Magnetický Generátor

Magnetické motory, apod.
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

ještě

Příspěvek od lajos »

Zkusím ještě dát vnější magnet trochu větší, jeden kus mám. Na tomto videu vypadá že ten jeho vnější magnet je větší jen z těch jeho řečí jsem nepochopil jestli mu to běží samo nebo ne, na tom videu se to nepozná.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mm

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ultramarinus píše:
Slavek Krepelka: Promiň Slávku, z tohohle jsem měl (špatný) dojem,
O nic nejde :D

Asi takhle, Perenděv do toho bušil nějak tak rok a nezdálo se mi to z toho co jsem pochytal za drby. Napsal jsem mu tedy za svou tehdejší firmičku, že bych měl zájem o distribuci a aby poslal nějaké základní obchodní informace, jaké má kapacity v kW, za kolik to prodávat maloobchod, jaká velkoobchodní sleva atd. Na žádné technické informace, kromě kapacity, váhy a velikosti jsem se nevyptával. Poslal jsem to jednou, nic. Poslal podruhé, nic. Potřetí, nic.

To se nedělá. Co se dělá je odpověď, nemám zájem; někdo už to má; s někým jsem v jednání atd. pokud není odpověď : Jak jseš velkej, jakou máš distribuční síť a na co atd. Takže mi bylo jasné, že to není "normální" bynys.

Teď už jenom drby po netu, protože od něj jsem se nic už dozvědět nemohl a ani o to nestál.

Prodával to za veliké prachy s tím, že nehodlá vyzradit tajemství, dokud nebude mít nasbíraných dost peněz, aby se mu to zaplatilo. Nabízel to jako dlouhodobý nájemm s tím, že až bude splátkami odplacený celek, bude už v pozici prozradit kupcům, co s mašinkou jednoduchého udělat, aby skutečně vyráběla elektriku sama. Ona totiž dokud k tomuhle nedošlo, musela být zapojená na hlavní přívod, motaly se v ní magnety, zákazník platil elektriku elektrárně a Perenděvovi dlouholetý nájem, maje doma cosi jako monotóní televizi, nebo spíš něco na způsob elektrického krbu - elektrika dovnitř a teplo ven, no a u Perenděva to byla elektrika dovniř a elektrika ven.

Jako vždy, než se osli, co si to koupili, nějak domákli k tomu, že to tedy měli konečně odplacený, uběhlo dost vody a mezi tím to koupila spousta dalších takových. A co. Perenděv nevím co jim bulíkoval, možná že ještě chvilku z takových a takových důvod to nejde, nevím.

Jenže, když tě někdo ojede z Jižní Afriky, nebo i ze země kde žiješ o 10 - 60 tisíc dolarů, a ty si zjistíš, kolik by tě stálo soudit a když i vyhraješ kolik se dá vlastně vysoudit z podvodníka, kterej je vždy dost mazanej na to, aby nevykazoval žádné plusové účty někde v nějakých bankách, odpliveš si, nebo se pověsíš, to záleží na nátuře a podvodník vesele pokračuje. Dost lidí by taky nikdy nepřiznalo, že někomu skočili na špek, aby nepotvrdili okolí to, co o nich většina lidí co je znají stejně dávno ví stejně dobře jako oni sami, ne-li líp, že jsou hňupi. No, a když se konečně objevily před lety nějaká ta schémátka, odplivnul jsem si taky, oslavil panákem potvrzení svého hodně starého podezření a pustil Perenděva z hlavy.

V tomto případě se na Perenděva ale spikla parta postižených a podělili se o případné soudní výlohy a žalobu podali. Bylo to v Německu, ulovili ho Švýcaři, jestli to nebylo obráceně a Perenděv šel do chládku v Německu. Možná to byla i parta investorů, nevím už detaily. Myslím, že jsem na to dal svého času odkaz na vlákně Perenděv, nebo tak někde.

Jenže spousta lidí si tyhle věci nijak neověřuje a prachy takovýmu "kouzelníkovi" sice nikdy nepošlou, hlavně proto že je nemaj, ale s klidem se potrápí i leta sami s něčím, po čem nic není a žijou v dojmu, že pokud dotyčného přeci jenom někdo zmačkne, zaručeně jde o konspiraci. Někdy ano, někdy ne, někdy o jinou, než to na oko vypadá.

V každém případě ale platí, že hvězdy se nerodí, ale dělají. Když vyletí supernova, která nemá historii, vždy ji někdo odpálil, kdo měl na něčem takovém zájem, a to vždy finanční, i když ne nezbytně přímý. Takovýhle podvod vždy hraje na ruku těm, kdo o nějaké VE pro otroky nemá zájem. Pokud si to projdeš zjistíš, že ti, co něco skutečně měli, se k žádnému prodeji ničeho nedostali, protože byli umlčeni než se tam dostali. Dříve se to dalo i prodat pod pokličku, ale dnes je daleko lacinější mrtvice, nebo infarkt, nebo neznámý střelec atd. Navíc to hlavně dělali pro zájem a ne pro prachy. Perenděv vylítl s "hotovou" věcí hnedka na trh s fanfárama a za ty léta na něj nikdo nešláp, než teď po těch nějakých deseti - patnácti letech, nebo jak je to dlouho parta ožulených němců. Někdo moc dobře celou tu dobu věděl, nejen tušil jako já, že Perenděv prodává hadí olej. Tady mluvím o kartelech oleje a energetiky vůbec.

Doposud to sloužilo jako poukázka na to, že tady někdo prodává VE a jaké že pak potlačování. Teď je z toho další podvodník s VE, stejněj jako všichni ostatní.

Takže asi tak. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Je to v kategórii magnet DC motor

Příspěvek od sano »



Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

Palo,Akord

Příspěvek od Martanko »

Ajtak si myslím že to musí íst...ved tolká sila čo je v magnetoch....


Drevený Martinko
Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

Re: Reálné magnetické motory

Příspěvek od Martanko »

adam.benda píše:
Martanko píše:Ajtak si myslím že to musí íst...ved tolká sila čo je v magnetoch....
Na internetu to bohužel překypuje nefunkčními modely, dalším kamenem úrazu jsou pak různé nefunkční nákresy a simulace, těch není o moc méně..

V tomhle článku dole (+ v dodatku ještě níže) jsem vypíchl nějaké cizí modely, které pravděpodobně skutečně fungují. První video je myslím mimo provoz, ale na druhém je zacyklovaná v-gate. Dle mého tato bubnová v-gate funguje i po teoretické stránce - energetické bilance jsou tam naprosto v pořádku - jsou ziskové.
Potom je tam ještě video v "dodatku", to pochází z tohoto vlákna. Někdo ho natočil u svého známého a vložil sem.
http://adambenda.net/index.php?id=10050

Takže tohle jsou podle mě ukázky reálných cest k MM. Tím neříkám, že jsou to všechny cesty...
Jinak můj skromný tip jest, že přes diamagnetika (bismut apod.) to cesta dobrá není.
No to ano...to česke video by som si zreplikoval...ak by bol dáky návod...vyzerá to dobre, ale aj neodymi vyzeraju slubne...
ano dá sa to riešit aj tak aj tak...len či to české vido pojde aj z neodymami...


Drevený Martinko
Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

jeff

Příspěvek od Martanko »

Ano stálo by to za to....nakolko maju feritové magnety malé magnetické pole s nimi by to moholo íst, ale z neodimami to nebude také jednoduché...sám mám neodimy 12x40x20 a to je brutálna sila!!! Replikacia by bola dobrá ako aj ty spomínaš bol by konečne klud... ale si myslím že to sem ajtak nikto nedá... Je vela videí ale 99% podvod ! Ale aj to video može byt podvod...alebo skutočné???


Drevený Martinko
Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

náčrtok

Příspěvek od Martanko »

Ono by to chcelo náčrtok ako to pánko má...mohol by sa s nami podelit o skusenosti...


Drevený Martinko
Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

video MM

Příspěvek od Jerry.M »

Video od PeTr1. Dané na plac v Co je kde na netu. Zaujalo ma a skôr sa hodí sem.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: video MM

Příspěvek od huhu »

Jerry.M píše:Video od PeTr1. Dané na plac v Co je kde na netu. Zaujalo ma a skôr sa hodí sem.
umí tu někdo italsky ?
já mu rozumím jenom " per que "



Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: video MM

Příspěvek od Jerry.M »

huhu píše:
Jerry.M píše:Video od PeTr1. Dané na plac v Co je kde na netu. Zaujalo ma a skôr sa hodí sem.
umí tu někdo italsky ?
já mu rozumím jenom " per que "



Dal som si preložiť prvé vety komentára. Vysvetluje tam, prečo to nemôže fungovať.


Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: video MM

Příspěvek od Jerry.M »

Martanko píše:
Jerry.M píše:Video od PeTr1. Dané na plac v Co je kde na netu. Zaujalo ma a skôr sa hodí sem.
no a ako to má panko prepojené :) čekoval som to hm..snád mu to ide...


Prepojenie sa dá zistiť z videa. Neni zložité.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: video MM

Příspěvek od adam.benda »

Jerry.M píše:Video od PeTr1. Dané na plac v Co je kde na netu. Zaujalo ma a skôr sa hodí sem.
Himmel Hergot! :shock: :good:

Předpokládám, že ta skleněná trubička je magnetický spínač...

Možná tam jde o využití zpětné indukce (Lenzův zákon). Delší dobu o tom přemýšlím, jestli by se to nedalo nějak využít...


Martanko
Stálý člen
Příspěvky: 47
Registrován: pon 23 kvě 2011 22:57
Bydliště: Pivo Plzen
Dostal: 2 poděkování

video

Příspěvek od Martanko »

je to jazýčkové relé...ale musí tam mat diody... na striedavý prud ledka svietit nebude...


Drevený Martinko
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Spínač a LEDky

Příspěvek od adam.benda »

Martanko píše:je to jazýčkové relé...ale musí tam mat diody... na striedavý prud ledka svietit nebude...
Třeba se pletu, ale jazýčkové relé je klasické relé (s elektricky napájeným spínáním). Tady je pouze magnetický spínač. Ale jestli to vidíte lépe, je možné, že se pletu a musím si jen pořídit více dioptrií. :shock:

Na střídavý proud bude LEDka blikat, možná podobně jako právě na tomto videu. Můj skromný tip je, že žádné usměrňovací diody tam nejsou.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Jádra cívek

Příspěvek od adam.benda »

A je docela sranda, jak hezky to běží a přitom jádra cívek tvoří šrouby. :D
(tady ocel - magneticky trvdá ocel na tyto konstrukce nevhodná)

Dát tam čistě železné jádro, tak to poběží líp.
A nebo ne... Nebo je hystereze magnetizace šroubů tady nějak využita. :ethink:


Odpovědět

Zpět na „Magnetismus“