Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Právě je pon 24 črc 2017 16:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Arabela777
PříspěvekNapsal: stř 13 dub 2011 8:59 
Starší člen

Registrace: sob 28 srp 2010 15:25
Darovaná ocenění: 61
Ziskaná ocenění: 38
Iv píše:
Probouzet lidi ze spánku, kontra něco vyvracet , eventuelně někoho přesvědčovat je diametrální rozdíl.
Nastal čas sklizně a pro dobrou úrodu je potřeba napřed vytrhat plevel, aby byl prost semene, jenž tam nemá co dělat. Času moc nazbyt není.
P.S. Bylo mně potěšením si s Váma poklábosit, mějte se moc fajn.:bye:

Postřeh:
Trochu jsem si dal práci po určitém čase se srovnáním obou webů. Je velmi zajímavé, jak jsou oba dva weby zaměřeny a jak shlukují rozdílné dvě skupiny lidí. Alternativní OSUD má spíše zaměření dost Sysifofské, zvláště na Facebocku a OSUD.cz je zase velmi extrémní, navíc placené duchovno mně nesedí. Je velmi dobré a poučné obě strany sledovat, zatím mám dojem, že Alternativní OSUD je opravdu vytvořen jako protiváha OSUDU.cz a teď nastává otázka, Kým a Jaký záměr je opravdový Alternativního Osudu, potlačit nástup zájmu o duchovno a nebo jej chytře potlačit- dost mně to připomíná i výpady některých zde.. Ukáže čas.

Osud.cz sleduji již delší dobu a docela mě udivuje,když se vracím ke starším článkům,že mu to tak nějak vše vychází.Ať chceme nebo nechceme, tento web je zaměřen na věci,které se nemusí někomu líbit. V každém případě je dobře,že existuje a upozorňuje na věci,které jsou dnes velice aktuální.Co si z toho každý vybere je na něm.

Předmět příspěvku: Re: Arabela777
PříspěvekNapsal: stř 13 dub 2011 9:00 
Starší člen

Registrace: sob 28 srp 2010 15:25
Darovaná ocenění: 61
Ziskaná ocenění: 38
Iv píše:
Probouzet lidi ze spánku, kontra něco vyvracet , eventuelně někoho přesvědčovat je diametrální rozdíl.
Nastal čas sklizně a pro dobrou úrodu je potřeba napřed vytrhat plevel, aby byl prost semene, jenž tam nemá co dělat. Času moc nazbyt není.
P.S. Bylo mně potěšením si s Váma poklábosit, mějte se moc fajn.:bye:

Postřeh:
Trochu jsem si dal práci po určitém čase se srovnáním obou webů. Je velmi zajímavé, jak jsou oba dva weby zaměřeny a jak shlukují rozdílné dvě skupiny lidí. Alternativní OSUD má spíše zaměření dost Sysifofské, zvláště na Facebocku a OSUD.cz je zase velmi extrémní, navíc placené duchovno mně nesedí. Je velmi dobré a poučné obě strany sledovat, zatím mám dojem, že Alternativní OSUD je opravdu vytvořen jako protiváha OSUDU.cz a teď nastává otázka, Kým a Jaký záměr je opravdový Alternativního Osudu, potlačit nástup zájmu o duchovno a nebo jej chytře potlačit- dost mně to připomíná i výpady některých zde.. Ukáže čas.

Osud.cz sleduji již delší dobu a docela mě udivuje,když se vracím ke starším článkům,že mu to tak nějak vše vychází.Ať chceme nebo nechceme, tento web je zaměřen na věci,které se nemusí někomu líbit. V každém případě je dobře,že existuje a upozorňuje na věci,které jsou dnes velice aktuální.Co si z toho každý vybere je na něm.

Předmět příspěvku: Re: Další alternastívní web
PříspěvekNapsal: stř 13 dub 2011 20:32 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 09 led 2007 13:49
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 20
Nemo píše:
Pro zajímavost přikládám další adresu na web jdoucí svoji osobitou cestou.

http://www.amezdas.cz/

Ano cesta je osobitá

Kdyby se Kristus 1000 x narodil v Betlémě nikoli však v Tvém srdci,
neznamená to pro Tvůj život nic a zhola nic to nepomůže.
Objevení Krista znamená uvidět současně chlév , kde se rodí ..........
Zrození Krista poskytuje současně vodu k čištění chléva.
O nic vnějšího někde na webu se nejedná. ;)
Shodou okolností se něco děje v Ostravě :
http://www.rosicrucianum.cz/?gclid=CJbw ... zAodS0qaCQ
Kapitánovi přeji stálé zdraví.
K.

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: Re: Další alternastívní web
PříspěvekNapsal: čtv 14 dub 2011 17:07 
Starší člen

Registrace: čtv 09 zář 2010 18:30
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 64
Ziskaná ocenění: 25
Ano cesta je osobitá

Kdyby se Kristus 1000 x narodil v Betlémě nikoli však v Tvém srdci,
neznamená to pro Tvůj život nic a zhola nic to nepomůže.
Objevení Krista znamená uvidět současně chlév , kde se rodí ..........
Zrození Krista poskytuje současně vodu k čištění chléva.
O nic vnějšího někde na webu se nejedná. ;)
Shodou okolností se něco děje v Ostravě :
http://www.rosicrucianum.cz/?gclid=CJbw ... zAodS0qaCQ
Kapitánovi přeji stálé zdraví.
K.[/quote]

Opravdu zajímavé,

v Ostravě je různých duchovních aktivit stále více. Dozrává doba, kdy se probudí síla uhelného podloží zalévaného stovky let lidským potem a krví. Tato síla žíhána žárem vysokých pecí prošla nespočetnou destilací a přerodila v nepopsatelné "TO". Již brzy zazáří tak, že i v slovutném Prágru ji zraky vědoucích zaregistrují. Její světlo pak zahřeje a naplní blahem všechna čekající srdce a ti, co sto let v šachtě žili a mlčeli se rozletí do celého světa, aby zvěstovali nový věk. UPS nějak jsem se nechal unést :D :lol: :laugh:

1220 zdravím při všech vrcholech trojúhelníka. Nechť Tě mír kosmu provází :bye:

Předmět příspěvku: -re-
PříspěvekNapsal: úte 30 srp 2011 20:09 
Stálý člen

Registrace: čtv 04 srp 2011 22:26
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Postupně si to také přečtu, protože jsem jedna z "obětí" podobných vizí :), ale v daleko menším (soukromém) rozsahu, tak to chci porovnat. Došla jsem zatím k Tvůrcům křídel, tak jsem si je našla na netu a tady jsou mé pocity:
Už nad vizáží první strany se mi sevřelo srdce a tělo se mi bloklo v nějakém ochraném gestu, to samé nad všemi obrázky co tam jsou v galeriích. Písmo používají ostré, doslova démonské. Na to jsem háklivá, protože andělské písmo je oblé, kulaté, nekončící, zlo používá hroty, ostré úhly...
Mám už vypěstovanou jakousi intuici, která se málokdy plete, a když do toho vidím i energie, je o to těžší mě nachytat. Samozřejmě se stát může, dokonalou přetvářkou a "štítem". Jenže ten web se tím maskováním nijak nezabývá, já v něm vidím zlo na první pohled.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]