neprůchodný žlučovod

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
winchin
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18 črc 2014 10:25

neprůchodný žlučovod

Příspěvek od winchin »

Chtěla bych poprosit o radu. Tatínek nemá průchodný žlučovod a tak se žluč hromadí v těle. Je celý žlutý. Příčina je momentálně ještě nedořešená, čeká ho vyš. u lékaře a zároveň je už obj.u detox.poradkyně na test na parazity. Než k dalším výsledkům a vyšetřením dojde, chtěli bychom nějak pomoci tělu se žluči zbavit. Máte někdo s tímto zkušenosti? Je nějaká přírodní metoda, čaj, koupele apod? Může v tomto stavu ublížit užívání mms?

Předem děkuji za odpověď


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: neprůchodný žlučovod

Příspěvek od A(&F) »

... pokud vím, tak pokud už jsou žlučovody ucpané žlučovými kameny, tak (krom odstranění žlučníku) většinou již nepomůže nic, co by kameny rychle rozpustilo ...... někdy se částečně uleví po podání lžíce olivového oleje (někdy v kombinaci s citronovou štávou, čisté jablečné šťávy, popř. trochy jablečného octa), což ale může mít i opačný účinek, kdy se pacientovi následně přitíží, takže je vhodné takovéto experimenty provádět pouze tehdy, pokud je v dosahu nemocnice ...

... preventivně lze užívat některé byliny, z čehož nejúčinnější se jeví Chanca Piedra (Phyllanthus niruri), někdy též přezdívaná "StoneBreaker - KamenoRozbíječ", ale obávám se, že v Tebou popisovaném stadiu už je asi pozdě ...... z u nás rostoucích bylin je to Jablečník obecný (Marrubium vulgare) ... + doporučuje se i Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria), zřejmě kvůli ATB účinkům ....... a rozpouštění údajně pomáhá i šťáva z Černé ředkve (Raphanus sativus niger) ...

... žlučovým kamenům lze samozřejmě předcházet vhodným složením stravy a především pak správnou životosprávou (tj. jíst několikrát denně v menších dávkách), kdy nejdůležitější je snídaně !!! ...... po noci je totiž žluč zahuštěna a snázeji se tak tvoří kameny, jenž potom ucpávají žlučovody ...... pozřením snídaně se vypudí žluč ze žlučníku, čímž dojde k jejímu naředění ... (viz "anglická snídaně", vajíčka se slaninou + džus) ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: ... ucpání žlučovodů je nepříjemná a velmi bolestivá záležitost, zvláště pokud to celé přejde do zánětu ..... holky říkají, že raději dva komplikované porody než jeden obyčejný zánět žlučníku ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
winchin
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18 črc 2014 10:25

Re: neprůchodný žlučovod

Příspěvek od winchin »

Děkuji za odpověď,

chtěla jsem to napsat stručně, ale rozepíšu se tedy víc. O žlučníkové kameny zřejmě nejde. Na ct vyš má cystu na slinivce, která žlučovod přiškrtila a ted jsme nervozní z toho čekání na další vyš., které objasní o co konkrétně jde. Vůbec se mi nelíbí ta žlutá barva, kterou má už po celém těle a bojím se ,aby se nějak tím nepřiotrávil nebo mu něco neselhalo-nerozumím tomu. Z nemocnice ho propustili, pokud nebude mít horečku nebo jinou známku zánětu, má počkat na vyšetření. Tak mě napadlo, jestli se ta žluč z krve nedá nějak vytáhnout a odlehčit tělu.
Tomuto stavu předcházelo asi měsíční užívání mms, to nesl celkem dobře, potom ale potíže se střevem-zřejmě zácpa,měl i teplotu. Tak na to načetli koňak s olejem-na parazity, krystýry , teplota přešla ale to žloutnutí začalo. Pak ještě koupel -teplá slaná voda, no a to už je asi vše.Během tohoto rušného týdne už mms neužíval. Asi po týdnu snahy šel na pohotovost a zůstal v nemocnici.
Jinak už roky užívá antiepileptika na trojklanný nerv. Kromě bolesti nervu momentálně žádné bolesti nemá, nebo ne nesnesitelné.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: neprůchodný žlučovod

Příspěvek od A(&F) »

... ok ... ale příště uveď hned veškeré informace (třeba i více infa o tej cystě) ...

... co se týče žluče v krevním oběhu (která se do něj dostala tak, že si našla "náhradní cestu"), to samozřejmě není standardní stav, ale nemusí to být až tak závažné, jak se zdá, jelikož žluč namísto v trávícím okruhu teď působí přímo v krevním oběhu (kolega kdysi, cca 30 let zpátky, byl takto "žlutý" skoro čtvrt roku, dnes je bez následků) ... nicméně závažnost ve vašem případě může posoudit jedině ošetřující lékař, mající k dispozici přesné výsledky všech provedených vyšetření ... mmch, pokud je zasažena slinivka a její okolí, časem to může přerůst až v další autoimunitní onemocnění ...

... co se týče detoxu, já osobně bych nasadil pití silnějšího odvaru z kotvičníku (cca 2g suš. na 50kg váhy), neb ten rozhodně neuškodí, ale může pomoci ...... dále potom již zmíněný řepík (odvar i detox. koupele), kořen pampelišky (užívat nejlépe za syrova), čerstvě namletý ostropestřec, zeměžluč, čerstvá šťáva z černé i červené ředkve, atd. ...... plus (nejen na tu slinivku) 2x až 3x denně špetku prášku z kořene Hořce žlutého (Gentiana lutea), popř. užívat jej ve formě tinktury ...

... a samozřejmě ho ochránit před "(z)dravou nemocniční stravou", ... tj. žádné maso, uzeniny, mléko + výrobků z něj, nic smaženého nebo pečeného, atd. ... zkrátka ideální teď je přísná vegetariánská strava, vč. vodních mix-kokteilů z mladého ječmene, trávy, pampeliškových listů, s přídavkem mladých kopřiv, apod. ...

... vhodnost užívání MMS nejsem schopen posoudit, ale raději bych se mu teď vyhnul, protože může být nežádoucí záteží ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
winchin
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18 črc 2014 10:25

Re: neprůchodný žlučovod

Příspěvek od winchin »

Výborně, to jsem potřebovala vědět.
Informace předávám dál a děkuji ti za podrobnou odpověď. Ty snídaně- zajímavé....

winchin


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“