PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

zkušenosti s PMS

Příspěvek od kutil »

Ahojky vespolek, reaguji na palovu výzvu.
Po očistnéch kůrách s mmskama su celkem fit a tak bereme se ženou jen semo tamo udržovací dávky.
PMS považuji za špicové řešení ;)
Jenou jsem udělal MMS1 aktivované HCl a bylo nám oběma těžko od žaludku, něco sem přehnal, asi silná kyselinka :shock:
To počítání kapek u MMS a hlídání 3 min je mírně otravné, dá se na to zvyknout, ale PMS je jednodušší. Sice se musí po smíchání asi do hodiny použít (nedá se to nakapslovat do zásoby) páč to reaguje a rozežírá to tobolku. Sice nevím za jak dlouho, to sem raději nezkoušel .....
Podobnou zkušenost mám s Chlornanem (Modrá laguna), ten se naopak dá nakapslovat do zásoby a jako MMS2 také perfektně čistí organismus :D
Při užívání PMS jsme se ženou neměli žádné problémy, míchám to stále stejně 1:1 (chloritan+betain) a pouze si řekneme zda chci udělat málo nebo plnou tobolku. Když je organismus čistý tak i ta plná tobolka nic nevyvolá, enem jemné říhnutí...
Tak to střídáme jen jak si vzpomeneme a život de dál ;)
MMS 1 používám málokapkové na kloktání, proti rýmě, jako čichací na průdušky atd..., na očistu těla od breberek volím raději PMS a samozřejmě mezitím doplňujeme minerály a céčko.
Tož tak.
Mějte se a vydržať
H.


LubosV
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 čer 2010 20:43
Bydliště: Slavkov u Brna
Dostal: 2 poděkování

Kyselost

Příspěvek od LubosV »

Ahoj vespolek.
Stal jsem se taky uživatelem PMS1, mám za sebou tři týdny. Teď budu pokračovat s betainem a taky s hřebíčkem.

Zajímalo by mne však, jak je to s kyselinami. I když je HCL ta správná kyselina, stejně její dodávání znamená zvýšený celkový přísun kyselin jednotlivci. Nedochází pak k překyselování? Probírá se to tu v jiných vláknech. Řešíte to nějak?

Taky by mne zajímal váš názor na zelený čaj. Bude to s ním podobně jako s vit. C? Je to taky antioxidant.

Díky za Vaše názory.


Vlastní zkušenost je nesdělitelná ...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyselost

Příspěvek od Palo »

LubosV píše:Zajímalo by mne však, jak je to s kyselinami. I když je HCL ta správná kyselina, stejně její dodávání znamená zvýšený celkový přísun kyselin jednotlivci. Nedochází pak k překyselování? Probírá se to tu v jiných vláknech. Řešíte to nějak?

Taky by mne zajímal váš názor na zelený čaj. Bude to s ním podobně jako s vit. C? Je to taky antioxidant.
Co se týče trávicí kyseliny HCl, jde zejména o udržování správného množství trávicí kyseliny v žaludku, který by tam měl být (a díky více vlivům tam není). Tekutá HCl funguje jako dobrý doplněk a podpora, ale nikdy se nedosáhne pH 1 jako u tablet (Betain HCL) zkrz nemožnost pít tuto kyselinu přímo s pH1. Tablety mají tuto vlastnost - tedy udržují pH žaludku na 1. Samozřejmě, že je možné spolykat více tablet Betainu HCL, ale jelikož se uvolňují pouze tehdy, když je pH vyšší než 1, může se stát, že díky jejich vlastosti první tablety pH žaludku nahodí pH na 1 a další se již rozpouštět nebudou, půjdou dál do trávení, kde není organizmus přizpůsoben na pH 1 a tam tyto tablety mohou způsobit problémy. Na druhou stranu zatím nebyl znám případ, kdy by se stal nějaký problém s užíváním tablet, jsou to jen úvahy a odhady. Sám jsem zkoušel užít více tablet a nějaký vážný problém jsem nespozoroval, ale rozhodně to není žádoucí.

Tedy - na Tvoji otázku odpovídám, že u doplňování trávicí žaludeční kyseliny nejde o překyselování organizmu, ale pouze o doplnění něčeho, čeho tělo má málo, tedy něčeho, co bylo z nějakého důvodu zničeno. Jestli se bojíš nerovnováhy pH, pak věz, že bez trávicí kyseliny HCl dochází k mnohem větším zdravotním problémům, než je pouhá nerovnováha pH organizmu (ta se také reguluje pouze při dostatku této trávicí kyseliny). Zní to nesmyslně, ale praxe je taková.

K antioxidantům:
U PMS1 hrají roli antioxidanty mnohem více než u MMS. Zelený čaj i některé jiné bylinné čaje vadí PMS1 a může vadit i hromada dalších "jemnějších" antioxidantů. Doporučuji PMS1 zapíjet pouze studenou či vlažnou vodu (předtím převařenou a odstátou, zejména pokud jde o tvrdou vodu). Černý čaj by škodit PMS1 neměl.

Pokud se použije tvrdá voda tak jak je, bude to také fungovat. Jen nebude odstátá, bude obsahovat zbytečné minerály, kterých má tělo zbytečně moc (protože tuto vodu pije pořád) a trávicí kyselina HCl s nimi bude reagovat, tedy zbytečně se vyplácá část energie PMS1. Zkuste si nalít trochu tekuté HCl do varné konvice s usazeným vodním kamenem.
HCl-kou tu konvici často čistím a přeci proto říkáme v lékárně, že to máme na toaletu, proti vodnímu kameni ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
LubosV
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 čer 2010 20:43
Bydliště: Slavkov u Brna
Dostal: 2 poděkování

HCL - koncentrace

Příspěvek od LubosV »

Ještě bych se vrátil k té HCL.
Proč píšeš Palo o koncentraci 3,5%? Je to proto, že v této koncentraci se to prodává v lékárně?
Já jsem zašel do dorgerie a koupil HCL čistou, tedy bez železa. Ale ta je v koncentraci 35%. Naředit není problém. cca 60Kč/l. Ta se nehodí?
Nepil bych to ani v jedné koncentraci. Použitelná koncentrace by se dala odvodit z PH octa. To už by snad šlo.


Vlastní zkušenost je nesdělitelná ...
LubosV
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 čer 2010 20:43
Bydliště: Slavkov u Brna
Dostal: 2 poděkování

Hřebíčková kůra

Příspěvek od LubosV »

Po třech týdnech PMS1 pokračuju. Teď jsem na hřebíčku. Trochu jsem tu kůru zrychlil, po zkušenostech co jsem četl tady na fóru. Začal jsem na dvou ráno, večer tři, další ráno čtyři, večer pět. Dneska až odpoledne šest, ale skoro nalačno. Nedělo (a neděje) se nic špatného, jen se mi zrychlila střeva. Teď již půjdu pomalu, abych se nepřetáhl (a netrvalo mi to dýl, než kdybych šel normálně).


Vlastní zkušenost je nesdělitelná ...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCL - koncentrace

Příspěvek od Palo »

LubosV píše:Ještě bych se vrátil k té HCL.
Proč píšeš Palo o koncentraci 3,5%? Je to proto, že v této koncentraci se to prodává v lékárně?
Já jsem zašel do dorgerie a koupil HCL čistou, tedy bez železa. Ale ta je v koncentraci 35%. Naředit není problém. cca 60Kč/l. Ta se nehodí?
Nepil bych to ani v jedné koncentraci. Použitelná koncentrace by se dala odvodit z PH octa. To už by snad šlo.
Tu 35% používat můžeš, ale je zbytečně nebezpečná. Když se naředí, je bezpečnější a líp se s ní pracuje. Někdo ji používá naředěnou na 3,5 %, někdo na 5 %, někdo na 10 %...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřebíčková kůra

Příspěvek od Palo »

LubosV píše:Po třech týdnech PMS1 pokračuju. Teď jsem na hřebíčku. Trochu jsem tu kůru zrychlil, po zkušenostech co jsem četl tady na fóru. Začal jsem na dvou ráno, večer tři, další ráno čtyři, večer pět. Dneska až odpoledne šest, ale skoro nalačno. Nedělo (a neděje) se nic špatného, jen se mi zrychlila střeva. Teď již půjdu pomalu, abych se nepřetáhl (a netrvalo mi to dýl, než kdybych šel normálně).
Občas se stává, že při prvním hřebíčku se objeví silnější reakce. Samozřejmě je to správně, při dalších užíváních se pak reakce uklidňují. Dá se říci, že by se hřebíček dal užívat postupně takto (počet tobolek užitých zároveň na den): 1 - 2 - 3 - 5 - 8 - 12 - 14 (v případě reakcí se následující den hřebíček nebere, až po uklidnění reakcí).
Doplňování trávicí kyseliny je dobré asi tak hodinu po užití hřebíčku, kdy dává hřebíček imunitě nejvíce zabrat. V mém případě se to projevuje nejčastěji škytavkou, ta mizí okamžitě po užití tablety s trávicí kyselinou. Může se také objevit pálení žáhy u lidí, co tím trpí. Jako další příznak nedostatku trávicí kyseliny mohou být (bezdůvodně) studené končetiny, zejména chodidla.

Taktéž se u hřebíčkové kůry může dostavit nachlazení či jiná běžná choroba, jako je chřipka či angína - to je právě způsobeno sníženou imunitou - nedostatkem trávicí kyseliny. Dako další možnost onemocnění při hřebíčkové kůře je pravděpodobnost zlikvidování cizopasníka, který se začne "rozpouštět" a tedy jeho rozpadající se tělo zatíží imunitu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
LubosV
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 čer 2010 20:43
Bydliště: Slavkov u Brna
Dostal: 2 poděkování

Hřebíčková kůra

Příspěvek od LubosV »

Díky Tobě, Palo


Vlastní zkušenost je nesdělitelná ...
LubosV
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03 čer 2010 20:43
Bydliště: Slavkov u Brna
Dostal: 2 poděkování

Hřebíčková kůra

Příspěvek od LubosV »

Tak jsem ukončil Hřebíčkovou kůru. Zakončil jsem ji dávkami 12 - 14 - 14.
Nic z toho (negativního), co zde na fóru bylo popisováno, jsem nezažil. Asi to bylo tím, že jsem nepospíchal.
Teď krátká (ale naplno) PMS dávka a počkat na výsledky.


Vlastní zkušenost je nesdělitelná ...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřebíčková kůra

Příspěvek od Palo »

Pro zajímavost:

Kapka - 0,05 g (kapátko očních kapek)
Zrnko rýže - 0,07 g
Uřízlé naplněné brčko - 0,35 g tedy 7 kapek ( špatně se plní, může být do 0,4 g - cca 8 kapek)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kamarád

Příspěvek od Palo »

Napsal mi kamarád, který si PMS1 oblíbil:

Kolega byl poslední dny čímdál slabší, holesti koubů, v noci téměř zimnice, ponurá nálada. přišel abych mu namíchal tobolku, že už neví. Dal jsem mu takovou střední po obědě. Dal si leháro půl hodinky a přišel mi poděkovat s úsměvem na líci, dobrou náladou a v tričku s krátkým rukávem...

Dobrá nálada ho neopustila do konce směny, byl úplně v pohodě, tělíčko hřálo až do nohou, klouby v klidu...

Čítankový průběh, dva bazénové říhance.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Hřebíčková kůra

Příspěvek od Batles »

Palo píše:Pro zajímavost:

Kapka - 0,05 g (kapátko očních kapek)
Zrnko rýže - 0,07 g
Uřízlé naplněné brčko - 0,35 g tedy 7 kapek ( špatně se plní, může být do 0,4 g - cca 8 kapek)
Ať dělám, co dělám, maximální váha plného brčka je 0,05-6 gramu.
To máš na mysli naplněné celé seříznuté brčko?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřebíčková kůra

Příspěvek od Palo »

No je pravda, že se nepodaří seříznout brčko vždy stejně, tak je drobný rozdíl možný. Proto se v návodu píše spíš o velikosti hrášku. Osobně jsem dostal do sebe jednorázově tři brčka chloritanu (před užitím smíchaných s Betainem HCL), ale toto množsví nemohu doporučovat, to je už na vlastní riziko...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamarád

Příspěvek od Palo »

Palo píše:Napsal mi kamarád, který si PMS1 oblíbil:
Další případ:

Přišla za mnou kočka tak 25 let, celoživotní problémy, atopický ekzém celoplošně, k tomu nachlazení, chrchlala pěkně. Vzala si tobolku PMS1 a dostala na cestu kyselinku HCl do čaje. Za dva dni byla spátky, vyvalený voči, že to neskutečně maká. Proběhla jednodenní fest únava a pak pohoda. Podruhý jsem jí dal trochu chemie na koupele (MMS) a dneska po jedné koupeli mi přišla ukázat jak to z ní jede dolů, ani ruce už neměla ovázané, přišla nafrajersko v triku. Pomohls dalšímu člověku.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mr_5a
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 20 lis 2012 12:39
Dostal: 3 poděkování

Re: PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Příspěvek od Mr_5a »

Doteraz som bol len pasivny citatel fora, ale toto vlakno ma vyprovokovalo ku prispevku:
1. Vsetci, co tu chytate Pala za slovicka, si trhnite nohou, vobec to nie je podstatne, ci je Betaine Hcl kyselina chlorovodikova. Zahlcujete vlakno blbostami.
2. Nerieste, ci je MMS funkcne alebo nie. Na to su ine fora, obratte sa napriklad na g2cforum, alebo vlakna o MMS1 na tomto fore
3. Toto vlakno je ciste o Palovom zlepsovaku oproti standardnemu MMS1, t.j. pouzivanie MMS1 v prasku zmiesanom s praskom Betaine HCl. Neviem, ci je to povodny Palov napad, ale je to zaujimavy zlepsovak oproti protokolom Jima Humbla. Betain HCl je standardna kapsla na podporu travenia pri GERD, v beznom predaji na interne pouzitie.
4. Je chvalyhodne, ze nam Palo zabezpecuje aj dostupnost latok. Dakujem. :eclap:
5. Mam pocit, ze toto vlakno patri pod MMS, kedze zdanlivo vyzeralo, akoby PMS1 bola uplne nova chemicka latka, pritom sa len jedna o inu formu podania MMS1
6. Skorej by ma zaujimalo, ci to naozaj je vylepsenim oproti MMS1 (ci uz s kys citronovou alebo kys chlorovodikovou)

Když už tak to fórum jenom sleduješ, mohl jsi si snad taky přečíst pravidla a nebo alespoň rozpoznat, že modrá barva textu je vyhražena moderátorům. SDK


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“