Magie II

Moderátor: JVK

JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

ještě pár vět

Příspěvek od JVK »

Ještě pár vět.
Cívka s větším R - nebo s materiálu který má v okamžiku "nárazu" el. energie větší pohltivost, je schopná se nabít-vytvoří podmínky- jakési přechodové kolínko-které umožní pomalejší nárůst projevu indukce. Řečeno příměrem si lépe zvykne na změnu stavu a "přestane klást odpor". To se ale může již kladně projevit pohlcená energie-na dynamice děje-i "výkonu" cívky...Toto bude ale "běžnými" met. neměř.
V neděli, jaro 2012 jsem večer, u Jeffa, všichni byli pryč ze setkání, podíval k jakým dějům-sladění funkcí dochází u zařízení-zapojení "mustafa".
Jeef tam měl schéma, a nevěnoval těmto poznámkám velkou pozornost, krom překvapení "jak to vím" neboť jsem popisoval cosi co se vyskytovalo v originálních popisech k tomuto zařízení-tvůrcem.
Né tak Hara který zůstal...
Ten zaregistroval "cosi" takže se ke mě přesunul.
Začal jsem mu tedy popisovat do detailu jak jsou sladěny jednotlivé obvody-jejich detailní funkci a provázanost... i z pohledu dynamiky. I v materiálech, např. feritového jádra...Po tuto dobu mi visel hara na ústech. Neboť jsem ho vzal na výlet do struktur, struktur časů a energetického prostoru, dějů a "elektrické" dynamika tohoto zařízení.
Tento popis zabral asi hodinu, a, po celou dobu jsem byl ve stavu, umožňující (jemu) bytostné vnímání těchto struktur. Zároveň ve stavu služby.
Přiznám se, po hodině, jsem byl dost vyčerpaný, když bylo odevzdáno vše, když se začal ptát na věci již popsané, a tento stav vytěžit...
Takže, za určitých podmínek lze mnohé...

Potom co jsme skončili, Pišta reagoval popise, že po dobu tohoto popisu zaznamenal změnu aury...mého vyzařování.
To byl 4 u stolu. Nepoučen jsem se jal vysvětlovat další věci, jako bych neznal celkové nastavení, naprogramování lidí na fóru...
Za tuto drobnost jsem "zaplatil" manipulacemi a útokem na mou osobu nad ránem a "úpravou" i zmíněných pánů, kteří přespali. Což je "můj problém".
Ještě doplním- na základě těchto zážitků jsem napsal asi dvě stránky textů, popisující kde vývojově jsou ti kteří vnímají auru a v jakých oblastech jsou tím prověřováni a připravování na věci příští...ovšem o sešit který obsahoval texty které již více vadili, jsem přišel. V září, na Václava...
Proč jsem to zde napsal, inu proto, že předchozí příspěvek byl odměněn reakcí "hlídacích psů" a skenováním v nadcházejících hodinách a v neděli ráno. O průchod satanských sil šlo, přesněji šlo-o udržovací energie. V pravém slova smyslu, to již není potřeba. Ale stačilo, dostal jsem lekci, po několika měsících kdy jsem otevřel toto Fórum...stačilo.
Ostatně v neděli ráno, v domě kde bydlím, v okamžiku kdy jsem pomýšlel na formulace textu který by "mluvil"jako předešlý př.a byl přesný- v pravdě- jedno senzitivnější dítě reaguje zvláštním projevem-pláčem na vytěsňování polí satanských energií. Jejich zastaveni v plném a bezproblémovém toku. V tomto případě do mé osoby.

21.12.2012 o úplňku dostal Adam b. určité vlastnosti, schopnosti díky tomu, že jsem ho vzal na výlet do dynamických struktur "hmoty", převážně magnetů. Od tohoto okamžiku přeci jen vidí jinak. Píši bez ohledu na to co si myslel, myslí a myslet bude o mé osobě.
Takže snaha doplnit příspěvek v neděli byla. Dostal jsem lekci na dlouho.
Až dnes následoval vědomý tok satanské energie od jednoho pána, od 20hodiny. neboť jsem měl v plánu napsat podstatný text zcela mimo tuto strukturu. viz. také příspěvek ECAT, který bude...

Na podzimním setkáním 2012 jsem na dotaz u Pooty kdo odstranil (proč odstranil) popisný text k nahrávce s uzdravením pána ze sauny, který vysvětloval mimo jiné jak se tvoří karma-přenáší a udržuje utrpení-dostal odpověď že Slávek K.
Příspěvek jehož vznik měl vypovídací hodnotu a jeho napsání stálo značné utrpení, finanční ztrátu a krádež mobilu... Dotyční pánové si to vysvětlí mezi sebou.
Já nebudu reagovat.

Tak dál.
Nevím kde se bere, vlastně vím neustálé opakování, že éter je energie která reaguje, nebo se dokonce nedej Bože, plazí po struktuře hmoty. S kterou interaguje. Je to chybné, zavádějící a škodlivé tvrzení.
Éter tvoří čas a prostor. Tvoří a hlídá fyzikální zákony. Hlídá tvary rostlin a to v jakých formách se vyskytují. Kdy a jak, za jakých podmínek bude klíčit semínko.
Tvoří vše. Ale ne jako energie, ale jako substance přenosu. Energie éteru je netečná. Je netečná a čirá jako jsoucno Boží. Bezvěrec odpustí...

Představte si. Slunný den...Hluboké údolí porostlé smrky a borovicemi, právě kvetou. Stojíte ve svahu a zaduje vítr do korun. Uvolní se oblak pylu který se vznáší a pluje údolím.
Pylová zrna jsou částicemi "hmoty", např. stavební kvanta atomu...Vzduch je stejný uvnitř oblaku, dva metry mimo i kilometr daleko. Vzduch je éter. Hmota pluje v éteru.

Bez pochopení času se tyto záležitosti těžko chápou...proto znovu doporučím.
Jděte na zahrádku. Vysejte semínka hláv. salátu. První ve dnech býka, pak ve dnu blíženců, pak ve lvu. Použijte Lunární kalendář KRÁSNÉ PANÍ který funguje. Taky by mi mohli že, když je propaguji, přispět že...
Prostor zůstane stejný, ale hlávky budou různé.
Změní se kvalita času. Salát v blížencích půjde do "květu" což způsobí kvalita vzduchu-rozptylu.
Čas se vrství na sebe. Je dvanáct kvalit vázaných na slunce. Dvanáct kvalit zprostředkovaný Lunou za měsíc, to je 12 x 12 za rok.
Nebo delší kvalita času-vázaná na precesní pohyb Země-Platónský rok. Ten se dělí na cca 2000letý impulz s dvanácti znameními.
Další delší struktura je vázaná ke středu galaxie.
Vesmír prodělává 4 struktury času. Rozptyl, klid, rozžhavení pak dostředivost-smrštění. Pak opět vzduch, voda, oheň a země.
Všechny tyto struktury času se "sčítají" a vytváří souhrnnou kvalitu podle které se mění chování "hmoty", prostoru.
Jak to souvisí s tématem? inu tím i chováním částic v něm. V čase.
Jsou struktury časů pro chování částic.
Jak prosté, logické a do sebe zapadající...
Mimochodem i to, že se mluví o technologiích získávání energie na principu hroucení do sebe, dostředivosti, implozí- má svou logiku, neboť dosavadní charakter času, klidový a dostředivý-byl vyvažován, zmírňován projevy rozptylu ve "hmotě", takže získávání energie explozivními motory, spalováním a vyzářením..., jež byl nahrazen časem s převahou rozptylu-zdánlivě paradoxně umožňuje zájem a možnosti pro využití kvalit protichůdných. Tedy dostředivých.
I základní vrstva vnímání chování např. v chování vědy-která byla dostředivá-rozpitvat, ponořit se do děje, ponořit se pod povrch... analýza vedla k oddělování, rozptylu. Tedy mnohosti-v následné rovině která vznikla. Např. v medicíně oddělit jednotlivé systémy, ty pojmenovat a dále studovat s ponorem-zájmem pro ten "svůj"...
Podobně u chování států.
To, že lze tyto znalosti struktur času a jeho dynamiky "vhodně" posílit a zneužít, není nutné vysvětlovat.

Byl stvořen systém temnými který se tváří jako sofistikovaný. Nakonec se otočí proti lidem. To že nebyla rozpoznána jeho škodlivost svědčí o schopnosti myslet. Jedná se o pana kesche, či jak se píše...
Mnoho lidí to sluplo i s navijákem, propagují, neschopni domyslet...

Něco pro pobavení. Celou noc jsem probděl. Po celou dobu dopisování tohoto příspěvku jsem byl intenzivně satansky napadán od cca 4hod opět. Na zvracení, nesoustředěnost, bolesti...

Což dotyčným ani v nejmenším nevadí ve vytěžení a použití tohoto zdělení pro sebe. Inu komu není z shůry dáno, ten si nakrade. Což je další struktura pěstovaná a posílená cílkem v mnohých, kterou je třeba zachovat do budoucna.
Vyvrcholilo to bolestmi v noze, lýtku levé nohy. Zánět...Převážně. Poměrně krutými.Jako mentální program. V okamžiku kdy jsem dopsal cca9hod. a pominul předešlý satanský tlak.
Poněkud polevily v okamžiku, kdy jsem se rozhodl zavolat si rychlou a zveřejnit. Pochopitelně text jsem si uložil jinde.

V květnu- již dostatečně zničen- abych byl schopen přeci jen pomocí mobilu se s někým na něčem domluvit, nebo, nedej Bože zdokumentovat pomocí nahrávky, fragmenty toho co si pamatuji, mi jednoho rána potom, co jsem vymyslil v noci strategii setkání...(s Bedřichem P.) přestali mi skokem fungovat mobily. Dva naráz, se stejným průběhem zablokování, "zpomalení" na tlačítka až plnou nefunkčnost. cílek. Doposud nefunkční.
Ps.
Inu, nechal jsem se donutit k tomuto výlevu

Tento text jsem psal během noci ze 7 na 8 června 2013, během noci a původní záměr byl napsat pohý text-dokončení do matematických nástrojů s drobným popisem.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od JVK »

Tak tento můj příspěvek sem byl- viz. víše-přemístěn. Přesto se tváří- jako bych tak učinil sám.

Já ho umístil do vlákna Matematiské nástroje v praxi, jako dokončení-mého předešlého za s.křepelku.

Tak. Kdo je dostatečně senzitivní a zajímají ho manipulace, magie, nechť se také podívá na můj př. z tohoto dne-8.6 ve vláknu-Předvídácek-E-cat. Úzce to spolu souvisí...
Poku by se snad stratilo cokoli-ve dnech nebo hodinách příštích-třeba dnes napsaného- pak vězte, nemám nejmenší důvod tak učinit. Odstranit.

14:25.
Tak útoky "vesele"-sofistikovaně-pokravují. Nu co zajedu na pohotovost a nechám si akutní otok a zánět zdiagnostikovat.
Biorobot-ten komu bylo umožněno dobře si vzpomenout na praktiky manipulací a zabíjení duší, kdysi dávno v Tibetu pokračuje. Nyní jíž nemůže jinak. Na dvou židlích nemůže sedět.

Příspěvek jsem jako offtopic přemístil do vhodnějšího vlákna a nepovažoval jsem za nutné to nějak komentovat - poo.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od JVK »

14:25.
Tak útoky "vesele"-sofistikovaně-pokravují. Nu co, zajedu na pohotovost a nechám si akutní otok a zánět zdiagnostikovat.
Biorobot-ten komu bylo umožněno dobře si vzpomenout na praktiky manipulací a zabíjení duší, kdysi dávno v Tibetu pokračuje. Nyní jíž nemůže jinak. Na dvou židlích nemůže sedět.

Problém je, že na podobné úrovní byli naprogramováni stovky ba tisíce lidí. Kteří dále předávají a programují další lidi.
A potom to vypadá tak, že i ti, kteří mě v životě neviděli a já neviděl je se začnou dusit, pokašlávat. Vlastně vypadalo když jsem přemýšlel o smysluplných záležitostech vhodných k řešení.
Vzpomněl jsem si na konkrétní situaci v Lonech, v neďeli, kam jsem prchnul po ránu ze společnosti člováka ženy-dlouhodobě ošetřené pro průchod satanských sil. A u dalších lidí v domě obdobně.
Někdy v únoru, obdobně lidi v tamní knihovně. Dušení, pokašlávání.
Poku by bylo možné žít mimo, kde se nenechali využít přetvoření, v bezprostřední blýzkosti přetvoření lidé na léčitele v destruktivmím gardu. Na to jsem recept nenašel...

Proto jsem zde za onoho času napsal, že byla chyba zůstat a měl možnost-právo zemřít. I


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Nemo »

Vážení angažovaní magikové,

prosím vás o podporu mého malého kouzla. Chtěl bych tímto svým malým projektem přiblížit "esoterické myšlení" a boj za nezávislost na panstvu pro všechny čtenáře od devíti let výše. Letos jsem vydal dvě knížky ve stylu Harryho Pottera - Děti magie1 a 2 ("Do země obrů" a "Nepřítel trpaslíků") více informací najdete na www.mythrek.com. Začal jsem tvořit svět ze kterého budou čerpat knížky pro děti i dospělé. Prosím o propagaci vašim známým jak knížek, tak počínajících internetových stránek. Mimo dobrodružství se v knížkách mládež dočte také něco o práci s energií a dopadech neuváženého používání. Neboť vše souvisí se vším a jak je dole, tak je také nahoře.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Slavek Krepelka »


S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Nemo »

Slávku děkuji, je to hodně poučné a velmi detajlní.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nemo píše:Slávku děkuji, je to hodně poučné a velmi detajlní.
Ale taky velice zavádějící. Proto skončil Kristus na kříži a snad tisíce velice kladných lidí na hranicích.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Nemo »

Jo zrovna jsem chtěl napsat, že ta druhá půlka už je silně propagační. Jestliže někdo promlouvá s bohem, tak to je přece ta největší autorita. Naco je mu pak tisíce let stará a deformovaná bible. Podle mého skromného mínění, by lidem stačilo desatero, to se nedá zneužít tak jako bible byla nesčetně krát.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nemo píše:Jo zrovna jsem chtěl napsat, ....
:good: Přesně. Vybral si pouze to, co mu pasovalo do krámu, anžto mu to nějaký velebníček "hezky" naservíroval. Nepochpil, že "poltergeista" si na chatce a dál vyrobili hoši sami díky tomu, že aspoň jeden z nich dostal strach, který se přenesl i na ty ostatní, a zůstal viset ve vduchu, tedy spíše v jejich podvědomí dlouho poté a eventuelně rostl a rostl. Tohle je problém s mágií vůbec a s černou především.

Hodně se tu lidi vyjádřili k nějakým obranným trikům proti černé magii, nějaká zrcadla atp. Prdlajz. Pošleš zpět to co přišlo a začne to eventuelně ressonovat tam a zpět. Jedinnou solidní obranou je sám sebe udržet strachu oproštěn a vracet radost, lásku a vše nejlepší věda, že strach je chaos, kterým se černá magie dostává svým obětem na kobylku a v konci i sama sobě. Nedat se rozházet, posílit si harmoni vlastní, poslat ji zpět a je nejen pokoj, ale ještě člověk druhému člověku pomůže, nebo aspoň má šanci tak učinit. Stačí si počíst v Harry Potterovi o dementorech. Ta paní ty věci má v hlavě velice dobře srovnané a věděla, nebo se intuitivně velice dobře strefila, že se s těma vědomostma trefila do děcek. :D A jak to papaly, a nejen děcka.

Taky nesmírně pomůže nedělat sám druhým zle jen pro to, že jsou pomýlení, uvědomit si, že jsou obětmi a že potřebují jen pomoc a případně nějaké to vedení. Kdo s čím zachází, tím taky schází a čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Ševčík měl velikou kliku, že se z toho vyhrábnul, ale byl to on sám, či pokud na tom někdo trvá, jeho anděl strážný, kdo ho z toho vyblízal. Asi tu zkušenost velice potřeboval. Akorát, že ho to stálo to, že si nechal do hlavy nasadit další černou magii v podobě demagogie mluveného slova vykladačů náboženstí, která ho stála, aspoň zatím, jeho spirituální svobodu. Možná na to taky ještě dojde. Jednou čaroděj, vždycky čaroděj. To nám nebylo dáno nikým jiným než samotným stvořitelem, ať již si ho představujeme jakkoliv, abychom se naučili tuto schopnost využívat a nejen pro své blaho, a ne zneužívat.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od kachna »

Slavek Krepelka píše:...Taky nesmírně pomůže nedělat sám druhým zle jen pro to, že jsou pomýlení, uvědomit si, že jsou obětmi a že potřebují jen pomoc a případně nějaké to vedení. Kdo s čím zachází, tím taky schází a čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Ševčík měl velikou kliku, že se z toho vyhrábnul... abychom se naučili tuto schopnost využívat a nejen pro své blaho, a ne zneužívat.
Tak jsem to taky vydržela doposlouchat :) a souhlasím s tebou, Slávku. Když někdo své schopnosti používá i na nekalotiny, není divu, že ho pak strach a věci spojené s ním dohoní... Nezbývá, než mu držet palce, aby se i z toho svého současného "pomýlení" brzy dostal.
Zajímalo by mě, jestli to jeho odkašlávání si v určitých partiích bylo proto, že to, co povídal, s ním nesouznělo vědomě, nebo mu jeho podvědomí dávalo vědět, že tak to není ? Každopádně to podle mě bylo na těch správných místech. :D


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od turtle22 »

Já jsem doposlouchala tak do tří čtvrtin, ale ta druhá půlka o jeho prozření a bibli mě vyloženě nebavila, toto pokašlávání jsem si taky všimla. Nakonec jsem u toho usnula:-)


othon777
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: ned 28 lis 2010 17:36
Dostal: 5 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od othon777 »

Odhalenie tajomstva prvotného hriechu


Je nesprávne, ba až smiešnym spôsobom naivné chcieť vykladať Bibliu doslovným spôsobom. Mnohé z jej textov sú totiž určitým kódom, určitou šifrou, ktorú má človek správne dešifrovať. Sú metaforou, za ktorou sa ukrýva skutočný duchovný význam.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1312/odhalenie- ... ho-hriechu


mahatma

Re: Magie II

Příspěvek od mahatma »

kua chlape... je nesprávne, ba až smiešne vykladať akýmkoľvek spôsobom toľkokrát revidovaný originál a navyše veľmi zle preložený. totiž preklad z jidiš, či aramejčiny do češtiny alebo slovenčiny je nemožný ak prekladateľ úplne presne nerozumie originálu... čo zjavne nerozumel... mnohé z textov písma sú úplne zmršené cenzúrou a prekladmi. tak ten nezrozumiteľný text treba označiť za metaforu, kód, alebo ešte lepšie za tajomstvo...
Boh nerobí z ľudí debilov, t.j. je k svojim deťom úprimný, nič neschováva do nezmyselných hádaniek a obrazov, hovorí jasne a zrozumiteľne... ten čo by hovoril so svojimi deťmi ako Boh v českom či slovenskom preklade bilie určite nie je dobrým a starostlivým otcom, ale je riadny zmrd.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie II

Příspěvek od Slavek Krepelka »

othon777 píše:Odhalenie tajomstva prvotného hriechu ...
Kecy. Hlavně by každému mohlo dojít, že bez oblečení není autority. Pověrečníci se klaní pouze hávu. Svlíkni papeže do naha a je po něm. Zbyde jen pohled na zubožené lidské tělo ve kterém sídlí zlý duch hrabivosti a všeho sociálně ničivého, co s tím souvisí. Nahatý jsme všici stejní. Pouze díky perverzním vykladačům bible dochází k tomu, že její vzkaz je zkreslován, cenzurován, gumován, doplňován a vůbec manipulován těmito mátožnými psychopaty. Bible skutečně obsahuje mnoho metafor, ale obsahuje i doslovné vzkazy. Je třeba naučit se je rozlišovat. Jablko představuje lži a oblečení s nimi jen pokračuje. Jdi se se svou propagandou vycpat Othon, či snad lépe, pořádně si nastuduj bibli, včetně toho Mošeho (Mojžíše) pohanského pámbíčka Yahveho, odkud přišel a co z něj vypadlo z rukou jednoho takového ukrutného vykladače. Samej mord a násilí Ono to desatero, což bylo pozitivum, vůbec od tohodle povedeného páru nepřišlo. To je daleko starší.

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“