CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

p. josip aký máte krvný tlak ? Mne niežeby pískalo v ušiach, ale ak som bol pri PC tak som počul nijaké piskoty aj po vypnutí PC, všetky točiace veci som pomenil v PC, žiaden malý ventilátor, preč HDD nahradený SSD a pískanie som stále počul. Pri zápale žíl som bol u lekára a zistil mi tlak 160 / 106 beriem liek na zníženie tlaku a a už nič nepočujem z PC. Tak neviem čím to je ale už mi nič nedráždi uši.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od josip »

tlak mam ok som stihly 180/75 vyska/vaha...
Naposledy upravil(a) josip dne pát 18 kvě 2012 14:18, celkem upraveno 1 x.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

180 je strašne vysoký tlak, nebezpečný veľmi, dúfam, že je to preklep
OPS, to ste myslel výšku váhu


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Milane, u tlaku je důležitý ten druhý údaj, tzv. spodní tlak. Ten první může vylítnout kdykoliv, pohybem, emocema... :-)


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Drahá sisa je to pravda, no ak máš horný tlak 160 vkuse celý deň, tak to nieje dobré. Fakt sa lepšie cítim ak mám horný tlak tak do 130. Prajem veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Omlouvám se, jestli to vyznělo, že poučuji. To bych nerada.


JasonX
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06 led 2012 16:07
Dal: 5 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od JasonX »

to josip:

Jak jsi psal na 7. stránce tohoto vlákna, líbil se ti ten modrý kámen co měl v tom videu Jim Humble na klobouku ;)
moze to pls niekto prelozit?
aspon tu cast ak tam je kolko sa odporuca tych ppm u cds
... re=related
ps - p.jim ma pekny kamen v klobuku, aj ja taky chcem
Obrázek

Je to Larimar Stone, vyskytuje se v Dominikánské republice a tady o něm jsou nějaké informace:
https://www.dropbox.com/s/84pjs9qm190xbay/Larimar.docx
a nebo ještě tady:
https://www.dropbox.com/s/vhhl4cvnsx3gk ... story.docx

A na základě informací z určitého zdroje, by se měl na níže uvedené emailové adrese od toho Reverenda Jonathana nechat teoreticky sehnat:
Many people are writing us about the Larimar Stone (photo below) Jim has on his hat and where to purchase it. Please contact Rev. Jonathan at larimarinfo33@gmail.com

(Mnoho lidí nám píše o kamenu Larimar (foto níže), který má Jim na svém klobouku a kde je možné jej koupit. Kontaktujte prosím Reverenda Jonathana na larimarinfo33@gmail.com)


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím, pijem 14 - ty deň CDS 8 x 1dcl. každú hodinu podľa návodu od p. josip. 5ml 24,5% chloritanu aktivovaného 5ml. HCL a následne prebublaného 30 min.v 5 l. studenej vody, prv 2l. fľaša a potom 2 x 1,5 l. fľaša, samozrejme prepojené hadičkami. Som fajčiar, niekedy po pol hodine užitia CDS ma chytí strašný kašeľ, mne to pripadá ako keby boli pdráždené hlasivky. Dnes v noci ma chytil dosť veľký kašel a dráždenie. Akurát čítam v knihe p. Humble, že ak je vysoká koncentrácia môže CDS dráždiť jícen (pažerák). Nemáte niekto skúsenosť s tak dráždivim kašľom ? Prajem všetkým veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od poota »

Milan_Sk píše:.. Dnes v noci ma chytil dosť veľký kašel a dráždenie. Akurát čítam v knihe p. Humble, že ak je vysoká koncentrácia môže CDS dráždiť jícen (pažerák). Nemáte niekto skúsenosť s tak dráždivim kašľom ?
Obdobný typ kašle (dokonce až do bezvědomí, navíc bez nějakého zjevného důvodu) se vyskytuje i při esofagitidě, při které vzniká podráždění jícnu refluxem (vracením) žaludečního obsahu zpět do jícnu a jeho částečným naleptáním. Je to stav, do kterého se pravidelně dospívá po dostatečně dlouhém období pálení žáhy.
Zřejmě pitím CDS naleptáváš nebo dráždíš jícen. Možná by pomohlo CDS vždycky zapít, aby se trubka propláchla.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem pekne za reakciu p. poota. Mne sa nezvykne dvíhať žalúdok, resp. o tom neviem, ale možné je všetko. Tiež ma napadlo CDS zapíjať vodou, tak to skúšam. Mám také škrabanie v krku ako pri slabej angíne, alebo ako keby ma škriabali hlasivky, neviem to presne opísať. Tie cigarety mi nerobia moc dobre pri pití CDS, aspoň tak to cítim.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Milan_Sk píše:Mám také škrabanie v krku ako pri slabej angíne, alebo ako keby ma škriabali hlasivky, neviem to presne opísať. Tie cigarety mi nerobia moc dobre pri pití CDS, aspoň tak to cítim.
Naprosto stejné potíže měla manželka jak u MMS1, tak při doplňování HCl před jídlem, tak při denní dávce CDS.
Stačilo vše více ředit vodou a má klid.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem P. Batles


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od arabela777 »

Koupila jsem si 1 lahvičku CDS za 400 Kč, ale její množství je jen na 3 dávky. O tom však psát nechci. Můžu si ho udělat, že, ale to si netroufám.Chci se jen s vámi podělit o tom, že není potřeba kupovat testovací proužky, Když naplníte 2x velkého panáka ( to je 5cl ) tak dostaneme tu barvu co potřebujeme, a to je 50 ppm.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

arabela777 píše:Koupila jsem si 1 lahvičku CDS za 400 Kč, ale její množství je jen na 3 dávky. O tom však psát nechci. Můžu si ho udělat, že, ale to si netroufám.Chci se jen s vámi podělit o tom, že není potřeba kupovat testovací proužky, Když naplníte 2x velkého panáka ( to je 5cl ) tak dostaneme tu barvu co potřebujeme, a to je 50 ppm.
Jéžiši, Arabelo, dávej bacha!
Dva velký panáky na jednu dávku, to už ani CDS není, leda nějaká zvětralina :D
Dobře nasycená koncentrace CDS obvykle vykazuje daleko přes 500 ppm a to pak na jednu 6ti kapkovou udržovací dávku MMS1 odpovídá 6ti mililitrům CDS, nikoli 50ti...
Proto si nemyslím, že by tam prodávali takovou slabotinu, k čemu by to bylo?
Držet se odstínu tekutiny nelze, nemá to žádný opěrný bod. Origo MMS1 je vždy viditelně tmavší, prostě jinak zabarvené, než CDS. To je vždy žluté. Na denním světle je to dobře znát.
Jinak ti držím palce a přeji veselé užívání :hip:
Batles :D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“