Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Pekny den všem, budu psát bez diakritiky smnozstvim gramatockych chyb co však nebude snižovat smysluplnost.
Tedy, pred xxx lety jsem by ve skupine zrodu vyroby koloidniho strtibra tedy lepe receno generatorku. Cesta byla dopst dlouha, zacali jsme s nekolika nadsenci vcetne gentiku fyziku a lektroniku, jak je znamo vse je jiz davno na netu, jen je smutne ze generatorky se prodovaji mnohdy nespravne fungujici a hlavne drahe, elektrody mnohdy male nizke cistoty.
Dale chci nasi spolecnost obohatit o opravdu prevratny generator lečící veškere nemoci, a patogeny, generator odstranuje příčiny počínaje chripkou a konče všemi druhy onkologickych problemu a onemocnení. Generator je jiz přes rok testován, vynalezl jej uznavany fyzik Alexandr Mishin. Ja jsem vyrobil pravdepodobne prvni fungujici kopii tohoto generatoru. Svoji konstrukci jsem svym kolegum v Ruske federaci ale i jinde sesnimal na Ju tube, celkem 7 dilu, a jako podekovani pritele Miśina ktereho si nesmirne vazim. Bude li zajem na tomto foru jsem ochoten pomoci komukoli zdatnejsimu v jeho konstrukci, lepe receno cely manual a instrukce vcetne popisu principu funkcnopsti nakydam sem. Jsem ochoten i pomoci lidem ktery tento generator nutne potrebuji, ale samozrejme za uplatu. Verim ze generator sestaveny v nasi republkice bude obrovskym prinosem pro nase zdravi a povede k celkovemu odstraneni patogenu-nemoci- a uzivani leku. Generator leci prostatu, diabetes ve vsech stadiich, nadory, chripky, a.t.d. chripu leci pokud je podchyce v pocatku do 2dnu, rozjeta chripka do 5dnu, rakovina 3-4 stadium do 4-8mesicu, i po chemoterapii. Timto chci i projevit smutek nad mym dobrym pritelem ktery pred 5lety zemrel na rakovinu prostaty po operaci, dnes by jsem ho s pomoci Bozi dokazal vylecit.
Videa jsem namluvil v rustine protoze je urcen jak jsem psal mym ruskym kolegum, kdo ovlada rusky nebude potrebovat muj blog. Svoji mamine 86lete jsem vylecil štítnou žlazu na 50procent, odstranilili se tim i na 50procent velmi neprijemne simptomy. Tot zatim vse!
link: tež Alexander Mishin Therapeutic generator. Svoji verzi v kufriku jsem nazval po vynalezci.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Ahoj Jirkasone.
Přimlouvám se o zveřejnění informací potřebných pro sestavení tohoto aparátu.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Pokud jsi jediny zajemce, sfoukneme to spolu na skype, pokud bude zajem nejmene 10lidi, potom ma cenu psat sem litanije. Mam mnoho prace malo casu, delam jeste na generatoru VE.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Igi »

Taky bych měl zájem o více informací. Projel jsem videa, bohužel rusky umím jen pár slov, takže jsem moc nerozumněl, ale dle toho zapojení mi to trochu připomíná zapper a tamta spirála, že by snad byla anténa? No jsem zvědav.


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Modest »

Také se přimlouvám za zveřejnění. Sleduji toto téma na ruských stránkách již nějaký čas. Zatím jsem příliš nepokročil. Navinul jsem plochou cívku z 0,5 mm smalt podle doporučených údajů, příliš se nepovedla, lepicí páska to neudržela, nevím, jestli to má podstatný vliv, ale pro pokusy byto snad mohlo stačit. Pak jsem hledal rezonanční frekvenci pomocí generátoru sinus 10 Vpp se sweepem 100-800 kHz. Na plochou cívku jem položil kontrolní cívku s diodami, ale rozsvícení diod jsem se nedočkal (kolik závitů a jaký průměr drátu by měla mít kontrolní cívka?). Žádný zesilovač jsem nepoužil.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

kocka.jpg
OK, pujdeme n a to postupne. Zarizeni je da se rici neco jako zapper, ale fukce je jiná. Samotny lecebny vystup je sinus vedeny do lecebnych disku, nebo toroid.
Neleci se zde tak jako v zapperu jednou F nebo jinou na kazdy neduh. Zde probiha vstup jakoby do anteny ktera se ladi do F kde se nachazi imploze, je to elektrostaticky vystup, coz znamena ze mame zakladni F dejme tomu 300kHz, tato F je imlozivni, ve strednim bode, dale vznika rezonance dali se to tak nazvat v podobe vichru tvaru tornada soustredeneho trychtyrovite do bodu stredu desky-placky viz video. Vichry jdou z obou stran tedy je jedno jakou stranou prikladame na telo.
Prerdstav si galaktickou placku a soustredenou energii do stredu galaxije, je to presny vid, v malem.To v kratkosti. ted proc dokaze tato energije lecit vsechny patogeny-nemoci. Z fyzikalniho hlediska je nase telo Bohem postaveno ve strukture nezamknute struktury, a veskere patogeny-tedy to co tela nepatri ma uzmknutou strukturu.
Tedy kdyz se patogen cehokoli dostane do tela jeho struktura zacne jaksi obkicovat nase bunky tedy nasi nezmknutou strukturu a vytvari kolem jakoby kruh-tedy uzamkne casti kruhem. Elektrostaticke impulzni pusobeni v sirokem spektru pusobi na telo, reciste krve a veskere uzamknute struktury ktere se dostanou do tohoto pasma pusobeni jsou prepaleny a narusena bunecna struktura a nasledne umirani patogenu a vyplavovani pres ledviny, jatra, stolici a.t.d. ven z tela. Telo se zacne osvobozovat i od latentnich patogenich struktur a imunitni system zacne cim dale tim lepe pracovat, ucineji a efektivneji. Lecbu je treba zacit pomalu od 5minut postupne podle pocitu jedince a velikosti onemocneni. Muzou se projevovat reakce z duvodu urtvych patogenu a odbouravani z tela, tedy prechodne zvyseni teploty, bolesti hlavy, kloubu, a.t.d. V tom pripade pockame az se telo zabavi mrtvych patogenu a opakujeme aplikaci. Clovek ktery si mysli ze je zdravy mysli spatne, predevsim i zdanlive zdravy clovek ma v sobe latentni nemoci ktere cekaji na spoust, tedy takovy clovek by si mel prolecit ledviny, jatra, starsi prostatu-preventivne, vse postupne uvedu, jak vinout jakym vodicem, obrazky, atd. Tak aby stavba byla efektivni a rychla a ucinna. Cele zarizeni bude vas stat pri samovirobe do 50,-eur, coz je prima hrozba a katastrofa pro farmaceuticke giganty. Po novem roce da li Buh pujdu s maminou na kontrolu štine žlazi kterou mela vyblokovanou maximalne na minimum funkcnosti, tedy krev a sken a odborny nalez. Jiz ted po asi 14dnenni aplikaci je citi o 50pro. lepe. Tedy je to na vas verte neverte. Ja jako křestan bez jakekoli ucasti ve sborech ci sektach mluvim pravdu! Moje ANO je ANO, moje NE je NE!!!!
Přílohy
tornado.jpg
Naposledy upravil(a) Jirkason dne stř 12 říj 2016 11:32, celkem upraveno 2 x.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Modest píše:Také se přimlouvám za zveřejnění. Sleduji toto téma na ruských stránkách již nějaký čas. Zatím jsem příliš nepokročil. Navinul jsem plochou cívku z 0,5 mm smalt podle doporučených údajů, příliš se nepovedla, lepicí páska to neudržela, nevím, jestli to má podstatný vliv, ale pro pokusy byto snad mohlo stačit. Pak jsem hledal rezonanční frekvenci pomocí generátoru sinus 10 Vpp se sweepem 100-800 kHz. Na plochou cívku jem položil kontrolní cívku s diodami, ale rozsvícení diod jsem se nedočkal (kolik závitů a jaký průměr drátu by měla mít kontrolní cívka?). Žádný zesilovač jsem nepoužil.
Zitra uvedu postup: Navinout se musi bezpodninecne na drevo idelani je deska parket, nemotat na plexi!!! F neni rezonancni, nastavujes na bod imploze.
Nejdna se o elektromagneticke pole ale o elektrostaticke!!! F imploze musi byt v rozmezi od 200kHz do 400-500kHz, pratele s uspechem lecili rakovinu s imlozi kolem 900kHz. Pozor! Nesmis jit pres 1MHz potom se jedna o patogeni zonu ktera privodi naruseni funkci organu!!!! Pozor!! Nesmis jit pod 200kHz=nebezpećí srdcove arimije a.t.d. Toto zarizeni neni hracka!!! Ovsem neberu zodpovednost za nespravne sestaveni nebo uzivani zarizeni je na vlastni nebezpeci!!!
Zesilovac netreba vstupni napeti staci 10-20V, pri pripojeni toru nebo desky napeti klesne na 2,5-5V!!! Kdyz pouzijes zesilovac nedosahnes pekne kvalitni imploze, zastim nevime proc se imploze smazava, primo z generatoru dosahnes super imloze jak jsem ukazal na videu, bez sesiku dosahuji lepsi vysledky.
Je treba vyhnou se obdelniku, je agresivnejsi a malo prozkoumany, nas svet je v systemu sinusu, sinus je prirozeny pro nase telo. Pusobi jen na veskere patogeny, zdraveho tela se nedotkne jakoby jej jen preventivne straźí!


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Prtvní je dobre navinout na disk vinuti. Material preklizka, nebo jeden kus laminatovo drevene plov podlahy.
Treba geometricke presnosti, v palcich 1palec=24,5mm. Na disk nalepime oboustranou lepici pasku aby vodice dobre prilehali.
Stred bude kruh 1palec, navrtame dirky dame nejaky krouzek ktery bude udrzovat stredovy jednopalcovy prostor. Vineme dvema vodici soucastně. Muže byt smaltovany Cu, nebo izolovany z kabelu kroucene dvojlinky, rozmotame a vyrovname. Nestarejme se kolik zavitu dulezity je dodrzet rozmer. Naviny na disk delame vzdy v geometrii 1:3, 1:4, 1:5 a.t.d., to znamena , vysvetleni: 1:3 1pale=stredovy prostor odkud zaciname vinout, 3palce je maximalni kruh navinuteho vodice tedy dvema spolecne! Vinout muzeme ruznymi vodici od 2,5mm pruměru do 8mm, ...ćím vice zavitu tim nižší F , cim mene zavitu tim vyzsi F! Zapojeni a schema viz obr.
Podle schema zapojime na generator sinusu a osciloskop projizdime F od 200kHz vyše kdy nastane propad sinusu -imloze, na lab. generator propad vetsinou neuvidime, imlozi pozname podle toho ze nachazime takzvany nulty implozni bod tedy jdeme li s F nahoru utika nam sinus jednim smerem a jdeme li opacne ujizdi druhym smerem. Potom cely disk zalakujeme lakem na parkety-drevo, prelakujeme nekolikrat muzeme zakryt papirem a zatizit plochou aby zavity byli co nejmene kudrnate. Nepouzivejme lak ve sprejich. Po zatvrdnuti laku se F zmeni o nekolik kHz, pri zhotoveni prvniho disku budete v obraze jak a co pusobi, F musi byt v rozsahu 200-400kHz idealne kolem 260-320kHz toto je vseobecna F pro lecbu vseho. Priste popisu jak zhotovit tor. Osobne se mi nejlepe osvedcil generatorek na mojem video, viz i foto. Piste jak jste pokrocili!
Idealni generator viz link! Za tuto cenu ho neudelas, je presny a krasne dela imlozi, je treba pocitat z cekanim ja jsem cekal asi 14dni, uz jsem zakoupil druhy.
http://www.dx.com/p/udb1000-dds-signal- ... een-152755
dále link jak navijet video:
Přílohy
schema3.jpg
schema3.jpg (25.42 KiB) Zobrazeno 16833 x
schema2.jpeg
schema2.jpeg (5.54 KiB) Zobrazeno 16833 x
bif.jpg
bif.jpg (38.88 KiB) Zobrazeno 16833 x
disk-vinuti.png


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Modest »

Jirkason píše:Naviny na disk delame vzdy v geometrii 1:3, 1:4, 1:5 a.t.d.
Je to nějak zdůvodněné nebo je to empirický poznatek? Pokud navinu stejným drátem několik cívek v různých poměrech vnitřního a vnějšího průměru cívky, jejich frekvence by měla klesat s rostoucím počtem závitů i mimo doporučené hodnoty. Dá se tedy říci, že pro určitý poměr je vhodný určitý průměr drátu?
Jirkason píše: Vinout muzeme ruznymi vodici od 2,5mm pruměru do 8mm, ...
Proč od 2,5 mm? Ve videu Sedov použil průměr 0,5 mm, mluví i o 0,25 mm, vinutí takových cívek je dost náročné.

Podařilo se mi změřit svou cívku cca 1:6, drát 0,5 mm. Diody svítí v rozsahu 490-550 kHz se vrůstajícím a klesajícím jasem, maximum nelze přesně určit. Podle měření napětí je to zhruba 526 kHz, což se jeví příliš vysoké, ale může to být nepříliš podařenou cívkou. Zkusím to navinout pečlivěji (ve videu je to cca 320 kHz pro poměr 1:5 a stejný průměr drátu).


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Tuto civku si nech! Namotej druhou s pomerem 1:7 stejnym dratem, tam by jsi se mel dostat na stredni vseobecnou lecivost F + - 300kHz. Jak jsem se zminil diody jsou jen orientacni ze mas funkcni disk, jsi na dobre ceste uz v teto rovine by te to lecilo, ale malo efektivne je treba osciloskop a nastavit jemne rozhrani kde sinus zacne utikat nahoru nebo dolu. Potom az ti zaschne lak tak po tydnu nastav presneji implozi a napis si na to lecebnou F, i kdyz budes mit pres 450kHz leci to znamenite, je to uz pro vaznejsi nemoci, ale v zadnem pripade ti to neposkodi zdravi, nesmis jit hlavne jak jsem psal pod 200kHz a nad 900kHz, v nepoustej tam obdelnik k leceni,..muzes se na nej podivat dej obdelnik a uvidis taky krasne jasnou imlozi na kteremkoli generatoru. Mas pravdu vinout civky s 2,5mm je dost narocne ja jsem vinul
disk s 3,5mm vihoda je v tom ze disk je mensi a mam tam osobne 362kHz implozi, mamine leci skvele stitnou zlazu. Jeste dodam zraneni hojoco se rany pri aplikaci diskem se hoji 3-5x richleji nez bez disku. Semena klici tez o 3-5x rychleji. ...toto uz mame zdokumentovane a overene. Dulezite je co nejlepe navinout a zafixovat lakem na drevo!!! Poradne proschnout. Vinout jen na drevo idelani je 4-5mm jde o to aby se neprohybalo kdyz na nem budes lezet. Je dobre si potomke generatoru dat casovac s relatkem pro nastavovani doby aplikace vetsinou te to privede do tvrdeho spanku a takto se to automaticky vypne. Idealni pro napajeno generatoru je z baterije, protoze nezatahujes zadne vedlejsi F do sytemu, je to cista aplikace , ale to je jen uz to jemne doladeni a vylepseni. Poznamka. Tam kde ti sviti diody uplne maximalne neni imploze ale jsi blizko ni vetsinou nastav diody nekde mezi pokud nemas osciloskop v tvem pripade odhaduji imlozi nekde kolem 520kHz.
Jsem rad ze se dari, bravo jen tak dal.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Modest píše:
Jirkason píše:Naviny na disk delame vzdy v geometrii 1:3, 1:4, 1:5 a.t.d.
Je to nějak zdůvodněné nebo je to empirický poznatek? Pokud navinu stejným drátem několik cívek v různých poměrech vnitřního a vnějšího průměru cívky, jejich frekvence by měla klesat s rostoucím počtem závitů i mimo doporučené hodnoty. Dá se tedy říci, že pro určitý poměr je vhodný určitý průměr drátu?

Presne tak jak pises to i je! Dodrzet geometrii je treba, prurezem dratu doladujes na pozadovanou blizkou F imloze, ale nechod od geometrije!


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Omlouvam se za chybu v prumeru dratu. Vineme vodicem o prumeru od 0,25mm do 0,8mm!!!! Pritom vzdy zachovame co nejpresneji geometrii!!! Prumer vodice navinuty do urciteho rozmeu nam udava F. Stredni zlata F je kolem 300kHz tedy 275-315kHz!!! Ostatni F v rozmezi 200-500kHz jsou samozrejme tez v poradku.
Nesmime jit pod 200khz a nad 900kHz!!!

Dale co se vykonu tyka: Maximalni vykon je do 3W, napeti z generatoru od 10V do 24V. Pokud prekrocime tyto parametry disk pusobi jako ohrev nebo VN vystup. Tedy cely vykon se promeni v teplo ne vyzarovani do prosotru! Pro zdatne elektromechaniky je prosotr pro vylepsovani a testovani. Tez je zajimave test spektroanalizatorem.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od deʒa vy »

Jirkason píše:Nejdna se o elektromagneticke pole ale o elektrostaticke!!! F imploze musi byt v rozmezi od 200kHz do 400-500kHz, pratele s uspechem lecili rakovinu s imlozi kolem 900kHz. Pozor! Nesmis jit pres 1MHz potom se jedna o patogeni zonu ktera privodi naruseni funkci organu!!!! Pozor!! Nesmis jit pod 200kHz=nebezpećí srdcove arimije a.t.d.
Jirkasone buď absolutne nevieš o čom hovoríš alebo rozprávaš tu o niečom o čom absolutne nič nevieš. Elektrostatiské pole nemá nič spoločné s frekvenciou a už absolutne nič so sínusom. Tých tebou proklamovaneho 50%-neho zlepšenia sa stavu je čelkom bežný jav pri užívaní čohokolvek čomu dotičný človek verí a je známí pod názvom placeboefekt. X-krát s pacientami overené jest mi to už že všetko je len v hlave. Na vyliečenie sa z akejkolvek choroby ktorémukolvek bez rozdielu z nás stačí len naša vlastná hlava bez akýchkolvek liekov alebo "harabúrd" slubujúcích zázraky...
Jirkason píše:Je treba vyhnou se obdelniku, je agresivnejsi a malo prozkoumany, nas svet je v systemu sinusu, sinus je prirozeny pro nase telo. Pusobi jen na veskere patogeny, zdraveho tela se nedotkne jakoby jej jen preventivne straźí!
Píšeš tu jeden nezmysel za druhým - faktom je že celá príroda a všetky deje v nej prebiehajúce sú o stastckéj elektrike (polarizácie elektrického pola) nie o kmitočtoch a už vôbec nie o sínuse. Ďalším faktom je že prevažná časť pulzov a inpulzov nie len v naších telách má trojuholníkový priebeh (má to priami súvis so statikou)...
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne čtv 13 říj 2016 13:59, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Tak že na první pokusy stačí plochá bifilární cívka? popř. jak je velký léčební rozdíl mezi plochou a tornádo cívkou?
Mohl bys sem dát fotku tornádo cívky? schematicky je jasná ale vizuál je vždy lepší.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Bohužel elektrostatika a sinus kHz moc nejde dohromady, chtělo by to pojmenovat jinak.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“