CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jberanek.j píše:Mělo by jít o informaci od Humbla, který zkoušel CDS na malárii a bez účinku. Patrně CDS nefunguje v krvi tak jako MMS1, takže se neví na které nemoci bude CDS účinné. To bylo psáno na foru ZDRAVÍ-AZ, ale zatím nikde jinde to nebylo potvrzené.
Podívej se na vlákno Citrát sodný - informace. On je v tom MMS velice důležitý. Pokud by se bral citrát sodný a CDS zvlášť, asi by to pracovalo zas, ale za nic neručím, nemám to vyzkoušené a nevím o nikom, kdo by to vyzkoušené měl. Jo, taky si nastuduj HCl injekce, nebo kapačku do žíly. Vlákno HCl - základní fakta, přílohy 3 roky léčení HCl. Zatím to vypadá, že je to 95% tutovka. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

JasonX píše:Mně se to hned nezdálo, 2 vyléčené chřipky a 1 angina. Jak by se během 1 dne takové nemoci zlikvidovaly, kdyby se CDS nedostalo do krve?
:bye:
Malárie je nemocí červených krvinek, tedy buněk. CDS funguje skutečně v krevní plasmě a podle zkušeností je schopno z ní vymlátit kde co a stejně tak ze sliznic, ale nejspíše se špatně samo o sobě dostává do buněk, alespoň těch, které o něj nestojí. Zde se dostává na řadu citrát sodný v MMS. Když je ho ale moc, je to průšvih.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS a přítomnost v krvi

Příspěvek od Batles »

Dcera mně právě meilem poslala překlad dokumentu od Jima Humble CDS a Krev. Dávám ho do přílohy ke stažení pro nás, neangličáře :(
Batles :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jberanek.j
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09 bře 2012 20:03
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jberanek.j »

Děkuji za pohotové odpovědi a za překlad originálu vysvětlení účinnosti CDS od Humbla,také už jsem se vrátil k CDS.


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od josip »

skusenost s cds pre mna oukej, bolelo hrdlo za druhy den preslo, po uzivani 4xdeci v dany den, ale pusta mi to sople :-)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

morppheus píše:Přístroj na výrobu CDS někdo prodává, ....... Radím udělat to také tak, u některých příspěvků se divím, že to přispěvatelé vůbec přežili.
Mohl bys nám v zájmu zachování si zdraví upřesnit, kde máš pocit, že někteří přispěvatelé riskovali život a proč? Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
qad
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 lis 2008 10:47
Bydliště: Praha / Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od qad »

Nejde o obsah chloru, ale o obsah kysličníku chloričitého - ClO2! Tohle si opravdu nepleťte!!!
Hotový koncentrát a testovací proužky na ClO2 (!) byly na veletrhu BIOSTYL a ESOTERIKA k dostání za 400 Kč za 3dcl koncentrátu a 400 Kč za 50 proužků. Mimochodem - dvouhodinovou přednášku Humbla, Kalckera a Koehofa sledovalo v hlavním sále cca 300 lidí a následnou diskuzi v menším ale plně nacpaném sále asi 100 lidí. Byl to zážitek!


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Ahoj, objevila jsem testovací proužky za necelých 12 USD a posílají do Čech, akorát nějak nemohu zjistit poštovné. Neznáte někdo : http://www.coleparmer.co.uk/Product/Tes ... Z-99532-34 ?


morppheus
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20 dub 2012 19:47
Bydliště: Opava
Dostal: 2 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od morppheus »

Slavek Krepelka píše:
morppheus píše:Přístroj na výrobu CDS někdo prodává, ....... Radím udělat to také tak, u některých příspěvků se divím, že to přispěvatelé vůbec přežili.
Mohl bys nám v zájmu zachování si zdraví upřesnit, kde máš pocit, že někteří přispěvatelé riskovali život a proč? Slávek.
Omlouvám se, na konci měl být smajlík pro odlehčení, ale nějak mi vypadl. Nicméně někteří psali o vysokých koncentracích, které zkoušeli (několikanásobně vyšších než doporučených). Někdo tady místo MMS II zkoušel přípravek z Mounfieldu, na kterém není napsáno, že obsahuje chlornan vápenatý. A někdo nejdříve vypil chloritan sodný a poté to zapíjel HCl. Možná vědí o chemii více než já, ale já osobně používám radši ověřené postupy. Takto to bylo myšleno.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím, môžem dať jednoduchú otázku či sa nedá takto vyrobiť CDS ? Aktivujem si 30 kvapiek a tie nechám prebublať v litrovej fľaši s vodou za pomoci pumpičky z akvária a hadičky. Nerovná sa potom liter tejto vyrobenej CDS 30 kvapkám MMS ? Len ma to napadlo či to nieje to isté, ďakujem za odpoveď. Možno to už niekto meral a skúšal.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od josip »

ja si davam 5ml chloritanu a 5ml kys.citr. a bublam 30minut v 5litroch a je to cca 40-50ppm a uzivam 6x po hodine aj nalacno,
hodnota ppm mi zostava rovnaka aj po 5dnoch ... mam to v chladnicke
a jedna sa mi o zmiznutie tinitusu v usiach... subjektivne zlepsenie o 50percent po 5dnoch
aj ked trochu kaslem ked to pijem studene tie prve davky, potom si to prelejem vzdy rano do pol litre flase

najblizsie budem robit zajtra/pozajtra dam vediet hodnotu ppm pri opat 5ml ku 5ml na 5L vody.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem josip :) čiže z tých 5 litrov pijete 6 x 1dcl. denne ? To je akokeby ste bral 6x3 kvapky MMS denne ak tomu dobre rozumiem. Predpokladám, že ste aj meral ppm ak ste mi tak dobre poradil. Ešte raz vďaka za vysvetlenie.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od josip »

1dcl cds ale kolko to je kvapiek mms neviem, som stratil druhe kapatko, tak neviem posudit
ale urcite ked som si dal 1dcl vody s 3 kvapkami mms aktivovaneho tak chut hrozna na blivani pre mna a po 5dnoch som prestal uzivat mms co mi bolo zle z toho, ale cds v pohode dokonca sa mi zda slabe, ale hodnota je okolo 50ppm, mam papieriky na meranie cds


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem josip, potvrdí mi to ešte niekto, že to bude tak OK. Podľa toho čo píšete josip tak vlastne 5 ml. je 85 kvapiek podľa Jima Humbla. Citácia z knihy "Pro ty, kteří to chtějí vědět přesněji: 17 kapek z nástavce zelené MMS lahvičky odpovídá jednomu mililitru (1 ml = 1 ccm). Zarovnaná čajová lžička odpovídá asi 80. kapkám."Skúšal som to aj odkvapkať a zhruba to vychádza. Poľa toho ak sa vyrobí CDS tak je trošku silnejšie ako MMS.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Milan_Sk píše:Ďakujem Slavek, pokiaľ som to dobre pochopil ak ostane vo vivijáči bezfatrebná tekutina tak sa to dá prirovnať ku kapkám ? Ide mi hľavne o to, že ak spravím povedzme z tých spomínaných 30 kvapiek 1 l. CDS aby nebol silnejší ako tých 30 kvapiek.
Tak nějak. Pokud objem kapaliny ve vyvíječi správně přepočítáš v poměru k objemu CDS lahvi, dostaneč z toho kolik ml vody v lahvi je ekvivalentní jedné kapce MMS. 20 metrických kapek se rovná teoreticky 1ml. Vychází to u CDS dost dobře. Je to všechno jenom přibližná záležitost, takže do toho vědu nemá cenu tahat. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“