Karbanovo vlákno

Poznatky, nápady, myšlenky...
Odpovědět
Jirka2

Re: Jednodrát - zaujímavý nápad

Příspěvek od Jirka2 »

Karban píše:Jo, něco někam umístit, to je bomba...
Třeba rytíř sedící na koni, otočeném vzhůru nohama - umístěn na Václavák, a hurá - něco převratnýho, co...?
Jako že by spolu šu.... ? Taky to jóó. :lol: :lol: :lol: A kam bys umístil sebe? Bo já bych věděl. :P


Jirka2

Re: Jednodrát - zaujímavý nápad

Příspěvek od Jirka2 »

Karban píše::
Piš raději k věci.

Dle tebe jsou ty stránky http://www.autonavzduch.cz solidní?)
A podle těba je václavskej kůň na zádech taky psaní k věci? :roll:

Stránky se sice v mnohých ohledech tváří amatérsky, ale co se týče samotné podstaty, tak tu bych tak rychle nezavrhoval. A solidnost? Tu prokáže jenom čas.


Karban

Re: Jednodrát - zaujímavý nápad

Příspěvek od Karban »

Jirka2 píše:... A solidnost? Tu prokáže jenom čas.
Kdo umí číst a porovnávat, pozná tu "solidnost" hned.


.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tak jo.Vezme se bohulibá myšlenka, rozvine se ad absurdum a řízně se zabrnká na ekostrunu, vše v rámci dobových tanců.
Pak se vylétne s projektem a vizí do budoucna. Ta by měla spasit svět. jak káže současný mrav. A vějička na investory je na světě.Zcela univerzální postup, jak získat kapitál. Že málokdo z investorů vezme zdravý rozum a kalkulačku do hrsti je věc známá.
Investorů je neuvěřitelná síla stejně jako kopců peněz, jenž bezcílně zahálejí..........
Český tunel je věc univerzálně známá i mezi cizinci.
Ekologii bych v tomto nehledal. Jen snílek může napsat, že auto čistí vzduch, když se z něj bude sypat brzdové obložení a strouhané pneumatiky jako z každého jiného auta. Ekonomiku také ne. Stlačený vzduch je nejdražší médium , jaké člověk poznal. Přesto se najde mnoho věřících.........
Navíc nechápu, proč by se měl stát dobrovolně připravit o výnosy z daní.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

?????

Příspěvek od aNONym »

jarda ovčák svitavy píše:Navíc nechápu, proč by se měl stát dobrovolně připravit o výnosy z daní.
Jardo, probůh, co je tohle za demagogii ?? Vždyť zrovna tady o tomhle nikdo nemluvil, ba právě naopak. :roll:

A že by všichni investoři byli tak přihlóplé ovce, jak to tady líčíš, tak tomu rozhodně nevěř, poznal jsem to na vlastní kůži. Mám pár bohatých přátel po celé zeměkouli a nepodařilo se mi dát dohromady ani ty drobný na nákup licence. To i přestože jim byl předveden funkční motor (i s patřičným vysvětlením). Neb oni totiž ty peníze museli nějak vydělat, víš?? Většinou nikomu z nich nespadly samy do klína. Tak z nich, alespoň ne ze všech, nedělej prosím hlupáky. :|


Karban

Re: VN

Příspěvek od Karban »

gewo píše:
sano píše:som teoretik, ale tak ma napadá, Myers tiež robil s VN.?
Kdo je Myers? Nezná ho ani google.
Ale no tak....
:lol:

Ten "Myers" je přece trochu zkomolenej slavnej "Stan MEYER", co ho otrávili jedovatým juicem ropoagenti, když ve prospěch všeho lidstva vynalezl auto na vodu....

8)


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Meyer, kdo to je? Není to ten vypravěč pohádek z televize? Zato známe Karbana a to již dost dobře, chytráka zkušeného.


Karban

Příspěvek od Karban »

lajos píše:Meyer, kdo to je? Není to ten vypravěč pohádek z televize? Zato známe Karbana a to již dost dobře, chytráka zkušeného.
Já zase znám spoustu popletených pubertíků, obvykle s netechnickým vzděláním, co se snaží někde chytit vítr a přilepit na nějaký převratný "projekt"...

:lol:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Projekty došli a větrná elektrárna je v jiném vlákně, popleto


Karban

Příspěvek od Karban »

lajos píše:Projekty došli a větrná elektrárna je v jiném vlákně, popleto
Nejde o větrnou elektrárnu, ale o jakýkoli "převratný vynález" - hlavně aby o něj byl zájem.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Ještě mi to vysvětluj. Nekdo z nás dvou je retardovaný? Už toho nechám, jen sviníme vlákno


Karban

Příspěvek od Karban »

lajos píše:Ještě mi to vysvětluj. Nekdo z nás dvou je retardovaný? Už toho nechám, jen sviníme vlákno
Donutil jsi mě k tomu, abych se podíval na samotný začátek.....
Je jak vyšitej....

:lol:


Karban

Příspěvek od Karban »

[quote="chiq"][/quote]
Jo, jo.

Přesně tak, chtěl si dát pomerančový juice, a oni ho grázlové otrávili (zde přímo "vergiftet").

Proto budiž tento případ výstrahou všem, kdož bádají, aby se chránili nebezpečí agentů ropných.

8)


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Karban píše:Proto budiž tento případ výstrahou všem, kdož bádají, aby se chránili nebezpečí agentů ropných.

8)
Môžeš uviesť dôvod, ktorý ťa viedol k napísaniu tohto tvojho príspevku?


Karban

Příspěvek od Karban »

chiq píše:
Karban píše:Proto budiž tento případ výstrahou všem, kdož bádají, aby se chránili nebezpečí agentů ropných.

8)
Môžeš uviesť dôvod, ktorý ťa viedol k napísaniu tohto tvojho príspevku?
Jistě, puberte.

Považuji za potřebné upozornit "vědátory", že ti tajemní "ropoagenti" skutečně existují, za každým rohem či keříkem číhají a jdou přes mrtvoly.

Chemik Karas byl eliminován, ale tu historku není dobré šířit ani dnes....

:!:


Odpovědět

Zpět na „Akord“