Roztodivné motory

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

krysolet
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 09 zář 2008 12:41
Bydliště: Trenčín

Motor podla Lindemanna

Příspěvek od krysolet »

Cavte, chcem sa spytat, ci niekto skusal vyrobu motora podla Petra Lindemanna?
Principialne sa jedna o to, ze kazdy jednosmerny motor ktory pripojime na zdroj energie
a toci sa, zaroven vytvara energiu tym, ze sa vodice pohybuju v magnetickom poli. Pokusne
zapojil dva rovnake DC motory a spojil hriadel. Do jedneho pustal napatie a druhy fungoval ako generator.
Vysledkom zlepsenia je motor ktory neprodukuje napatie proti zdroju ale je zachytavane do druhej baterie.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


hatlík
Starší člen
Příspěvky: 189
Registrován: pon 01 bře 2010 9:52

Re: motor podla Lindemanna

Příspěvek od hatlík »

krysolet píše:Cavte, chcem sa spytat, ci niekto skusal vyrobu motora podla Petra Lindemanna?
Principialne sa jedna o to, ze kazdy jednosmerny motor ktory pripojime na zdroj energie
a toci sa, zaroven vytvara energiu tym, ze sa vodice pohybuju v magnetickom poli. Pokusne
zapojil dva rovnake DC motory a spojil hriadel. Do jedneho pustal napatie a druhy fungoval ako generator.
Vysledkom zlepsenia je motor ktory neprodukuje napatie proti zdroju ale je zachytavane do druhej baterie.
Mám! Jde ale o tovární výrobek.


krysolet
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 09 zář 2008 12:41
Bydliště: Trenčín

v

Příspěvek od krysolet »

myslis jako dva spojene motory na jednom hriadeli? Nieco take vojenske som videl. Ale mam na mysli konkretne toto..
http://www.youtube.com/user/Jetijs#p/u/48/1QEYH1IbRP4
ta ziarovka co svieti, tak to je energia ktora vznika ked sa vracaju tie waisove domeny do povodnej polohy. pri tom vznika magneticky tok a
vytvara napatie


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Roztodivné motory

Příspěvek od poota »

Vlákno učesáno - poo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
marecek24
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27 úno 2012 8:30

Perpetual Motion and Nikola Tesla

Příspěvek od marecek24 »

http://www.youtube.com/watch?v=n2F_PepgyKk
chcel by som to zostrojit a rad by som pocul nejake rady co by bolo najlepsie pouzit.vdaka za ochotu
Marečku, dal jsem to sem. Nelze zakládat nové vlákno na každé udělátko z netu. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Perpetual Motion and Nikola Tesla

Příspěvek od Slavek Krepelka »

marecek24 píše: chcel by som to zostrojit a rad by som pocul nejake rady co by bolo najlepsie pouzit.vdaka za ochotu.
To je výborné. Teď ještě jaká je zátěž a jaká je charakteristika proudu. Podle konstrukce to vypadá na pulsní motor s využitím zpětné elektromotivní síly, což je fajn, ale potom se to nedá měřit ničím jiným než velice dobrým analyzátorem. Tak jak to je nemá podle mne video žádný přínos. Pokud to používá, jako že to používá vnější zdroj napájení, nejde o PM, pokud to neposkytne znatelně víc energie na výstupu. Zacyklování by bylo jiné kafe. Co to má společného s Teslou je také mimo mně. Dále je mimo mne, proč očekáváš, že kdokoliv mimo autora udělátka by Ti mohl říct, jak je to setrojené a na jakém principu a jak to duplikovat. Nikdo nevidí víc než Ty, z čeho je to umotané. Tvá nejlepší šance je asi se podívat na dostupné materiály Bediniho a Konzena, ale je to jenom velice hrubá orientace a navíc nemusí být správná. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Dílna“