Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od neoanthropus »

Poota to že sa a dá sa už bez obáv a na rovinu povedať že doslova všetci praktici (technická časť fora) stiahli z tohto fora, tak to nie je náhoda. Sysel ma v tomto žialbohu pravdu, už nema zmysel sem prispievat relevantnými argumentami ktore človek môže nadobudnuť naozaj len svojou vlastnou a často krát i celoživotnou praxou. Od isteho času tu ako padne argumenty platia už len linky z netu a ničím nedoložene domnienky niektorých vyvolených. Mimochodom, dodnes si nám sem i Ty sam okrem tvojho tvrdenia typu ,,Jedna pani povedala" ničim nepodložil tie tvoje zmätočné tvrdenia o benzene. Tých bludov a bludárov tu na nešťastie i pre toto forum aj vďaka moderujúcim teoretikom len pribúda a naďalej i bude pribúdať. Všetko je to len tak ako to aj má byť... . N

Vzhledem k tomu, že nick Neoanthropus na tomto fóru nepřispěl nikdy ničím praktickým pod kterýmkoliv z jeho mnoha nicků a navíc zde pře vážně prudí, zavádí a chodí se sem hádat, má se nejméně co ozývat a obouvat se do těch, kteří sem přispívají jak praktickými výsledky tak spoustou času. SDK


pipina
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 16 črc 2012 14:51
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od pipina »

Mimo téma (offtopic)
Slavek Krepelka píše:
pipina píše: Slávku nechceteli aby se z tohto fora stalo jenom pouhe smětište drbů, doporučuji Vám oveřujte si svoje zdroje ...
Nazdar Pipino. Já Ti zase doporučuji si alespoň přečíst, na co odpovídáš. Jasně píšu a dokládám, že jsem se sekl a šlo nikoliv o Attropa Belladona, ale o Solanum Dulcamara. Solanum Dulcamara je především o solaninu. Co se týče mírnění účinků solaninu atropinem, lezl jsem krzevá odbornou (cenzurovanou) publikaci zabývající se právě vlivu těchto dvou každé zvlášť a dohromady na živé tkáně a jejich chemii. Nehodlám po ní znova pátrat, protože to není pro toto téma zajímavé. Ačkoliv mám Wiky rád, je přeci jenom poněkud všeobecná a není vševědoucí. Dále: To, že informace se nevyskytuje v cenzurované literatuře absolutně neznamená, že musí být nepravdivá či neopodstatněná. To, že se informace v cenzurované literatuře vyskytuje není zdaleka zárukou její pravdivosti. Jenže tohle je dohadování se a sem to nepatří. Pokud s tím máš problém, založ si vlákno třeba "Pravdivost vědeckých studií" nebo tak něco.

Ahoj, Slávek.
Slavku v neseriozní společnosti je zcela běžné že i vůl dokáže dát takovýto zdúvodneni svého vlastního omylu. Pipina

Asi si budeš muset najít seriózní společnost, takovou, která je na Tvé úrovni. Máš to na 14 dní bez pochodu, anžto nemám možnost naprosto s jistotou dokázat, kdo jseš, tedy stará garnitura pepo bn, hunter, neoanthropus, atd. Nicméně podle peří poznáš ptáka a byla by to zatracená náhoda, kdyby takových jako jseš ty poskakovalo po okolí povícero. Skutečná vzácnost hodná muzeální úpravy. Doby bezuzdného vzájemného napadání a hrubostí jsou minulostí, specielně pokud přijdou od již mnohokrát vyhozených prudičů. Bylo s tím už více než dost potíží. SDK

Edit by Anri ... ;) ...


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Nso ci »

pipina píše:Slavku v neseriozní společnosti je zcela běžné že i vůl dokáže dát takovýto zdúvodneni svého vlastního omylu.
Prepáčte, ale rázne protestujem proti Vášmu vyjadreniu. Po prvé, toto pre mňa je seriózna spoločnosť a po druhé vyššie uvedené zdôvodnenie Slávka je ospravedlniteľné a akceptovateľné. Myslím, že bežný užívateľ nepotrebuje podrobne analyzovať chemické substancie a ich pôsobenie, podstatný je prínos témy a jej liečebný efekt na choroby. A predovšetkým mravčia práca, ktorú Slávek v tomto fóre odvádza, si takéto primitívne hodnotenie absolútne nezaslúži.

P.S. Ako žene som Vám fandila z dôvodu, že ja nedisponujem adekvátnymi znalosťami k téme a myslela som, že Vám ide o konštruktívny dialóg, žiaľ, vaše vyjadrenie tomu nenasvedčuje. Vidno, že každý je omylný, ako práve teraz ja.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
miroj
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 29 kvě 2012 19:14

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od miroj »

Slavek Krepelka píše: Promiň Michálku, ale nejsem štemplovaný Dr. a kdybych byl, pozval bych si Tě na vyšetření, než bych Ti dal nějaké rady. Příčin cyst je několik. Budeš to muset řešit buďto s nějakými Dr., anebo sám, jako si své problémy řeším sám já a většina z nás. S cystama Ti můžu pomoct jedině tak, že si vybereš ze vší informace co tu je, ať už jsem ji sem dal já, nebo spousta druhých, a co si posháníš jinde a co se Ti ponejvíce zamlouvá vyzkoušíš. Jinak taky najdeš přímé porady jinde, pár takových nedoktorských stránek na netu najdeš ale nemám s žádnou nic společného a doporučovat nehodlám.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Nehnevajte sa pan Krepelka, ale tato a aj ine odpovede, ktore tu prezentujete stoja za hovno a su zbytocne. Keby ste neodpovedal, urobil by ste lepsie.
S pozdravom.
Miroj

Není třeba se hněvat :bye: SDK


notabene
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28 led 2013 0:18
Dal: 1 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od notabene »

django1 píše:Lidi se nepohybují, hulí, žerou, cpou se jedama a hledají spásu v elixíru zdraví jako třeba brambory, krev, chcanky.
Žialbohu je to do botky pravda pane django1 a po pravde len pokritec si to nebude chcieť pripustiť že v skutočnosti i v jeho prípade je to naozaj tak. Keď že náhody v prirode neexistuju, tak i s týmto
django1 píše:Na druhou stranu je dobré, že vyhynou slabé články řetězu a kvalitní biologický materiál bude pokračovat v cestě ke hvězdám.
vaším názorom mi inač nedá len súhlasiť. +1 :good: notabene


notabene
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28 led 2013 0:18
Dal: 1 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od notabene »

libcosenior píše: Na tvojom mieste by som určite pokračoval
Opak je pravdou. Babanci vysaď urinu (je najpravdepodobnejšie kontaminovaná) a nabehni na 2 dňovú suchú (bez jedinej kvapky vody) hladovku. notabene


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

notabene píše: (je najpravdepodobnejšie kontaminovaná)
Mohl bys napsat, čím a proč by měla být kontaminovaná?
Jinak to vypadá spíš jenom na nepodložené plácání :evil:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
notabene
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28 led 2013 0:18
Dal: 1 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od notabene »

Poota už si niekedy videl akýkolvek moč pod elektrónovým alebo aspoň obyčajným mikroskopom? Ja ano. notabene
Naposledy upravil(a) notabene dne pon 04 úno 2013 12:39, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Chtěl jsem po Tobě odpověď na moji otázku!
Té jsi se vyhnul tím, že se sám jenom ptáš a navíc hloupě.
Takže výsledek je ten, že jenom plácáš nesmysly :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
notabene
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28 led 2013 0:18
Dal: 1 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od notabene »

Primeranu odpoveď na tvoju otázku si dostal, to že v nej odpoveď nevidíš je tvoj problem. notabene

Další nick a další Animálův pokus tady prudit. Zabanován opět natrvalo. SDK

Byla to jen otázka času ;) poo.


notabene
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28 led 2013 0:18
Dal: 1 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od notabene »

Pane jardo ovčáku, nie je náhodou civilizácia o neprispôsebení sa pravidlam prírody? Pokjal je mi známe tak i v prírode plati kto chce kam pomôže si sám. notabene


notabene
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 28 led 2013 0:18
Dal: 1 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od notabene »

bagri píše: zatajováním prospěšných technologií....
Pane bagri, prospešne technologie tak ako ich máte Vy na mysli patria do ruk len ludom ktorým nie je košela bližšia ako kabát. Pár takých ludí poznám osobne a pokjal viem, tak tieto technologie im bez problemou slúžia ku prospech primerane ich potrebam. notabene


bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od bagri »

Pane bagri, prospešne technologie tak ako ich máte Vy na mysli patria do ruk len ludom ktorým nie je košela bližšia ako kabát. Pár takých ludí poznám osobne a pokjal viem, tak tieto technologie im bez problemou slúžia ku prospech primerane ich potrebam. notabene
Pane notabene, záměrně jsem nespecifikoval ony prospěšné technologie. Nenechte se zmýlit použitým eufemismem. Pokud někdo v domácích podmínkách využívá neefektivní zapomenutou technologii nebo stávající vylepšenou s rozporuplným účinkem, nejedná se o žádnou tajemnou technologii. Československý kutil dokáže vyrobit z haraburdí ze smetiště hotové zázraky, ale bohužiaľ, stále to není ono. Nezřídka to končí trapným faux pas zjištěním, že zrovna dotyčný chyběl ve škole když se "zázračný" fenomén probíral. LOL :-D

Nick notabene alias Pepo.bn, pepe, Hmm..., Animal, hunter, neoanthropus, pipko, pipina a pár dalších již zabanovaných i zatím nezabanovaných nicků stejného prudiče za jeho 5 let historie zde na fóru od 17 črc 2007 byl opět jako vždy zabanován natrvalo. To jen že je zbytečné se s ním dohadovat. Jinak jeho historie je ve vlákně Animálnosti ZDE. SDK


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
pdp7
Starší člen
Příspěvky: 167
Registrován: stř 31 črc 2013 16:14
Bydliště: Nádražní 282, Zákupy
Dal: 3 poděkování
Dostal: 46 poděkování

Re: Blesk - vyboj

Příspěvek od pdp7 »

To schéma s tím jiskřištěm jsem poprvé uviděl na stránkách od IV. Je to sice převzané odjinud, ale poté co jsem vyzkoušel ono tvrzení, že se sníží proud primáru poté, co vytvoříme oblouk na sekundáru a zjistil, že to není pravda, jsem si začal klepat na čelo! Zkoušel jsem to na trafu z mikrovlnky. Dělám něco blbě, nebo je IV blázen? Promiň IV, ale dokud mi nedokážeš pravdivost tvého tvrzení, budu tě mít za blázna. Vím, že není hezké se takhle bavit, ale z tvé strany to taky není fér, když mystifikuješ lidi!
Připadá mi to jako podraz, protože mě volná energie zajímá a tohle zjištění mě vážně naštvalo. :(


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Blesk - vyboj

Příspěvek od Slavek Krepelka »

pdp7 píše: ... že se sníží proud primáru poté, co vytvoříme oblouk na sekundáru a zjistil, že to není pravda, ...
:ethink: Čím a jak jsi to zjišťoval?

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“