Quinton

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Junkas
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07 kvě 2013 8:47

Quinton

Příspěvek od Junkas »

Dobrý večer,
objevila jsem na internetu webovou stránku http://www.quinton.cz, kde mě zaujaly jejich přípravky z mořské plazmy. Jde mi spíš o prevenci než o to, že by mě trápil nějaký zdravotní problém. Každopádně budu ráda za jakékoliv pozitivní/negativní reakce. Děkuji


Renata2K
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 13 kvě 2013 9:55

Re: Quinton

Příspěvek od Renata2K »

Dobré ranko :-) Já tedy přímo vlastní zkušenost nemám, ale říkala mi o této mořské plazmě kolegyně z práce, mě však trošku odradila vyšší cena :-/


Junkas
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07 kvě 2013 8:47

Re: Quinton

Příspěvek od Junkas »

Dobrý večer, ano, musím uznat, že cena je opravdu vyšší, ale zaujaly mě veškeré účinky, o kterých jsem se dočetla a velmi ráda bych jejich ampulky vyzkoušela. Jen bych byla moc ráda, kdyby mi mohl někdo napsat i svou zkušenost..


viktor.vymazal
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25 úno 2017 9:47

Re: Quinton

Příspěvek od viktor.vymazal »

Ahoj, rád se podělím se svou zkušeností. Byl jsem dlouhodobě nemocnej a hodně se mi oslabil imunitní systém a můj metabolismus byl jak na kolotoči. Samozřejmě mi bylo doporučeno spoustu "zázraků", které by mě měly pomoct a já jsem hodně zvažoval, co z toho začít užívat. Nakonec jsem opravdu po dlouhé úvaze zvolil ampule QUINTON Hypertonic. Jedná se o za studena mikrofiltrovanou mořskou vodu z oceánu získávanou z planktonových oblastí. Cílem dlouhodobějšího užívání je remineralizace a revitalizace organismu. Každá ampule obsahuje přírodní a tělem využitelné minerály pro vysoké výkony a správnou funkci celého těla. Já je užívám přes půl roku 2x denně. Uznávám, ampule nejsou zorvna levné, ale výsledky jsou opravdu skvělé. Pěkný den, Viktor


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Quinton

Příspěvek od abul »

Nechci nikomu brát iluze, ale Quinton je pouze a jen mikrofiltrovaná mořská voda a má tedy cenu mikrofiltrované mořské vody. Benefity slané mořské vody pro organizmus určitě existují, o tom žádná, ale rozhodně není třeba ji balit do skleněných ampulí a prodávat s tisícinásobnou marží. Podobným produktem je ActiMaris, který jsem používal na hojení nejrůznějších zranění. Obecně při péči o rány, ať už chronické nebo akutní je doporučováno i vymývání slaným roztokem, pochopitelně je třeba pečlivě si pohlídat koncentraci a čistotu. Z mého pohledu je účinek ActiMaris a věřím, že i Quinton podobný, jako když si zajedete k moři nebo si doma pripravíte solný roztok např. z himálajské soli. Rozhodně bych ty peníze, které za to chtějí, raději spořil a zajel se vyráchat k moři.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
viktor.vymazal
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25 úno 2017 9:47

Re: Quinton

Příspěvek od viktor.vymazal »

abul píše:Nechci nikomu brát iluze, ale Quinton je pouze a jen mikrofiltrovaná mořská voda a má tedy cenu mikrofiltrované mořské vody. Benefity slané mořské vody pro organizmus určitě existují, o tom žádná, ale rozhodně není třeba ji balit do skleněných ampulí a prodávat s tisícinásobnou marží. Podobným produktem je ActiMaris, který jsem používal na hojení nejrůznějších zranění. Obecně při péči o rány, ať už chronické nebo akutní je doporučováno i vymývání slaným roztokem, pochopitelně je třeba pečlivě si pohlídat koncentraci a čistotu. Z mého pohledu je účinek ActiMaris a věřím, že i Quinton podobný, jako když si zajedete k moři nebo si doma pripravíte solný roztok např. z himálajské soli. Rozhodně bych ty peníze, které za to chtějí, raději spořil a zajel se vyráchat k moři.
Ahoj, trošku tě poopravím. Tím, že jsem kvůli nemoci delší dobu a hlavně důkladně hledal vhodný přípravek, tak jsem si o Quintonu hodně zjišťoval. Jedná se o mořskou plazmu - tekutina nacházející se v oceánech ve vírech planktonu. Jsou to oblasti hojnosti a většiho vegetativního výskytu, voda je zde čistá a obsah minerálních látek v ní je nápadně podobný extracelulárnímu prostředí v
těle. Lidské buňky žijí v tekutině, která má téměř stejné složení. Krevní plazma taky, slty, pot, mozkomíšní mok atd. Při výrobě dochází ke studené mikrofiltraci (často se podobné výrobky zahřívají, cimž se poškodí), sterilnímu balení a manipulaci dle evropského lékopisu. Takže tvoje tvrzení, že se jedná o nabranou mořskou vodu je trošku mylné :-/


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Quinton

Příspěvek od abul »

viktor.vymazal píše:Ahoj, trošku tě poopravím. Tím, že jsem kvůli nemoci delší dobu a hlavně důkladně hledal vhodný přípravek, tak jsem si o Quintonu hodně zjišťoval. Jedná se o mořskou plazmu - tekutina nacházející se v oceánech ve vírech planktonu. Jsou to oblasti hojnosti a většiho vegetativního výskytu, voda je zde čistá a obsah minerálních látek v ní je nápadně podobný extracelulárnímu prostředí v
těle. Lidské buňky žijí v tekutině, která má téměř stejné složení. Krevní plazma taky, slty, pot, mozkomíšní mok atd. Při výrobě dochází ke studené mikrofiltraci (často se podobné výrobky zahřívají, cimž se poškodí), sterilnímu balení a manipulaci dle evropského lékopisu. Takže tvoje tvrzení, že se jedná o nabranou mořskou vodu je trošku mylné :-/
Ahoj, taky tě trošku poopravím :D . Zkus si znovu přečíst, co jsem napsal a možná zjistíš, že tam není nic o nabrané mořské vodě, alebrž o mikrofitrované mořské vodě. Můžeš mi prosím vysvětlit, bez toho abys nahlédl do marketingové příručky Quinton, co znamená mořská plazma a víry planktonu? Pokud ti to pomáhá, je to určitě dobře a já ti to přeju, ale stále to ještě neznamená, že se jedná o víc, než mikrofitrovanou mořskou vodu prodanou s pořádnou marží.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
viktor.vymazal
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25 úno 2017 9:47

Re: Quinton

Příspěvek od viktor.vymazal »

abul píše:
viktor.vymazal píše:Ahoj, trošku tě poopravím. Tím, že jsem kvůli nemoci delší dobu a hlavně důkladně hledal vhodný přípravek, tak jsem si o Quintonu hodně zjišťoval. Jedná se o mořskou plazmu - tekutina nacházející se v oceánech ve vírech planktonu. Jsou to oblasti hojnosti a většiho vegetativního výskytu, voda je zde čistá a obsah minerálních látek v ní je nápadně podobný extracelulárnímu prostředí v
těle. Lidské buňky žijí v tekutině, která má téměř stejné složení. Krevní plazma taky, slty, pot, mozkomíšní mok atd. Při výrobě dochází ke studené mikrofiltraci (často se podobné výrobky zahřívají, cimž se poškodí), sterilnímu balení a manipulaci dle evropského lékopisu. Takže tvoje tvrzení, že se jedná o nabranou mořskou vodu je trošku mylné :-/
Ahoj, taky tě trošku poopravím :D . Zkus si znovu přečíst, co jsem napsal a možná zjistíš, že tam není nic o nabrané mořské vodě, alebrž o mikrofitrované mořské vodě. Můžeš mi prosím vysvětlit, bez toho abys nahlédl do marketingové příručky Quinton, co znamená mořská plazma a víry planktonu? Pokud ti to pomáhá, je to určitě dobře a já ti to přeju, ale stále to ještě neznamená, že se jedná o víc, než mikrofitrovanou mořskou vodu prodanou s pořádnou marží.
Ahoj, nerad zabředávám do dlouhých diskuzí, protože je to častokrát začarovaný kruh. Já jsem jen napsal, že ty jejich ampulky mi prostě pomohly a jsem ochoten do toho ty peníze každý měsíc investovat. Já skutečně ten výsledek na sobě pozoruji a rád se podělím se svou zkušeností, rád odepíši někomu, koho jejich účinek skutečně zajímá, ale dlouze debatovat s někým, kdo od začátku na to má negativní názor je hloupost. Přeji pěkný večer, Viktor.


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Quinton

Příspěvek od abul »

viktor.vymazal píše:Ahoj, nerad zabředávám do dlouhých diskuzí, protože je to častokrát začarovaný kruh. Já jsem jen napsal, že ty jejich ampulky mi prostě pomohly a jsem ochoten do toho ty peníze každý měsíc investovat. Já skutečně ten výsledek na sobě pozoruji a rád se podělím se svou zkušeností, rád odepíši někomu, koho jejich účinek skutečně zajímá, ale dlouze debatovat s někým, kdo od začátku na to má negativní názor je hloupost. Přeji pěkný večer, Viktor.
Znovu jsi nepřečetl nebo nepochopil, co jsem napsal. Pokud ti Quinton funguje, OK je to fajn a přeji ti to. Jestli jsi zvyklý debatovat jen s lidmi kteří mají na věc stejný názor, tak tady zřejmě nepochodíš, obvykle se snažíme rozdílné názory řešit vzájemnou argumentací. Ještě jsi mi ani neodpověděl na položené otázky a už považuješ debatu za dlouhou a zbytečnou? Uvědom si laskavě, že tvůj názor může ovlivnit rozhodnutí dalších lidí, kteří mají právo slyšet i protiargumenty.
Ptám se tedy znovu. Co je to mořská plazma a víry planktonu?
Zní to hrozně učeně, že? Ale zcela mi z toho vychází, že tzv. mořská plazma je vlastně mikrofiltrovaná mořská voda, něco jako obohacený fýzák. Rozhodně ne extracelulární tělní tekutina, protože ta se skládá z krve, lymfy a tkáňového moku ani krevní plazma obsahující hormony vitamíny, bílkoviny, enzymy a glukózu.
A víry planktonu? Pochopitelně víry mořské vody, která stejně pochopitelně obsahuje plankton. Mimochodem ten snad může být jakýmsi indikátorem čistoty vody, ale při mikrofiltraci je odstraněn.
Znovu opakuji, že mořská voda zdraví prospěšná, ale kupodivu i bez brutálně předražených a hezky zabalených skleněných ampulí, jen tak při čvachtání v moři nebo ve vaně s mořskou solí.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Junkas
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07 kvě 2013 8:47

Re: Quinton

Příspěvek od Junkas »

Dobrý večer, vidím, že se tu rozpoutala větší debata :-) Jen jsem chtěla informovat, že i po konzultaci s jednou paní homeopatičkou jsem se rozhodla si ampulky objednat a od příštího pondělí měním svůj jídelníček a začínám brát ampulky s mořkou plazmou. Viktore, Vy si ampulky objednáváte kde? A objednáváte si je ve větším množství dopředu. Děkuji a přeji hezký večer.


viktor.vymazal
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25 úno 2017 9:47

Re: Quinton

Příspěvek od viktor.vymazal »

Junkas píše:Dobrý večer, vidím, že se tu rozpoutala větší debata :-) Jen jsem chtěla informovat, že i po konzultaci s jednou paní homeopatičkou jsem se rozhodla si ampulky objednat a od příštího pondělí měním svůj jídelníček a začínám brát ampulky s mořkou plazmou. Viktore, Vy si ampulky objednáváte kde? A objednáváte si je ve větším množství dopředu. Děkuji a přeji hezký večer.
Dobrý večer, to jsem moc rád. Uvidíte, že když je budete brát pravidelně, výsledek se jistě dostaví. Já si objednávám na jejich oficílní stránce, tedy www.quinton.cz. Ale vím, že exisuje více eshopů s těmito produkty. A objednávám si je po dvou týdnech, Přeji pěkný večer a hodně úspěchů s mořškou plazmou :-)


Junkas
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 07 kvě 2013 8:47

Re: Quinton

Příspěvek od Junkas »

Díky Viktore, já jsem si také objednala z jejich oficiálních stránek. Od zítra s mořskou plazmou začínám, tak jsem sama na výsledek zvědavá :-)


Jaroslav.S
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04 dub 2017 13:32

Re: Quinton

Příspěvek od Jaroslav.S »

abul píše:
viktor.vymazal píše:Ahoj, nerad zabředávám do dlouhých diskuzí, protože je to častokrát začarovaný kruh. Já jsem jen napsal, že ty jejich ampulky mi prostě pomohly a jsem ochoten do toho ty peníze každý měsíc investovat. Já skutečně ten výsledek na sobě pozoruji a rád se podělím se svou zkušeností, rád odepíši někomu, koho jejich účinek skutečně zajímá, ale dlouze debatovat s někým, kdo od začátku na to má negativní názor je hloupost. Přeji pěkný večer, Viktor.
Znovu jsi nepřečetl nebo nepochopil, co jsem napsal. Pokud ti Quinton funguje, OK je to fajn a přeji ti to. Jestli jsi zvyklý debatovat jen s lidmi kteří mají na věc stejný názor, tak tady zřejmě nepochodíš, obvykle se snažíme rozdílné názory řešit vzájemnou argumentací. Ještě jsi mi ani neodpověděl na položené otázky a už považuješ debatu za dlouhou a zbytečnou? Uvědom si laskavě, že tvůj názor může ovlivnit rozhodnutí dalších lidí, kteří mají právo slyšet i protiargumenty.
Ptám se tedy znovu. Co je to mořská plazma a víry planktonu?
Zní to hrozně učeně, že? Ale zcela mi z toho vychází, že tzv. mořská plazma je vlastně mikrofiltrovaná mořská voda, něco jako obohacený fýzák. Rozhodně ne extracelulární tělní tekutina, protože ta se skládá z krve, lymfy a tkáňového moku ani krevní plazma obsahující hormony vitamíny, bílkoviny, enzymy a glukózu.
A víry planktonu? Pochopitelně víry mořské vody, která stejně pochopitelně obsahuje plankton. Mimochodem ten snad může být jakýmsi indikátorem čistoty vody, ale při mikrofiltraci je odstraněn.
Znovu opakuji, že mořská voda zdraví prospěšná, ale kupodivu i bez brutálně předražených a hezky zabalených skleněných ampulí, jen tak při čvachtání v moři nebo ve vaně s mořskou solí.
Co je to mořská plazma? Ano mořská plazma je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z planktonových oblastí. Co je to vír planktonu? Vír planktonu je masivní seskupení zooplanktonu a fytoplanktonu. Jsou to místa, která dávají planetě VELKÝ podíl kyslíku, voda v těchto místech je bohatá na minerální látky a je čistá. V mořské plazmě jde o rozpuštěné minerální látky, tedy mikrofiltrace ničemu nevadí. Jde v podstatě o "sekret" zooplanktonu pojídající fytoplankton. Díky tomu dochází k přeměně minerálů na organické a vyloučená tekutina zooplanktonu obsahuje všechny tyto minerální látky. Tyto víry jsou vidět z vesmíru, není to opravdu jen tak nějaká část vody s kytkama :) těch míst není mnoho.
Není to ani extracelulární tekutina nebo krevní plazma protože extracelulární tekutina je extracelulární tekutina a krevní plazma je krevní plazma :) Na jejich PODOBNOST se poukazuje zejména z hlediska minerálních látek v nich obsažených, tedy v takto upravené mořské vodě se nachází poměrově a obsahově stejné množství minerálních látek jako v organismu - krevní plazmě, slzách, potu, mozkomíšním moku, plodové vodě atd. Toto platí u Isotonického roztoku - je ředěn na přesné poměry pramenitou vodou. Hypertonický roztok (mořská voda tak jak se načerpá) je koncentrovanější než zmíněné tekutiny. Výroba je poměrně nákladná a metoda osvědčená po dlouhou dobu. Provozuji saunové a detoxikační centrum, kam mimo jiné mořskou plazmu odebírám, několikrát jsem byl ve Španělsku kde mám známé, kteří mi o mořské plazmě řekli, četl jsem práce René Quintona a mám mnoho znamých kteří se zabývají alternativními přistupy ke zdraví, proto mě to zajímá a proto reaguji. Máte pravdu, že mnoho lidí rádo povídá aniž by vědělo a zjišťovalo. Tvrdit ale, že mořská plazma je stejně účinná jako čvachtání v moři nebo ve vaně s mořskou solí prostě není pravda. Máte pravdu, že to chce zjišťovat.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“