Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Podzimní sraz v Praze u Jeffa se uskuteční ve dnech 24. - 26.11. Více zde...    

Právě je ned 19 lis 2017 7:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris
PříspěvekNapsal: ned 23 črc 2017 19:25 
Nový člen

Registrace: úte 04 črc 2017 21:34
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 1
lasthangman píše:
Zdravím :) je lepší semena odstraňovat či je tam nechávat (tedy i částečně pro další rozmnožování), ale zda když budu odstraňovat semeníky se zvětší výnosnost :ethink:

doraz pořád platí :)
Včera jsem sklidil první kolo úrody :) z 13 rostlin 980 g zelené hmoty .. druhé kolo už bude cca 40 rostlinek tak snad zásoba do nového vydrží :)

Tento příspěvek od lasthangman ocenil: sisa (stř 26 črc 2017 9:55)
  Rating: 3.13%

PříspěvekNapsal: čtv 27 črc 2017 15:34 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 16 dub 2008 11:00
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 37
Ziskaná ocenění: 261
lasthangman píše:
lasthangman píše:
Zdravím :) je lepší semena odstraňovat či je tam nechávat (tedy i částečně pro další rozmnožování), ale zda když budu odstraňovat semeníky se zvětší výnosnost :ethink:

doraz pořád platí :)
Včera jsem sklidil první kolo úrody :) z 13 rostlin 980 g zelené hmoty .. druhé kolo už bude cca 40 rostlinek tak snad zásoba do nového vydrží :)

Sklízel jsem to kdysi spíše na metráky, takže semeníky jsem neřešil. Prostě se to ušmikne kde se to rozvětvuje, ono si to pak vyrazí další terminál.
Ono letos je špatný počasí kotvičník má rád sucho a teplo a to se podílí na úrodě mnohem více.
Pěstovat na černé folii, to se pak z 1m2 sklidí za sezónu 2kg i více.

Moderátor raději žádný než vadný.

PříspěvekNapsal: pát 01 zář 2017 9:58 
Zasloužilý člen

Registrace: pát 24 led 2014 18:45
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 77
Ziskaná ocenění: 186
dkamila píše:
Vím,napsala jsem to asi špatně,četla jsem i dost případů,že jim kotvičník pomohl a nádor zmizel a taky si myslím,že mu to nemohl vyrůst za den,ale kolega si myslí asi opak.Tak jsem se tu chtěla ujistit,jestli jsem mu neporadila špatně,chtěl jen poradit něco na erekci :cry: .Nechce už pomoc,má nádor na močovým ustrojí,prorostl do pánve a chycenou má i kostní dřen ,Včera byl na prvních ozářkách a dávají mu půl roku :cry: :cry: .V únoru nám zemřel kolega na rakovinu jater a to samé ,nechtěl žádné rady ,zemřel po 3 měsících a 3 chemoterapii :cry: :cry: :cry: a to jim je 50 let .Radila jsem mu na nádor prostaty a močáku vrbovku malokvětou a na kostní dřen řebříček a různé vitamíny i rodina ho nutí do alternativní léčby,ale on nechce :cry: :cry: :cry:
Rozumím. Jenže někteří lidi to nechtějí ani slyšet, aby o tom mohli popřemýšlet. Je těžké se na to jen dívat a nic neříct. Kór když je to někdo známý.

PříspěvekNapsal: pon 11 zář 2017 21:00 
Nový člen

Registrace: ned 20 čer 2010 20:59
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Suhlasim, najlepsie je ho pestovat na ciernej netkanej textilii. netreba pliet od buriny a textilia zadrzi potrebnu vlahu pre rastliny a hlavne zem sa lepsie prehreje a rastliny su ovela bujnejsie... a co sa tyka semien... momzes ich zbierat , ale najlepsie je vyberat tie najvatsie a hlavne netrhat nasilu, ked su uz zrele pri chyteni do prstov ti ostanu v prstoch uz pri malom pohybe ... v posledne roky to ale nerobim... jednoducho po zbere vnate si tie najkrajsie pozberam z textilie a a est parmi ich odpadne z vnate pocas susenia... semien mam vzdy viac nez dost..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]