Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Podzimní sraz v Praze u Jeffa se uskuteční ve dnech 23.11. - 25.11. Více zde...    

Právě je čtv 15 lis 2018 14:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kartářky
PříspěvekNapsal: úte 03 pro 2013 18:53 
Stálý člen

Registrace: sob 19 dub 2008 17:03
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 1
Smazal jsem toto vlákno, neboť nechci být byť jen jako mederátor spojován s touto metou.

Podobně modrá alfa, potažmo silvova metoda-které vedou k předbíhání-rozvoji duchovních dovedností bez nutnosti potvrzení u dotyčného, že tyto schopnosti nezneužije či znovunezneužije.

Karty patří mezi okultní metody. Což mimo jiné znamená že nevadí "temným."

Pomocí této metody lze poměrně snadno zničit kohokoliv, neboť tato metoda v základním pracuje na principu rezonance. Včetně andělských karet.

Je-li vytvořeno dostatečně silné destruktivní pole, pak karty reagují na toto pole, respekt. na uměle stvořenou realitu. A je-li dostatečně velký počet lidí kteří "jedou" na této či podobné vlně, skutečně ji stvoří.

V mém případě karty pracovali tak, že věc bohulibá se jevila jako neutrální, či nevysoká. Takže v prvotní okamžik vyšla nejvyšší možná karta opakovaně, ovšem okamžitě bylo pracováno-útoky- takže za pár dnů se ta samá věc jevila jako nevýznamná či nesmyslná.A naopak věc vyloženě škodlivá pak se prezentovala až těmi nejvyššími kartami. Například někam jet, kde již byl znám výsledek a věděl jsem jaké zásahy tam byly učiněny-což se potvrdilo osobní zkušeností...

Ano, tak destruktivní pole lze vytvářet. Doslova novou realitu.

Pokud někoho tato "metoda" ohromuje, pak nechť je založeno vlákno kde nebudu uveden jako moderátor.

Mimochodem, že těchto několik řádek "vadí" pro to svědčí to. že jsem začal byt en. napadán. A také to, že se mi nepodařilo během uplynulých let na toto téma napsat ani řádku, ač jsem se o to snažil.

JVK jsem tímto právě zabanoval pro hrubé zneužití moderátorských práv než napáchá další škody. Žil jsem v dojmu, že mu byla lokální moderátorská práva již dávno odňata. Toto už jenom následuje jeho předešlé porušování pravidel coby uživatel a coby lokální moderátor viz poslední Petrovo varování viewtopic.php?p=124325#p124325. SDK

Předmět příspěvku: Re: kartářky
PříspěvekNapsal: stř 04 pro 2013 21:52 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2445
V zajetí bludů lze napsat různé věci, a to i značně nesmyslné, jak výborně dokazuje předchozí příspěvek.
Čímž chci jenom upozornit na to, že je o čteném vždycky dobré i popřemýšlet a nebrat všechno "ze skla" hned jako nějaké arkánum, ba ani ne jako pravdu či skutečnost.

Zdravím - poota

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]