Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, atd.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Co myslíte, jak se vyřeší tato otázka?

Vláda konečně zasáhne a přitvrdí.
1
2%
Lidem dojde trpělivost a začnou to řešit sami.
38
76%
Jinak.
11
22%
 
Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Sláva Ukrajině !!! ...

Příspěvek od A(&F) »

A(&F) píše:jen se modlit :epray: , aby nějakej kreten nevymyslel, že musíme Ukrajinu podporovat, protože jinak by nám je zase vrátili zpátky ...
... Rusko se už připravuje na své nové sousedy ... http://czech.ruvr.ru/2013_10_28/Rusko-z ... ym-dratem/ ... :laugh: :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

nechtějí ho chápat

Příspěvek od hanka »

... :| .. :ethink: ... :dknow: : ..

:)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Černý kašel ...

Příspěvek od A(&F) »

... :goooood: ... "xoDDDDD ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

černý humor

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Černá realita

Příspěvek od poota »

Černá realita všedního dne
Ctyri_Generace_Nasich_Spoluobcanu.doc
Zdravím - poota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dusan
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: ned 25 říj 2009 23:14
Dal: 3 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od dusan »

Bohatý cikán povídá bohatému cikánovi:"Nechal jsem si postavit dům od německé firmy, nádherná práce, dodání v termínu, rozpočet vyšel přesně, jak jsme se domluvili, akorát staré psy novým kouskům nenaučíš, takže mi ty svině zapojili plyn do sprchy.....


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od jeff »

Že by se tohle u nás nedělo? Určitě ano, ale nesmí se o tom mluvit. Navíc tady by dostali zase nové byty a domy. Chtělo by to k tomu taky upravit přístup, jako to dělá pan Paško. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... pecne.html

Jeff


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

Paškův názor, že nové byty mají dostat jenom rodiny s řádnou nájemní smlouvou (2, slovy dvě rodiny ze všech bouraných paneláků!!), je naprosto správný. Zrovna tak je správné, že ho vůbec nezajímá, kde budou bydlet ti ostatní, kteří domy zdevastovali - podle mně můžou být rádi, že to nebudou muset zaplatit a nebo odpracovat.
Bohužel se obávám, že místo prvních Cikánů-bezdomovců se dočkáme jenom dalšího "programu" na pomoc "Romům v nouzi" - aby náhodou nevzniklo nějaké další gheto a nevyčítali nám to ze svých teplých křesel lidé, kteří znají Cikány jenom z Wikipedie - pokud vůbec vědí, o koho se to jedná.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od poota »

Sobotka slíbil ...
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/postav ... erm=link_1
"Sobotka zdůraznil, že "budování tolerantní společnosti" je jednou z priorit jeho vlády, která se bude stavět proti "jakékoli formě násilí, nepřátelství nebo diskriminace, včetně anticikanismu".

Premiér je zároveň odhodlán zaměřit se na "kořeny marginalizace a diskriminace Romů v České republice". Kabinet podle něj také připravuje národní strategii pro integraci Romů, která má platit pro období do roku 2020."

Jak se dalo čekat, chce na to jít přesně obráceně - ještě větší tolerancí.

Přitom jediným řešením je naprosto nulová tolerance!!
Jestliže mají být rovnoprávní s ostatními, tak se k nim musí společnost chovat přesně stejně jako k těm ostatním.
Především jim netrpět žádné "vyjebávání" se společností.
Tím myslím třeba přiznávání sociálních dávek úplně stejně, jako "bílým".
Otcovství uznávat po genetickém testu.
Zrušit všechny organizace a programy zabývající se "romskými problémy" - problémy "gadžů" žádné organizace taky neřeší.
Nepřidělovat Romům byty a žádat po nich řádné placení nájemného a náhradu všech škod.
Atd.
Prostě chovat se k nim úplně stejně, jako ke každému jinému občanu tohoto státu.
Neuznávat, že jsou v něčem "jiní" a že se k nim má proto přistupovat jinak.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dusan
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: ned 25 říj 2009 23:14
Dal: 3 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od dusan »

Cítíš se sám? Cítíš se příliš opuštěný? Sedíš o samotě ve velkém bytě ?

Ozvi se mi. Dežo Lakatoš s rodinkou...................


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Dobré ráno sousede ... (tři nejhorší slova od cikána)

Příspěvek od A(&F) »

... jedině idiot si v dnešní době (tj. při dnešních zákonech) může "v dobré víře" do svých prostor nastěhovat "bandu vyhcanejch kofol" (nebo hned rovnou dvě) ... :good: ... viz http://play.iprima.cz/zpravy-ftv-prima/ ... ima-752014 ... reportáž v 11:50 minutě ...

... novým "Občanským zákoníkem" (i přes ustanovení zmíněná v http://www.mesec.cz/clanky/za-neplaceni ... ity-konec/ ) jsme se tak přiblížili k velmi podivnému právu v Anglii, kdy majitel bytu nesmí o své vůli vystěhovat nájemníka, kterýžto jeho byt obývá neoprávněně (např. protože mu již skončila platná nájemní smlouva nebo jen zkrátka protože neplní své závazky vůči pronajímateli), protože jinak by to byl "trestný čin - neoprávněný zásah do nájemníkových práv" ... :shock: ...... takže pokud se poté nepřizpůsobílý :laugh: nájemník sám z dobré vůle nevystěhuje, smí o to nájemce zažádat jedině soudní cestou, což se však při rychlosti zdejších soudů může klidně táhnout i další dlouhé roky ... zkrátka další totálně "dokur**nej zákon" z per našich zákonodárců ... :bhead: ...

------------
PeS: ... mmch, lituji všechny "normální" sousedy pana Spurného, jelikož si nikdo nedobrovolně nezaslouží žít v těsné blízkosti této nenapravitelné pakáže ... :cry: ... ale p. Spurnému to z celého srdce přeji ... :P ... konečně snad tento případ bude dostatečným varováním pro všechny ostatní podobné, co chtějí "pomáhat" nahnědlým "sociálně slabým" (a především potom své peněžence) ...... neb ono se ještě časem p. Spurnému velmi slušně v hlavě rozsvítí :idea: , poté co zjistí, že jim (coby majitel bytu) je ze zákona povinen(mimo jiné) zajistit teplo a vodu, přestože oni za tyto (a další služby) budou dál odmítat cokoliv zaplatit (a nikdy to z nich už nedostane) ... :evil: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Rasistou snadno a rychle…

Příspěvek od A(&F) »

Rasistou snadno a rychle … aneb, to se ti fáákt povedlo ... soudruhu Dienstbiere ... :bhead: ...

viz ... http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=23806 ...

citace: ... "Inkluze totiž znamená naplnění rovněž dalšího hesla: „Musíme je vzít mezi sebe“ a přitom si uvědomit, že každý člověk je jiný. Byl to lakmusový papírek, který ostravský Magistrát ponořil do romské pracovitosti. ( :eclap: ) Nic jiného totiž nezbývalo; v každé romské demonstraci se nad hlavami hrdých potomků Indů nesly transparenty: “Chceme práci!” ... ( :laugh: :laugh: ) ...

... Česko kráásnéé, Česko mé-ééé ... :D ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Spravedlnost v ČR ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: "Postrašili zloděje, nyní jsou stíháni ...

Dvojice mladíků se rozhodla vzít spravedlnost do svých rukou. Zloděje, který letos vykradl jednomu z nich kavárnu (ze které odcizil 4 notebooky + 3 tisíce korun), dopadli, spoutali jej v lese a donutili, aby se k činu přiznal (kdy mu při tom z peněženky sebrali 165 korun).

Dva kamarádi poté nechali zloděje spoutaného u stromu a odjeli, aby mladíka vystrašili. Když se za hodinu vrátili, Dekan byl fuč. Z pout se totiž dokázal vyvléct a ze Sušice se přes noc vydal pěšky do Klatov, kde všechno nahlásil na policii.

Nyní jim hrozí až desetileté vězení za loupež
."

(zdroj: ... http://www.novinky.cz/krimi/346318-post ... ezeni.html )

... to je fakt možný jenom u nás ... :bhead: :bhead: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
dusan
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: ned 25 říj 2009 23:14
Dal: 3 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kauzalita budoucí pogROMy - zprávy z tisku, postřehy, at

Příspěvek od dusan »

Co uděláš když ti v noci běhá po bytě televize?...Rozsvítíš a zastřelíš cikána....


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Za pravdu se v ČR zkrátka trestá ...

Příspěvek od A(&F) »

... a paní soudkyně je :ewhistle: :ewhistle: ... naprosto nefalšovaná ...... viz článek: Exposlanec Chaloupka byl odsouzen za pravdivé výroky o cikánech ... :bhead: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“