Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: re

Příspěvek od chiq »

rado3105 píše:...(1) Chloritan sodný musí mít formu vloček...
cxc.sk mal v balení roztok 24,5% chloritan sodný


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: re

Příspěvek od poota »

chiq píše:
rado3105 píše:...(1) Chloritan sodný musí mít formu vloček...
cxc.sk mal v balení roztok 24,5% chloritan sodný
Můžeš vynechat body 1., 2., a 3., protože už máš roztok připravený. :)

S koncentrací si nemusíš lámat hlavu, protože dávkování stejně řídíš podle účinku. Takže kdyby bylo MMS slabší, tak se jenom dostaneš na větší počet kapek - a budeš mít pocit, že jsi "geroj".
Kdyby Tě třeba trápily obavy, jestli je to opravdu účinné, a nebudeš se muset vzdálit od záchoda, tak si vezmi svoji obvyklou dávku nalačno ;)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: re

Příspěvek od chiq »

rado3105 píše:cxc.sk
pred dvoma rokmi som od nich kupoval bolo to ok. Matke to pomahalo aj mne. Teraz som kupil nove z tej istej stranky a matka hovori ze uz to je slabe, ze jej to nepomaha. Skusil som aj ja to nove a hned ako som dal moju klasiku 5mms + 20kys tak sa to dalo uplne v pohode vypit, predtym vobec.
Takze je to nejaky podvod.
Chcel som im napisat ale uz MMS nepredavaju.
Ten obchod skchem mate overeny?
Poslal som ti k tomu SZ.

Mimochodom, kedy si to "teraz" kupoval? Zo stránky CXC to bolo stiahnuté 20.4.2011 kvôli všeobecnému zákazu oficiálneho predaja MMS a iných balení obsahujúcich súčasne chloritan sodný a kyselinu citrónovú.


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Aktuálně MMS

Příspěvek od Lena231 »

Aktuální informace:

27.8.2011

!!!!! POZOR !!!!!!

Státní Ústav Kontroly Léčiv (SUKL) vydal rozhodnutí, že MMS je léčivou látkou a tím znemožnil její prodej. Zároveň naléhá na českého provozovatele webového prostoru, aby zastavil provoz stránek http://www.emms.cz . Proto odcházím s informacemi o MMS mimo Českou republiku a apeluji na každého čtenáře těchto stránek aby poslal co nejvíce lidem informace o tom, že v brzké době bude doména http://www.emms.cz nefunkční a že informace v českémjazyce o MMS nalezne na:
http://www.czmms.com



Jak jsem již psal, v brzké době zveřejním všechny materiály a dokumenty, které za zákazem prodeje MMS v ČR stojí. Je mi špatně ze společnosti, kde jsou lidé varováni českou státní institucí (ČZPI) přes televizi a denní tisk, že MMS jim může popálit jícen a žaludek a za pár měsíců je jinou českou institucí (SUKL) určeno MMS jako léčivo s jediným cílem, kterým je zastavení prodeje a znemožnění dostupných informací o MMS pro obyčejné lidi. Ptám se sám sebe, v jaké společnosti to ty, český občane žiješ? Pořád si necháš namlouvat lži a výmysly? Necháš se balamutit rozhodnutími úplatných státních institucí které by měly pracovat pro Tvé blaho, za Tvé daně?

Mějte na paměti, že zádný prodejce MMS již nesmí nabízet chloritan sodný společně s kyselinou citrónovou. Žádný z prodejců nesmí poskytovat jakékoliv informace o použití MMS. Nakupte si co největší množství chloritanu sodného, jeho účinnost je v neprůhledném plastu a při uchování v chladu přes pět let.

Politika mě nezajímá, zajímá mě zpřístupnění informací o MMS co nejvíce lidem. Proto se dál nebudu věnovat jakýmkoliv komentářům dění v České a Slovenské republice. Budu dál zveřejňovat informace o MMS, které od Jima Humbla dostávám a doufám, že tím pomůžu mnoha lidem překonat jejich zdravotní problémy.

Pamatujte - MMS v současné době bralo, bery či jen vyzkoušelo přes 10 000 000 lidí. Přes deset milionů lidí. NIKDO na jeho použití nezemřel. Nikdo. Milionům lidí MMS zlikvidovalo nemoci, se kterými chodili k lékařům roky a bez výsledku. Statisícům lidí MMS pomohlo vrátit se mezi zdravé a normálně fungující lidi i když jim jejich lékař sdělil, že nemají naději přežít.

Pamatujte - MMS zachraňuje životy!!!!!
http://www.czmms.com


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

hlava XXI

Příspěvek od huhu »

jen doplním

http://www.sukl.cz/leciva/informace-o-v ... tWords=mms

Tento přípravek byl dle rozhodnutí Ústavu zařazen mezi léčivé přípravky, a tudíž podléhá
povinně registraci, ta mu však nebyla udělena. Dle § 103 odst. 1 písm. a) zákona o léčivech se
právnická nebo podnikající fyzická osoba dopustí správního deliktu tím, že zachází s léčivy
bez povolení, schválení, registrace nebo souhlasu


to je absurdita .......


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nic nové ho pod sluncem

Příspěvek od Cina »

:D :D :D
Takže se nic nemění stále není schválen chloritan sodný jako léčivo - tudíž se nebude prodávat v lékárnách,ale nadále jako bazénová chemie.No a kyselina citronová jako potravina,kterou koupím v obchodě.Zákazy jsou od toho aby se porušovaly nebo obcházely.Lidská blbost je věčná a vynalézavost jak by smet.
:D :D :D







ROZZLOBENÍ LIDÉ DĚLAJÍ CHYBY.
RADUJME SE Z MALIČKOSTÍ, PROTOŽE TĚCH VELIKÝCH RADOSTÍ JE JEN VELMI MÁLO.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: hlava XXI

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše:jen doplním

http://www.sukl.cz/leciva/informace-o-v ... tWords=mms

Tento přípravek byl dle rozhodnutí Ústavu zařazen mezi léčivé přípravky, a tudíž podléhá
povinně registraci, ta mu však nebyla udělena. Dle § 103 odst. 1 písm. a) zákona o léčivech se
právnická nebo podnikající fyzická osoba dopustí správního deliktu tím, že zachází s léčivy
bez povolení, schválení, registrace nebo souhlasu


to je absurdita .......
Nazdar
Ono to asi nebude až tak jednoznačné. Alespoň tady na tomhle kontinentě je ta klasifikace dost problematická u látek, které jsou jednak industriálními látkami a jednak léčivy. Jako příklad uvedu aktivované uhlí. Může ho člověk koupit tuny pro potřeby filtrování kde čeho v nejrůznějších kvalitách, ale na účely léčení bylo vloni ze statusu "volného" prodeje v lékárnách přeřazeno na status "pouze na předpis", tedy kontrolované, pokud je prodáváno jako léčivo.
Snad ani nemusím podotýkat, že zatímco 40kg pytel je za cca 20 doláčů, to na předpis je 20g za nějakých 10 doláčů.

Takže, alespoň tady (to platí i pro USovice) je ta klasifikace jaksi podvojná. Nejde jenom o to, co se prodává, ale i o to, na jaký účel.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

MMS

Příspěvek od Aquarius1 »

S tímto lékem mám díky tomuto webu a lidem v něm jen ty nejlepší skušenosti.Pomohl mě mojim blízkým ale i lidem co nevěřili a začali ho brát až když už nebyla jiná alternativa a pomohl vždy.V tom bude onen problém ,,Vševědoucí" zjistily že informace nelze zastavit tak zkouší další možnost jaktento trend alespoň pozastavit a zdiskreditovat.,,Za vším hledej prachy" je heslo a bohužel platné všude ve světě.My čechové se přeci nedáme zastavit nějakým nařízením a tak to bude i jinde ve světě.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Taipan
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11 kvě 2011 15:56

..

Příspěvek od Taipan »

hm tak neviem ako vy ale ja som skúsil objednať z tejto stránky aby som ju overil. Vôbec som tomu neveril, že ak pošlem peniaze na účet, že mi vôbec niečo príde a ak tak niečo rozriedené a pod.
[urlhttp://zdravievmalicku.wgz.cz/predaj[/url] som s tamat objednal len 100ml a všetko mi v poriadku došlo takže ja mám aj s touto stránkou dobré skúsenosti.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ..

Příspěvek od Palo »

Taipan píše:...ja som skúsil objednať z tejto stránky aby som ju overil... ...všetko mi v poriadku došlo takže ja mám aj s touto stránkou dobré skúsenosti.
Když má na tom někdo (zřejmě někdo od nás z fóra nebo někdo kdo čte toto fórum) takovej vejvar, tak to přece nebude šidit a kazit si tím kšeft či pověst :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

MMS registrace atd.

Příspěvek od NAVAR »

No, kdesi jsem slyšel slova "Zakažte něco a vytvoříte novou mafii"
Nicméně se mi opakovaně potvrzuje že nejenom Čechy jsou absurdistán a bordelistán ale demencí je nakaženej celej svět. Není to ani rok co vycházely varovné články o MMS a teď najednou to chtějí registrovat. Vládnou nám blbci a smečka přiblblejch úředníků, dobré je že o tom už víme. Je jenom potřeba se podle toho zařídit. Takže opět:
Nikdy nedopusť aby Ti smysl pro morálku a zákony zabránil udělat správný čin"


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

MMS výroba?

Příspěvek od NAVAR »

Vzhledem ke zkušenostem s různými restrikcemi ze strany našeho debilního státu se ptám.... Nebylo by vhodné znát jak NaClO2 vyrobit v malém množství podomácku?
Má s tím někdo zkušenost?
Co vím tak to není zase až tak jednoduché jak uvařit guláš ale zase základní složkou reakce je kuchyňská sůl a tu jen tak nezakážou. A pokud by se šlo elektrochemickou cestou možná by se daly dobře použít principy z vodíkových vyvíječů a bublerů.

Jinak třeba zde.
http://www.madehow.com/Volume-6/Sodium-Chlorite.html

Jak tak zjišťuji asi to nebude třeba.
Tohle popisuje zákon Zákon č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech)
A konkrétně citují §103 v návaznosti na § 103. Sankce tedy platí pro právnické osoby a ne pro Frantu Pumpičku z Horní Dolní.
De facto podle § 25 to jako léčivo uznali ale registraci tomu neudělili takže to vlastně zakázali.
Takže hlava 22 jak psal Slávek. Nazveme-li MMS bělidlem pro prádlo bude klid. Většina distributorů které jmenuje Sdělení SÚKL již takto MMS nazvala a dokonce u dvou jmenovaných jsem již přípravek nenašel. Co mne dorazilo tak cena za 100m,l se nestydí říct si několik stovek.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS výroba?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

NAVAR píše: Co mne dorazilo tak cena za 100m,l se nestydí říct si několik stovek.
No, se synem jsme toho koupili (postaral se o to on) z Vancouveru, tedy 80% chloritanu v prášku libru (454g) za 50 doláčů včetně poštovného. Držet v suchu a chladu a je toho na leta. Taky se může složit parta, otevřít nějakou firmu a koupit toho pár pytlů pro "průmyslové" účely. On je to pořád nejůčinější dezinfektant. Taková firma pak může kupovat spoustu chemikálií na kde co. T5y překupníci nedělají nic jiného, než že to jako industriální produkt kupují a přebalují a prodávají. MMS už je dnes natolik známé, že se to dohromady s citrónovou prodávat nemusí a ani se to nemusí prodávat v tekuté formě. Stačí přidat tabulku ředění na několik representativních koncentrací včetně 28%.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS výroba?

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:No, se synem jsme toho koupili (postaral se o to on) z Vancouveru, tedy 80% chloritanu v prášku libru (454g) za 50 doláčů včetně poštovného. Držet v suchu a chladu a je toho na leta. Taky se může složit parta, otevřít nějakou firmu a koupit toho pár pytlů pro "průmyslové" účely.
To není problém, práškovej na skladě je, stačí si jen říct ;) Ale do Canády se mi to posílat nesce, ikdyž by to asi šlo... :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

MMS v programu Soukromá dramata

Příspěvek od zajva »

Nevím jak ostatní, cítím se celkem překvapen, že nejsme grilováni za to že si dovolujeme chtít být zdrávi i bez nutnosti použití zavedených systémů :) . K MMS mohu jen dodat že slučováním chloritanu sodného s upravenou kyselinou používají nemocnice k úpravě pitné vody. Kam vede ta hysterie? Chtějí je také omezit nebo žalovat? :D . Sám za sebe, zbavil jsem se za 8 dní všech problémů kterými jsem celý život trpěl - cca 55 let. Cítím se mladší nejméně o 20 - 30 let. Nevím co k tomu dodat. Mohu dodat i výsledky vyšetření u lékařů ke kterým musím vzhledem k profesi docházet. A jak se říká, raději budu zdráv a bohatý než chudý a nemocný - záleží to na každém - nikomu nic nedoporučuji, ani nenabízím. Nemám k tomu nic dodat jen, díky Jime a dlouhý zdravý živit Nemám z ničeho žádný příjem, snad jen zadostiučinění, že zdravý rozum dokáže vše a když je spojen s přáním, aby tomu tak bylo ... .


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“