Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Je to přesně tak jak píšeš, Hanko.
Pokaždé, když útoky a pomluvy A(&F) překročily všechny meze a my jsme k tomu už nevydrželi mlčet a začali se účinně
bránit, ....
... :laugh: :laugh: :laugh: ... jak vidno, tak Lála s tím "označením Vlčice" měl fakt pravdu !!! ...

... hele, Vulfice, pokud ti to nedochází, tak Rival "Hyde-Park" založil, aby vám nemusel udělit bany za to, že zde neustále porušujete jeho "nařízení tlusté čáry" ... a především také proto, aby nemusel nic řešit (aby nemusel přiznat, kde stojí pravda) ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše: -------------
Ilem píše:... aby vzniknul dojem, že ty jsi ten ublížený chudák, který musí být za každou cenu (a to i za cenu rozbití fóra) "očištěn". A teď mi napiš, kde jsem lhal.
... lžeš i v tomto ... navíc oproti tvému tvrzení jsem byl dlouho jediným, kdo zde již od samého počátku kauzy apeloval na Rivala, aby zarazil ty sprosté lži o mě a další manipulace, protože jsem si uvědomoval, že jejich pokračování bude mít těžce negativní dopad na fórum !!! ... proto jsem psal Rivalovi SZ, emaily i zprávy na skype, ve kterých jsem ho na toto nebezpečí upozorňoval ...... tak si tu teď laskavě přestaň vymešlejt kraviny, že "jsem se chtěl očistit i za cenu rozbití fóra" !!! ...

... a pokud jsi ochoten přehlížet všechny ty lži a manipulace, kterých se zde dopustila "vlčí smečka", tak potom seš naprosto stejnej "mrzkej charakter" jako ti, co ti tu lhali a manipulovali ... to nevokecáš ... 8) ...
Teď mě nařkneš z toho, že neumím dodržet slovo, ale pokud mě někdo nazve lhářem, musím reagovat. Nebyl jsem zdaleka jediný, kdo na tebe apeloval, abys uznal svou chybu a postavil se k tomu jako chlap. Kdybys toto udělal, celá tato kauza by nevznikla a nebylo by potřeba, aby Rival cokoli zarazil. Ani nevím, jaký způsobem by to mohl udělat jinak, než že by zabanoval všechny účastníky diskuze. To by se ti asi nelíbilo. Pokud jde o Hanku a Vlčici - vyslovily důvodné podezření z manipulace se SZ. Protože jsem původně taky IT, podíval jsem se na to blíž a zjistil, v čem je zakopaný pes. Nebyla to žádná lež, pouze laické podezření. Fakt nemám čas v tomto duchu pokračovat, nebyl by to problém, ale už teď mě to stálo víc času, než je mi milé. :bye:

PS. Rozdmýchal jsi požár a potom běžel za místním hasičem, aby ho uhasil. Když jsi zjistil, že místní hasič na uhašení tak velkého požáru nemá dostatečně velký hasicí přístroj, nařkl jsi ho z nečinosti. Stále přilíváš olej a vykřikuješ, že ty jediný jsi chtěl ten požár uhasit. :eclap:
Naposledy upravil(a) Ilem dne úte 26 kvě 2015 11:33, celkem upraveno 3 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

To: Anri
Proč hledáš pravdu na fóru a ne v sobě samém?
Čeho se bojíš?


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Ilem píše: Uveď jeden konkrétní příklad vymyšleného faktu u Anriho odpůrců a uveď jeden konkrétní případ podleženého faktu Anriho.
Manipulácie s SZ A(&F) -om z pozicie moderátora. Stačí alebo chceš ďalšie?
Ilem píše:
deʒa vy píše:
Ilem píše: Spravedlnost neexistuje.
Keď že spravodlivosť je vecou len charakteru človeka, nemám najmenší dôvod neveriť ti to čo si k néj napísal.
Mýlíš se, spravedlnost není věcí charakteru, ale pouze názoru. A protože co člověk - to názor, trvám na tom, že obecná spravedlnost neexistuje.
Ileme "Spravodlivosť neexistuje" a "Obecná spravodlivosť neexistuje" sú dva celkom rozdielne svety. Prezmenu ja trvám na to že spravodlivosť vo svojej podstate je vecou len charakteru daného človeka. Krásným príkladom ti môže byť justícia a jej súdnictvo. Je to len o charaktere nie o názore sudcu ako jednotlivý delikventi s tým istým paragrafom skončia - s pokutou, s podmienkou alebo "na tvrdo".
Ilem píše:
Mimo téma (offtopic)
PS. Neuvažuješ o dalším nicku? Hodil by se " Rýpal"
Ileme nie, prečo? Faktom je že ja chcem vedieť nie si to len mysliet, i preto rýpem a to doslovne do všetkého čo ma zaujíma nie len do ludí. Mimochodom, v tejto veci tiež nespočetne i mnou samotným overenou pravdou je že len dobre nasratý človek sa dokáže prejaviť v pravde, konieckoncou i táto kauza samotná je tohto tvrdenia pekným dôkazom.
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne úte 26 kvě 2015 11:23, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Ilem »

deʒa vy píše:
Ilem píše: Uveď jeden konkrétní příklad vymyšleného faktu u Anriho odpůrců a uveď jeden konkrétní případ podleženého faktu Anriho.
Manipulácie s SZ A(&F) -om z pozicie moderátora. Stačí alebo chceš ďalšie?
Nestačí, nebyla to lež pouze důvodné podezření podložené Anriho holedbáním, že je na fóru nejlepším IT.
deʒa vy píše:
Ilem píše:
deʒa vy píše:Keď že spravodlivosť je vecou len charakteru človeka, nemám najmenší dôvod neveriť ti to čo si k néj napísal.
Mýlíš se, spravedlnost není věcí charakteru, ale pouze názoru. A protože co člověk - to názor, trvám na tom, že obecná spravedlnost neexistuje.
Ileme "Spravodlivosť neexistuje" a "Obecná spravodlivosť neexistuje" sú dva celkom rozdielne svety.
Chytáš za slovíčka, stejně jako Anri. Dobře víš, že jsem to hned původně myslel stejně. Teprve potom jsem to upřesnil, protože mi bylo jasné, že to použiješ, jako náboj.
Na to fakt nemám, abych sem něco psal a hledal, jak může být které slovíčko překroucené, aby mohlo být použito proti mě. Nejsem advokát.

Peter, kdysi jste si s Anrim moc nerozuměli, jsem rád, že právě v tobě našel tak silného spojence. :hip:

Bohužel, na rozdíl od vás, já raději chodím na fóra, kde panuje přátelská atmosféra a ne tam, kde jsou lidi nasraní. Čímž přestávám reagovat i na tebe, i kdybys mě osočil čímkoli.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Pokud jde o Hanku a Vlčici ... Nebyla to žádná lež, pouze laické podezření.
... :shock: ... tak ono snad není pravdou, že tu Hanka s Vlčicí lhaly ?? ... :shock: ... že Vlčice napsala, že jsem ji v SZ častoval "hrubými urážkami" + "sexuálními poznámkami" ?? ... (v množném čísle) ...... že Hanka o mě ve svém "STROOMU" veřejně napsala, že "stupňuju útok a posílám jí výsměšné SZ" (později pak napsala "že jsem začal já se šílenými útoky") ... atd., atd. ... kdy na každou z nich toho dokazatelně samozřejmě existuje mnohem víc ...

... Ileme, to seš fakt takovej zabedněněj idiot, že nerozpoznáš, že pokud by tyto dvě <dámičky> po mé demisi nezačaly se svým lhaním (a SDK je v tom nepodporoval svými oceněními i svým hlaním), tak by potom žádná kauza nevznikla ??? ... :shock: ... :bhead: :bhead: ... do prdele, uvědom si už konečně, že kauza začala pouze tím jejich dodatečným lhaním, které však se mnou rozdanými bany přitom nemělo vůbec žádnou souvislost !!!!
(sorry, že tě přirovnávám k idiotovi, ale nic jiného mi nezbývá, neb se tak vážně chováš !!!)
Ilem píše:Uveď jeden konkrétní příklad vymyšleného faktu u Anriho odpůrců a uveď jeden konkrétní případ podleženého faktu Anriho. Ale podloženého skutečnými příspěvky,
... Ileme, chceš důkaz ?? ... tak tady ho máš (jeden z mnoha možných) ... jen doufám, že ti nebude moc vadit, že ono zmíněné lhaní Vlčice potvrdil i sám SDK (za což jsem mu tehdy jako jediný dal ocenění) ... prosím přečti si to celé a pozorně ... snad již pochopíš, co se událo ...... důležitou část jsem ti zvýraznil "obtažením textu" ...
SDK příspěvek ze sob 21 bře 2015 ...jpg
(kdy přitom SDK dodnes nedoložil, jakéže jsem se měl údajně dopustit "vulgarity" nebo "opzlosti" ...... nemůže, jelikož jediné, co v těch SZ bylo, jest ono již zde několikráte vysvětlené "bůůůůůůůů")

... Ileme, a pokud budeš dál tvrdit, že jsem to celé rozpoutal já, tak potom jsi člověk s naprosto zvráceným myšlením ...... vůbec se již nedivím, že vše elektronické řešíš "analogově", jelikož na řešení pomocí "číslicové logiky" ti (takříkajíc) zjevně scházejí "mozkové buňky" ... :? ...

... :bye: ... Anri ...

--------------
PeS: ... mmch, tebou použité slovní spojení "vymyšleného faktu" je naprostý logický nesmysl ...... neb fakta jsou fakty právě proto, jelikož jsou nevyvratitelná = tudíž nemohou být vymyšlená ...... lingvistické pojmenování takovýchto "protimluvů" je "oxymóron ... ;) ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Ilem píše:Chytáš za slovíčka
Nechytám ťa za slovíčka, je to proste holý fakt - sú to dva rozdielné svety. Ešte nie som tak ďaleko aby som i na dialku vedel kto si čo myslí ale neboj, pracujem aj na tom.
Ilem píše: já raději chodím na fóra, kde panuje přátelská atmosféra
Nápodobne.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Ilem »

A(&F) píše: PeS: ... mmch, tebou použité slovní spojení "vymyšleného faktu" je naprostý logický nesmysl ...... neb fakta jsou fakty právě proto, jelikož jsou nevyvratitelná = tudíž nemohou být vymyšlená ...... lingvistické pojmenování takovýchto "protimluvů" je "oxymóron ... ;) ...
Pláčeš na špatném hrobě
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138545#p138545
PS.: z číslicové techniky mám státní zkoušku za 1. Prostě mě nebaví programování. Nechápu, proč to sem taháš. Asi jedině proto, abys mě znovu vtáhnul do diskuze. Na chvilku se ti to povedlo.
Naposledy upravil(a) Ilem dne úte 26 kvě 2015 12:22, celkem upraveno 2 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

fakta a souvislosti:
- dal jsem nepřiměřeně dlouhé bany (souhlas) ...
- podal jsem demisi na funkci GM (protože jsem to považoval za správné + protože jsem o tom již delší dobou uvažoval) ...
- tím to celé mělo skončit (/mohlo) ...
- mezitím se však do toho začal srát Ilem ... + <dámičky> začaly vědomě lhát a vymýšlet si ohledně nesouvisející záležitostí, jen aby mě mohly pošpinit ...
- teprve tím počala kauza ... (ke které se potom ještě přidali někteří ostatní, kteří zde lhali a překrucovali = SDK, <Benda>, později i Puta, atd.) ...
- Ilem je rozesírač fóra, jelikož dává do souvislosti nesouvisející záležitosti ...
- Ilem je mrzký charakter, jelikož mu nedělá problémy ospravedlňovat lhaní ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Ilem »

Myslím, že všichni jsou dostatečně inteligentní, aby si udělali svůj názor.

jen upravím časovou posloupnost podle skutečnosti
- dal jsem nepřiměřeně dlouhé bany (souhlas) ...
- tím to celé mělo skončit (/mohlo) ...
- mezitím se však do toho začal srát Ilem ...
- teprve tím počala kauza ...
- podal jsem demisi na funkci GM ( protože jsem o tom již delší dobou uvažoval) ...

A trochu jsem to doeditoval, protože to mohlo vyvolat dojem, že jsi demisi podal proto že sis uvědomil chybu, což oba dobře víme, že tak nebylo.

PS.:_ do prvního bodu se ti navíc vloudilo slovíčko "dlouhé"
PPS.: na mrzké urážky reagovat nebudu
Naposledy upravil(a) Ilem dne úte 26 kvě 2015 12:47, celkem upraveno 1 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Ilem píše:Myslím, že všichni jsou dostatečně inteligentní, aby si udělali svůj názor..
Ileme nóóó, neviem neviem. Z mojho pohľadu mininálne v tomto
A(&F) píše: - Ilem je rozesírač fóra, jelikož dává do souvislosti nesouvisející záležitosti ...
sa A(&F) trafil do čierného. Chceš dôkaz?
Ilem píše:Peter, kdysi jste si s Anrim moc nerozuměli, jsem rád, že právě v tobě našel tak silného spojence. :hip:
Máš pre to racionálne vysvetlenie že to čo tu k tomu píšeš má nejaký súvis s kauzou tu preberanou? Mne nemusíš odpovedať, odpovedz si sám.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:... jen upravím časovou posloupnost podle skutečnosti

- dal jsem nepřiměřeně dlouhé bany (souhlas) ...
- tím to celé mělo skončit (/mohlo) ...
- mezitím se však do toho začal srát Ilem ...
- teprve tím počala kauza ...

- podal jsem demisi na funkci GM ......
... :ethink: ... takže bys to byl nakonec ty, kdo odstartoval rozesrávací kauzu ??? ...... teď jsi to právě napsal !!! ... :D ...

... hele, fakta neokecáš ... fakta jsou totiž neměnná ... 8) ...
Ilem píše:z číslicové techniky mám státní zkoušku za 1. Prostě mě nebaví programování. Nechápu, proč to sem taháš. Asi jedině proto, abys mě znovu vtáhnul do diskuze. Na chvilku se ti to povedlo.
... státní zkoušku z číslicovky můžeš mít klidně za "jedna plus", ale stejně ti to nijak nepomůže k lepší logice uvažování ... takových "inženýrků" jsem viděl desítky, ne-li stovky ... :whistle: ...... mmch, do této diskuze ses zatáhnul pouze ty sám a nikdo jiný, tak to opět (již po několikáté) nesváděj na nikoho jiného ... :ewhistle: ... nicméně i toto svědčí o tvém charakteru (a o velikosti logiky, kterou vládneš) ... :ewhistle: ...

... byť tě "nebaví" programování, tak BASIC bys zvládnout mohl (v nejhorším případě pak s použitím Č-AJ slovníku) ...

Procedure Ilem:
IF Ilem > 0 THEN Ilem = 1 ELSE Ilem = 00


( :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )

... a pak že tu nebude švanda ... :D ... (ale bejt tebou, už raději asi skončím, ... tedy pokud přede všemi nechceš vypadat za ještě většího idiota ... ;) )

... :bye: ... Anri ...

----------
PeS: ... když už jsi zmínil ty "státnice", i nim existuje moc krásnej vtip (byť uznávám, že aby člověk udělal zkoušku z číslicovky, tak nemůže bejt "úplnej pitomec" ;) )

Baví se Američan, Rus a Čech, kdo se dřív naučí čínštinu.
American říká: „No, tak tři roky na univerzitě a rok praxe v Hongkongu a umím čínsky.“
Rus povídá: „Jeden rok v institutě a čtvrt roku stáž na velvyslanectví a mluvím jako kniha.“
Čech se zeptá: „A jsou na to podtrhaný skripta?“
Zbylí dva přisvědčí.
Čech se zamyslí a říká: „Tak potom přes noc.“


... :lol: :lol: :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ilem píše:Myslím, že všichni jsou dostatečně inteligentní, aby si udělali svůj názor. ...
Nazdar Ileme.

Tyhle lidský trosky si pouze vyžadují pozornost za každou cenu, jen aby se opájely pocitem, že něco znamenají. Lhaní v jakékoliv podobě je jim nikoliv otázkou svědomí, ale nástrojem budování vlastní masky a nejde-li to zásluhami, pak definitivně očerňováním schopnějších. Pokud jim spadne "image", tedy vlastní představa o tom, co si o nich druzí myslí, zvláště pak byla-li vykoupena velikou pílí, nezbyde nic než pytel hoven natlakovaný k prasknutí. Pak to z nich takhle lítá jak z "podělaného" hovnocucu všema dírama.

Kauza začala tím, že Rival poskytl pole působnosti prý pro hAFiho "očistu", podobně jako již několikrát v minulosti i jiným, dnes již opakovaným, kteří z bahna stoky vyplavali "jak na zavolanou", a od té chvíle zde nejen toto hovado bleje na kde koho a tím se ve svých očích a očích několika podobně postižených, kteří potvrzují, že se faktuální stránkou nezybývali a zabývat nehodlají, anžto jim je to jasné, "očišťuje", za vřelé spolupráce Rivala, který mu otevírá, stejně tak jako bývalým odvržencům FUP, stále další ramena stoky, zatímco uklidil tu větev, kde se lze dopídit o co ve skutečnosti šlo a jde, tedy vlákno Obdržel by uživatel Mirko...... Vždyť ten nedostudovaný věčný student a zubožený chudák, co tu má už 3 měsíce záchvat egomaniakální deprese, a který se radši peleší s kákroučema (tady se tomu říká rusi, ale je to druh švába https://www.google.ca/#q=cockroach ) , než by hnul prdelí a dělal něco užitečného, s obestavěnými účty a který dluží téměř všem, na koho si vzpomene, pokud si vzpomene, nestojí ani za řeč, natož pak za dohadování se s ním.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... :shock: ... :roll: :roll: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše:... :shock: ... :roll: :roll: ...
Copak? Došly argumenty?
Když nemáš doma zrcadlo, někdo Ti ho nastavit musí.


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“