Marihuana a "veci" podobné

Moderátor: aNONym

Odpovědět
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Nebudu zde prezentovat názory , ale pouze osobní zkušenosti. Je třeba definovat použití na vnitřní a vnější. Při vnějším použití je výhodnější použít mast s vepřovým sádlem. Sádlo by mělo být vyškvařené bez soli. Rozpuštěné sádlo posypete rozemnutými palicemi a lze použít i listy z horní třetiny stonku. Snažíme se vyvarovat vysokých teplot, tedy nad 120 stupňů. Proces ukončíme po desetiminutovém míchání a další den učiníme totéž, ovšem sádlo již přecedíme do nádobky k použití. Já osobně mast vylepšuji panenským včelím voskem v množství 20% váhových.. Kamarádka parfemuje modrou indulonou za studena vmíchanou. Je vhodné kombinovat kanabisovou mast s měsíčkovou. Hojení probíhá lépe.Do sádla se vmíchá zatepla mimo kanabisu i měsíček lékařský, avšak se před zcezením ponechá 5 dní na teplejším místě. třebas za oknem. po zcezení je k potřebě.Další variantou je teplá macerace v olivovém oleji. Tento lze roztírat k potřebě a nebo z něj po zcezení vyrobit mast přimícháním včelího vosku. Při vnějším použití se netřeba obávat účinků thc, i když tento je jednou z účinných látek. Ne však jedinou. Pokusem bylo zjištěno, že i koupel v konopném odvaru zklidňuje atopické ekzemy, psoriázu , bércové vředy, ekzemy suché i mokvavé. U desetiletého dítěte trvalé odstranění letitého ekzemu po pěti koupelích. Thc je však rozpustný pouze v tucích nebo v alkoholu., případně jej možno inhalovat. V koupelích se však těžko může účastnit, efekt je však prokazetelný.Bylo vyzkoušeno použití koloidního stříbra na bércové vředy u těžkého diabetika a následné použití kanabisové masti s měsíčkem s neuvěřitelně přesvědčivým výsledkem. Vnitřní použití je velice náročné nejen na dávkování, ale i na individuální chování každého organismu. Proto doporučuji pouze ve vážných případech. Rozhodně nedoporučuji použití drogy s obsahem vody. Rozhodně nedoporučuji kombinaci s léky konvenční medicíny. Máte li kdokoli léčebné zkušenosti, přispějte.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Mastička z této rostliny je opravdu hojivá a vím o případu kdy zahojila rychle pooperační jizvy štítné žlázy. Pomáhá při léčení-hojení řezných ran a popálenin.
A tzv. "slivovicová tinktura" je proti horečkám jako stvořená, osobní zkušenost, kdy ze 41°C blouznění slezla do 35min. na stálých 37,11°C a druhý den byl člověk jak rybička. Chce se to nebát s těmi obklady a pít čaj, nejlépe zelený sypaný (ne z marihuany) a ne ty černé ovocné co do nás hustí ze všech stran reklama a supermarkety s různou příchutí a jsou ještě i toxické. Tinktura pomáhá při desinfekci a hojení ran rozbitých kolen a loktů např. při sportu.
Kouření jsem odpůrcem, ať už se jedná o cokoliv. Alkohol, jedno pivo denně.
Jsem zde už nějaký pátek a pročítám různé diskuse, teď se chystám na jaro udělat si solární vyhřívání bojleru na vodu a zajímá mě také fotovoltaika. Jsou zde zajímavé věci, a to pěkně pohromadě.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Mastičky

Příspěvek od Barbucha »

Co se týká mastí použitelných na zhmožděniny a záněty kloubů a šlach, nemůžu si vynachválit přírodní včelí produkt pod jménem "Mast s apisinem". Je to mastička, která je k dostání ve většině prodejnách s včelími produkty. Obsahuje včelí jed, který se jednak chová jako přírodní analgetikum a druhak způsobuje silné místní prokrvení, což má za následek, zvýšený přísun bílých krvinek pro hojení a vymývání nežádoucích usazenin ze tkáně, takže působí hojivým účinkem. Nemá chybu. Bohužel se nedá díky použitému včelímu jedu používat dlouhodobě a u lidí se srdečním, cévním onemocněním a vysokým krevním tlakem. Zaručeně pomůže i v případech kde chemické srágory jako voltarén a pod jsou naprosto neúčinné. Chce si to ale hlídat krevní tlak. Když se přežene dávkování, rozběhne se vám srdíčko, jako při maratonu, až se z toho udělá i nevolno, takže pozor a hlavně ze začátku odzkoušet od mála a aplikovat pouze po dobu nezbitně nutnou a nikdy dlouhodobě. Z vlastní zkušenosti tak maximálně 1 týden.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Osobně mám veškeré včelí produkty v oblibě a včelí jed je na kloubní potíže zcela fenomenální. Má to však jeden háček. Jsou to nejsilnější alergeny co znám. Takže pokud si člověk není jistý svojí odolností, pak netřeba riskovat. Znám případ zkolabovaného metrákového sportovce, jenž si namazal ránu propolisovou tinkturou. Na klouby tedy u citlivějších lidí kostival a jeho deriváty. Klouby jsou zdravé až do té doby, kdy si jich nevážíme. Přetěžování, disfunkce ledvin vlivem špatného pitného režimu a následné vápenité usazeniny, můžeme hovořit o dně či pakostnici, zanešení krevního řečiště usazeninami s následnou špatnou výživou kloubů. Příčina a důsledek. O to zde běží a každý má na vybranou, co chce řešit. U kloubů je to většinou degenerativního charakteru a přetěžování kontinuální, někdy rázové. Degenerativní je přetěžováním a nebo nedostatečnou kloubní výživou. Kloubní výživu musíme řešit odstraněním usazenin z krevního řečiště a následnou terapií . Ledviny většinou bídně fungují díky vápenitým usazeninám a ty lze odstranit jablečným octem ve vodě. Čtyři polévkové lžíce do půllitru vody a... na ex...tímto se zbavíme usazenin vápenného charakteru. Zbývá tukové usazeniny. U těchto se snažíme snížit povrchové napětí a emulgovat s vodou v krvi. Saponiny . Jedině ty. takže bez černý , květ i plod. Ne nadarmo pijáci portského málokdy kulhali. Portské se barvilo bezovou šťávou....kombinace s alkoholem je prý bohulibá. Já to však řeším bez vysokoteplotní úpravy zmražením bezové šťávy v kapslích a tu následně rozpustím ve vlažném, již zchládnutém nálevu z květů černého bezu. Přidám jednoho ochtlíka slivovice a..... Pro méně zdatné a netrpělivé mohu doporučit yucca shidingera. Tu však upravenou lyofilizací, neboť ostatní dosahují zlomkové účinnosti.Pro puntičkáře uvádím, že v bezu je přítomno 5 druhů saponinů a v yuce všech 14... nepamatuju si přesnou cifru.Saponiny se nekumulují a pilně opouštějí tělo. K tomu však nedojde bez patřičného pitného režimu. Po této proceduře aplikujte vše, co doporučovali mastičkáři oddedávna. Vařené klouby, šlachy a kůže. bílkoviný hydrolyzát se vyrábí z....hádejte. Jistě že tym najdete i ten chondroitin a msm, jenž důkladně znáte z reklam. bohudík tisíckrát levnější. Tlačenka libová s kůžičkami a s jablečným octem a cibulkou je doporučována jedním slovutnám ortopedem.Vegani si koupí průmyslově připravované přípravky v lékárně.Stejně to vyrábějí z mletých kostí a kůží.Tolik ke kloubům. Vnitřní strach, obavy , deprese však dokážou divy a klouby jsou jedním z mnoha psychosomatických problémů. Pak přijde slinivka, trávení, u starších prostata , srdce a ti akčnější si pomohou alkoholem a tedy játra. Je to jako u auta. pokud s ním jezdil léta neurotik, pak málokdy pomůže výměna tlumičů. Nechci a nemohu tedy snižovat váhu duševní pohody. Ta je zásadní a nenahraditelná.PESIMISMUS JE RAKOVINA DUŠE.


vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vili »

jarda ovčák svitavy píše:Jak vypijete kořalku, tak ty bylinky, jenž zbydou klidně použijte dál, do mastí nebo tinktury. Pouhým louhováním v alkoholu rozpustíte třetinu thc. Zbytek v oleji nebo sádle, těm náruživým bramboráček.....
Kdo z vás ale zkusil konopí louhovat v živé vodě. Pokud někdo rostlinu má ať to udělá. Já mám pouze vodu a elektrolyzér, dělám pouze výluhy rostlin pro mně dostupných. Není vyloučeno, že výsledek může být i zajímavý, protože po výluhu je možné udělat další postup, třeba destilaci. Těch variant je několik. Vyžaduje to jen spoustu času a trpělovosti, kdy výsledek může předčit očekávání.

Proč dávat k včelám obyč vodu, dejte tam vodu živou v PET, ale nikoliv ve skle, to nedokáži prozářit. Změřte pH před a po, pokud máte čím.


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
jarda ovčák svitavy

hrůůza mne jímá

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »



NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: hrůůza mne jímá

Příspěvek od NAVAR »

Ty co mu sebrali zřejmě technické konopí bych před sebou kopal do zadnice alespoň pět kilometrů.
Jinak koukněte na stránky http://www.konopijelek.cz/, šance pro nemocné rakovinou a cukrovkou.
Konopí tecnické s obsanem THC do 1% se pěstovat může akorát se to musí nahlásit celníkům stejně jako makový záhonek s rozlohou větší jak 100m2. Svět se asi po.....


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: hrůůza mne jímá

Příspěvek od A(&F) »

A(&F) píše:... fakt žijeme v divným státě ... :D:D:D
... a nejen my ... http://www.novinky.cz/koktejl/186246-de ... rajce.html ... :lol: :lol: :lol:


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Vláda rozhodla: můžete mít 40 lysohlávek ...

Příspěvek od A(&F) »

... + pět kaktusů s meskalinem ... :shock: ... na velikosti prej nezáleží ... :D

http://www.novinky.cz/domaci/186318-vla ... linem.html
http://www.novinky.cz/domaci/186189-co- ... vlada.html

.. už vidím, jak "vjetve" zakládají legální pěstitelské spolky :lol: :lol: :lol: .... 200 přistěhovalců = políčko o tisíci rostlinách ... :roll:


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

5 rostlin...

Příspěvek od jarda ovčák »

Nu a už nyní mičurinci pracují na rostlinách biblických rozměrů. Budou to titáni mezi konopnými rostlinami a věřím, že výška 4 metry bude standartem.Bohaté větvení a odkapávající pryskyřice bude nabíledni. Čekají nás veselé časy.Doba zakládání pěstitelskýcfh družstev je tady.
Kdy těm idiotům dojde, že zákon trhu je nadřazen jejich zákonům.Můžou to zdanit a povolit. K tomu bych obnovil trest smrti za jízdu pod vlivem psichotropních látelk a fertig.
Naplnil bych státní kasu a lidi by mi líbali ruce. Co je na tom složitého, pro lásku boží.... nechávat zisk narkomafiím?
Represí zmůžou akorát prdlajs.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: 5 rostlin...

Příspěvek od A(&F) »

jarda ovčák píše:Nu a už nyní mičurinci pracují na rostlinách biblických rozměrů. Budou to titáni mezi konopnými rostlinami a věřím, že výška 4 metry bude standartem.Bohaté větvení a odkapávající pryskyřice bude nabíledni. Čekají nás veselé časy.Doba zakládání pěstitelskýcfh družstev je tady.
Kdy těm idiotům dojde, že zákon trhu je nadřazen jejich zákonům.Můžou to zdanit a povolit. K tomu bych obnovil trest smrti za jízdu pod vlivem psichotropních látelk a fertig.
Naplnil bych státní kasu a lidi by mi líbali ruce. Co je na tom složitého, pro lásku boží.... nechávat zisk narkomafiím?
Represí zmůžou akorát prdlajs.
... přesně tytéž myšlenky mi táhly hlavou, když jsem psal příspěvěk o poschodí výše ... :|


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

výška.....

Příspěvek od laik »

..............Hromada hnoje ,sluné závětrné místo , a hodně zalívat a výška ke třem metrům není celkem problém..........
a potom jen hooodně :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :lol: :shock: :shock: :lol: :lol: :shock:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: 5 rostlin...

Příspěvek od poota »

jarda ovčák píše:...Represí zmůžou akorát prdlajs.
Ne tak zcela.
Jakmile se něco zakáže, hned se toho chytí černý trh a ceny zakázaného zboží vystřelí prudce nahoru. Na prodeji legálního zboží se moc nevydělá, takže je výhodnější i za cenu značných úplatků docílit jeho zákazu. Potom prakticky za stejnou "práci" stoupne zisk na několikanásobek, z čehož se pár procent vyčlení na "přivírání očí" strážců zákona, aby se obcházením jejich bdělosti zbytečně nezvyšovaly náklady o desítky procent.
Takže represí se docílí hlavně dvojího:
1. stát přijde o peníze z daní za prodej
2. na stejném zboží vydělá prodejce několikanásobně víc
Vedlejším účinkem jsou potom vedlejší, opět nezdaněné příjmy ve formě úplatků za prosazení zákazu a vyplácení "nevšimného".
Média mohou chválit zákonodárce za boj proti nějaké "metle lidstva" a spousta lidí na tom vydělá. Jenom státu schází víc peněz, takže je z nás musí vyždímat někde jinde. A pak že prdlajs.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...a věci podobné....

Příspěvek od martin11 »

....zdravím v diskusi.....a k věci....je tu mezi námi někdo...skutečný chemik...který ví o co jde...???...
....dotaz....někde jsem zaslechl, že v obyčejné banánové slupce, kterou okamžitě vyhazujeme...je také ..."něco".....ví o tom někdo nějaké info...ne že bych byl feťák...já jsem zblblej od..."magnetů"......ale info je info.....zdraví martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Fénixovy slzy

Příspěvek od jeff »

Nebylo by špatné vyzkoušet výtažek z marjánky nazývaný fénixovy slzy, ne nadarmo se tak nazývá pro jeho vysokou a efektivní léčivou schopnost, která si poradí i nevyléčitelnými nemocemi. Jak se píše, že pták fénix při svém letu viděl na zemi hodně nešťastných a nemocných lidí, až mu z toho bylo tak smutno, že začal plakat. Jeho slzy letěly na zem a na koho taková slza dopadla, se rázem uzdravil. Odtud název výtažku. Marjánka se dá celkem snadno opatřit a vůbec není od věci uvedený výtažek vyzkoušet v praxi. Ne, že bych prohledal celý google, ale co jsem tam četl, jsou jen zkušenosti uživatelů a pozitivní výsledky, ale o technologii výroby nikde nic. Takže co s tím? Nechce se mi někde v horách chytat ptáka fénixe a pak ho rozplakávat, je přece jen dost velikej :lol:

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“