MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
adda
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18 črc 2009 12:18

Příspěvek od adda »

rejpal píše:Velké díky za povzbuzující zkušenosti, jenom se chci ještě zeptat, jestli se u tebe při užívání projevily tady na fóru popisované doprovodné jevy jako zvýšená teplota, větší slabost nebo zvýšené ukazatele zánětu, abych aspoň rámcově věděl s čím můžu počítat.
Doprovodné jevy mám, hlavně slabost, téměř každý den si chodím odpoledne se svým dítětem lehnout. Taky sem tam mírná nevolnost. Už třikrát (naposledy včera) jsem měla velkou nevolnost se zvracením, průjmem, trvající do 12 hodin. Myslím, že to je, když si to vezmu brzy nebo dlouho po jídle. Chce to dodržet tu hoďku. Teplotu 37 až 37,2 mívám často (možná stále) už několik let, myslím, že se to nezměnilo. Na konci června jsem CRP měla snížené z 27 na 20, sedimentaci z 20 na 16. Průkaznější to bude ale až na konci srpna.
Jsem moc vděčná za radu ohledně dávkování, můj muž mi to už taky několikrát doporučoval, já jsem myslela, že užívání v kratších intervalech je spíš na akutní věci. Ale změním to tedy a jsem na to zvědavá. Jinak koupele jsem zkusila, jsou moc fajn, fakt to uvolňuje ztuhlost. Ale teď o prázdninách to všude nejde, jen doma.
Díky moc a přeju všem léto plné pohody, energie a vitality.

Poslechněte manžela ;) a dávkování docela určitě změňte, a to hned. U vleklých chorob nemá smysl oslabovat se velkými dávkami. Platí tu: pomalu, ale jistě.


peta
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 srp 2009 7:11
Bydliště: Praha

vznik autoimunitních nemocí

Příspěvek od peta »

zdravím vás,
chci se zeptat .. u chronicky nemocných lidí, kteří mají jen třeba slabě oslabenou buněčnou imunitu lékaři s opatrností nasazují léky na podporu imunity, píši opatrně, i když ne každý lékař to dodržuje.. prý při prudkém nastartování imunity těmito léky může vyvolat jako vedlejší účinek autoimunitní onemocnění..např.štítná žláza...atd.. chci se zeptat, jestli to platí i o MMS? Píši léky na podporu imunity, ale MMS není lék,čili by to dělat neměl,máte někdo zkušenost? Děkuji za info peta


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

MMS a kalcifikace jater

Příspěvek od shine »

Přeji hezký den a žádám o radu:
v březnu t.r. jsem dostala zánět žlučovodů, objevila se mi kalcifikace jater, průjmy, bolesti v pr. podžebří. Zánět zaléčen antibiotiky, fakt se mi ulevilo. V květnu se mi to jakoby začalo vracet, takže jsem nasadila MMS (16.5.) od 1 kapičky, systém Klára. Dostala jsem se po týdnu a něco na 6 a 6, ale pro průjmy a nauseu jsem na týden dala C. MMS jsem pak brala cca 14 dní, týden C (3000 mg denně). Předminulou neděli, brala jsem týden a něco 4 MMS postupně 2x, 3x - 6x denně, těch 5 kapek je na mě moc, prostě jsem chtěla dosáhnout 32 kapek MMS denne. Skoncila jsem vecer v nemocnici s kapackou, tezke prujmy, bez horecky. Jaterni kalcifikace stale, pri SONO opet zjisten zanet zlucovodu, i pres MMS. Proto me zajima, muzu i s poskozenymi jatry brat MMS, treba by se zahojila, nebo je to prilis zatezuje? Ma smysl brat dlouhodobe, treba az pul roku, max. 4x denne pouhe 3 kapky MMS? Vetsina zlepseni stavu je popisovana spis pri zvysovani poctu kapek za den.........ale na to zatim proste nemam. Diky za odpovedi, zkusenosti, odkazy


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

Jak pokračuji

Příspěvek od shine »

Od posledního příspěvku si MMS čistím jen zoubky a jazyk a nasadila jsem megaaskorbickou léčbu, resp. megavitamínovou. Z logiky věci mi vyplynulo, že abych se mohla "bezbolestně" pustit do MMS, resp. pokračovat v braní bez hektických návštěv nemocnic (90 Kč je 90 Kč), potřebuji nejprve játra dát dohro. V současné době beru 7g vit.C, resp. kyseliny askorbové s flavonoidy (http://www.badatel.sk/documents/Vitamin_C-liecba.pdf), 1g magnésia, 2x denně herbachol, 2x denně B-komplex Repelent (hodně, hodně vit. B), 3x denne Lipovital a 500 mg L-lysinu, 1x tbl aminokyselin (amino fuel). Takto to užívám již 14 dní, nevolnosti ustupují, bolesti žádné, jen pozoruji jakousi intoleranci na laktózu (hleny). V tomto hodlám pokračovat min. ještě 20 dní, pak jdu na mag.rezonanci a uvidím, jak to zabralo. Průjmy ani vyrážku zatím nemám, takže můžu navyšovat vit. C zřejmě nadále. Princip fungování megadávek vit. C zdá se velmi podobný účinkům MMS.


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

MMS a lupénka

Příspěvek od Riga »

Má už někdo zkušenosti s léčbou lupénky?


Miluna
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 12 srp 2009 21:44
Bydliště: Morava

MMS a osteoporoza

Příspěvek od Miluna »

Chci se zeptat má někdo zkušenosti s užíváním MMS při těžké osteoporoze???Diky za vase odpovědi.

Tady samotný MMS nepomůže, jedná se o řadu faktorů souvisejících s metabolismem.

MUSÍTE
1/ eliminovat stres
2/ změnit životosprávu
3/ pravidelně užívat Schindeleho minerály ( link např. http://www.lekarna.cz/schindeleho-mineraly-1000g/ více zde http://www.kosmetika-zdravi.mineralston ... mineralech )


**************
When we eat mainly processed foods, plenty of diary and meat products, with no excercises and low water intake, the body liquids and body itself became acidic. There is clear evidence that the more animal protein is eaten, the more calcium is urinated away. This status is abnormal, so the body remove sodium from the bones to alkalize itself. If acidity continues, the body remove from the bones remaining calcium, also alkalizing mineral. Over time, other minerals, silica, boron, sulphur, copper, zinc, iodine etc, leave the bones, cartilages, tendons and joints. The bones become thin, brittle, easily broken, the body is acidic, dehydrated (this provide thick blood with low oxygen) and demineralizated (this provide disarray the body and every cell).

This "disease" is known as Osteoporosis.

What to do about it? Briefly... stop eating processed foods, diary products, meat products and table salt.

1) Buy Himalayan salt, no powder, but rocks the size of hazelnut or walnut. Get cca 1/2 liter glass container with wide opening and lid, fill the glass cca 3/4 with clean, clear, spring water, and put there 3-5 rocks and time to time shake the container. Within few days the rocks are either fully dissolved, or not.
If the rocks are dissolved, ad some more. If the rocks are NOT fully dissolved, you have what you need - solution of salt with 26% saturation containing 84 minerals and trace element. Every morning before food (30 minutes before breakfast), pour 1 teaspoon (5ml) of the salt solution in a glass and add 300-350ml of spring water, mix and drink slowly on empty stomach. In addition to it, drink daily 6-8 glasses of clean and clear spring water, drink daily homemade veggie juices, eat daily any vegetable and fruit you see, do not sit or lay or cry - move, walk, excercise!! We were build to move and run, not sit.

2) Buy Schindele minerals, not as capsules, but as a powder.
http://www.kosmetika-zdravi.mineralstones.cz/
You can use the powder (34 minerals) with the morning salt drink, one teaspoon (5ml) Schindele, mix and drink slowly.

3) Health starts with the individual cells of our body. If our cells are healthy so are we. The human body, with its anatomy and physiology derived from plant-eating primates, is not really equipped to process animal-based food.
Experimental and epidemiological studies give reasons why animal-based food, especially animal protein, is harmful. Plant protein does not have this capability. A diet rich in vegetables, fruits and herbs (containing mainly potassium) will improve not only bone metabolism but total metabolism of the body. Home made juicing (also containing minerals) is a very effective way to combat body acidity and improve pH of body liquids, including blood. Minerals within bones help to protect against acids in foods consumed. There is evidence that vegetables and fruits increase bone density much more effectively than dairy products. Unfortunately, today's diary is a killer, 85% of its protein is casein, and casein is known as a promoter of various diseases including cancer.

**************
... a také http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1221


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Příspěvek od milda »

zajímavé informace jsou na tomto serveru:

http://www.zdravi-az.cz/index.php


fistuliacik
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 09 zář 2009 17:46

MMS a Morbus Crohn

Příspěvek od fistuliacik »

Dobry den, chcel by som sa spýtať či dakto má skúsenosti s používaním MMS u ochorenia Morbus Crohn. Poprípade dajaký amdinistrátor nech odpovie. MMS na abscesy a fistuly


rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

re:

Příspěvek od rejpal »

... on každý crohn je trochu jiný a řekl bych že nevyzpytatelný. Po osobní zkušenosti s razancí MMS u této choroby bych byl, při tebou popisovaných doprovodných jevech, velmi opatrný. Ať chceme nebo ne, MMS přece jen poškozený trávící trakt dráždí. Jde taky o to, co užíváš za léky (mám zkušenost s kortikoidy, těžko odhadovat, jak se bude chovat kombinace třeba s azaprinem). Výrazně lépe jsou snášeny koupele, před vnitřním užitím proto doporučuji je opatrně zkusit. Rozhodně nikam nespěchej a sleduj reakci těla, poměrně silné doprovodné jevy se mohou projevit až další den po užití, navíc organismus je u crohna často silně vyčerpaný, a pak je to enormní zátěž.
Pokud jsi ale v hodně zbědovaném stavu, pak bych rozhodně napřed zkusil koloidní stříbro, které je podle mých zkušeností při této chorobě poměrně účinné a není tak dráždivé.


fistuliacik
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 09 zář 2009 17:46

Re: re:

Příspěvek od fistuliacik »

[No ked sa musím priznať dva roky som bol v úplnej remisii. Bral som biologickú liečbu (Remicade, Humira ), ale teraz asi pol roka mám takéto tažkosti, fistula sa mi zapálila a teraz ma trápi absces, na ktorý čakám ako sa k nemu vyjadria doktori. Čítal som o MMS že by to mohlo zahubiť bakterie a vírusy prítomné v týchto "sajrajtoch", ale mám tiež menšie obavy a nikde inde som nevidel reagovať ani písať o užití MMS pri MC alebo UC.


Janadel
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17 zář 2009 9:49

MMS a mykoza

Příspěvek od Janadel »

Prosím, můžete mi poradit...
Již pár dnů užívám MMS a až na to, že jsem bohužel dostala vaginální zánět ( nic hrozného jen nějaké svědění ), tak jsem spokojená.

Můj dotaz se týká problému vaginální mykozy.
U MMS se píše, že by mělo tyto záněty likvidovat. Vím, že MMS by měl likvidovat jen a pouze patogenní viry a bakterie. Přesto já právě mykozu dostala. Proto mě napadá, zda přeci jen MMS nemůže způsobit i nerovnováhu a napadnou nějaké kladné laktobacily.

Jsem laik, proto se omlouvám. A doufám, že vy zkušení mi porozumíte a poradíte:-)

Moc díky.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Mykoza

Příspěvek od Dasena »

Ahoj,
je to určitě kladná odpověď na užívání MMS. Zánět se uvolňuje a jde ven: MMS užívám tři týdny a mám podobné problémy i když mnohem brutálnější. Výtok je reakce na to, že se to svinsto z těla uvolňuje a opouští jej. Zkusila jsem koupele a rozjela to ještě víc. Dneska jsem to diskutovala s paní léčitelkou, která mi MMS doporučila a je to dobře. V koupelích mám pokračovat min. jednou týdně. Sehnala jsem DSMO a jdu tedy zkoušet pomazání těla. Bohužel jsem dnes sežrala dětskou přesnídávku a až potom mi došlo, že konzervant tam určitě bude kys.absorb., proto si dneska už od MMS můžu dát pauzičku. Škoda, je třeba si opravdu všechno hodně hlídat.
Z mykozy měj radost, je vidět, že se něco děje. Hlavní je, vydržet!!!


luxel

Zlatý stafylococ

Příspěvek od luxel »

Celá rodina sme niekoľko rokov mali zlatého stafylococa. Ani jediný výter nebol čistý. Po dvojmesačnom užívaní MMS sme boli opäť na imunologii, kde nám urobili výtery a tie boli negatívne. Prvý krát za takmer 10 rokov!
Cítime sa aj omnoho lepšie, ako z nás spadla tonová záťaž.


Misena
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06 říj 2009 18:15

MMS a botulotoxin

Příspěvek od Misena »

Dobrý den, chci se zeptat, zda má některá s žen zkušenosti s užíváním MMS po aplikaci Botoxu nebo Dysportu? Zda MMS neodbourává tento "klobásový jed" z těla rychleji, než normálně? Zdá se mi totiž, že mi po aplikaci Dysportu a současném užívání MMS účinnost injekcí rychle klesá. Je to možné?

Ano, o tom vůbec nepochybujte. MMS dokáže vytáhnout z těla i hadí jed. Jde po všem, co tělu škodí.. Co si to probůh vychutnáváte za fajnovosti, a PROČ? Chcete si udělat prostor pro vrásky, které Vám naskočí potom, až si tím zničíte zdraví?

Botulotoxin vzniká působením bakterie Cloistridium botulinum a je to pravděpodobně pro člověka nejjedovatější látka vůbec. Jeho starší název „klobásový“ nebo „konzervový jed“ napovídá, kde se s ním můžeme potkat. Podobně jako u bojových nervově paralytických látek blokuje i botulotoxin acetylcholin, který v těle zprostředkovává vzruchy mezi nervovými zakončeními. Důsledkem jsou chabé obrny začínající u svalů. Dochází k dvojitému vidění, k poklesu víček, ovlivnění polykání, slinění, sekreci ve střevě a k postupným obrnám kosterních svalů.


http://kosmetika.dama.cz/clanek.php?d=4671


Ace888
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03 čer 2009 9:49

MMS a akné (účinnost, zkušenosti)

Příspěvek od Ace888 »

Ahoj, mám lehčí (stupeň 1-2) formu akné, na kterou přes rok používám Koloidní stříbro v koncentraci 10-15ppm které mi pomohlo zmírnit následky asi na 50%, což není špatné, ale hledám něco co by odstranilo problémy s touto chorobou úplně ;) Myslíte že to MMS dokáže? Jaké máte zkušenosti s jeho účinností na kožní choroby? A jaké byste popřípadě doporučili dávkování? Vím že je tady takových témat plno, ale konkrétně o akné sem nenašel nic, tak proto se na to dávkování radši ptám znova, aby to nebylo jako jít na mouchu s brokovnicí.. Jinak by už určitě prospěla i očista těla od stříbra, tak prosím piště rady, tipy, zkušenosti ;) předem díky

Koupele, koupele, koupele... ;)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“