MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Patis 67- co zkusit jako doplněk něco takového, přírodního? Maximálně prospěješ svému zdraví.
http://farmazdravi.cz/kvas-z-cervene-re ... ny-nemoci/


patis67
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 úno 2016 12:54

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od patis67 »

O tom jsem ještě neslyšel.Určitě to zkusím.Máte někdo zkušenosti? Nemyslím účinky ,ale jakou to má chuť.
Mezi přírodními vitamíny je u mne na prvním místě RAKYTNÍK .Doporučuji


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Zdravim , mamina ma rakovinu vajecnikov a tak sme sa rozhodli ze zacne brat MMS , viac info som pisal v topicu MMS a rakovina na poslednych strankach.Prejdem k veci,berie to uz stvrty den,kde jej vacsinou davame len 1kvapku ale akonahle zisti ze moze brat aj 2kvapky tak to navysujeme a zase naopak ked jej pride nevolno tak ideme spät na 1kvapku/hodinu.Berie do toho aj MMS2 1/4 kapsule za den.Lenze vcera jej zacalo byt vnoci zle , palila ju zaha , tak si dala sodu bikarbonu a vyvratila to.Tak sme to spravili tak ze ked sa zobudila a bolo jej stale zle , dal som jej teda pauzu 3hodiny ale potom to zacala znovu brat a dneska vnoci zase vracala , tiez po tej sode ktora jej to akoby vyvolala.Predchvilou som jej vravel ze nech ide hore ze jej idem dat kvapku , ale vravi mi ze by sa povracala.Nevadi ked jej dam znovu nejaku 2hodinovu pauzu a potom zacne znova ?


patis67
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 úno 2016 12:54

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od patis67 »

Jsem uživatel začátečník a nemám s tak těžkou nemocí žádné zkušenosti.Určitě je ale důležitá strava.Osobně jsem se vyvaroval všemu co je kyselé ,sladké a uzenému masu.(Ale i to v čem jsou barviva a stabilizátory)Vařená jídla hlavně polévky mi nedělaly žádné problémy.Co se týká dávkování.Než si tělo zvykne chvilku to trvá.Osobně jsem to užíval skoro měsíc pouze 1x denně (měl jsem tam i dvou denní pauzy).Dnes to užívám 8x 2-3kapky a denně a musím říct , že se cítím po týdenním užívání velice dobře a má nemoc je na ústupu.Vždy když mi nebylo dobře šel jsem si lehnout.Po probuzení to nebilo lepší,ale pokud jsem požil roztok nastalo okamžité zlepšení. Snad Vám poradí i ti co mají více zkušeností.Hlavně napište ,jak vše dopadlo.Přeji mnoho úspěchů.


Handa
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 11 lis 2015 18:24

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Handa »

když ja mamince nevolno po mms,udělejte přestávku třeba i několik dní a potom začněte zase od jedné kapky a zvyšovat velmi opatrně, čím víc je člověk nemocný, tím menší dávky snáší, když bude delší dobu brát jen jednu kapku, může být počet dávek za den i deset. Handa


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Minor51, myslím, že moc tlačíte na pilu. Nikdy se nemá brát tolik, aby bylo člověku špatně.
Dávejte mamince po půl kapce/hod a pokračujte i několik dní, pak zvyšte na 1 kap/hod, opět několik dní, pak můžete zvýšit, ale nemusíte atd.
Vy dáte 1, 2 dávky a rovnou zvýšíte, to nejde, musíte pomalu. Nedáváte tělu čas vylučovat toxiny z těla, dáváte zabrat játrům,...
Je důležité brát a nepřerušovat. Stačí i malá dávka, ale pravidelně a po dlouhou dobu. V těle by se měla udržovat stálá hladina MMS.
Není dobré, že si maminka jenom pomyslí na MMS a zvedá se jí žaludek, lepší je být na půl kapce po 8-10 hod denně než dát víc a všechno vyzvracet.
Soda bicarbona ruší účinek MMS. Na vašem místě bych aktivovala kyselinou chlorovodíkovou, ta je tělu přirozená, člověk ji má v žaludku a hlavně by jí nepálila žáha.
Možná maminka nezvládne ani dvě kapky, tak na to myslete a pomalu.


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Ked ja uz som ztoho s prepacenim debil.V knihe pise , ze ked clovek nema nevolnost , tak sa moze rovno zvysit na 2 kvapky a netreba cakat cely den a to i pri rakovine , tak som tak spravil a ked jej bolo horsie , tak som jej dal len jednu , zas tak velmi sme to neprehanali s tymi dvoma.Aj ked daco natom urcite bude, priznavam.

Inak mama celu noc vracia kazdych par minut , este aj teraz a to uz je obed a nevieme kedy to skonci , uz sme ztoho zufaly a hlavne ona , absolutne nespala , vzdy akonahle si lahne tak sa povracia do lavora , ale zvlastne ze ona vpodstate ani nic neje a stale ma co vracat.Je to take cervene a akoby kusky dacoho tam plavaju.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Minor51, musíte počkat, až přestane zvracet. Otázkou je, proč zvrací. Může to být reakce na MMS a nemusí. Kdyby se to nesklidnilo, asi bych kontaktovala lékaře.
Čím zapíjela MMS?


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Uz prestala pred dvoma hodinami. Narajbal som jej jablko a prestalo to , tak ktovie ci to jej pomohlo alebo to same od seba prestalo.

Z nicoho ineho nemohla vracat ked ani nejedla poriadne a vracia len odvtedy odkedy berie MMS takze jej to len asi zaskodilo a nestihal jej organizmus.

Zapijala to 0,5dcl vody lebo viac uz nemohla do seba dat.A davala si aj kratko nato tiez porajbane jablko.A dali sme jej aj dve polovicne tobolky MMS2 po 2hodinach a samozrejme pohodinovy odstup od MMS1.

Dneska aj zajtra jej dame pauzu nech sa aj vyspi , da nejak dokopy a ked pride HCl co som jej vcera objednal tak to zamenime za citr.stavu co brala doteraz a zostaneme na 1kvapke aj cely den


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Minor51, je dobře, že přestala zvracet. Začala bych jí dávat po půl kapce celý den a k zapíjení je dobrý jablkový džus Hello, ten neobsahuje syntetický vitamin C. S tím zvládá MMS i moje pubertální dcera. :-) A je tam cukr, ten jí dodá energii, když nejí.
S jídlem určitě počkat vždy půlhodinu.
Držím palce. :-)


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Cez deň sa to ako tak ustálilo a aj si pospala ale predchvílou začala znova vracať.Nedá sa dať niečo proti zvracaniu ? Nechceme to riešiť tak že pôjde k lekárovi , tí by aj tak asi nič nevyriešili.
Asi má len plno bordelu v tele a organizmus sa toho chce zbaviť aj za cenu že sa to deje celý deň alebo noc , len sa bojíme že zase bude celú noc hore čo je okrem fyzickej záťaže aj záťaž na psychiku.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

MMS 2 bych zpočátku vynechala úplně. Já jsem brala MMS 1 několik let, ale když jsem začala brát MMS2, musela jsem přestat, protože jsem měla silné pálení žáhy. Jinak dávku MMS1 bych nezvyšovala dřív než za několik dní. To, že po první dávce člověku nic není, ještě neznamená, že mu stejné množství nebude vadit po 10. dávce. Takže pomalu a opatrně zvyšovat dávku.
Na to zvracení bych asi zkusila co nejvíc pít teplou vodu. Při problémech se zažíváním se mi nejvíc osvědčil Enterosgel, je to takový gel, který na sebe nabalí škodliviny. Ale nevím, jestli to bude fungovat i v tomto případě, je to spíš při přejedení apod. Ale možná že ano.


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Hela píše:MMS 2 bych zpočátku vynechala úplně. Já jsem brala MMS 1 několik let, ale když jsem začala brát MMS2, musela jsem přestat, protože jsem měla silné pálení žáhy. Jinak dávku MMS1 bych nezvyšovala dřív než za několik dní. To, že po první dávce člověku nic není, ještě neznamená, že mu stejné množství nebude vadit po 10. dávce. Takže pomalu a opatrně zvyšovat dávku.
Na to zvracení bych asi zkusila co nejvíc pít teplou vodu. Při problémech se zažíváním se mi nejvíc osvědčil Enterosgel, je to takový gel, který na sebe nabalí škodliviny. Ale nevím, jestli to bude fungovat i v tomto případě, je to spíš při přejedení apod. Ale možná že ano.
Akurát jej aj robíme čaj a dali sme jej aj obyčajnú teplú vodu tak dúfam že to pomôže.Ale keby to bolo niečo veľmi zlé to vracanie , tak by už aj vracala krv nie ? Snažím sa nejak upokojovať , lebo sa teraz bojím že jej ešte toto môže niečo poškodiť , aj ked som nepočul o tom že by vracanie človeku nejak ublížilo , ved aj v knihe o vracaní často hovorí že sa toho netreba zľaknúť a je to dobré znamenie , dúfajme


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Mamince by pomohlo, kdyby se trochu vyspala, viď? Zvrací jen vleže nebo i když sedí?


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Veru , ťažko sa mi na ňu pozerá na takú vyčerpanú.Ked sedí , tak menej práveže


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“