MMS2 a rakovina prsu

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Samara
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 05 úno 2012 11:52
Bydliště: Praha

MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Samara »

Ahoj všem, rozhodla jsem se tu publikovat své zkušenosti s MMS2 a možná i DMSO. Jsem onko pacient již 3 roky. Byla jsem léčena pro rak. prsu několika typy chemo, ale bez úspěchu, metastázy v uzlinách zůstávaly. Nemoc na léky nereagovala a vždy propukla silněji. Nyní mám na kahánku. Před cca měsícem se mi udělaly metastázy na kůži a nevypadá to se mnou moc dobře. Z medicínského hlediska jsou léčebné možnosti vyčerpány, operace není možná, chemo nefunguje, ozářky již nepříchází v úvahu.Tak jsem se rozhodla zkusit MMS2. Budu tu psát své poznatky a budu ráda i za vaše příspěvky.


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Drta.tom »

Ahoj,
na ty kožní nádory by měla fungovat tzv. černá mast
http://www.cernamast.cz/
http://www.zapper.cz/blacksalve/

video:


Jinak, pokud budeš chtít na tomto světě ještě chvíli pobýt, tak pro to musíš něco udělat - ne nutně v následujícím pořadí, ale čím více toho splníš, tím lépe:
1) změnit radikálně jídelníček - vynech tzv. bílé jedy - mléko (výjimkou je pouze kefír z tibetské kefírové houby a tvaroh v Budvig dietě), maso, súl (NaCl ne - KCL lze naopak pouze doporučit), cukr (hlavně sacharózu - čili vynechat běžný bílý cukr, cukr v ovoci nevadí), bílou mouku (čili běžné pšeničné pečivo).

Doporučit lze - Budvig dietu (základem je lněný olej navázaný na kvalitní tučný tvaroh),
zeleninové šťávy, tzv. živá voda (jde o zásaditou vodu), zelený nápoj (podrobnosti na http://www.zdravi-az.cz)

K důležitosti stravy se vztahuje i následující video:
http://media.bloguje.org/870393-alterna ... koviny.php

2) PH - dostat na správnou hodnotu. po chemu budeš silně překyselená. Hledej zde na fóru, či na zdravi-az. PH je velmi důležité! Správné PH zastaví růst nádorů.

pomůže obecně - syrová zelenina, zeleninové šťávy, živá voda, odkyselující směsi, správné dýchání na zdravém vzduchu

nutno pravidelně měřit PH moči či slin - pomocí PH metru, nebo kup za cca 100 Kč papírky. Změřit ráno, dále v průběhu dne - tak lze vystopovat co nás zakyseluje, nebo zda byla dávka odkyselující směsi dostatečná

prakticky např. - dopoledne jíst pouze syrové okurky nebo pouze meloun
odkyselující směsi - např. Tepperwein směs
alternativní odkyselující směs - směs z 1 dílu (základní díl je čajová lžička) šťávy z citrónu, 1 dílu sody a 1 dílu melasy (vím je to sacharóza, ale v tomto případě můžeš udělat výjimku)

dýchání - pravidelné procházky (ne běh) v lese, v lese dýchat hluboce - snažíme se odnaučit mělké dýchání.

živá voda - profi mašiny na výrobu stojí nad 8000 Kč, spíše tak 12000 Kč

3) odbourej stresy - toto je rada nerada, nám (asi)zdravým se to dobře radí. Prakticky se to dá shrnout do následujícího - nepodělej se z toho!

4) podpora trávení - nastuduj vlákno o HCl. Zde bude potřeba pořídit HCl či ještě lépe Betain HCl (vlákno kde sehnat).

5) Očista organismu - minimálně:
střeva - klystýry či Sankhapraksalana (http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_02.php), dražší varianta Sanogel nebo Enterosgel.

ledviny - okurková kůra, melounová kůra, nebo alespoň ledvinové čaje - hodně pomůže správné PH.

Játra - např. kašička z ostropestřce mariánského (návod na zdraví-az), jaterní čistící kůra epsomskou solí

6) doplňování prvků
ideálně si nechat udělat vlasový test (info na zdravi-az)
jód - lugolův roztok - s dostatkem jódu by jsi pravděpodobně neměla raka prsou
dále např. koloidní minerály, mumio
KCl - tak 3g denně nebudou na škodu
vitamín D3 - na zdravi-az je dávkování - bere se toho poměrně hodně

7) střelivo
VMS/MMS/MMS2 - ke své funkci potřebují podporu imunitního systému - proto jsou důležité předcházející body
vitamín B17 - meruňková jádra - dá se sehnat na zdravi-az
denně alespoň 2 dl šťávy z červené řepy
Později přidat protiparazitální střelivo - hřebíček s HCL a pod. (viz Palo), alternativně plasma, zapgen

Samozřejmě tyto rady jsou obecné, je to takový malý základ pro další studium.

Ať se daří.
Naposledy upravil(a) Drta.tom dne úte 07 úno 2012 11:47, celkem upraveno 4 x.


Samara
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 05 úno 2012 11:52
Bydliště: Praha

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Samara »

Moc děkuju za zajímavé informace. Obzválášť černá mast mě zaujala. Určitě si ji objednám.
PH se snažím hlídat, papírky mám. Super jsou bylinné čaje, salát ze syrového celeru, citronová šťáva...to mi hodně zvyšuje PH :-)
Betadine HCL jsem začala dnes užívat. Píšou před každým jídlem tobolku. Tak to tak beru. Mumio jím cca 4 dny 3 tbl denně. MMS2 jím 6 dní cca každé 2 hodiny (6 tobolek vel 0) naplněných na 1/5. Když dám víc je mi celkově šoufl. Mám slabší játra a špatně odbourávám toxiny. Musím se vším opatřně. Jod a KCL ještě seženu. Dále piju min 2 litry odvaru z vilcacory. Měla by vylepšit imunitu a odkyseluje.

Postup v užívání MMS2:Vážím 53 kg, věk 40 let
tobolky velikosti 0
Potíže: bolesti zad a prsu pro kožní metastázy z rakoviny prsu. Zarudlá a vředovitá kůže na pravém prsu. Citlivá na dotek. Jakoby spálená.
Kondice celkem dobrá. Občas lehčí únava, ale nic vyjímečného. Zažívání OK. Chuť k jídlu velká. Otoky a bolest pravé ruky, prsu, celé pravé strany hrudníku i podbřišku. Dle lékaře jsou rakovinové buňky v lymfatickém systému, proto vše otéká. Levá strana je OK.
MMS2 jsem začala užívat 1. února 2012 cca 1/5 tobolky 6x denně po dvou hodinách
po dvou dnech jsem to zvedla na 1/4 tobolky 6x denně po 2 hod
po tomto dávkování mi začalo být celkově šoufl, tak jsem celý příští den nic nebrala a vzala si až na noc 1 tobolku 1/5
další den pak opět 6 tobolek naplněných cca na 1/5 takto pokračuji až doposud,
zatím žádné neg. účinky (jen občas trošoičku bolení ve střevech jako na průjem, ale
průjem pak není).
Dnes je to tedy 6. den užívání
Cítím se dobře, kožní nález na prsu se od počátku lehce změnil, více zčervenal a rozlezl se o kousíček dál.
Ale co bych chtěla po 6ti dnech! A asi bych se měla dopracovat i k většímu množství MMS2. A také chci zkusi DMSO, které mi dens přišlo :-)
Než budu mít černou mast, tak přikládám na postižený prs zábaly z přesličky.
Zásobu zbraní mám, tak už nezbývá nic jiného, než tu válku vyhrát!!!
A jestli se to podaří, tak chci aby o tom vědělo hodně lidí. Proto jsem se rozhodal pro toto forum. Hodně lidí se bojí zkusit alternativu, když jim jsou nabízeny chemické koktejly.
Já jinou šanci už nemám. Jdu do toho a věřím, že mi MMS pomůže i kdyby jen zmírnit bolesti.
No tak to je zatím vše, za pár dnů se zase ozvu a napíšu jak pokračuje léčba.
Samara
:bye: :bye:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od sisa »

Ahoj, držím ti palce. Já bych kombinovala MMS s DCA. DCA má vynikající výsledky, zabírá u každého.
A neboj, dostaneš se z toho.


Samara
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 05 úno 2012 11:52
Bydliště: Praha

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Samara »

Aha, to je pro mě neznámé, ale kouknu na to. Děkuju za radu :D

Bylo by super tu najít někoho s podobnou nemocí a navzájem se podporovat a rozebírat situaci.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od milda »

Samara píše:Moc děkuju za zajímavé informace. Obzválášť .........
Držím palce a přeju hodně úspěchů :good:
Přemýšlela jsi o metodách Mudr Partykové?
viz např.video:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 12-duse-k/


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od sisa »

Samara píše:Aha, to je pro mě neznámé, ale kouknu na to. Děkuju za radu :D

Bylo by super tu najít někoho s podobnou nemocí a navzájem se podporovat a rozebírat situaci.
Samaro, to DCA je tady: http://www.edca.cz/
Já jsem dva roky po operaci žaludku se stejnou diagnózou.
Tady máš něco pro povzbuzení : http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... &start=705. Najdi si příspěvek Julie z 21:59.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od LenkaX »

Zběžně jsem si přečetla rady pro Samaru.Rady pro tělo....dobré.
Ale co duše ? Vždyt rakovina je nemoc duše .Psychosomatiká.Pokud kdokoliv kdo se obrací na tyto stránky nenajde příčinu, kdy a kvůli čemu to vzniklo,pokud příčinu v sobě nezpracuje,nebývá ani léčba MMS úspěšná.Toto bych asi k těm radám připojila.Pěkný večer přeje Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Nso ci »

Ak smiem pripomenúť, tak skúsiť pridať aj nenáročnú, ale vraj účinnú liečebnú metódu prevaľovania oleja v ústach, niekde to tu je, ale možno si sa zatiaľ nedočítala, nevedela som to nájsť, tak som prekopírovala z iného zdroja:

Léčebná metoda těžkých a nevyléčitelných nemocí.

Toto tajemství bylo skryto hluboko v ruské tajze. Jeden lékař z Kyjeva se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze. Popisoval velké problémy než se místní obyvatelé nechali vyšetřit. Žil tam 3 roky. Časem se však dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní - bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého, finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně.

Tato léčebná metoda léčí:

•Nemoci krve
•Mozkové kmeny
•Nemoci srdce
•Rakovinu
•Lupenku
•Cukrovku
•Záněty i kostnice
•Léčí vše najednou zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak.
Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být.

Návod Léčba spočívá v převalování nejlépe slunečnicového nebo arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech. Polévkovou lžíci naplníme olejem nemusí být plná - podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu.

Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Je tam spoustu škodlivých věcí z vašeho těla
Olej musíte převalovat asi 15-20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři.

Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku pokud se objeví během jednoho dne zmizí.

Jak dlouho provádět tuto kůru záleží na Vás. Každý z Vás má tělo zanesené jinými toxiny a v jiné míře. Řiďte se svojí intujicí, tělo si samo řekne, kdy již očista není třeba.


Tiež derivačný kúpeľ: http://eutrofia.sk/?q=node/292, odkazov v google vyhľadávači je viac.
A stránka bádateľ: http://www.badatel.sk/index.php?option= ... &Itemid=45


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Nso ci »

Tento odkaz vyčerpávajúcejšie popisuje vyššie uvedenú liečbu olejom. Prajem veľa síl.
http://www.poznanie.sk/prakticke/ocistn ... erapia.php


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od rojtice »

Samara píše:Ahoj všem, rozhodla jsem se tu publikovat své zkušenosti s MMS2 a možná i DMSO. Jsem onko pacient již 3 roky. Byla jsem léčena pro rak. prsu několika typy chemo, ale bez úspěchu, metastázy v uzlinách zůstávaly. Nemoc na léky nereagovala a vždy propukla silněji. Nyní mám na kahánku. Před cca měsícem se mi udělaly metastázy na kůži a nevypadá to se mnou moc dobře. Z medicínského hlediska jsou léčebné možnosti vyčerpány, operace není možná, chemo nefunguje, ozářky již nepříchází v úvahu.Tak jsem se rozhodla zkusit MMS2. Budu tu psát své poznatky a budu ráda i za vaše příspěvky.
Ahoj Samaro, dnes jsem si přečetla Tvůj čkánek - z února 2012. Protože jsem nenašla pokračování z dalších měsíců - snad nebudu vlezlá - jak pokračuješ?
Mám v rodině také tu hnusnou nemoc - maminka - rakovina žlučových cest a metastáze na játrech, zatím se drží, už i váha se zastavila - diagnostikována také v únoru. Začala jsem uvažovat o MMS, zatím jsem nic neobjednala - sbírám poznatky. Bohužel kromě " Batlese" nikdo nic pozitivního ohledně rakoviny nenapsal - nebo já se k tomu nedostala. Prosím je-li to možné, napiš jestli ti MMS pomohlo - a také jak ho užíváš. Předem děkuji a přeji moc a moc zdraví. :bye:
Rojtice


Zeldová
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25 zář 2012 9:26
Bydliště: Otrokovice u Zlína

Re: MMS2 a rakovina prsu

Příspěvek od Zeldová »

Samara píše:Ahoj všem, rozhodla jsem se tu publikovat své zkušenosti s MMS2 a možná i DMSO. Jsem onko pacient již 3 roky. Byla jsem léčena pro rak. prsu několika typy chemo, ale bez úspěchu, metastázy v uzlinách zůstávaly. Nemoc na léky nereagovala a vždy propukla silněji. Nyní mám na kahánku. Před cca měsícem se mi udělaly metastázy na kůži a nevypadá to se mnou moc dobře. Z medicínského hlediska jsou léčebné možnosti vyčerpány, operace není možná, chemo nefunguje, ozářky již nepříchází v úvahu.Tak jsem se rozhodla zkusit MMS2. Budu tu psát své poznatky a budu ráda i za vaše příspěvky.
Dobrý den paní Samaro, jsem zde nová a při pročítání jsem narazila na Váš článek. Je z února, tudíž nevím, jaká je nynější Vaše situace. Vzhledem k tomu, že Vám žádná léčba k uvedené diagnóze nepomohla, vše nasvědčuje k tomu, že se spíše jedná o parazitální zátěž....zkusila jste zjistit, s jakou zologickou žijete? Pokud by jste chtěla vědět více, kontaktujte mne na jarmilazeldova@seznam.cz. Pěkný den Jarmila Zeldová Zlín.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“