Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od kachna »

Pro mě jsou Slávek a Poota príma chlapi, kteří toho pro FUP udělali ohromně moc dobrého. Nevím, proč si do života "přitáhli" takové svinstvo, co tu někteří na ně nakydali, ale jak se říká : "Za roh nevidíme; netušíme, co všechno je pro nás nakonec dobré." Jsem šťastná, že to jsou mí kamarádi a vím, že se na ně můžu spolehnout. "Vesmír" je oba opatruj!
Ty, co stáli na jejich straně, osobně neznám, ale jsou mi blízcí tím, co a jak napsali. Děkuju.
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... navíc jsem nikde o žádné aktuálnosti nebo neaktuálnosti upravovaného příspěvku nehovořil, takže nechápu, kam se to zase snažíš zavést ??
Víš "milášku", já už jsem si nějak zvyknul na to, že každého moc rád chytáš za slovo, tak jsem raději "formuloval přesně". Abys to pochopil i ty, tak za editaci aktuálního příspěvku považuji to, když někdo edituje příspěvek do několika hodin až dnů po jeho uveřejnění - to považuji za editaci naprosto běžnou a moji pozornost neupoutávající.
Po několika měsících už příspěvek nepovažuji za aktuální a nevidím žádný ospravedlnitelný důvod ho jakkoli měnit.
To, že jsem zahlédl tvoji úpravu starého příspěvku bylo nejspíš způsobené právě tím, že se jednalo o příspěvek z tvého druhého nebo třetího nicku. On práva globálního moderátora měl jenom tvůj primární nick, ale ty další už ne.
A pokud je pravdou, že v logu se nezaznamenává globálnímu moderátorovi úprava jeho vlastního příspěvku ať již jakéhokoli stáří (já o tom z vlastní zkušenosti nevím), tak je vystaráno a máme po problémech.
Pokud se totiž v logu nenajde, že jsem já nebo Slávek tvoje staré příspěvky upravovali, a jako že neupravovali, tak to jednoznačně znamená, že sis je upravoval sám.
A nebo vědomě lžeš, když tvrdíš že je někdo měnil.
A nebo sis je měnil a už si to nepamatuješ a chceš to hodit na někoho jiného.
Ať už platí kterákoli z těch možných variant, tak ani jedna z nich ti neslouží ke cti. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

To A(&F)
No vidíš že to jde se domlouvat, když se chce.
Já jsem si opravdu nevšimnul, že jsem mechanicky zkopíroval odkaz jako text a ne kopii odkazu i když si pamatuju, že už jsem tu chybu párkrát udělal! Měl jsem podezření na tento můj příspěvek, ale momentálně jsem se domníval, že to bylo z nějakého důvodu odklizeno, aby to nebudilo zbytečné emoce. Protože se tady bavíte o zákulisních machinacích, zpozorněl jsem a začnul od konfrontace zpráv, jestli se tady opravdu něco nekalého neděje.
Poté, co jsi zveřejnil svoji "památnou zprávu" a aby nedošlo k nedorozumění, vysvětlil jsem, co já považuju za "povinnou četbu". Že to není ta tvoje zpráva, ale odkazy v té zprávě, které by člověka donutily k několikaměsíčnímu studování co a proč se to tady děje. A proč jen já? To by měl dělát každý účastník tohoto fóra?
Zveřejnil jsem jednu větu z té zprávy bez toho, že bych prozradil že je ze SZ ani autora, což nepovažuju za porušení svého kodexu. Nevím jaké máš vzdělání, ale za mých mladých let se na mé ZŠ za "povinnou četbu" považoval obsah knih a ne jejich seznám.
Takže po tom, co jsem obdržel tvoji "zprávu" která mne bez jakékoliv ironie "šokovala" částečně obsahem a hlavně formou a protože jsem už věděl o vlákně "Hledá se nový moderátor" a později "rozprava 2015", sledoval jsem pravidelně ani ne tak obsah jako formu vzájemného napádání.
Než jsem se vložil svými příspěvky, připomínám nejdříve že:
1. jsem řekl jasně, že si dělám názor jen ze dvou vláken, tom o moderátorovi a rozpravě 2015, navíc nemám sil.
2. že se necítím vynášet soudy, protože bych ztrávil dalšího půl roku studováním nejen jednoho vlákna, ale alespoň 50 dalších, abych si mohl udělat jakous takous představu. Ty kteří to dělali dodnes by "džentlmení" na tvé straně striktně odmítli.
3. Nekompromísně odmítám jekékoliv privátní diskuse na toto téma. Jestli diskutuju, tak bez jakékoliv soukromo-zpravodajské činnosti.

Mohl bych teď (ale jen z těchto dvou vláken!) postavit proti sobě názor z "jednoho tábora" a reakci "druhého tábora" a naopak, ale vím že v tomhle stavu by to opět nebylo vzájemně přijatelné.

Zvolil jsem tedy v jeden okamžík podle mne ten nejkřiklavější případ se "dvěma podpisy" hlavně proto, že se promítá automaticky do všech vláken na celém fóru. Proč mají trpět diskutující o bylinkách vaším(naším) sporem v tomto vlákně?
Bolelo to, ale šlo to.

V dalším tedy vidím jediné. Jestli ten, kdo něco diskutuje si bude představovat jen škodolibou radost nad vztekem, jak toho druhého "dostal", a ostatní mu ten záměr nepřekazí, je toto fórum "na konečné". Nemyslím ostatní z tábora "protistrany", ale zejména z vlastního tábora.
Předem říkám, že tady neusiluju o žádnou pozici a žádné odměňování. Jsem a zůstanu technik.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:
A(&F) píše:... navíc jsem nikde o žádné aktuálnosti nebo neaktuálnosti upravovaného příspěvku nehovořil, takže nechápu, kam se to zase snažíš zavést ??
Víš "milášku", já už jsem si nějak zvyknul na to, že každého moc rád chytáš za slovo, tak jsem raději "formuloval přesně". Abys to pochopil i ty ...
:) Na začátku tohoto rodea, poté co hAFi vyhlásil demisi, jsem začal zamykat mnohé hAFiho příspěvky přesně z toho důvodu, aby je nemohl měnit, čehož si s velikou nelibostí povšiml. Má totiž historii a docela letitou, která vyplavala už v jeho sporu s Akordem. Stejně tak jsem začal zamykat i příspěvky jiných hAFiho zoufalých věřitelů a to z toho důvodu, aby je nenechali na skle jen nějakou dobu a pak do 24 hodin nevygumovali, aby "nebyl" doklad. To se týkalo především Sisy. Jinak já a Poota nejsme jedinní, kdo si toho hAFiho počínání všimli.

Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

Je to můj poslední příspěvek v tomto vlákně a protože se na odpovědi už nepodívám, nebudu jej nikomu adresovat.
Stále jsem "dokopáván" k nejakému vláknu od "Mirko".
Kliknul jsem na odkaz souboru "nějakém příspěvu" http://upramene.cz/forum/download/file.php?id=16621 o "stroomu..." a ona je to 3. strána tohoto zmiňovaného vlákna.

Z toho pocitu hnusu, hnisu, puchu a smradu se jen tak neotřepu.
Tohle už je můj E_manovský soud, natvrdo, doživotí a bez odvolání.
Hanko, já se omlouvám že jsem také muž.
Představa, že bych měl číst celé vlákno je absolutně nepřijatelná.
Prosím, abych nebyl nikým oceňován. Tohle už je osobní.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pro Rivala ...

Příspěvek od A(&F) »

to Rival: ... jelikož lživé překroucené útoky na mou osobu neustávají (ba spíše naopak), tak na ně budu reagovat zde, v místě kde útoky vznikly ... předesílám, že budu reagovat v podobném gardu (viz "na hrubý pytel atd") ...

... a pokud snad mou následnou "obranu proti lžím a pomluvám" vyhodnotíš, že jsem to já, kdo útočí a zabanuješ mě (jak jsi upozornil "že to pro mě bude mít neblahé důsledky, pokud s tím nepřestanu"), tak potom buď laskav a stejným dílem odměny "podaruj" i všechny ty, kdo tu o mě rozšiřují nepravdy ... (ale to ti tu potom moc diskutujících nezbude ... no, aspoň budeš mít míň práce ... ;) ) ...

... děkuji ...

... jdu na to ... drž mi palce, ať to nepřeženu ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od A(&F) »

pozn: ... přílohy (důkazy) k tomuto dodám později, neb hledání moderátorské logu (navíc offline uloženému) je děsnej fakt děsnej vopruz ...
Slavek Krepelka píše: :) Na začátku tohoto rodea, poté co hAFi vyhlásil demisi, jsem začal zamykat mnohé hAFiho příspěvky přesně z toho důvodu, aby je nemohl měnit, čehož si s velikou nelibostí povšiml. ... Stejně tak jsem začal zamykat i příspěvky jiných hAFiho zoufalých věřitelů a to z toho důvodu, aby je nenechali na skle jen nějakou dobu a pak do 24 hodin nevygumovali, aby "nebyl" doklad. To se týkalo především Sisy.
... samozřejmě že s nelibostí, jelikož v té době platná pravidela (sekce 1. / bod a) zaručovala, že uživatel má právo své příspěvky upravovat 24 hodin od jejich publikování (přesná definice zní: Svoje příspěvky mám právo upravovat pouze 24 hodin od jejich podání, atd.) ... nikde v pravidlech však přitom nestojí, že by globální moderátor byl oprávněn uživatelům zamykat příspěvky proti editaci "jen tak z plezíru", popř. aby dotyčného uživatele "nasral" nebo "šikanoval ", stejně tak nich nestojí, že "je oprávněn bezdůvodně zamykat příspěvky z důvodu, aby je uživatel nemohl měnit" ... :ewhistle: ... takže je fajn, že se SDK k této do nebe volající podlosti sám přiznal, tedy k tomu, že zneužíval svěřené funkce, svého postavení + že sám navíc porušoval pravidla ... :good: ... + ještě se tomu teď poťouchle usmívá (neb mu asi přináší vnitřní uspokojení, pokud může někoho duševně deptat, zvláště pak v okamžiku, když se ten druhý nemůže bránit ... v minulosti to již dokázal několikrát a to nejen v rámci proběhlé kauzy) ...

pozn: ... v pravidlech sice stojí, že "moderátor má právo zacházet s příspěvky uživatelů, tak jak shledají za vhodné a potřebné", avšak moderátorské uzamykání uživatelských příspěvků proti editaci je opodstatněné pouze tehdy, pokud se uživatel ve svém příspěvku dopustí opravdu velmi hrubého porušení pravidel fora (např. po zjevném napadení administrativy nebo při kritizování její činnosti) ... v jiném případě je to však neopodstatněné ...

... je však "s podivem", že stejný postup (tj. zamykání příspěvků) nepoužil i "u protistrany", čehož dámičky zneužívaly, ... viz např. to, co jsem po jedné takové příhodě odepsal Hance (v mé odpovědi na její STROOM, druhý příspěvek shora na straně 3 ... viz zde již několikráte uvedený odkaz ke stažení http://upramene.cz/forum/download/file.php?id=16621)
A(&F) píše:....... mmch, milá dámo, když dodatečně, s odstupem 23 hodin, změníš obsah svého příspěvku (jak jsi to udělala v případě http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135382#p135382), čímž jsi mu místy "lehce" pozměnila význam [pozn: "lehce" = zcela] (budiž, stihla jsi to do 24 hodin, dělej si se svými příspěvky co chceš, je to tvý svatý právo, byť to není zcela běžný přístup), tak ale potom po nikom nechtěj, aby se ti k danému vyjádřil, pokud dotyčného na to po změně dostatečně neupozorníš !!! (jak by asi učinil každý slušný uživatel, ať již pomocí SZ nebo formou dalšího příspěvku s upozorněním) ...... neb tvá věta "Vyjadři se laskavě k otázce, nebo rovnou neříkej nic, když nevíš odpověď." totiž v původním znění příspěvku rozhodně nebyla !!!!!!! ...... ...... nebo snad myslíš, že mám potřebu dokola kontrolovat, zda jsi mi někde dodatečnou editací náhodou neponechala nějaký vzkaz, na který bych měl reagovat ??? ... :smoke: ...
... stejně tak i Vlčice zneužila "neomezené právo editace" a minimálně v jednom případě dodatečně nahradila původní znění svého příspěvku zcela naprosto jiným textem, kdy zřejmě čekala, že si toho nevšimnu ... (pokud bude zájem, mohu taktéž dokázat printscreenem) ...... v jejích příspěvcích v "MIRKO vláknu" se občas na konci jejích příspěvků objevuje dovětek generovaný systémem: "Naposledy upravil Vlčice dne xx xxx xxxx yy:yy, celkově upraveno (1 až 2x)", mnohdy se značným zpožděním, kdy se za jejím příspěvkem nacházelo již několik dalších příspěvků od jiných členů ... párkrát také její příspěvek "zmizel" (= byl smazán) nebo byl "vyprázdněn", ať už přímo jejím přičiněním (tehdy pokud za ním ještě nebyl žádný další příspěvek to může provést sám uživatel), popř. jí ho SDK "upravil", aniž by se však přitom v jejím příspěvku objevily "nějaké modré dodatky" ... :ethink: ... stejně tak se dělo i v případě příspěvků od Hanky, kdy prostřednictvím SDK proběhla jejich editace, ale do jejího příspěvku taktéž nepřibylo žádné "modré písmo" ... ganz normal ...
(a pokud by teď snad SDK podotkl, že se jednalo pouze o opravy citací, tak předem upozorňuji, že to byly příspěvky bez citací, kdy v jednom případě mohu i dokázat, co přesně se po jeho zásahu v příspěvku změnilo ... :ewhistle: ) ...

... takže co myslíte, byl tento jím praktikovaný způsob "férovým stylem hry" ?? ...... kdy nám byly zamykány některé příspěvky (takže jsme si ani dodatečně nemohli opravit překlepy), kdežto "protistrana" si (díky přízni globálních moderátorů) mohla dělat, co se jí zlíbilo, popř. oč si zmíněnému globálovi řekla / napsala ...... přijde vám tohle jako normální ????? ... :bhead: :bhead: :bhead: ...... mě tedy moc ne ...

... Anri ...

------------------------------
Slavek Krepelka píše:Má totiž historii a docela letitou, která vyplavala už v jeho sporu s Akordem.
... ano, odehrálo se to, ale trochu jinak, než jak se nám to tu snaží SDK "podsunout" ...... s Akordem jsem kdys dávno měl jeden konflikt, kdy po odeslání příspěvku jsem se rozhodl, že do něj ještě doplním jeden odstavec ... v tu samou chvíli (když jsem dopisoval zmíněný odstavec) se však na tento příspěvek (zatím bez doplněného odstavce) jal odpovědět Akord (o čemž jsem samozřejmě nemohl mít ani tuchu), kdy se do příspěvku hodlal opřít právě na základě chybějících údajů obsažených v onom doplňovaném odstavci ... já jsem však ten můj upravený příspěvek odeslal ještě dříve, než Akord odeslal ten svůj ... následně mi pak Akord dost nehezky vynadal, "jak jsem si vůbec mohl ještě dovolit upravovat svůj příspěvek, když už jsem ho již odeslal" ... a přestože jsem mu vysvětlil, že to z mé strany rozhodně nebyl zlý úmysl (a že si měl zkontrolovat, zda se během psaní jeho odpovědi příspěvek nezměnil), tak o tom "jemu spáchanému příkoří" mlel ještě celý den ... :roll: ... (celé se to navíc odehrálo pozdě v noci, kdy krom "skrytě přihlášeného Akorda" nebyl nikdy jiný na fóru přihlášen ... :? ) ...

... nebo snad "Mr. Krepelka" měl na mysli nějaký jiný případ ?? ... tak nechť ho potom rovnou uvede a nevytváří tu opět své oblíbené "rádoby iluze" ...

(jinak se mi líbí, že přestože měl v minulosti SDK s Akordem několik poměrně ostrých rozepří, a tudíž ví, jaký byl Akord neskutečný demagog, tak teď ho používá jako argumentu proti mně ...... tedy naprosto stejná očerňovací analogie k tomu, když o mě SDK v rámci kauzy několikrát prohlásil, že jsem z fóra údajně vyštípal Dědu Slavíka, přitom však Děd Slavík už několik měsíců předtím sám požádal o zrušení registrace, poté co mu SDK ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125315#p125315 do jeho příspěvku napsal: "Dědečku, vlez nám s tímhle přístupem na hrb a nestěžuj si." ... atd.)

... mmch, ... pro příště nechť si SDK odpustí výrazivo typu "rodeo", "zoufalí věřitelé", atd. ... a vůbec, ať váží slova, kterými častuje ostatní ...... jednak tím dokazuje, jaký je neskutečný :ewhistle: :ewhistle: ...... a za druhé by si o tom s ním někdo z těch "zoufalých věřitelů" mohl v budoucnosti popovídat "z očí do očí" ... tedy pokud se "skrčí na jeho úroveň" ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne stř 20 kvě 2015 8:27, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

k Bendovi ...

Příspěvek od A(&F) »

Re: ... http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138274#p138274 ...

... k <Bendovi> nemá smysl se vyjadřovat, jelikož je to co je ... tak proč s ním ztrácet čas ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Víš "milášku", ... že jsem zahlédl tvoji úpravu starého příspěvku bylo nejspíš způsobené právě tím, že se jednalo o příspěvek z tvého druhého nebo třetího nicku.
... divné, předtím ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138285#p138285 jsi hovořil, o něčem trochu jiném:
poota píše:Ale brnkla mi tak o oko docela jiná zajímavost a to ta, že právě ty jsi několikrát upravoval svůj příspěvek, který byl třeba rok starý a nebo i mnohem starší a dokonce i u některého tvého stínového nicku.
... vidíš ten rozdíl ?? ...

... neb z toho, co jsi to původně napsal, vyplývá, že jsem upravoval nejen své příspěvky z nicku "A(&F)" ale i ty z nicku "aNONym" ... teď však tvrdíš, že sis toho všiml, protože to bylo právě u mého druhého nebo třetího nicku ... pokud nechápeš logický význam spojek, tak k tomu pro příště rovnou poskytni výklad, jakže jsi to vlastně mínil ... ostatním to ušetří zbytečně promarněný čas ...

takže: ...
1.) šíříš o mě nepravdy, jelikož nemám žádný třetí či snad dokonce další nick !!! ... nevím co tě k tomu vede, ale klesl jsi tím na úroveň ceskymo a SDK ... (mmch, když už mám bejt "nespolehlivá svině, co jí záleží jenom na sobě", tak Rival samozřejmě věděl, že nick "aNONym" patří mě, tedy stejnému člověku s nickem "A(&F)", člověku se kterým občas poseděl u piva, a nejenom u Jeffa ... že Rivale ?? ... vždyť někdo přece tu "špinavou práci" kolem Karbana udělat musel ... nuo, ne ?? ... :ewhistle: )
2.) v předchozím příspěvku (krom zdůvodnění, proč jsem aktualizoval své příspěvky = především z důvodu neaktuálních odkazů) jsem z tě žádal, abys doložil, v kolika případech se tak celkem stalo !!! ... takže když už mě opět pitomě napadáš, tak prosím nebuď línej a vytahej z moderátorskýho logu, v kolika případech se tak skutečně stalo !!! ... já ti pak (jak jsem, v předchozím slíbil) prokážu, k jakým změnám došlo, co jsem v těch svých dávných příspěvcích změnil ...... (viz PeS: ... http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138299#p138299 ) ...

... a tomu zbytku tvé "konstrukce", kdy jsi to po SDKáčkovsku odtáhl úúúplně někam jinam, než o čem jsem původně hovořil já, tak k tomu se ještě vrátím (samozřejmě jako vždy i s důkazy), ale až třeba zítra, neb teď by z toho byl zbytečnej guláš ... nejdřív dořešíme jedno a pak teprve budeme řešit to další ...

... :bye: ... Anri ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne stř 20 kvě 2015 8:12, celkem upraveno 2 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

kachna píše:Pro mě jsou Slávek a Poota príma chlapi, kteří toho pro FUP udělali ohromně moc dobrého. ...... Jsem šťastná, že to jsou mí kamarádi .......
Ty, co stáli na jejich straně, osobně neznám, ale jsou mi blízcí tím, co a jak napsali. Děkuju. ...
kachna
... to sice jsou, opravdu toho pro fórum hodně dobrého udělali, ale bohužel jsou to tak "trochu" lháři, tak "trochu" manipulátoři, tak "trochu" prezentátoři svého ega, zkrátka tak "trochu" parchantíci ..... někdo míň a někdo víc ...... škoda jen, že se ten "životně moudřejší" v posledním měsíci chová zcela stejně jako ten druhý (co zde plně ukázal, čeho všeho je schopen), pročež si ho přestalo velmi mnoho lidí vážit ...

... milá Káchen, pokud jsou ti blízcí ti, co lžou a intrikují, je to pouze tvá volba ... já ti ji však rozhodně nezávidím ... teda vlastně ti ji nezávidím vůbec ...

... buď šťastná ... Anri ...

-----------
PeS: ... a pokud (ani přes mnou doložené pravdivé důkazy) opravdu nejsi schopna rozpoznat, kdo po mé demisi rozpoutal tuhle vojnu (a kdo ji pak srdnatě přiživoval), v tom případě si s tebou už fakt nemám co říci ...... tož vítej v "klubu zdejších dámiček", určitě již pro tebe mají připraveno VIP členství ... právem si ho zasloužíš ... !!! ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše:Na začátku tohoto rodea, poté co hAFi vyhlásil demisi, jsem začal zamykat mnohé hAFiho příspěvky .......... Stejně tak jsem začal zamykat i příspěvky jiných hAFiho zoufalých věřitelů .......
...a je to tady nanovo. Zneužívání pravomocí globálního moderátora a zvýhodňování jedné skupiny oproti druhé.
Právě tohle chování je příčinou minimálně z 50% téhle nekonečné války.

"Hoďte na nej už konečně síť" :bhead:

A ty, Slávku, si můžeš vzít do ruky mávátko, pionýrskej šátek a sheslem "Republiku si rozvracet nedáme"
můžeš tady nadále rozeštvávat lidi!


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

milda píše:Zneužívání pravomocí globálního moderátora a zvýhodňování jedné skupiny oproti druhé.
Právě tohle chování je příčinou minimálně 50% téhle nekonečné války.
... a zbytek udělaly vlčí, sluníčkový, kanadský a další podobný lži + asi tak dva metráky ega ... to nikdo neokecá ...
milda píše:"Republiku si rozvracet nedáme"
: ... kurňa, kde už jsem jenom tohle heslo viděl ??? ... :ethink: ...

... :idea: ... :idea: ... aha, tady přece !!!!! ... (ráčejí kliknout níže na nápis "ZOBRAZIŤ PRIPOJENIE") ...
► Ukázat spoiler
... :bye: ... Anri ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Přesun tématu

Příspěvek od rival »

Téma přesouvám do "Hyde Parku", tam se můžete "koulovat" až do zimy. Své odpovědi včetně dotazů uveřejním v tématu "A je to jen Vaše...".


rival - živý člověk
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Přesun tématu

Příspěvek od NAVAR »

Rival píše:Téma přesouvám do "Hyde Parku", tam se můžete "koulovat" až do zimy. Své odpovědi včetně dotazů uveřejním v tématu "A je to jen Vaše...".
Výklad pojmů:
Hyde Park – Zameteno pod koberec
Koulování – zlehčování aby se to nemuselo řešit

Byl taky jeden co zlehčoval a tak zabíjení civilistů a ničení hodnot nazval „humanitárním bombardováním“


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od rival »

Navare, jsem rád že jsi aktivní, máš svůj názor a umíš konat. Měl bys zájem ujmout se moderování některých sekcí fóra ?


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“