Diskuze k Vzestupu

O vnitřním světě v každém z nás.

Moderátor: martinq

Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Diskuze k Vzestupu

Příspěvek od martinq »

Zde se vyjadřujte, diskutujte, odporujte, souhlaste s mými vlastními i převzatými příspěvky.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Diskuse ku vzestupu

Příspěvek od sano »

Nepreceňuješ trochu Mayské proroctvá? Sú až také nedotknuteľné, že je potrebné na diskusiu o nich vytvoriť samostatné vlákno?
Ináč, klobúk dolu pred tebou Martine. Ako som ťa spoznal pred niekoľkými rokmi, tak si zašiel poriadny kus dopredu. Duchovne.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

vzestup i pád se odehrávají každou milisekundou

Příspěvek od 1220 »

tímto předmětem bych rád vymezil co je nezbytné, jen na stavu individua záleží, a to se týká všech říší. Občas cykly musí udělat očistu, aby mohl život vůbec pokračovat, je to zdravé o příjemnosti nemluvím.
V souvislosti s vzestupem upozorňuji na knihu,která vyšla loni,jmenuje se
Utajovaná pravda autor Steven M. Grreer. Prosazování Pravdy totiž souvisí s vzestupem. Autor se posléze dostává k univerzální Pravdě, kde není např důležitý patriarcha toho kterého, třeba náboženského, izmmu
ale právě s možnostmi postupu individuí, pro plnější existence.
Tak snad je to trochu k věci ? :oops:
K.

--------------------------------------------------------------------------------
Pro Sano a jemu podobné :
Napřed citace:
S odstupom niekoľko tisíc rokov sa Mayské proroctvá zdajú zaujímavé a príťažlivé.
Je smutné, že mnohí sa opájajú na rôznych veboch ezoterikou, z čím vzdialenejšej krajiny pochádzajúcej, tým lepšou. Niekedy to vyzerá, akoby sme nemali v európskej kultúre pramene, ktoré poukazujú na riešenia súčasného stavu.
Každá kultúra dospieva po svojom. Každá kultúra si nachádza vlastné cesty ku svojmu prejaveniu sa a nachádza si aj vlastné cesty ku svojmu vzostupu. Svoje cesty má aj európska kultúra. Prečo nehľadať to čo je nám vlastné, blízke?
Som zvedavý, či uhádnete o čom píšem.

Jasně Sano píšeš o křesťanství, o křesťanství vnějšího pohledu. Proč vnějšího pohledu? Protože jenom vnější pohled preferuje to co je doma,ale rozšířené v jaké formě ?
Kde se dozvíš o cyklech všeho, snad ne probůh v bibli,která je upravená pro účely kléru, aby měl snadnou převahu nad ovečkami, promiň o cyklech tam už nic není. Tak je mi líto trpícího přítele, a proto vlasně píšu.
Člověk sám je přece měřítkem věcí, nad pravdami dnes bádají muži i ženy, bylo by toho víc. Kultura většinou po ne zcela dlouhé době automaticky hyne na nedostatek živých idejí, nic bych si pro dnešní stav nenamlouval. Konrétně angloamerická pseudokultura kde dogma , přetvářka a konzervatismus udusily opravdovost vzhlížení nahoru. Materialismus a krize jsou zákonitou odpovědí Přírody a matičky Země.
Zůstaň v pokoji a nermuť se, každý stojí a dosahuje jenom kam to jde, to je asi normální, jsem jenom třtina ve větru a skoro nejsem slyšet .........
:oops: muselo to ven promiń
K.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Ahoj Karle

Příspěvek od sano »

vážne si myslíš, že človek je merítkom všetkých vecí?


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokus o odpověď pro Sano

Příspěvek od 1220 »

Vypůjčil jsem si z Cesternona na :
http://gkch.wordpress.com/2009/04/20/i- ... v-jeskyni/
měj se fajn.
K.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Mayové...

Příspěvek od Mim »

Tohle tyké docela sbírám...proroctví a "drby"
Pokud sledujete vývoj je jasné, že se něco stane....Tohle něco je "válka".
Není to šíření poplašné zprávy, ale fakt. Po globálizaci všeho, globální boj.... Bohužel, ač velice nerad, se obávám, že něco přijde již na přelomu léta a podzimu....První "vlaštovka"...bohužel černější, než obvykle....
Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mayové???

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Comenius
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: stř 21 úno 2007 12:36
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Každý dělá, co může a umí

Příspěvek od Comenius »

Lectorium Rosicrucianum pořádá v Praze
27.1.2010 v 19,00 hod veřejnou přednášku " Co zažívá Rosikrucián "
6.2. 2010 v 19,00 hod veřejnou přednášku " Osvobození od karmy a znovuvtělení "

Adresa : Křesomyslova 8, Praha 4 ( tram.7,18,24), poblíž Hudebního divadla v Nuslích. Vstup zdarma, po přednášce možnost diskuze.


Naděje na obecné světlo, u konce dnů, je nepochybná.
Comenius
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: stř 21 úno 2007 12:36
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

původ DNA

Příspěvek od Comenius »

Nejsem sice vyznavač Plejáďanů apod. ( není až tak důležité jak je nazvat ) ale musím říci, že dnes to bylo hodně přesné. Způsobů výkladů může být mnoho, ale pravda jen jedna. Moc se mi to líbilo. :)


Naděje na obecné světlo, u konce dnů, je nepochybná.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

den 20,04,2010

Příspěvek od laik »

Zdravím
Zaujalo mě to datum...
a už vím proč,koukl sem do kalendáře a.....
Ten den jsem se ..."náhodnou shodou okolností"... dostal na práci kousek od Brna za Ochoz (kdo zná)...
nějak ale nebyla "shodou okolností" připravena práce tak sem se ,k podivu lidí na stavbě ,vydal místo tlachání na procházku do lesa....lesy jsou tam krásný ,kopce vápencový skály ,stromy staletý ,na pokraji Moravského krasu....krajina prosycená energii.....už při šplhání do kopce byla cítit podivná energie v okolí ,na samém vrcholu kopce prostor zářil jakoby lehce mlhavě ,přisuzoval sem to bud oparu nebo jen optický klam od odrazu stomu????...ale říkal sem si že se tam prostě musím jít podívat prostě mě to tam tahlo.....tolik skvělých myšlenek co mě tam nahoře najednou procházely hlavou (které se ted snažím trochu víc rozebrat a prozoumat) ,tolik odpovědí na ruzné myšlenky......až to bylo na jednoho laika pomalu moc ,ale tak jsem si ,tu sedl na pařez ,tu postál u stromu ,tu si pohrál z kouskem trávy a cítil to spojení z okolím.....
nebudu se rozepisovat do podrobna ,ale možná to bylo jen mým rozpoložením ,ale možná i na ten skvělej zážítek onoho dopooledne mělo vliv to datum.......ale i kdyby ne ,byl jsem v tu chvíli .......nebo možná nebyl......
každopádně ,vždy jak sem zavřel oči a po čase znova odevřel.....jako bych se budil do jineho světa......ještě zářivějšího....

do reality mě přivedlo až zvonění mobilu a v něm slova ....., ku...va kde jako su ,když mám pracovat atd..!!!!....
ale ani mě to nerozhodilo ......
cestou jsem našel pěknej kamen ,kterej sem si z dovolením na skále vzal a donesl ho dolu kolegovi
a se slovy "nerozčiluj se tady máš dárek to je ,energie zbalená na cesty " sem mu ho dal.....
no nepochopil ,jako nikdo z ostatních dělníků ,tak máme ten kamínek ve skalce....

toť muj postřeh z toho dne...
Zdravím a hezkej večer přeji...


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Truchu z jiného soudku

Příspěvek od Nemo »

Dostal jsem dva textové soubory, které tak trochu souvisí s tímto vláknem. Tak jsem to spojil do jednoho souboru a přikládám jako inspiraci k zamyšlení.

Ať mír kosmu provází všechny dobré duše
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

MNO...

Příspěvek od jarda ovčák »

Těch mimozemšťanů je vícero druhů... Já mám jednoho často v dílničce a schovává mi vercajk. Onehdá jsem na stavebním úřadě trefil na tělesně i duševně odulou až napuchlou mimozemšťanku. Ptal jsem se jí, kterým hvězdoletem přilítla a divizna koulela očima jako hurvínek.
Mimozemštanů jsou zástupy, enem je nevidíme.
Nejhorší jsou ti igráčci, co mají ty bílý placatý brigadýrky a postávají u pankejtů. Ti jsou mimořádně obtížní.Mimozemštani opravdu kučírujou planetu. Stačí otevřít oči a k panice mnoho nechybí. :shock:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2443
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

ovčák

Příspěvek od lajos »

jardo...doufám že dorazíš na sraz k Jeffovy, takový vtipný praktik ze života tam chybý


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Nejhorší jsou entity

Příspěvek od Nemo »

Jardo dovolím si nesouhlasit. Nejhorší jsou entity, které sedí v parlamentu a senátu. Tahleta Politikoidní rasa systematisky obsazuje místa, která smrdí mocí, nebo prachama. Ať už jsou vědomě, či nevědomě nástrojem konspirace, je třeba se jich co nejdříve zbavit a odkázat je do rasy Bezdomovecké a Bezkorytnické.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nejhorší jsou entity

Příspěvek od poota »

Nejrychleji by to šlo tak, že by za to směli pobírat pouze plat rovnající se průměrnému platu občana. Myslím, že by se to tam velice rychle pročistilo.
Veliká škoda, že o svém platu rozhodují právě oni :(

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Vnitřní svět“