MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: MMS a akné (účinnost, zkušenosti)

Příspěvek od Aquarius1 »

Jo a zase koupele,nehledě na to že ti zesílí a zpevní vlasy,já mám tu zkušenost že přestali padat a mám je pevnější a lesklejší a bez posilujícího šamponu,tím pádem fakt ty koupele ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Ace888
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03 čer 2009 9:49

Koupele

Příspěvek od Ace888 »

Super s těmi vlasy se to hodí.. A kolik doporučujete kapek do přibližně 80litrové koupele? A mají se taky aktivovat? Jinak do očí by se i takhle zředěné MMS (voda ve vaně) určitě dostat neměla že?


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Koupele

Příspěvek od Aquarius1 »

Určitě aktivovat a dává se 30 aktivovaných kapek na koupel čili vanu,s očima jsem nikdy problém neměl a to se v tom máchám dost často takže žádný strach nic se neděje ;) Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

RE: akné

Příspěvek od milda »

Koupele:
doporučeje se (hlavně napoprvé=30kapek MMS+150kapek roztoku kyseliny citronové) Bez problému mnozí užíváme dvojnásobek, což je jednoduché - 1 čajová lžička MMS + 5 čaj. lžiček roztoku kys. citronové.


Jinak k akné: tělo se zbavuje nečistot pomocí jater, ledvin a hlavně střev. To, co nestačí tyto orgány vyloučit, vylučuje tělo skrze kůži. :?
Takže proti akné z tohoto hlediska by znamenalo: 1)co nejméně škodlivin do těla= zdravá životospráva
2)pečovat o odchod splodin - vláknina, klystýr atd.

velmi užitečné bude prostudovat tyto stránky: http://www.zdravi-az.cz/


fistuliacik
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 09 zář 2009 17:46

MRSA

Příspěvek od fistuliacik »

no mne tiež našli zlatého koka..a ešte k tomu kmen "MRSA" multirezistentný stafilokok...začal som užívať MMS..som zvedavy čo to porobí


klára8
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 25 říj 2009 11:55

MMS a ureaplasma a mykoplasma

Příspěvek od klára8 »

Pozdravujem vsetkych,
chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s liecbou ureaplasmy za pomoci MMS. V maji som brala ATB Doxybene, vysledky boli negativne ale citila som ze este nie som OK. Teraz v septembri mi opat zistili ureaplazmu a mykoplazmu, beriem Klacid ale mam pocit ze mi nezabera. Cakam tiez na vysledky z kultivacie ale radsej by som zvolila setrnejsiu alternativu liecby tejto choroby. Dakujem za vsetky skusensti.

Doporučuji stíhnout a přečíst tyto materiály

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1319

Co se týče MMS, vnitřní užívání nepomůže, ale určitě pomohou koupele, možná v kombinaci s vit. C.


maria
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26 říj 2009 20:37

ucinky MMS na chronicke ochorenie obliciek

Příspěvek od maria »

Ahojte, mam chronicke ochorenie obliciek a zvazujem pouzitie pripravku MMS. Prosim ma s tym niekto nejaku skusenost?

Vopred dakujem za odpovede :)

Tak to bych velmi dobře zvážil!
1/ Co to je "chronické ochorenie"? Akého druhu?
2/ MMS čistí tělo, není selektivní, tzn., že pak je NUTNÉ mít v pořádku především ledviny a játra (pečeň) Jinak mohou nastat nebezpečné komplikace při detoxikaci!


Trutnovák
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27 říj 2009 10:49

MMS a stafylokok

Příspěvek od Trutnovák »

zdravím a chtěl bych ty, kteří mají zkušenost s podáváním MMS kojencům a malým dětem poprosit, aby se mi ozvali. Holčička mého přítele chytla očkováním zlat. stasylokoka a prožívá neskutečnou story v ústavech celé republiky. Abychom dostali odvahu, potřebujeme zkušenosti, nebo ještě lépe kontakt na skutečně obeznámeného. Jde nám nejvíce o dávkování. Díky.

Viz SZ


maria
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26 říj 2009 20:37

upresnenie

Příspěvek od maria »

Ide o chronicku glomerulonefritidu, inak povedane velky odpad bielkovin a postupne zvysovanie kreatininu. Oblicky (ledviny) mi zatial pracuju ale uz nie na 100% Okrem toho sa mi zvysuje kyselina mocova a tym padom sa prejavuje aj choroba dna.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MRSA

Příspěvek od Merlin »

fistuliacik píše:no mne tiež našli zlatého koka..a ešte k tomu kmen "MRSA" multirezistentný stafilokok...začal som užívať MMS..som zvedavy čo to porobí

A jak to vypadá?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Ureaplasma

Příspěvek od Dasena »

Mě vnitřní užívání dle kultivací od doktorů (ale dá se tomu věřit?) zničilo MYKOPLASMU. UREAPLASMA je asi mrcha pěkně zavrtaná a odolná. Teď jí poctivě každý den zappuju a asi pěkně štvu. Pomalu jsem o ní nevěděla, tak se teď pěkně ozývá.
Zbytek píši na SZ.

Dášenko, Vy jste jako chodící sbírka speciálních chorob. Ideální vzorek pro každou lékařskou fakultu. Všechno nasvědčuje na totální trvalé překyselení organizmu. Prostě řečeno, něco děláte trvale úplně blbě.. chtělo by to obrátit život vzhůru nohama, a možná vyměnit i partnera. ;)


klára8
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 25 říj 2009 11:55

ureaplasma - kupele

Příspěvek od klára8 »

zdravím,
chcela by som sa ešte opýtať či je postačujúce robiť len sedací kúpeľ a koľko kvapiek MMS (samozrejme s kys.citronovou) na koľko litrov vody je vhodne použiť. Môžem si tieto kupele robiť každý deň?
vopred dakujem za odpoveď.
Klára

Doporučovaná počáteční dávka na vanu je 30 aktivovaných kapek, takže úměrně. Postupně navyšovat podle pocitu, je to všechno velmi individuální. Sedací koupel určitě pomůže, stejně jako namáčení nohou ve škopíku. Je to ale spíš pro lokální problémy, smyslem koupele je "vcucnout" MMS co největší plochou pokožky do plazmy.


Misena
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06 říj 2009 18:15

Botox

Příspěvek od Misena »

Tak naštěstí u mě k žádnému poklesu víček,ani k obrně nedošlo a myslím, že pokud se dodržují doporučení lékaře, nejsou problémy. Mám to již vyzkoušené. Jen bych tedy chtěla upozornit ženy, které aplikaci Botoxu nebo Dysportu plánují, ať si zákrok nechají až na dobu po ozdravné kůře chlordioxidem. Jinak vyhodí za Botox peníze, protože MMS jim botuloxin z těla odbourá.Také vlastní zkušenost...


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: Ureaplasma

Příspěvek od Dasena »

Dášenko, Vy jste jako chodící sbírka speciálních chorob. Ideální vzorek pro každou lékařskou fakultu. Všechno nasvědčuje na totální trvalé překyselení organizmu. Prostě řečeno, něco děláte trvale úplně blbě.. chtělo by to obrátit život vzhůru nohama, a možná vyměnit i partnera. ;)
No spíš bych řekla vzorek někam jinam...dle lékařů tedy, mononukleoza vyléčena, únavu bude ještě nějaký čas cítit, mám se tedy šetřit. Ureoplasmu má prý 80% současné populace a kdybych nejezdila na tom koni, určitě o ničem ani nevím...za všechno se platí nějaká daň...primářka se pochválila, jak jsme to hezky zvládly a rozloučila.
Kyselá jsem určitě a vim, co dělám blbě, ale dostat se tou úhlopříčkou z cholerika na flegmatika vážně nedokážu (ale chtěla bych) i kdybych převrátila úplně všechno...i když teď to bude určitě lepší, dálkovej titul mě stál hodně nerviků, nocí.
Měnit partnera, proč? Toho největšího kretena proteklýho chlastem jsem se zbavila před 5 lety, jo ten uměl okyselit, brrr.
Všechno přičítám tomu, že posledních deset let byl slušnej psychickej nápor, jen stres, stres a zase stres a když už mělo být všechno v pohodě a měla jsem si začít užívat, tak jsem se začla sypat. Teď mám konečně na všechno čas....hlavně se pořádně zamyslet.
Takže spíš ideální vzorek uhoněný ženský, která se prostě trochu přecenila

:D Jste pěkně "od rány", ale chce to fakt přibrzdit. Stres je hlavní příčina osteroporézy! A nejen toho...
Ta mono- šla pryč MMS-kem? Z příspěvku to moc nevyplývá. To by byl dobrý poznatek.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: Ureaplasma

Příspěvek od Dasena »

:D Jste pěkně "od rány", ale chce to fakt přibrzdit. Stres je hlavní příčina osteroporézy! A nejen toho...
Ta mono- šla pryč MMS-kem? Z příspěvku to moc nevyplývá. To by byl dobrý poznatek.
Určitě MMS nějakou roli sehrálo. Bohužel jsem to měsíc přecházela bez diety a v plný zátěži a MMS jsem nasadila taky až v tý době. To už jsem měla ALT asi 3,8 (norma je 0,7?). Taky proto se to asi taky táhne takhle dlouho. U mononukleozy jsou prostě průšvih játra a primářka mi při každých jat. testech malovala špitál na zeď, tak jsem se raději s MMS mírnila. Celou dobu jsem na 2-3 kapkách 5-6x za den. Sice jsem od jinýho dovedy věděla, že zvýšený ALT je pouze to hromadění toxinů, které játra nezvládají odvádět (nebezpečný je AST - to dochází k devastaci jat.buněk a to bylo zvýšený jen chvilku). Ale i tak jsem si neopustila jednou nevyzkoušet zatůrovat MMS den před testy trochu víc. Samo, že ALT byl vyšší a k tomu pěknej kartáč, že nedržím dietu. Minulý týden byl konečně i ALT v normě (dokonce 0,46), takže vlastně paráda. Můžu přitvrdit, přidala jsem MMS2 (2x deně), před tím jsem po něm měla pocit, jak když mi v břiše bouchne granát. Mohl by MMS2 dosáhnout na tu ureoplasmu. Když tím Jim Humbl léčil prostatu, co myslíte? Koní se nevzdám...
Závěrem. Chtělo to mít MMS doma a začít ihned, ne začít hledat pomoc, až když jsem se cítila ztvrdlá jak psí játra, to by bylo o něčem jiném. Kromě MMS, ostropestřece a pangaminu jsem nic neužívala.

Současnou únavu a slabost taky přičítám ZAPPERU, poctivě denně 2 hoďky zappuju a konečně jsem si prostudovala úvod CAFLu (krásně napsané :good: ), taky to s člověkem asi zpočátku zacvičí.

Chtěla jsem se ještě zeptat, znáte někoho, kdo zkusil očistnou kůru jater od žluč. kamínků Huldy Clark? Dají se tady ty ingredience sehnat? Láká to, ale mám respekt

Jo a budu na sobě pracovat, myslet pozitivně, šetřit se, šetřit se, šetřit se.... :P

Co tak vyzvednout si SZ? :?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“