MMS a léčení jater

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
tomek
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14 bře 2012 14:23

MMS a léčení jater

Příspěvek od tomek »

Ahoj,
docetl jsem se MMS a chtel bych jej vyzkouset. Ale nejdrive bych se chtel zeptat, zda to na moji "nemoc" ma vubec cenu riskovat.
Asi pred pul rokem jsem mel hodne zvetsena a ztukovatela (steotoza) jatra vlivem prodelani mononukleozy (o ktere jsem ovsem nevedel). Pul roku jsem drzel jaterni dietu a jatra se se zmensila a je v nich i min tuku. Dle pana doktora mam ted normalne jist, coz delam, ale jatra (ci spise oblasti kolem jater) zase sem tam pobolivaji. Chtel bych se zeptat, jestli lze pomoci MMS lecit i jatra tak, aby se vratila do puvodniho stavu?
(Vlivem drzeni diety se u me jeste objevily zlucnikove kameny, to uvadim, jen pro uplnost)(Asi to neni dulezite, ale je me 24 let)
Predem diky za Vase tipy. :)


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS leceni jater

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj.Já díky MMS,dietě a v neposlední řadě jaterní očistě podle J.Zajíčka z http://www.az-zdravi.cz mám krevní testy téměř v pořádku.Jaterní jsou v pohodě a to min. deset let jsem měl pořád něco zvýšené...hlavně ALT,AST,GMT,BILIRUBIN.Ted je vše v normě. MMS beru už skoro rok.Zmizely i občasné bolesti a popichávání v této oblasti.Vše chce vyzkoušet a najíždět pomalu...Játra jsem měl taky ztukovatělá,jsem zvědav jak je to ted...Subjěktivně určitě lepší...Ono při té jaterní očistě s tebe vyjde hromada cholesterolových kamínků a vůbec podobného smetí...Taky je možné, že jsem tam měl nějakého parazita...bral jsem antihelmintika a cítil, že se tam něco děje.Počti ve vlákně Paraziti,diagnostika,likvidace...je tam toho dost... :bye: M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
detrik44
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27 dub 2012 15:00

Re: MMS leceni jater

Příspěvek od detrik44 »

Mám Hepatitida C ???
Má někdo skušenot z léčbou této nemoci ???
Léčím se už MMS.
Děně zvyšuji kapky ráno 10 večer 11 Atd.
Díky.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS leceni jater

Příspěvek od sisa »

detrik44 píše:Mám Hepatitida C ???
.......
Děně zvyšuji kapky ráno 10 večer 11 Atd.
Díky.
J. Humble nedoporučuje vysoké dávky MMS, na přednášce říkal nepřekračovat 10 kapek za hodinu. A i to jen při rakovině. Jinak stačí menší počet kapek, ale po hodinách a co nejvíc hodin denně.


genius5
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02 kvě 2013 21:52

MMS / CDS - užívanie pri poškodenej pečeni

Příspěvek od genius5 »

Zdravím, chcem sa opýtať či máte nejaké informácie / skúsenosti o vhodnosti alebo nevhodnosti užívania MMS alebo CDS pri cirhóze pečene (nie v dôsledku alkoholu, zrejme nedostatok potrebných látok). Liečba je podporovaná čínskou medicínou (liùwèi dìh) a silymarinom. Vysoký krvný tlak znižovaný horčíkom a draslíkom, cholesterol psyllium + omega 3. K tomu Q10 200mg. MMS resp. CDS zvažujem z dôvodu zvyšenej hladiny cukru (nábeh na diabetes? :? ). Prípadne aký protokol alebo dávkovanie je vhodné zvoliť - ak je potrebné upraviť. Ďakujem

:idea: Zdá se, že je pro Tebe jednodušší založit nové vlákno, než aby sis našel, kde se máš ptát - poo.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“