Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Moje trapná odpověď na dotaz vlčice, proč to dělám, když my dvě nejsme ve sporu a donedávna jsme si palcovaly příspěvky, je tato:


"Ahoj, já budu palcovat tvoje příspěvky i nadále, pokud budu s nima souhlasit, i se tě klidně zastanu, pokud se ti bude dít nějaká křivda, o které budu přesvědčená, ale momentálně, kudy se podívám, tudy se táhne vlčice. Vlčice sem, vlčice tam.....
Co si mám myslet? Zvonku to tak naozaj vyzerá, nezlob se na mě. Tady nejde o sympatie nebo nesympatie, jen konstatuji fakt.
Anriho znám jako slušného člověka, ne vždy s ním souhlasím, taky dokáže ulítnout, stejně jako Slávek, poo, nebo kdokoliv jiný na fóru, ale to, co jste předvedly spolu s Hankou, to mi rozum nebere.
Hanku jsem si velice vážila, dokonce ten začátek sporu jsem ani moc nesledovala, protože, když jsem viděla nick hanka, myslela jsem, že to tam srovná slušnou cestou. Mýlila jsem se. Anri ulítnul, ale vy jste ho trumfly."


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

Je mi z těch krys na blití.


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od Vlčice »

"Zvonku to tak vyzerá"
Přemýšlela jsi někdy o tom, kolika lidem musí být na blití z Tebe?
Vždycky jsem zastávala názor, že ženy v pánském klubu mají držet při sobě. Dlouho jsem omlouvala Tvoje nesčetné úlety.
No a pak jsem se podívala do boxovárny.............
Pokud se bytostně potřebuješ hádat, je to Tvoje věc a já to respektuji.
Jen mě propříště laskavě vynech. Budu ráda, když dnešní zkřížení našich cest bude poslední.
Naposledy upravil(a) Vlčice dne ned 17 kvě 2015 22:28, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od sisa »

A odpověď vlčice:

"Dívej Šíšo http://www.zvedavec.org/prispevky/2015/ ... -volba.htm
stejný článek jsem věnovala o den dříve FuP.
Na Zvědavci ho ohodnotilo 185 čtenářů průměrnou známkou 1,3 a pod ním je ve smysluplné diskusi
36 příspěvků.
Jak dopadl článek viewtopic.php?p=136021#p136021 díky zásahu A(&F) na FuP, posuď sama.
Současně si také můžeš odpovědět na otázku, kdo tady úroveň fóra permanentně ničí.
Nebaví mě házet perly sviním a už vůbec ne zadarmo.
Za tu krátkou dobu jsem tu však poznala dost poctivých lidí na to, abych měla motivaci se o trvalou existenci nicku Vlčice na tomto fóru poprat.
Měj se "


Na to jsem již neodpovídala.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od rival »

NAVAR píše:...Rival se jenom, jak doufám jako hlupák se chová protože na fórum „sere jak na placatej kámen“
Mahatma tuším řekl buď uděláš Rivale pořádek alebo mi zruš registraci. Nebýt tam slovo alebo ani bych neceknul.
Navare, važ svá slova... To co vidíš veřejně na fóru je jen část komunikace, je to vršek ledovce. To podstatné se odehrává formou e-mailů nebo SZ.


rival - živý člověk
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od libcosenior »

Citát Jana Vericha:
"Lidé jsou různí, povětšině hovada."

TAK SA UKÁŽTE... :-D


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od deʒa vy »

Rival píše:To co vidíš veřejně na fóru je jen část komunikace, je to vršek ledovce. To podstatné se odehrává formou e-mailů nebo SZ.
Faktom je že to tu na fore už x ludí x krát spomenulo že sa s tebou oni sami snažili cez SZ alebo email spojiť ( niektorý opakovane). Vychádzajúc čiste len z toho čo tvrdia, z tvojej strany odozva k ním dodnes nebola žiadna. Rivale keď sa na to pozrieme bez predsudkou a čiste "matematicky", vychádza nám z toho že buď zavádzaš ty alebo zavádza tých x ludí. Ten tretí stav logického vyústenia z toho tu v záujme nás všetkých nebudem radšéj ani otvárať.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:
NAVAR píše:Všeobecně jsem však za odvolatelnost.
Zatím je to tak, že administrátor může kteréhokoli moderátora odvolat kdykoli a zrovna tak kterýkoli moderátor může kdykoli "podat demisi".
Co Ti na tom nevyhovuje?


Zdravím - poota
Že moderátora není možno hodnotit případně odvolat z pozice členů fóra.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Členové fóra mají kdykoli možnost administrátorovi prostřednictvím SZ sdělit svoje hodnocení kteréhokoli moderátora a navrhnout mu i jeho odvolání. Za správné považuji, že je to na jeho rozhodnutí a ne že by měli možnost moderátora odvolat přímo členové.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

Rival píše:
NAVAR píše:...Rival se jenom, jak doufám jako hlupák se chová protože na fórum „sere jak na placatej kámen“
Mahatma tuším řekl buď uděláš Rivale pořádek alebo mi zruš registraci. Nebýt tam slovo alebo ani bych neceknul.
Navare, važ svá slova... To co vidíš veřejně na fóru je jen část komunikace, je to vršek ledovce. To podstatné se odehrává formou e-mailů nebo SZ.
Fajn, takže když se to takhle odehrává jak to tedy je? Proč nikdo nereaguje, proč tedy Anri Ti psal, volal opakovaně a bez reakce? Proč když jsem Ti nabídnul že Ti zavolám na své náklady tak proč jsi se neozval?
To ti mám jako Rivale pochlebovat? Když jsem u toho "vážení" tak právě naopak sázím na "čisté víno" byť kyselejší.
Vážit slova vlastní když slova druhých mají s prominutím cenu "kočičích chcanek". Jakou váhu má slovo admina když 8.3.2015 řekne že zasáhne a dnes je 18.5.2015.?
Myslíš si že mi působí slast tohle psát? Ne, dělám to jenom z důvodu že tady cítím nespravedlost, že někteří vyjíždějí již řadu měsíců po Anriho příspěvcích jak slepice po flusu.....
Že se to zvrtlo, no budiž, alespoň se některé "sluníčkové" charaktery ukázaly v celé své kráse.
Že se Anri brání?, Ty jsi taky poskočil na židli když jsem napsal že na to "sereš jak na placatej kámen". Vůči tvé dosavadní práci je to nespravedlivé, jako to cítíš? Blbě viď, já taky. Jak to cítí Anri, ani jsi se nenamáhal mu zvednout telefon.

Ne vědomosti, ne ego, ne moc ani peníze ale charakter to je věc kterou si může dovolit málokdo.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od deʒa vy »

„Pokud máte moc, nemusíte říkat pravdu. Tato rovnice platí už po celou řadu generací a využívá jí spousta lidí, kteří mají moc a administrativní pozici.“ Táto krásna vetička dnes vyšla na AC24, náhody fakt neexistujú.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od rival »

deʒa vy píše: Faktom je že to tu na fore už x ludí x krát spomenulo že sa s tebou oni sami snažili cez SZ alebo email spojiť ( niektorý opakovane). Vychádzajúc čiste len z toho čo tvrdia, z tvojej strany odozva k ním dodnes nebola žiadna...
Ano, to se může stát. Můžeš mi dát nějaký odkaz tady na fóru, abych si osvěžil paměť ? V poslední době jsem byl přímo zavalen mejlovou korespondencí a ještě doteď ji nemám zpracovanou. Povětšinou člením mejly dle důležitosti, nikoliv dle data. Řada mejlů mi spadla i do spamové pošty. A je faktem, že i zapomínám. Doteď mi i některé SZ ještě visí jako nepřečtené. Byl by nějaký konkrétní případ ?


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od rival »

NAVAR píše:Proč nikdo nereaguje, proč tedy Anri Ti psal, volal opakovaně a bez reakce? Proč když jsem Ti nabídnul že Ti zavolám na své náklady tak proč jsi se neozval?
V tom není nic složitého. Telefonem mi Anri nevolal a pokud se jedná o Skype, tak jsem se záměrně odpojil, abych nemusel na nikoho reagovat. Potřeboval jsem si projít fórum bez vlivu kohokoliv druhého. Potřeboval jsem pochopit, co se tady vlastně děje, abych se mohl nezaujatě rozhodnout dle svého pochopení a vnitřního cítění.

To je i důvod proč jsem ti psal a pak jsem následně nereagoval. Napřed jsem byl zdejší situací poměrně dosti zaskočen a chvíli mi trvalo než mi došlo, že se musím při řešení této situace spoléhat jen a pouze sám na sebe a na svou intuici.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od rival »

deʒa vy píše:„Pokud máte moc, nemusíte říkat pravdu. Tato rovnice platí už po celou řadu generací a využívá jí spousta lidí, kteří mají moc a administrativní pozici.“ Táto krásna vetička dnes vyšla na AC24, náhody fakt neexistujú.
Kurňa, teď jsi uhodil hřebíček na hlavičku ;) .


rival - živý člověk
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od libcosenior »

Bol som moderatorom najednom fore asi 5 rokov. Boli clenovia, ktori ma nechceli, ale vacsina ma brala takeho, aky som. Je to proste, sto ludi = sto chuti. Kazdemu sa nezavdacis, zvlast ak je niekto "balvan"... alebo profesionalny prudic...


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“