MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
dafa
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13 úno 2013 19:00
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dafa »

Tak jsem si dal hodinovou terapii 1 kapkou MMS dva dny. Na to jak mi bylo v pondeli rano zle me to rychle postavilo na nohy. Bohuzel uplne vyleceni nenastalo. Porad mam trochu kasel a trochu rymu. Sice je mi docela dobre, ale otravuje me to. Manzelka byla bez MMS a je na tom dost spatne. Zda se, ze je to nejaka strevni chripka. Zvraci ted u nas i pes a to opakovane. Uz jsem to zazil asi potreti, ze kdyz jsme nemocni tak je nemocny s tim stejnym i pes. Mate podobnou zkusenost?

Zatim nevim co s tim. Ja presel zase na 2x4 kapky rano, vecer a do toho beru uz 7 den antihelmintika dle pi. Blahove. Jeste mam pred sebou asi 14 dni.

Doufam, ze to pak nejak vsechno odezni, protoze letosni zimu si pomalu nepamatuju tyden kdy bych nemel rymu. Vzdycky, kdyz mi skonci tak mi hned zacne nova, nechapu to. Zrejme mam nejak hodne rozhozenou imunitu. Pritom se laduju denne A, B12, C, D, zinek, horcik apod..

D.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:( Nechci radit ale MMS se s antipara. nemají brát mohl by jsi si ublížit :bye:


dafa
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13 úno 2013 19:00
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dafa »

?? Vzdyt tuto kombinaci, podle meho, presne doporucuje ing. Blahova. tzn. 2x denne 4-5 kapek a k tomu anithelmintika. Samozrejme to beru tak, ze si vezmu rano MMS, pockam nejmene hodinu a pak si vezmu antihelmintikum.

Je to fakt spatne? Nikde jsem necetl, ze tahle kombinace by mi mohla ublizit.Jak?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Jde o to, že máš v krvi určitou hladinu virů a bakterií. Likvidací breberek se Ti do krve uvolní další viry a bakterie, které byly v breberkách, takže se Ti hladina toxinů prudce zvedne. Pokud bereš napřed jenom MMS nebo VMS, tak si snížíš tu hladinu a při následném vybíjení breberek nebudeš mít těch toxinů tolik.
Nejedná se o to, co dokáže chlordioxid a antihelmintika, ale o to, jak se těch odpadů dokážeš zbavit Ty, respektive Tvoje ubohé a těžce zkoušené tělo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dafa
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13 úno 2013 19:00
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dafa »

Ja jsem prece psal, ze jsem predtim MMS 14 dni bral 2x denne. Proto mam udajne, dle testu na parazity, dost cisty zaludek, streva, jatra, slinivku. Takze neco jsem uz snad zlikvidoval pred tou kurou s antihelmintiky.

Podle toho co jsem si precetl od pi. Blahove tak by prave ty AH mely zlikvidovat takovou tou extra silou to nejhorsi a MMS docisti ten zbytek z traviciho systemu.

Tak ted teda sam nevim..


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dafa píše: ... Podle toho co jsem si precetl od pi. Blahove ...
Osobně to vidím tak, že Paní Bláhová má dlouholetou empirickou zkušenost a podle ní se řídí. Je však nutné přihlédnout i k tomu, že má v rukou diagnostiku, která jí velice pomáhá odhadnout a určit stav toho kterého pacienta. To, co kdy napíše jśou všeobecnosti, které platí pro jakýsi průměr a které platí pro hodně lidí, ale zdaleka ne pro všechny v danném okamžiku. Je tedy podstatně nejspolehlivější si zajít a konsultovat přímo, pokud ne, bereme šance. Na straně druhé, i když bereme šance, maximálně je nám z toho nějakou dobu dost blbě, ale v konci to stejně zase pomůže, pokud léčbu nevzdáme.

S laskavým pozdravem, SLávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od rhapsody1 »

Zdravim Vas,
pisal som tu pred casom cca 2 mesiace:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... start=2010

Spominal som, ze mam stale problemy s dutinami a odporucilii Ste mi aby som siel najprv na ocistu hrubeho creva. Dva mesiace sa snazim jest viac menej raw ( maso som vynechal uplne, mlieko a mliecne vyrobky tiez), spravil som ocistu hrubeho creva 2x (pitie slanej vody), schudol cca 7 kg (co nebol zamer :) ).
Teraz este predym ako nabehnem na MMS sa chcem opytat ci mate skusenosti alebo poznate http://www.vybertesislevu.cz/
Ide o biorezonacne vysetrenie na tie parazity..viete niekoho odporucit kam ist na vysetrenie alebo spominany odkaz je OK a poznate to ?
Az po tomto vysetreni chcem zacat s MMS aby som vedel na com som co sa tyka parazitov.
Dakujem velmi pekne a drzim kazdemu palce lebo uz len citanie o inych ako im MMS pomohlo dava nadej aj "nam" co este len planuju s tym zacat :)
S pozdravom
Peter


rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od rhapsody1 »

*a este som zabudol napisat ze po precitani knihy od Normana Walkera som kupil odstavovac a pijem denne cca 0,8l mrkvovej stavy :)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Já co jsem poslouchal p. Bláhovou a nebo nevím jestli to byla ona abych něco nezvoral tak tam byl postup nejdřív Joalis kapky pak MMS a nakonec antiparaz. Já to dělal přesně naopak a docela mě to odrovnalo. :bhead:


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

Zdravím všechny moudré i hledající ;-) Připojím pár dalších zkušeností s MMS/CDS, snad někomu pomohou? Od prvotního déletrvajícího užívání CDS ( asi 7 týdnů) se občas trochu napiju, nevím, co je rýma, nachlazení, chřipka... Protože jsem cítila, že to ve mně nějak "žije" i přes užívání CDS, vyzkoušeli jsme GODZILU, kterou sem vložil Slávek Křepelka, díky! Je opravdu výborná, velkou měrou se podílela na vylepšení cukrovky u manžela. (Při prvním přiložení kapku ječel, že ho to kouše ;-) Neslevila jsem, protože mně to nic nedělalo, myslela jsem, že si vymýšlí. Druhý den toho z něj vyšlo snad na tuny ;-))) ) Ale co hlavně, cukr v moči se dlouho neobjevil!! Bohužel, je děsný lajdák, takže si to nedělal pravidelně, CDSku si taky loknul jen když vzpomněl. Pro větší komfort jsme si objednali plazmu od Crafta, se kterou jsme toho ze sebe taky dostali hromady! :-) Děkujeme Craftovi! Nemáme žádné vyšetření na Salvii apod., takže máme plazmu trošku jako sport;-) Občas si něco "smažíme", když v těle cítíme odezvu, víme, že druhý den budeme záchod hojně navštěvovat! Je to úžasná věc a společně s CDSkou (popíjení i klystýry), koupelemi v MMSku (oboje občas) nám to postupně vylepšuje zdraví celé rodině. Dalo nás to do pohody i po psychické stránce, což je pro uzdravování asi to nejdůležitější. Dokonce jsme se od MMS dostali k meditacím, menhirům... Chápu to tak, že jak se pročišťuje tělo, pročišťuje se nám i naše vědomí. Manžel měl cukrovku 2.typu, nemohl sníst ani jeden rohlík, aby se to hned neodrazilo na jeho stavu, teď jí úplně normálně, občas si dá rád něco sladkého... je v pohodě. Kdyby byl ukázněnější, CDSku bral pravidelně a buď GODZILOU či plazmou se léčil aspoň dvakrát týdně, už by ani občasné stopy cukru v moči neměl. No, asi si to chce užít. ;-) Taky má nesrovnatelně lepší stav parodontozy, zuby se přestaly kývat, dásně jsou světlejší, dech nesmrdutý... ( pije CDS; když ho chytím, občas si vyčistí zuby MMSkou) Jo a GODZILA ho "kousala" jen tehdy, když v tom místě měl nějaké nezvané návštěvníky, jinak ne. Takže už podle toho poznával, kolik jich tam tak asi má!A druhý den na záchodě si teorii ověřil. ;-)
A ještě jedna zkušenost : moje sestra aktivovala větší množství MMS, maličko naředila vodou a postříkala s tím plíseň na zdech. Nevyžralo to prý malbu a plíseň jako savo, ale plíseň se dál nešíří, už je stav kolik týdnů stejný!!! Zřejmě ji to pobilo a proniklo i hlouběji?
Velké díky všem, kteří tu nezištně radí, díky vám všem jsme nyní v pohodě a zdraví! Vy, co hledáte, řiďte se zdejšími moudrými a zásadou : Poslouchej své tělo!


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kachna píše: ... Chápu to tak, že jak se pročišťuje tělo, pročišťuje se nám i naše vědomí. ... Poslouchej své tělo!
Nazdar Kačenko. Zaplať pámbu, že to někdo chápe, že je třeba z obou stran. :good: :spirit:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

Slavek Krepelka píše: Zaplať pámbu, že to někdo chápe, že je třeba z obou stran. :good: :spirit:
Díky, Slávku, ale trvalo mi to, než jsem tuhle základní a vlastně jednoduchou věc objevila! Jsem přesvědčená, že právě díky MMSku, které pomohlo tělu, přišlo "náhodou" v ten správný čas... I ta tvoje Godzila je náramná, byla hned po ruce, levná, účinná. Craftova plazma je fajnovost, ale taky náramná. Teď si to všechno nově objevované náramně užívám, dává mi to pomalu křídla! ;-) Když se nehrabeme pořád jen v těch našich "tělních" problémech, je to osvobozující. Přála bych to všem!

:D Ještě tě naučíme citace a budeš perfektní :D SDK


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

Slavek Krepelka píše:
:D Ještě tě naučíme citace a budeš perfektní :D SDK
Díky za důvod k zasmání na dobrou noc! :lol: Jsem holt popleta, ale veselá. :bye:


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
vanad
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 14 lis 2008 19:15
Bydliště: Zlín
Dal: 17 poděkování
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vanad »

Když jsem před několika měsíci připravoval MMS, tvořily se na lžičce během 20s malé bublinky chlordioxidu. Teď už se mi netvoří. Je to špatně? Zkoušel jsem citronku i HCl, v druhém případě pár bublinek přeci vznikne, ale je to bída. Nevím, jestli chloritan třeba nestárne, nedokážu si vysvětlit, čím to může být.


kattty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28 úno 2013 16:56
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kattty »

ahojte všichni.. prosím o radu, zítra už to budou 3 týdny, co beru MMS (v druhém týdnu aktivuji s kyselinou HCl -určitě je to lepší..)
chtěla bych se zbavit chronické rýmy, už ji mám asi deset let.. je to děs, jak skoro každý den musím smrkat hleny až z paty :(( asi v 15 letech mi řekl alergolog, že jsem alergická na roztoče, brala jsem všelijaké prášky atd.. pak jsem se na to vykašlala. a když jsem asi před dvěma lety byla znovu u jiné dokt. tak mi nevyšla žádná alergie ani z krve, takže mi nebyla schopná říct, kde se furt ta rýma ve mně bere :(( jediné, kde je to lepší je u moře:)
zatím mi MMS na rýmu vůbec nepomáhá a to beru podle protoku 1000 (3 kapky za hodinu, 24 kapek za den), sice jsem se k tomu dopracovala až asi ve druhém týdnu.. musím ale řící, že se cítím dobře.. každopádně, když mě ráno bolelo v krku při polykání, stačilo třikrát za den vykloktat 2 kapky a bylo po bolesti :)
ale ta rýma mě štve a taky věčně chladné nohy, když se nehýbám.. přemyšlím, že to nejspíš dělá asi nějaký ten parazit, jak jsem si tady hodně o tom četla.. mám zkusit zajít k nějakému poradci detoxikační medicíny? říkala jsem si, že bych zajela k té Bláhové do Brna, je tu hodně chválena proti jiným, sice to mám 2 hodiny cesty.. ale udělám vše, abych se mohla zbavit mých problémů :), když běžní doktoří na to kašlou a je jim to jedno... MMS chci ještě aplikovat tak týden, nebo mám brát tak dlouho, dokud se té rýmy nezbavím? ale jak bylo řečeno, na některé potvory je asi dost slabý :( já nevím... poraďte.. děkuji za všechny odpovědi...
ahojte katka
každopádně MMS ještě budu užívat


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“