktivovan roztokem kys.citr 1:1 s vodou. Precetla jsem 2 knihy a treti je na ceste. Psalo se tam, ze pokud to cloveku nic nedela, ma pridavat. Ted uz vim, ze jsem mela postupovat pomaleji. Docetla jsem se tady, ze je dobre pred tim udelat kuru s vit. C. Tak to tento tyden podniknu. Lecim si rocni potize s mocovou trubici, zanet svalu a nervu na krcni pateri a karpalni tunely, pak svedive dychani a vubec vse okolo krcni cakry. Nejim rok maso, varim si sama zdrave a diky zanetu karpalu jsem si doplnila vit. sk. B, jod a jine, tak jsem verila, ze mam dobry zaklad. Zrejme jsem dost zanesena, jinak bych nemela takove problemy. Jen me zajimalo, ma-li tu nekdo navod, jak zdolat kocovinu po premire mms. Nemuzu to ani citit. Dekuji za odpoved ;) Bobino.


bkvasnicka
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 25 říj 2014 11:27
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od bkvasnicka »

Možná by pomohla lžička jedlé sody, rozpustit ve 2 deci vody a vypít.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“