MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re: Re: mno...

Příspěvek od Palo »

Celkem dost jsem se rozepsal o kyselině citronové zde:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2166

Mám takový pocit, že hunter nepovažuje kyselinu citronovou z obchodu za syntetickou. Možná má pravdu, vyrábí se "přírodně" za pomocí plísně (mikroorganizmu?), je to tedy zřejmě asi tím pádem "BIO kyselina citronová".


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

rezistence vůči MMS1 ???

Příspěvek od kutil »

Lidičky ahóój....
Stala se mi taká divná věc. Su alergické na prach a smrady ze sváření. Klasický průběh je škrábání v krku a v nose, pak nadměrná tvorba slin, rýma, suchý kašel, zánět celých horních cest dýchacích atd....
Na to mi doktor vždy dal ATB a do týdne sem byl zase fit.
Co jsem poznal MMS tak jsem při prvotním škrábání v krku nasadil dvoukapkový dýchací mmsko a druhý den fit :shock:
Nedávno jsem potřeboval vyčistit boiler, nešlo to, tak sem to hrábl flexou. Na stěně bylo i trochu zinku a vzpamatoval sem se až sem cítil sladko v krku. Ale odeznělo to a byl klid- moje chyba, neprovedl sem desinfekci dýchacím mmskem :oops:
Druhý den rýma, suchý kašel tak sem nasadil Cláru, tj 3x po hodině 6tikapkový MMS1 + kloktací mmsko. Nic se nezmněnilo a vývoj nemoci pokračoval dál zvýšenou teplotou a zánětem HCD. V tuto dobu su vždy zralé na ATB-grrr
Bráním se lékům a tak sem si vzpoměl p. Humble jak někde psal že kombinací MMS1 a MMS2 se zlikvidujete téměř každá nemoc :idea:
Tak sem si vzal ráno tobolku Modré laguny, okamžitá úleva jako při nasazení ATB. Tak sem v poledne a večer nasadil další...
Druhý den potíže odeznívaly a třetí den su zase fit....

Co myslíte, můžou se nějaké breberky stát rezistentní vůči MMS1? Nebo se nejednalo o breberky ale o nepřiměřenou reakci organismu při alergii kde svoji roli tam sehrál ten zinek?
Som z toho volaaký zmetený, ale důležité je, že mmska zabírají bez ATB :lol:

Vydržať
H.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: rezistence vůči MMS1 ???

Příspěvek od poota »

kutil píše:...
Co myslíte, můžou se nějaké breberky stát rezistentní vůči MMS1? ..
Kutile, určitě ne!
MMS působí zcela mechanicky (elektricko-chemicky), takže na breberky působí pořád stejně, od počátku až do skonání světa. Prostě si na něj ty potvory nemůžou nějak postupně "zvyknout". Samozřejmě se můžou najít i některé, na které MMS nepůsobí - jenomže pak na ně nepůsobí už od začátku. Shodou okolností jsou to takové, které člověku neškodí. MMS má jakousi zdánlivou "inteligenci" v tom, že "rozeznává" prospěšné mikroorganizmy od škodlivých.
Princip je naprosto jednoduchý - existuje určitá hranice kyselosti, pod níž jsou breberky prospěšné a nad ní škodlivé. Souvisí to s volnými ionty, kterými se MMS, obrazně řečeno, "živí". Co má ty ionty, to je škodlivé a tomu je MMS sežere, čímž ho "zahubí". Co ty ionty nemá, to MMS nezajímá, ale taky to neškodí. Zvláště výhodné je to u takových breberek, které jsou běžně tělu prospěšné, ale změnou prostředí (třeba překyselením) začnou škodit. MMS neomylně "rozezná", která z těch breberek už má ty chutné ionty a která ještě ne - takže si smlsne jenom na těch, které by už škodily. Těch ostatních, které zatím ještě neškodí, si nevšímá, případně si trpělivě počká, až s tím začnou.
Příkladem jeho "mechanického" působení je vitamin C. Přírodní je pod tou hranicí kyselosti, takže ten nechává na pokoji. Umělý vitamin C je ovšem "kyselejší", takže má "chutné" ionty. Proto si na něm MMS smlsne, a to i přesto, že pro organizmus škodlivý není. "Neškodlivost" umělého vitaminu C pro lidský organizmus ber jenom jako ničím neověřený názor. Je docela možné, že to MMS "ví" líp než my :D Třeba je ten vitamín "užitečný" tím způsobem, že nám škodí jenom znatelně míň, než tomu ostatnímu - kdo ví?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: rezistence vůči MMS1 ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kutil píše:Lidičky ahóój....
Stala se mi taká divná věc. Su alergické na prach a smrady ze sváření. Klasický průběh je škrábání v krku a v nose, pak nadměrná tvorba slin, rýma, suchý kašel, zánět celých horních cest dýchacích atd....
Na to mi doktor vždy dal ATB a do týdne sem byl zase fit.
Nazdar Kutile,

Podívej se trochu na Železo - základní fakta, a podívej se pořádně na zoubky ústní terapii H2O2. Tam kde jseš Ty jsem byl taky a to jsem navíc kuřák. Jak ty plíce vyčistíš H2O2, vezme to cca 5 neděl, je pokoj, než je zase zahnojíš a to vezme dost dlouho. Plíce se čistí velice rychle, protože z nich ten sajrajt může odcházet hleny přímo ven. S ostatníma orgánama je to podstatně složitější. H2O2 na rozdíl od MMS, které jenom kynoží mikroorganismy navíc "vyšumí" z plicních sklípků nánosy a uvolní je. Dá se říct že po něm jsou plíce skoro jak nové. Tím se pak breberky nemaj v čem držet. :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Díky

Příspěvek od kutil »

Kucí ahojky,
díky za odpovědi, zase su chytřéši, je škoda umřít blbé :lol:
Prosba na Slávka:
Můžeš mi prosím Tě poslat SZ na link nebo postup při H2O2 inhalaci. Našel sem moře odkazů, že se to používá i na léčení ale konkrétní postup jakou koncentraci, jak dlouho inhalovat atd. sem nikde nenašel. Asi nemám tu trpělivost :oops:

To takhle sedí rybář u vody a přisedl si k němu skautík. Sedí tak a pozoruje rybáře celý den přes oběd i večeři a když se večer ptá rybář skautíka zda by chtěl být taky rybářem tak dostal zamítavou odpověď:
"Ani ne, já bych neměl tu trpělivost!" :lol:

Tak díky a někdy zase ahóóój
H.v.


madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: rezistence vůči MMS1 ???

Příspěvek od madi »

Slavek Krepelka píše: Jak ty plíce vyčistíš H2O2, vezme to cca 5 neděl, je pokoj, než je zase zahnojíš a to vezme dost dlouho. Plíce se čistí velice rychle, protože z nich ten sajrajt může odcházet hleny přímo ven. S ostatníma orgánama je to podstatně složitější. H2O2 na rozdíl od MMS, které jenom kynoží mikroorganismy navíc "vyšumí" z plicních sklípků nánosy a uvolní je. Dá se říct že po něm jsou plíce skoro jak nové. Tím se pak breberky nemaj v čem držet. :D
Pridavam se k prosbe o blizsi informace k te inhalaci. H2O2 pouzivam pravidelne jednou tydne na "cisteni zubu", ale o inhalaci slysim poprve.

Madi


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: rezistence vůči MMS1 ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Z Kanady zdraví Madi a Kutila přítel všech neprudilů.

V nepřátelské drogerii nejlacinější ksindl v kssstací lahvičce ručně pumpovací do nosu http://www.earthclinic.com/images/inhale.jpg zakoupiti třeba společně a lahvičkou 3% peroxidu vodíku. Lahvičku kssstací vyprázdniti promptně do výlevky po příchodu domů shledáno jesti rozumným a její vypláchnutí horkou vodou velmi prospěšným se prokáže. Po skutku tomto, doktorovi školenému se jevícímu jako pošetilost, kssstací lahvičku peroxidem naplniti nutno je a 4 i vícekrát za den 6 až osumkrát do hrdla směrem k mandlím kssstnout a vdechnout zapotřebí jest. Do nosu kssstati nedobré býti a kýženého výsledku se nedopracuje, anžto sliznice nosní peroxidem timto silně drážděna se projevuje.

Zlí jazykové se po netu bloudící slyšeti se nechají, že metoda tato i raka sem tam z osoby vykáže, bolestí svalů ve stáří předsmrtně ztuhlých osobu inhalující zbaviti dokáže a i jiných zázraků, vědě nevídaných a odborníky nepochopitelných, jakým se jeví recyklování lahví kyslíkových dříve kronicky sípajícími, je schopna. :D

:bye: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: rezistence vůči MMS1 ???

Příspěvek od jani »

Přidám zkušenost s peroxidem. Sehnala jsem si 34% peroxid vodíku a silně natěšená začla peroxidovou kůru, přelila peroxid do lahvičky s kapátkem, nasával se takovým jakoby gumovým balonkem do kapátka. Začla jsem od jedné kapky, denně přidávala jednu kapičku, bylo mi nesmírně fajn, dech se zlepšil. Končila jsem na 7mi kapkách 3x denně to jsem držela asi týden,když tu náhle po dvou letech opět přispěchala pozdraviti mě " hemoptýza " ( chrlení krve z plic ). Tak ted nevím co udělat dál, po peroxidu se mi lépe dýchalo, otázkou je, zda mi mohl vyvolat hemoptýzu právě on, či to byla jen shoda neštastné náhody, pravda, byla slabší jak předchozí hemky, zato přišla celkem 3x. Je to měsíc a já nechala milý peroxid 34%ni v oné kapací skleničce, POZOR !!! včera mi ze skřínky něco kapalo a bylo slyšet šumění, otevřela jsem ji a stuhla hrůzou, vršek gumového balonku byl rozleptaný, prasklý a všude byl postříkaný peroxid - výbuch, nedovedu si představit, kdyby na to přišel někdo z rodiny a chytl do toho. Opatrně jsem vše poumývala, zbytek peroxidu z kapací lahvičky jsem přelila do skleněné šroubovací lahve ke zbytku peroxidu a při jejím otevření se také ozval jakoby přetlak, tedy asi je nutné čas od času povolit zátku, aby přetlak vyšuměl - to jsem opravdu nevěděla.
Jinak, Slávku, díky za tu " inhalaci " popsanou výše, jak jsem pochopila, lze k ní použít tedy obyčejný 3%ní peroxid na rány z lékárny? Prakticky pro mě asi bude lepší naředit si můj 34%ní na 3%ní, že jo? Děkuju.

Tu sem našla cosi prý čistého :idea:

http://www.antibakterin.cz/products/antibakterin-h2o2/


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvek od Palo »

Nerad dělám věci, které nemusím a tak se ptám:

Proč je nutné aktivovat chloritan kyselinou před užitím? Co se stane, když to vypiju zvlášť, obojí naředěné?

Humble všude uvádí, že se to musí aktivovat podle návodu, ale nikde jsem se nedozvěděl proč musím chlastat ten smrad.

Jsem osobně přesvědčený, že nedojde k problému, pokud to vypiju zvlášť.

Proč se tedy tvrdí, že se to musí, když se to nemusí? Má někdo vysvětlení?

Ono totiž když se to vypije zvlášť, tak se smrádkem není žádnej problém, tedy kromě toho, co jde pak z žaludku ven v podobě brkanců...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od huhu »

Palo píše: Proč je nutné aktivovat chloritan kyselinou před užitím?..
Uvažoval jsem stejně.
Podle mě je účinější vychlompat CLO2 , než ho nechat vařit v pajšlu.
Zkus to sám
Vezmi deci chloritanu a deci chlorovodíkové ( nebo 5 deci citronové což ty nerad ) a nech zreagovat

Pak vezmi to samé a nalij do desetilitrového kbelíku. Reakce je viditelná a jasná.
Jde o koncentraci. ( teda podle mně )


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Palo »

huhu píše:Podle mě je účinější vychlompat CLO2 , než ho nechat vařit v pajšlu.
Tomu nějak nerozumím...

Ale naředěný oboje zvlášť chlemtám už delší dobu a bez problémů...

Zejména 5 kapek 25% chloritanu sodného do 250 ml vody a 5 kapek 10% HCl do 250 ml vody, sic sem HCl nepatří, ale odpověď mě zajímá - proč je nutné aktivovat a kde vznikne problém, pokud to udělám po svém?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od huhu »

Palo píše:Tomu nějak nerozumím...
není to celé.
Psal jsem , abys zkusil zreagovat chlorid s kyselinou a chlorid s kyselinou zřeĎenou. pokaždé se vyprodukkuje jiné množství plynu.



a o CLO2 jde


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Palo »

huhu píše:...zreagovat chlorid s kyselinou a chlorid s kyselinou zřeĎenou.
Pořád tomu nerozumím ;)

Asi myslíš smíchat chloritan a kyselinu v již ředěné formě ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: Dotaz

Příspěvek od madi »

Palo píše:Proč je nutné aktivovat chloritan kyselinou před užitím? ...
A co uvazovat o tom problemu ryze sociologicky. Humble pracoval predevsim v rozvojovych zemich. A kdo tyto zeme navstivil a ma praktickou zkusenost s negramotnymi, ten vi, ze k uspesnemu vysledku potrebuji PRESNY NAVOD. V tomto pripade se pracuje v neredene forme s nebezpecnou latkou a pokud se pouziva stale stejny presny postup, nehrozi nebezpeci, ze nekdo udela neco spatne. Kdyz se vzdelanemu cloveku (alespon zakladni skola) rekne, to je koncentrovana kyselina nebo ziravina, na piti se to musi redit, pochopi, slysel to ve skole. Kdyz to budou delat cernousci sami, muzou vzniknout zkraty v aplikaci, budou to prehazovat, vypiji neco neredene a pruser je na svete ....

Takhle myslim vznikl navod:
1 das zelenou 1
2 das modrou 2, 5x ( no vida, nemam tu ty flasticky, tak nevim, ktera je zelena a ktera modra, rozlisuju podle 1 a 2, ale negramotny muze rozlisovat podle barev)
3 pockas az to zezloutne (kontrola, ze se to smichalo dobre a ze nekdo nenalil do nejake lahvicky blbej roztok)
4 dolejes vodu

No a pak se Humble presune do USA, kde musi byt na vsechno navod, vcetne toho, ze nemate cpat zivyho mokryho kocoura do mikrovlnky, aby se ususil. Jinak se clovek vystavuje nebezpeci zalob za kazdou volovinu. Takze tady Humble nasadil postup, ktery ta spolecnost pozaduje a akceptuje a je pravne regulerni. Tady mate navod, je mnohotisickrat overeny jako bezpecny. Pokud to udelate jinak, je to Vase vec, ale neni to podle meho navodu a nenesu odpovednost. Pravni klicka, diky tomuto postupu se MMS porad drzi. Dtto oficialni prohlaseni, z toho couha konzultace s pravnikem na prvni pohled, dtto cirkev a dalsi.

Pokud je tu nejakej erudovanej chemik, at nam rekne, jaky vliv maji ruzne postupy, redeni ap. Jestli reakci zpomali nebo nejak kvantitativne a kvalitativne ovlivni.
Naposledy upravil(a) madi dne sob 01 říj 2011 14:24, celkem upraveno 4 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotaz

Příspěvek od poota »

Palův postup se mi zdá být bez chyby. A není to MMS!
Naředěný chloritan a naředěná kyselina - obojí se dá skladovat i dlouho.

- Napiju se chloritanu a ten v žaludku zreaguje se zde přítomnými kyselinami, čímž je částečně zneutralizuje. Ať už je tam správná HCl a nebo nějaké jiné, nesprávné.
- Za půl hodiny se napiju HCl, čímž si doplním tu správnou kyselinu, ať už se neutralizovala jakákoli.

Výhodné je, že vyvíjený chlordioxid nemá kam unikat a tudíž se všechen zužitkuje. Další výhodou je to, že piju nesmradlavé roztoky. Další výhodou je, že se roztoky během dne "nekazí", takže působí pořád stejně. Další výhodou je to, že si můžu kdykoli snadno přizpůsobit dávkování. Další výhodou je snadná aplikace - ucucnout si z láhve je mnohem jednodušší, než něco v něčem v nějakém poměru míchat, čekat a pak ještě ředit. Taky je to mnohem nenápadnější - prostě se napiju vody, no a co? Že je v ní něco předem rozpuštěno? To nikoho nenapadne a i kdyby, jak by to mohl prokázat?
A kdyby i náhodou, tak po cikánsku: Co já vím, jakej sajrajt mi teče z kohoutku!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“