MMS mi vyléčilo rakovinu

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Hela »

Pokud můžu soudit podle sebe, tak člověk, který se chce uzdravit, hledá a zkouší různé prostředky a metody, něco ho zaujme, něco ne, něco víc, něco míň. A MMS je jeden z nich. Pomáhá tělu zbavit se škodlivých mikroorganismů a to je hodně. Ale vždycky bych to (a taky to tak dělám) kombinovala s dalšími metodami (informační medicína, homeopatie, autopatie, metody jako EFT, léčebný kód, Cesta, atd.). Potom se dá ale těžko posoudit, jestli to bylo právě MMS, které člověka vyléčilo. Stejně jako je ke vzniku nemoci potřeba víc faktorů, nestačí k vyléčení (alespoň většinou) jen jeden prostředek.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od vokoun »

To má logiku a tomu človíčku je úplně jedno co mu pomohlo ale hlavní věc je že ho nic netrápí a tím pádem něco s toho zabralo :hip:


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Ano, máte vy zasloužilí a stálí členové pravdu..:-) Budu se zajímat i o jiné věci a způsoby. Můj známý teď právě prodělává rakovinu plic, ale já se bojím mu něco radit. Spíš mu doporučím, ať také hledá - možná i na této stránce.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od sisa »

Arcone, když má někdo rakovinu, není moc času na pokusy. Ty mohou přijít, až se stav zlepší. Já bych nabídla jen MMS1 v kombinaci s MMS2 nebo CDS. Pro nemocného je lepší zaměřit se ze začátku na jednu metodu a té věřit než mít v hlavě maglajz a nevědět, co vlastně zabírá. To spíš člověka deptá.
A nic účinnějšího a dostupnějšího než MMS nebo CDS není.
I pro psychiku je to moc důležité a ta dělá hodně. Víš, ono se radí lehce, ale nikdo neví, co vlastně ten nemocný cítí a jak přemýšlí. Já bych určitě nezačala metodou, která možná u někoho zabrala, ale těch případů moc není. Nebo jsou někde daleko od tebe a nemůžeš se s nimi ztotožnit. Vyléčený člověk někde v Americe tě moc nepovzbudí a neuklidní. Nejlepší je metoda, u které jsou mraky zdokumentovaných případů (i na jiné nemoci - a zakazování a boj proti MMS o tom svědčí) a i v Česku. Nezapomínej, že takto nemocný člověk je prošpikován panikou a do pozitivního myšlení má daleko, i když se snaží. Nelze přeprogramovat myšlení jen kvůli tomu, že se to doporučuje. To nejde. Nejdřív je potřeba mít víru v uzdravení. Pak se i mysl zklidní.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Hela »

MMS jsou pro začátek dobré. Současně bych si ale našla detoxikačního poradce (který měří i parazity), aby zjistil, jaké zátěže se v těle nacházejí. Občas se totiž stává, že lékaři vyhodnotí parazity jako rakovinu. Když ale nasadí chemoterapii a podobné metody, které poškodí imunitní systém, není pak snadné s tím něco udělat, protože imunitní systém je to nejdůležitější, co v tomto směru máme. Poradce také doporučí informační preparáty, které se s MMS dobře doplňují a umožňují nastartovat právě imunitní systém. (V případě parazitů doporučí i antihelmintika.)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

sisa píše:Arcone, když má někdo rakovinu, není moc času na pokusy. Ty mohou přijít, až se stav zlepší. Já bych nabídla jen MMS1 v kombinaci s MMS2 nebo CDS. Pro nemocného je lepší zaměřit se ze začátku na jednu metodu a té věřit než mít v hlavě maglajz a nevědět, co vlastně zabírá. To spíš člověka deptá.
A nic účinnějšího a dostupnějšího než MMS nebo CDS není.
I pro psychiku je to moc důležité a ta dělá hodně. Víš, ono se radí lehce, ale nikdo neví, co vlastně ten nemocný cítí a jak přemýšlí.
Začnu odzadu.
Je spousta lidí, kteří moc dobře vědí, "co vlastně ten nemocný cítí a jak přemýšlí" - protože si to sami prošli!
Jsou i jiné účinné a dostupné metody, které jsou spolehlivé a dostatečně ověřené - osobně bych doporučil kúru pátera Ferdy a nebo jí podobnou Breussovu.
A máš pravdu, že je potřeba zvolit hlavně takovou metodu, které pacient opravdu věří, že mu pomůže.
A je to opravdu tak, že když má někdo rakovinu, tak nemá moc času - ovšem dokud ji nemá on a nebo někdo z jeho blízkých, tak nemá ani důvod se o její léčení zajímat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od sisa »

poota píše: Je spousta lidí, kteří moc dobře vědí, "co vlastně ten nemocný cítí a jak přemýšlí" - protože si to sami prošli!


Zdravím - poota
Taky to tak bylo myšleno, je to logické. Upravuji: "Nikdo zdravý neví, co nemocný cítí a jak přemýšlí". Nemocný člověk to vědět bude. :-)
Já měla informace o obou kůrách a i o mnoha dalších, ale MMS se mi zdálo, že má největší procento úspěšnosti. Pro mě osobně se zdálo jistější použít MMS, protože jsem se strašně bála a jiné metody mi nepřinášely takovou jistotu. A tu jsem potřebovala. A udělala bych to stejně i teď, nic bych neměnila. Kdybych měla k dispozici i Ukrain, šla bych do toho taky. Ale nic jiného bych ze začátku nezkoušela. To je můj názor a moje zkušenost. :-)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

... je to sice trochu mimo zdejší MMS téma, ale prevence je prevence ..... pro začátek úplně stačí přestat konzumovat Kasein, tj. odbourat veškeré mléčné výrobky ..... krom přímé podpory rakoviny nám totiž způsobují mnohem více zdravotních problémů, než je jejich vlastní přínos !!! ... :? ...

... z hledání na netu plyne, zě bylo zaznamenáno již mnoho případů, kdy radikální omezení příjmu kaseinu (nejlépe zároveň i všech ostatních bílkovin živočišného původu) postačilo k úplnému vyléčení z nádorových onemocnění ... :) ...

---------
PeS: ... většinou to chce ale podpořit ještě něčím dalším, tj. pro ten který typ rakoviny ...... já jen, aby si náhodou někdo nemyslel, že přestane chlasčit mlíko a je z toho venku ... ;) ...... nicméně, toto je základ !!!! ... od té doby, co jsem před časem "znovu objevil" informaci týkající se kaseinu (škoda, že jsem to tak dlouho ignoroval, přestože to bylo naprosto zjevné :bhead: ), tak od té doby mi krom jedné dlouholeté slinivky zatím nezemřel nikdo ... u mnoha dalších případů došlo k podstatnému zlepšení stavu ... (nepočítám však do toho ty pacoše, co mezitím prošli rukama ortodoxních doktorů ... anžto s nabořenou imunitou se toho už nic moc dělat nedá ...... nikoho ale nenabádám, neb je to Vaše Zdraví a Váš Život !!! ... o nich si rozhodujete pouze Vy sami !!! ... :ewhistle: )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Díky za všechny rady a příspěvky. Cítím to tak jako Sisa - já tomu MMS zkrátka hodně věřím.


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

A taky ten kasein - já např. už dávno mléko nepiju. Pravda ale je, že se sýry jsem se nějak ještě nerozloučila...ale snažím se je omezit. Nejhorší je, že to rodina zrovna moc nechápe. Nejím maso, nepiju mléko,ale oni chtějí stravu, na kterou byli zvyklí.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

Arcone píše:A že se ti nemocní nestravovali, jak měli? Že dostatečně zdravě nejedli, nežili..? Je mi putna. Všichni si zaslouží uzdravení.
... mno ... dle dlouhodobých statistik je cca 85% nádorových onemocnění připisováno působení zevně ovlivnitelných faktorů ... tj. výživové faktory (35%), kouření (30%), alkohol (5%), nízká pohybová aktivita (5%) ... teprve zbylých cca 15% je jen částečně ovlivnitelno (sluneční záření, radiace, infekční agens, chemické škodliviny v životním prostředí, pracovní expozice, atd.) ...

... pomiňme teď morální náhled i fakt, že si všichni platíme zdravotní pojištění (tedy krom určité skupiny úmyslně nepracujícího obyvatelstva, za které jest toto placeno státem) ..... ale skutečně si fakt zaslouží uzdravení i člověk, který vůbec pranic nedbá na své zdraví a podceňuje životní styl ??? ... :ethink: ... i přestože ví, co může nastat ??? ....... vždyť tím se defakto dobrovolně řadí na skoro stejnou úroveň hned vedle "feťáka na perníku", kterej se dobrovolně nacpává chemickým svinstvem, co někdo uvařil z bůhví čeho někde v kuchyni ...

... sorry za to drsný přirovnání, ale pokud si někdo chce "naplno užívat" a přitom vědomě přehlížet možné následky, tak co potom s ním ??? ... :? ...... vždyť nikdo, kdo si váží života, tak se taky přece dobrovolně v autě nerozjede kilem proti zdi (nepřipásán a bez helmy), protože je to bezva adrenalinovej zážitek ... popř. si neudělá smaženici z muchomůrky zelený, protože je to prej neskutečná chuť (na kterou se do smrti nezapomene) ...

... víš, za těch pár let, co pomáhám lidem s rakem, jsem už narazil na dost lidí, kterejm přestože jim hrozila smrt pokud nezmění své stravovací a životní návyky, tak se přesto rozhodli, že je raději nezmění a svěří se do rukou klasickejch doktorů, protože ti jim během léčby téměř nic nezakazují ... (zjednodušeně řečeno) ... a přitom by jim to pomohlo aj během následné ortodoxní léčby ... :dknow: ... bohužel, a znám i spoustu lidí, kteří odmítli užívat to či ono, protože jim to zkrátka nechutnalo ...

... budiž, každý jsme svého štěstí strůjce ... ale proč díky takovým lidem musí potom trpět jejich bližní ??? ... :smoke: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Příspěvek od Arcone »

Toto je zřejmě věc filozofického náhledu. Myslím si, že tu nejsme od toho, abychom se soudili a posuzovali, kdo jak žije, ale prostě si pomáhali. Všichni máme asi trochu občas "máslo na hlavě". Není podle mě na světě člověk, který se nedopouští chyb - buď na té či oné půdě. A je fajn si to přiznat. Na druhou stranu, je dobré si rozšiřovat obzory a snažit se dělat věci lépe. A ještě jinak - představte si, že máte dítě , které dospěje a nebude se chtít stravovat zdravě, nebude vůbec zdravě žít.. Stejně uděláte vše, abyste mu pomohl a budete věřit, že jednou mu to dojde. Kdo z nás je moudrý od dětství a přesně ví, co a jak dělat, když k tomu třeba nebyl vychován? Dospěl k tomu během života, že? Někdo dříve, někdo později? Tak se učme. Všichni máme co.
(Nevím, jak se uvádí citace..A(&F) píše...:-) , ale to nevadí, odpověď je hlavně na jeho komentář..)


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

A ještě takový malý příklad . Moje maminka nekouřila, nepila alkohol, trávila pohybem přírodě spoustu času, ale nikdy za svůj život neslyšela, že by např. neměla pít mléko a jíst mléčné výrobky. Maso jedla , ale málo, jak byla vychovaná. Byl to člověk se zlatým srdcem. Myslím, že by si zasloužila pomoc. Kdybych před pár lety věděla, že jsou možnosti bez chemoterapie a ozařování, šla bych do toho. A šla bych do toho i u táty, který zdravě nežil ani trochu, pil, kouřil.. Z vašeho pohledu si zasloužil asi umřít tak, jak umřel, ale já bych udělala naprosto vše, abych mu pomohla. A stejně tak vzhledem k "cizím" lidem, dětem ležícím na onkologii.. Je prostě potřeba osvětu šířit.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: věc filozofického náhledu ...

Příspěvek od A(&F) »

Arcone píše:Je prostě potřeba osvětu šířit.
... ano, to rozhodně ... i to mé předchozí hodně tvrdé přirovnání považuji za osvětu ..... možná (/snad) to donutí k zamyšlení a ke změně i některé "spící" ... :? ... teda spíše jejich blízké ... neb ti, co kašlou na zdravý způsob života do této části FuP většinou nechodí ...
Arcone píše:Myslím si, že tu nejsme od toho, abychom se soudili a posuzovali, kdo jak žije, ale prostě si pomáhali.
... průser totiž je, že velká spousta lidí nezmění (/neradi mění) své návyky ani tehdy, když už mají "smrt na jazyku" ... a další velké části "otrne" zanedlouho poté, co se takříkajíc "vyléčí" ...... sorry, ale zřejmě nikdy nepochopím, že existují lidé (a že jich není zrovna málo), kteří si z těchto fází života nevezmou pražádné ponaučení ...... zřejmě spoléhají na to, že se opět najde někdo, kdo jim zase pomůže ... :bhead: ...

... ano, pomáhat se dá, ... ale pouze těm, kteří jsou ochotni naši pomoc přijmout ... těm, kteří jsou ochotni pro to také něco udělat ... :dknow: ...

... a pokud bych se výhradně choval dle Tebou vyřčeného "Z vašeho pohledu si zasloužil asi umřít tak, jak umřel", tak bych zde asi nebyl a nepomáhal ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

----------------


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Jasně.. je to tak..:-).


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“