Impulsní motory, motorgenerátory

Magnetické motory, apod.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Impulsní motory, motorgenerátory

Příspěvek od jeff »

Vlákno čisté, sloučené, odstraněn bezvýznamný omyl příspěvek. 7.7.2012 SDK

Na tohle téma jsem chtěl rozvinout diskuzi ve vláknu "buzené motory s COP větším než 1". Bylo nám sděleno, že jsme trapoši a ať si koupíme na hraní stavebnici Merkur. No co, sranda musí být, kdyby......
V nedávné minulosti jsem několik takových zařízení zkoušel postavit, líbila se mi jejich jednoduchost a dobrá funkčnost, bohužel ale vše pod COP 1. Samozřejmě, že jsem nevyčerpal všechny možnosti a kombinace, které se dají realizovat, tohle pole je, jako u všech věcí okolo VE, hodně velké a málo orané, zvlášťe když je magnetické :)
Stavěl jsem rezonanační motory podle pana Kopeckého, impulsní motory podle pana Adamse a samozřejmě i monopolární motory podle pana Bediniho. Vše v podstatě fungovalo jak má, ALE.
Přece by se to dalo dotáhnout do parametrů, o kterých se píše na webech výše jmenovaných pánů...

Jeff


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Pre Jeffa

Příspěvek od sano »

nakoľko nevládzem elektronickými vedomosťami,ale mám záujem postaviť zariadenie, ktoré by lacno vyrábalo elektrickú energiu urobil som z núdze cnosť.
Napojil som sa na niektorých zahraničných autorov, ktorí boli úspešní v stavbe zariadení, ako Myers, Bob Boyce, Mylov motor. Po dlhšej dobe dopisovania ma začali posúvať ku prameňom, ktoré poskytujú informácie.
nakoniec ostali 2 zdroje. 1. Na Myera to bol H2EARTH a Panaceauniversity. Na Panaceauniversity uverejnily Ravim zdokonalený návod na stavbu Myera. Overili ho na 4 priemerných kutiloch s malými technickými zručnosťami. Jeden z nich uspel. To považovali za dostačujúce na to, aby návod na stavbu Raviho elektrolyzéra ponechali v tej podobe, ako to zverejnili.
ináč produkcia plynu je malá, ale s minimálnymi nákladmi na jej výrobu. po zapojení Raviho-Myerovej elektroniky, ak sú udaje od Raviho správne, klesne produkcia plynu asi o 20-30% oproti baterkovej variante, ale spotreba energie klesne 4x.

2. Na elektrolyzér Boba Boycea to bola partia z Hydrogengarage. Panaceauniversity chystá po uvoľnení B.B-om. takisto návod pre priemerných kutilov.
Tu som sa dozvedel, že v u.sa sa nik nechváli, že ide 100% na vodu, lebo mu zaklopú na dvere federáli. Ďalej mi povedali, že existuje monoatomárny stav HHO, ktorý je od 2,5 do 4 x silnejší ako obyčajný HHO. To znamená, že monoatomárneho vodíka je treba menej ako obyčajného. 2 x. Minimálne. Údaje sa rôznia. To znamená, že ak vyrobia vodík pomocou napr. kondicionovania elektród s 2 x menšou spotrebou elektriny v DC režime, je možné vyrobiť len s DC elektrolýzou potrebné množstvo vodíku so 4x nižšou spotrebou elektriny./ COP 2 kondicinovanie, + 2x nižšia spotreba vďaka monoatomrnemu vodíku/.
Na výrobu monoatomárneho vodíku stačí ak do okruhu vradíte pravouhlé pulzy. Produkcia plynu narastie len o 10%, ale máte monoatomárny vodík, ktorý robí v spaľovacom motore divy.
Sú isté typy elektród, ktoré zvyšujú produkciu plynu 16 x. Ale spotreba energie stúpne z COP 4 na COP 3.
O tomto je ale predčasné hovoriť. Až bude mať niekto Myera, potom sa môžeme pustiť aj do exotických elektród.

3. Bediny. Predpokladám, že s Bediniho návodom na Panaceauniversity je to podobné ako s návodmi na stavbu elektrolyzérov.
Majú tam zásadu, že zariadenie podľa ich návodu, má vedieť postaviť aj človek s priemernými technickými zručnosťami. Zatiaľ som neskúšal.
Myslím si Jeff, že s tvojou erudíciou a skúsenosťami by si mal mať veľkú šancu, na to aby si uspel. Poskytujú zadarmo aj rady, ak sa človek dostane do problémov.

3. Zdrojom je možnosť kúpiť hotové výrobky. Dobrý zdroj je napr. You Tube. Niektorí autori píšu, že sú chotní postaviť napr. elektrolyzér.
Na inšpiráciu by to malo stačiť.

Toto sú len niektoré informácie, ku ktorým som sa dostal ako absolútny laik v elektrotechnike. Moje skúsenosti s väčšinou zahraničných autorov sú veľmi povzbudzujúce. Ak s nimi jednáte otvorene, tak vedia poradiť bez ohľadu na vašu odbornú erudíciu. A čo ma prekvapilo, je dosť takých čo radia, hoci nebudú mať z toho žiaden biznys. Ide im jednoducho o vec.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Proboha!

Příspěvek od Merlin »

Kdo jsou zas ten Myer a Myers???? Dvojčata?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Proboha!

Příspěvek od rival »

Jistě se bude jednat o překlep. A správné jméno je Stanley Mayer.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Proboha!

Příspěvek od Aquarius1 »

gewo píše:Kdo jsou zas ten Myer a Myers???? Dvojčata?
Sám odsuzuješ šťourání a sám šťouráš :evil:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proboha!

Příspěvek od Merlin »

Aquarius1 píše:
gewo píše:Kdo jsou zas ten Myer a Myers???? Dvojčata?
Sám odsuzuješ šťourání a sám šťouráš :evil:
To není šťourání. Zavěs se na to, a zkus si ta jména najít v google, aby ses dostal k nějakým informacím! Překlepy a dyslektici mi nevadí, ale silně mi vadí, když někdo komolí jména a klíčové údaje. A není to poprvé.. chudák Stan už od stejného pachatele dostal tolik jmen, že to nevejde na kravskou kůži. :x To nejsou překlepy, to už je ignorance.

Jmenoval se STANLEY MEYER
Naposledy upravil(a) Merlin dne úte 07 črc 2009 18:32, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Proboha!

Příspěvek od Eter »

Rival píše:Jistě se bude jednat o překlep. A správné jméno je Stanley Mayer.
Spravil si aj ty maly preklep, spravne to ma byt Stanley Meyer.
Mayer je nespravne. :pivko:

Rival po precitani tohto prispevku ho nasledne zmaz, nechceme predsa spinit nove vlakno.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Proboha!

Příspěvek od rival »

Eter píše: Spravil si aj ty maly preklep, spravne to ma byt Stanley Meyer.
Mayer je nespravne. :pivko:
A kruciš... A to jsem čerpal z Netu. Jako čtvrtý odkaz při zadání jména Stanley Mayer na Seznamu vyběhne http://www.gewo.info/ve/spr/m_gen.htm Ten chlap má jméno, u kterého se člověk opravdu lehce překlepne 8).


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proboha!

Příspěvek od Merlin »

Rival píše:
Eter píše: Spravil si aj ty maly preklep, spravne to ma byt Stanley Meyer.
Mayer je nespravne. :pivko:
A kruciš... A to jsem čerpal z Netu. Jako čtvrtý odkaz při zadání jména Stanley Mayer na Seznamu vyběhne http://www.gewo.info/ve/spr/m_gen.htm Ten chlap má jméno, u kterého se člověk opravdu lehce překlepne 8).
Ale kýho výra.. vážně?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

AHOJ GEWO

Příspěvek od sano »

Prepáč mi moju dislexiu, navyše mám aj mnoho iných necností. Prosím nauč sa so mnou žiť , som taký aký som, starého psa nové kúsky nenaučíš. Keď som sa to nenaučil v škole, nechce sa mi to doháňať na staré kolená.
Ináč celkom šikovne sa ti podarilo odpútať pozornosť od podstaty toho čo som napísal.
Asi sa ku tomu budem musieť vracať častejšie.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: AHOJ GEWO

Příspěvek od Merlin »

sano píše:Prepáč mi moju dislexiu, navyše mám aj mnoho iných necností. Prosím nauč sa so mnou žiť , som taký aký som, starého psa nové kúsky nenaučíš. Keď som sa to nenaučil v škole, nechce sa mi to doháňať na staré kolená.
Ináč celkom šikovne sa ti podarilo odpútať pozornosť od podstaty toho čo som napísal.
Asi sa ku tomu budem musieť vracať častejšie.
Už jsem psal, že mi dyslektici nevadí. Ale prosím - na ta jména si dávej pozor, a raději je neskloňuj. U Meyera (problém s tím mají i Američané a často píší Mayer, správně je to v patentech) je myslím každému jasné, o koho jde, ale v jiných případech vzniká problém.

Přídavná cívka sloužící k produkci druhého typu vodíku je už na úplně prvních pláncích z Kelly netu, které jsme kdysi vypustili do světa, když to začalo.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

RV na 8 Watech

Příspěvek od Pego »

nevim esli spravne semhle, ale RV - rotoverter, je zjevne motor a vyuziva rezonance / jedne virtualni faze, a tak...

omluva za englich verzi... dyz tak prezente pres nejakej ten polidstovac/translator
*edit: tady este doplnek k priloze:

Once ou is attained the step to loop is simple ...

A super efficient inverter is needed , being the positive biased
negative switched power recovery ones the most effective .

( A lot of designs among the compilations ) the idea is to make a DRIVER that uses miliamps , that can be frequency & pulselenght adjusted , some cheap 300Watters off shelve inverters with a few energy savings modifications & tweaks may easy drive Kone rig with step down transformer for 38VDC Input ,, and then a 12VDC muller type or any other OU capable PM generator can be used to provide 12 VDC to a supercapacitor or battery (revisit looped lawnmower postings) and please, this time let everryone try to get it fast public and replicated .. dont leave Kone alone with the burden of having a looper and everry MIB MFSOAB jumping on him to fry his ass ...

The information to loop has being there public for YEARS so dont leave Kone alone on it .. Brian & Chad can concur as the other 14 "silent" ones ...
Hector
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

mot-gen s otocnymi magnety

Příspěvek od Pego »



Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Keppe motor, trochu informácií o revolučnom magnetic. motore

Příspěvek od sano »

1. stavebnica



2.Kepee motor 4. videa
2.1. video

2.2. video

2.3. video

2.4. video

Manuál na stavbu


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Keppe motor

Příspěvek od sano »

Keppe motor redukuje spotrebu o 70% až 90%.
Zatiaľ dávajú voľne, zadarmo malú stavebnicu, tú som dal k dispozícii v predchádzajúcej správe.
K dispozícii je aj silnejšia stavebnica Keppe motora, ktorá má spotrebu 50W.


Odpovědět

Zpět na „Magnetismus“