MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím, som po dosť nepríjemnom zápale krčových žíl. Síce podľa krvných testov vyliečeným z antibiotik, no nieje to úplne ono zatiaľ. Včera som začal užívať MMS1. Samozrejme sa vyhýbam cez deň vitamínu C - kyseline L-askorbovej. Ráno beriem 1x Gopten 4mg na zníženie krvného tlaku, 2 x Detralex (Mobivenal) kvôli krčovým žilám a 200-250mg Aspirín. Tlak mi vyskočí po MMS tak o 10-15, ale po pol hodinke spadne pekne dole. Môžete mi prosím poradiť čo by som mal doplňovať, myslím enzýmy vitamíny a minerály. Hodinku - dve po poslednej dávke beriem večer vitamín C 500 mg. Prípadne načo dávať pozor a čomu sa vyhýbať.
Ďakujem za pomoc.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Talbot
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17 kvě 2012 9:28

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Talbot »

Zdravim.
Prekonal som mononukleozu a mam odvtedy dost problemov,tak chcem sa dat na MMS.Mam ale otazocku-pod lavym mozockom mam asi 10cm cystu,nemoze sa stat ze s pouzivanim MMS cysta pukne,vytecie alebo co?Ci ma skratka MMS na to ucinok.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Milan_Sk píše:Zdravím, som po dosť nepríjemnom zápale krčových žíl. Síce podľa krvných testov vyliečeným z antibiotik, no nieje to úplne ono zatiaľ. Včera som začal užívať MMS1........
Milane, nevím, jestli mohu radit, ale byla jsem na setkání s Jimem Humblem a ten na stejný dotaz, co užívat extra za vitamíny, řekl, že není třeba nic. Takže je to na tobě.
Jinak, můj manžel začal brát MMS1 na vysoký tlak ( již třetí týden) a jelikož má i vysoký cholesterol, který nereaguje moc na léky a já jsem četla o výzkumu, který dokazoval, že cholesterol lze dostat do normálu pomocí 5000 mg vit. C, začal to dělat taky tak. Začal po 2000 mg, pak 3000 mg a teď je asi pět dní na 5000 mg bez průjmu. Celkově se cítí lépe, ztratil chuť na sladké, z nohou mu začaly mizet pigmentové skvrny, prášky na tlak ještě bere. Ale až je dobere, již si nepůjde pro další. Dá si udělat odběry a vyšetření a uvidíme výsledky. Pak to dám sem.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem sisa :) Ja som skúšal väčšie dávky C-čka ( 6000mg )no nemôžem, lebo mi to zhoršuje ekzém. MMS mi nezhoršuje zatiaľ ekzém, len s tým C-čkom musím opatrne.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Monči
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 17 kvě 2012 16:33
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Monči »

Dobrý deň prajem.Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s multiplex sklerozou a mms. Či sa pri užívaní mms maju lieky na multiplex sklerozu vysadiť. Mama ich vysadila a mala velke bolesti,tak ich nasadila naspat. Rada by som vedela, či bolesti má vydržať,alebo lieky dalej brat. Zaroven sa chcem opytat ci niekto vie ako mms účinkuje na tetaniu. Lieky na ne som už vysadila, neberiem ich zatial len týžden,ale zatial mi je v celku fajn.Lieky som brala 6 rokov. Rada by som vedela , či robím správne alebo ich mám tiež ako mama radšej nasadit a dalej uživat mms. Ďakujem.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od early123 »

Palo píše:
davidekMTB píše:...25% chloritan sodný a aktivuji 10% kyselinou chlorovodíkovou.
10% HCl se dává třetina k chloritanu. Na 4 kapky chloritanu stačí 1 kapka 10% HCl, můžeš dát i dvě, ale 4 jsou moc...
Heh máš pravdu,v nedeľu som si dal do kúpeľa 5 kávových lyžičiek chloritanu a 5 lyžičiek HCL 10%,skoro som sam tam zadusil,neskúšatjte to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mal som potom asi 12 hodín problém s dýchaním.

Boh s Vami


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Díki early123 za upozornenie.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Chcem sa spýtať, či máte podobné skúsenosti. Pri používaní MMS vám moč a pot cítiť za dezifekciou ? Mne teda dosť a zdalo sa mi, že aj ráno veľká potreba.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj Monči...V sekci MMS a různé choroby jsem napsal pár příspěvků ohledně mé RS...MMS 1 mi velice pomohlo.Příspěvky najdeš kolem str.22.Ted jsem zkoušel MMS 2, to mi tak nabudilo imunitu...až se mi z toho zhoršily nebo vrátily některé symptomy...Dle mého názoru MMS2 u autoimunitních nemocí nepoužívat! :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Monči
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 17 kvě 2012 16:33
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Monči »

Dakujem pekne za odpoved. Mamka má ale atakovú RS zatial to bere len dva týždne 8x po sebe v hod.intervaloch dostala som na 4 kapky a dostala hnačky jeden den. Teraz dve kapky každu hodinu podobu 8 hodin a dobre. No účinky zatial žiadne. Sme optimistky, veríme že to pomože. Má síce už posledné štádium RS a je už len ležiaca, ale držíme sa a dúfame, že sa to aspon o polovicu zlepší. Chceli sme vediet že asi kedy uvidíme prvé účinky a teda v akych dávkach asi. Postupujeme zrejme dobre :) Budeme teda priebežne informovat. :bye:


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj.Já mám sice progresivní formu /edss 1,5/, ale jsem v kontaktu s 3. RS pacientma.Všichni
berou interferon nebo nějakou novou exp. léčbu...vypadá, že všem MMS 1 pomáhá...Já jsem navíc nasadil antihelmintika, detox jater, očistu tlustého střeva, ale myslím, že základ úspěchu je MMS 1.V posledním stádiu RS bych neváhal a vyzkoušel bych.Ještě něco napíšu přes SZ. Ahoj.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

sisa píše:...se cítí lépe, ztratil chuť na sladké...
Někde jsem četl, že chuť na sladké je způsobena nedostatkem chrómu v organizmu. Osobně si myslím, že ten chróm tělo na spotřebovalo na nějaký zdravotní problém. Je celkem možné, že MMS pomohlo řešit zdravotní problém, na který tělo spotřebovalo chróm...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj Monči.Psal jsem, že více napíšu přes SZ, ale dám to sem, možná to někomu pomůže.
RS symtomy mě začaly otravovat tak před 10. lety.V roce 2006 se to zhoršilo, ale mudri nic nenašli.../byl jsem i u neurologa/. :bhead: No to bylo pro mně ale štěstí, nestačili mě svýma kortikoidama a jinýma chemikáliema příliš zničit :D .No dále jsem vegetoval dál a syndromy se pořád zhoršovaly...až v roce 2009 jsem natrefil na opravdového Mudra...ten se na mně podíval...a za 3. minuty věděl, která bije..., no nicméně se rozběhl kolotoč vyšetření /CT, Lumbální punkce /už nikdy!!!/,Magnetická rezonance/...výsledek byl RS a ne jen v počátečním stadiu.V RS centru mi nasadili kortikoidy /orálně/ a posléze mi byl nabídnut interferon...no abych splnoval kritéria, tak jsem musel mít ataku...přeléčenou kortikoidy intravenozně...Mé stavy byla jako na houpačce, chvíli lépe, chvíli hůře...Mudri. nevěděli jestli mám progresivní nebo atak. typ RS.No jedno zhoršení bylo vyhodnoceno jako ataka...přišly infuze kortikoidů /vůbec mi nepomohly, ba spíše opačně/...no nicméně byl mi schválen interferon.Ten jsem jsi začal bodat, ale stav se stále více méně zhoršoval.V práci jsem mnohokrát zvažoval, že půjdu na nemocenskou.Po asi roce mi známý řekl o MMS1.Já jsem jej vyskoušel a po pár dnech jsem se začal cítit velmi slušně.Interferon jsem ihned vysadil /za mocného povyku v RS centru/, ale již jsem zcela ztratil důvěru v některé obory medicíny.Od té doby již více než rok beru MMS 1, s malýma přestávkama.Obvykle beru tak 3x5 kapek denně...Jen pozor na snížení imunity při dlouhodobém užívání!To mě drží nad vodou a mohl jsem opět plnohodnotně žít.Samozřejmě jsou lepší a horší dny, ale poměr se obrovsky obrátil a horší stavy už nejsou tak vyčerpávající.Dále bych měl poznámku k Latentní tetanii...někdo jí nazývá i 1. stadium RS.No myslím, že i symtomy jsou podobné a něco na tom bude.RS se sice není nakažlivá, ale myslím, že lidé žijící v podobném prostředí a se stejnýma návykama mívají stejné nebo podobné nemoci.K této úvaze mě vede toto...

Já...RS, kdysy jsem bydlel u tchýně.../pes...paraziti/,stresy
Má žena...Latentní tetanie...dtto
Tchýně...loni zemřela na ALS /LouGehrigova choroba/

Můj nejlepší kamarád /bývalý spolupracovník,často spolu jezdíme na hory a navštěvujeme se/.....RS
Jeho žena....Latentní tetanie

Soused z domu...RS


Je to jen celé blbá náhoda?...myslím, že ne a možná jen závisí,čím jsme ohroženi a zasaženi,na životosprávě a na odpovědi imun. systému...zda zůstaneme zdraví, či dostaneme RS,latentní tetanii,Parkinsonovu nemoc či Alzheimera.Přeji všem hezký den. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Pred pár dňami som bol s dcérou na diagnostike Diacom a Salvia. Máme slušný zoznam parazitov na dvoch stránkach. Ale pochválili nás za to, že nieje napadnutý imunitný a nervový systém a ani orgány. Prekvapila ma veta - to je vidno, že beriete MMS. Pre mňa je to najlepší dôkaz toho, že MMS naozaj funguje.
Mirko - RS, Parkinson, Alzheimer atď. sú choroby nervového systému. Neskúsiš biorezonančnú diagnostiku ?

Patrí to síce do témy parazitov, no je tu súvislosť s MMS.
Z iného fóra som si prečítal:
Parkinson, roztrúsená skleróza - spojujúcim článkom sú dva parazity - a to Entamoeba histolytica, forma magna, Echinococcus multilocularis alebo granulosus, ak obaja doputovali až do CNS. Rozlišujúcim prvkom je vrodená Treponema pallidum u parkinsonizmu a Polioviruses u roztrúsenej sklerózy. Obe choroby, veľmi previazané symptomaticky, majú ďalej spoločnú Borrelia, chlamýdie, herpetické vírusy, gonokoky a časté sú mumps. Komplikáciou môže byť premnoženie Clostridium tetani v zažívaní, vrátane pečene. Jednotlivci sa líšia v podružných infekciách, niekedy sa objaví Polioviruses i u Parkinsona. Nutné začať liečiť prvoky, až je amébová infekcia pod kontrolou, možno pokračovať anthelminticky. Typické pre obe choroby je mimoriadne premnoženie aj všetkých ďalších typov parazitov vo všetkých orgánoch.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Diki Jao za príspevok. Mohol by si prosím zhrnúť ako dlho si bral MMS a čo ti všetko vyliečilo. Pamätám sa, že si mal problémy s kĺbami a dostal si aj herxovu reakciu niekedy v zime. Ja beriem 8 deň MMS. Prajem veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“