Metastázy v kostech

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
kikiris
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06 pro 2010 12:26
Dal: 1 poděkování

Metastázy v kostech

Příspěvek od kikiris »

Vážení, moc Vás zdravím a prosím o názor a radu.
Maminka bojuje s rakovinou (metastázy v kostech), bez lékařské "pomoci", užívala MMS - bez efektu, nyní Fénixovy slzy a živou vodu.
Kosti se jí odvápňují a s tím je spojeno mraky dalších problémů, neporadíte mi někdo, jak vápník z těla co nejrychleji dostat a v jaké formě ho tělu zase třeba vrátit, aby měly kosti z čeho být? Žádné stopové prvky nebere. Děkuji Vám kikiriska


----------------

Upozornění: ... kompletní seznam dalších vláken a příspěvků souvisejících s rakovinou naleznete na http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ... A(&F) ...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od A(&F) »

- vyhnout se živočišným bílkovinám (především zcela vynechat mléko, jelikož vápník v něm obsažený neumí naše tělo zpracovávat = ten potom na sebe váže vápník, co máme v těle, čímž nás o něj připravuje)
- jíst co nejvíce zeleniny (ta je totiž pro nás hlavním zdrojem vápníku) ...... tzn. hodně mrkve, červenou řepu, brokolici, chřest, atd. ... několikrát denně lžíci kečupu (bez konzervantů) ...
- jist co nejvíce ovoce
- vitamin D ...
- užívat sodu (pro zásaditější prostředí) ... a taky Dologran jelikož krom vápníku obsahuje i hořčík (v poměru 2:1) + další stopové prvky ... viz http://www.dologran.cz/ ....
- Gesavit ...

... do několika truhlíků se zeminou si zasej "jarní osení", jako pro velikonočního zajíčka (v tomto případě "zimní osení pro Santu" ... ;)) ... nejlépe ječmen, popř. pšenici (ale ta není tolik účinná jako ječmen) ..... a mamince z něj potom pomocí mixéru vyráběj "zelený koktejl" ... během pár dní sem dám přesný postup zpracování ... do té doby Ti osení vyroste ...

Edit: (18:30) ... doplněny informace o složení Dologranu ... A(&F) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kikiris píše: .... nyní Fénixovy slzy a živou vodu.
Kosti se jí odvápňují a s tím je spojeno mraky dalších problémů, ...
Podívej, to odvápňování kostí je způsobené přílišnou kyselostí v organismu, kterou tělo řeší neutralizací vápníkem a bere to kde se dá a nakonec z těch kostí. Vápník samotný ale problém odvápňování neřeší. Co Ti přihodil Anri je fajn, taky jsou fajn ty fénixy a živá voda, ale nevím, jestli to bude řešit tu kyselost a jak rychle. Na ty kosti je třeba brát k vápníku taky hořčík a asi pomůže forsfor, protože vápník v kostech je přímo vázán na forsfor (ber to jako cihly uplácané z vápníku a fosforu) a nepřímo na hořčíku, který dělá inorganické pojivo, a pak na colagenu, který dělá organické pojivo. Hořčík je celkem jednoduchý a nejlepší forma, a to je i v AHT vlákně, je chlorid hořečnatý. Colagen, to je jak Ti přihodil Anri ve vlákně o MSM. Pokud ale nevyřešíte tu kyselost, a chlorid hořečnatý pomáhá, stejně jako pomáhá alespoň na čas pití jedlé sody, problém nevyřešíte. Tady bych se zkusil poradit s Batlesem o té kyselosti a s Palem o MMS2, které je dost silná zásada a navíc přihodí potřebný vápník. Těch fénixových bych se přitom držel zuby nehty.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Metastázy v kostech ... hořčík ...

Příspěvek od A(&F) »

... do předchozího příspěvku pro jistotu doplněny informace o složení Dologranu ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kikiris
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06 pro 2010 12:26
Dal: 1 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od kikiris »

Děkuji moc za rady, mamča má Ph moči 9, až mám strach, jestli není "zásadová" až moc...
Dozvěděla jsem se, že ukazatel kyselosti z moči může být zkreslený třeba zrovna tím vápníkem. Tak zkusím poprosit lékaře o Ph krve...
Musím zastavit tu hyperkalcemii...Sodu s javorovým sirupem užívá...Opravdu myslíte, že má užívat i vápník?
Mimochodem, znáte někoho, kdo se uzdravil s podobnou diagnózou meta v kostech?
Moc díky!


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kikiris píše:Děkuji moc za rady, mamča má Ph moči 9, až mám strach, jestli není "zásadová" až moc...
To bych měl strach taky. To už vypadá na přezásadovanost, nejspíš díky ztrátám toho vápníku a o tomhle moc nevím. Ta ztráta je zapříčiněná něčím jiným než kyselostí krve. Každopádně o je na ledvinový kamení. To pH krve určitě nechat udělat :ethink: Se sodou bych toho zatím nechal. Podívej, teprve po tom lezu, ale přečti si co jsem přihodil včera co mi dodal La o vodíku. Je to celkem jednoducé, dá se produkovat na posezení chemicky a dejchat, což je rychlé. Kyselinu v kdejakém železářsví a alobal na vyvíjení taky. Sklenice se špuntem a hadičkou a dá se to začít během dne. Když nic jiného, vyčistí jí to spoustu problémů. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 86#p110386 La o tom ví hodně víc než já a asi by poradil.

Co se týče metastáz v kostech, o ničem přímo nevím. Nicméně, existuje souvislost mezi tím vodíkem a injekcema HCl a je to právě ten extra vodík v HCl a HCl Terapie, tady máš vše, co na to je v zazipované příloze http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=99838#p99838 dokázala u hodně lidí raka řešit, ať byl kdekoliv, i v kostech a mozku. Navíc je oboje, i vodík, i HCl součást naší vlastní imunity a metabolismu.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kikiris
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06 pro 2010 12:26
Dal: 1 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od kikiris »

Díky, ale našla jsem v textu, že se.... při aplikaci formule HCl u pacientů s rakovinou musí vyloučit vápník a hořčík...je to začarovanej kruh...mamča má problémy se svaly - hořčík musí dodávat...tak nevím, jestli to risknou a užívat i HCl?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kikiris píše:Díky, ale našla jsem v textu, že se.... při aplikaci formule HCl u pacientů s rakovinou musí vyloučit vápník a hořčík...
Jo, píšou to. Proč to nevím, jsou to veliké složitosti. Nicméně je to klinická zkušenost a ta je pro mne nejsměrodatnější. Podívej se prosím Tě na ten vodík. Ono to asi bude proti tomu odvápňování podstatně účinější než HCl, i když HCl injekce bych v žádném případě nezavrhoval. Máš chlapa, který by postavil jednoduchý vyvíječ vodíku? Tady je na to spousta návodů a moudrostí v jiné souvilsoti. Navíc to není jenom o odvápňování kostí, ale i o tom raku jako takovém.

S tím vápníkem ve vlákně HCl to může být právě problém s tím, že tělo vápník v těle nejspíš používá jako nechtěnou rezervu na odstraňování hydroxylové skupiny OH, vznikající při zánětech všeho druhu, zvláště tam, kde došlo k odumírání tkání, což je i rak, a že jde o činost ledvin, u kterých přílišná zásaditost moči za přítomnosti specielně vápníku způsobuje srážení vápníku s kyselinou šťavelovou v ledvinách. To pak zanáší ledviny a dochází eventuelně k jejich selhání.

Pokud byste se rozhodly pro ten vodík, a já bych to rozhodně udělal, asi bych se na dodávání vápníku chvíli moc nesoustředil. Až podle toho, jak by to fungovalo, bych ho začal přibírat. Definitivně ale ne s touhle zásaditostí moči. Jinak Co se týče hořčíku, doplňoval bych pořád. Ten ledvinový kamení pokud vím nedělá. Taky bych okamžitě přestal s tou sodou.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Magnesium ...

Příspěvek od A(&F) »

Co se týče hořčíku, doplňoval bych pořád. Ten ledvinový kamení pokud vím nedělá
... asi jsi na to Slávo kápl, jelikož hořčík přímo zabraňuje vzniku ledvinových kamenů z vápníku a šťavelanů ...

... a také tento výňatek je zajímavý ...

... "Terapeuti pátrající po původcích rakoviny se zabývají vlivem alkalického prostředí v okolí člověka i uvnitř jeho organismu, alkalické pitné vody a stravy na vznik onkologických onemocnění. O typickém příkladu - o nalezištích draselných solí a draslíkárnách v Solikamsku a Berezinkách na Urale - se již REGENERACE zmiňovala. Voda v okolí těchto měst nemá, na rozdíl od rafinované kuchyňské soli, odstraněn draslík /K/ a hořčík /Mg/, takže rakovina se tam "nepochopitelně" vůbec nevyskytuje. Stejně tak v solných nalezištích u Solivaru u Prešova, kde je výskyt rakoviny podstatně nižší než jinde.
Nejúčinnější "protirakovinovou českou minerálkou" je bělovesská - náchodská HEDVA, kterou po roce 1948 hospodáři novátorsky "zašpuntovali", aby se pak těžila pouze IDA, která takto výrazné účinky zdaleka nemá. Že by to bylo právě pro ten prokázaný protirakovinový účinek Hedvy? Dnes už jsem ochoten věřit čemukoliv. Chemické složení HEDVY vykazuje výrazné zastoupení draslíku a hořčíku. Preventivních účinků zmíněních alkálií si byl velmi dobře vědom francouzský badatel a lékař Pierre Delbet (Pierre Delbet: Úkol magnesia ve zjevech biologických, Nová Říše na Moravě, 1932) a jejich nedostatek chápal jako předpoklad pro rakovinu. ... atd." ...

(zdroj: ... http://www.ecn.cz/PRIVATE/Regenerace/re ... raklab.htm )

... jinak v článku je zmíněno i známé "cancer moudro", hovořící především pro správnou skladbu potravy a důležitosti zdravého životního stylu coby prevence rakoviny: ... "Problém tkví v tom, že organismus NIKDY NEBOJUJE SÁM PROTI SOBĚ, PROTI SVÉ TKÁNI A PROTI SVÝM BUŇKÁM, aby tak sebezničil část sebe sama" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Ledvinové kameny ...

Příspěvek od A(&F) »

... na základě výše uvedených skutečností bych tím pádem také doporučil pití černo rybízových šťáv a džusů ... krom toho, že působí jako prevence vápníkových kamenů, tak v nich obsažené pektiny jsou i důležitým pomocníkem při boji s rakovinou ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnesium ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... "Problém tkví v tom, že organismus NIKDY NEBOJUJE SÁM PROTI SOBĚ, PROTI SVÉ TKÁNI A PROTI SVÝM BUŇKÁM, aby tak sebezničil část sebe sama" ...
To je přesně důvod, proč mi ta antioxidace ležela v útrobách. Nejenom to. Ono to začíná vše naprosto zapadat do mozajky, na co se jen podívám. PH krve je řízená především momentálním obsahem kysličníku uhličitého, a ne obsahem, či poměrem minerálů k organickým kyselinám. Vem si to, že buňka nemůže pořádně dýchat nejen dovnitř, ale ani ven, díky OH na receptorech, a toho CO2 se zbavovat. Udělá se v ní definitivně příliš silná sodovka a kyselostí se jí kroutí mitochondrie, které jsou taky zasodovkované. Pak už je celkem putna i to, jestli je krev pH v normálu nebo ne, protože to nemá moc co společného s vnitřkem tkání. Krev může být zásaditá díky NaOH docela ďábelsky, ale to nemá podstatný vliv na vnitrobuněčné překyselení CO2 v místě zánětu, či rakoviny.

To, co "profesoři" vyprávěj o genetice spojené s rakovinou a mnoha jinými nemocemi je taky vozejk před koněm. Na jedné straně tvrdí, že DNA je poškozována nemocemi a na druhé straně tvrdí, že poškozená DNA různé nemoci způsobuje, což je specielně případ rakovin, a že je to tudíž do nějaké míry dědičné. Podle těch imbecilů máme, milý Anri, epidemii dědičných chorob, osteoporózu, rakoviny, autismust, alergie a spoustu dalších. Podívej se, kolik lidí vymlátila Špaňalská chřipka a kolik jich ymlátí rak. To je přímo genetická pandemie.

Taky je nasnadě, že když se buňky s DNA poškozenou patologiíí rozmnoží, tedy rozdělí, obě nové buňky si tu patologickou, nemocnou DNA podědí.

Pokud se podíváš zpět do DMSO, dočtěš se, že DMSO dokáže sešít zpátky, připoodzipované řetězce DNA doprasené patologií a nejspíš specielně hydroxylickým stresem. Zde je tedy vynikající šance, že DMSO bylo zdémonizované farmácií a FDA právě pro tuto úžasnou vlastnost. Podívám se na R.O. Beckera, černé na bílém píše, že z pokusnictví vyplývá, že rakovinné buňky dediferenciované byť až do embryonálního stavu se tím neuzdraví a pokud je jim dovoleno se opět v nějakém orgánu diferenciovat na specializované buňky, zústávají rakovinné. Tohle se ale nedá dědit. Proč?

Protože oplodněné vajíčko je jedna jedinná buňka a pokud by měla mít takto poškozenou DNA, narodí se místo dítěte rakovinný nádor. Proto.

Zde do toho vstupuje takzvaná sebevražednsot buněk, apoptosis. Další kráčovina. Jaká sebevražednost? Jde o konečnou fázi otravy ať už čímkoliv. Dost literatury tvrdí, že se ale rakovinné buňky někdy dokážou narovnat samy. Jak a proč jsem se nedopídil. Je tedy šance, že to dokáže zase nějaký chemický vliv, jako očividně dokáže poškozenou DNA napravit DMSO.

Co se týče toho chloridu draselného a hořečnatého, dík za info. To už vypadá dohromady s Delbetem přesvědčivě. No, já solím směsí, o které pytel tvrdí, že jde o sůl draselnou, ale jsou v ní tři hlavní, které se dají do značné míry oddělit odvařením roztoku, definitivně kuchyňská podle chuti, hořečnatá podle příšerné hydroskopie a chuti a ještě nějaká a podle pytle tedy draselná a je jich v poměru více méně stejně. Všicky lžou. No a co píše Dr. Moura a Delbet, vypadá to, že ta hořečnatá skutečně alespoň drží plísně trochu v mezích. Asi ještě přitlačím na pilu. Nějak toho chloridu hořečnatého snáším čím dál tím víc.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Magnesium ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:To je přímo genetická pandemie. ........ Taky je nasnadě, že když se buňky s DNA poškozenou patologiíí rozmnoží, tedy rozdělí, obě nové buňky si tu patologickou, nemocnou DNA podědí. ....... Tohle se ale nedá dědit. Proč? ...... Protože oplodněné vajíčko je jedna jediná buňka a pokud by měla mít takto poškozenou DNA, narodí se místo dítěte rakovinný nádor. Proto.
... souhlas i nesouhlas ... ten nesouhlas především se zvýrazněnou částí .... (na základě statistik rakovinových onemocnění jednovaječných dvojčat) ...

... protože jestli to není totiž úplně jinak .... jestli ona ta rakovina není naší přirozenou součástí, kterou si všichni neseme v genech ...... a proč tam je ??? ... to s určitostí nevím, ale předpokládám, že je to jen další z mnoha k dokonalosti vypilovaných ochranných prvků přírody ... takový bezpečnostní prvek, jenž má za úkol odstranit "poškozeného jedince" z koloběhu života (podobný princip, jako byl uplatňován ve starém Řecku) ... koneckonců, v těle každého z nás každodenně propukají tisícovky "malých rakovinových bujení" (nekontrolované dělení buněk), jenž ale zdravý organismus "přepere" a tyto pak zaniknou ...... anebo je to možná pouze o tom, že se příroda snaží "poškozený organismus" tímto způsobem "opravit" ... :ethink: ...... k této poslední úvaze mne přivedl fakt, že u žen s onkologickou diagnózou se často po těhotenství rakovina sama od sebe zázračně vyléčí (dokonce se ženám vyléčených z rakoviny prsu doporučuje záhy otěhotnět, jelikož pak se rapidně sníží možnost recidivy http://www.novinky.cz/zena/zdravi/10349 ... pesne.html ) ... to samé platí i pro samice zvířecí, ... např. u klisen a fen se zabřeznutí dokonce osvědčilo jakožto léčebná metoda lehčích forem rakoviny ....

... ono totiž když se podíváš na statistiku výskytu rakoviny, vypadne Ti z toho, že za posledních cca 150 let se její četnost více jak zdesetinásobila ....... takže poté, co příroda vyloučila většinu slepých uliček, tak to nějak během milionů let trvající evoluce "vymyslela", přičemž nemohla nijak tušit, že my lidé, vrchol dokonalosti, během několika století totálně změníme svůj způsob života, kdy se to nakonec ve výsledku celé otočilo proti nám samým .... (tzn. že ve jménu pohodlí, zisku a blahobytu se ze všech stran obklopíme chemií, silným elmag. a radiačním zářením, že začneme používat umělé nepřírodní léky na každou blbost, jíst ostošest jídla nacpaná různými zdraví škodlivými dochucovadly a konzervanty, požívat ovoce a zeleninu vypěstovanou pomocí průmyslových hnojiv a herbicidů, krmit se masem jenž by tak rychle nevyrostlo nebýt antibiotik a hormonů, že budeme hulit jak fabriky + k tomu ještě běžně vdechovat zplodiny z továren a automobilů, bydlet v domech z azbestu se sklepy plnými radonu, že se vrhneme na regulaci porodnosti pomocí hormonální antikoncepce a na druhé straně budeme provádět umělá oplodnění u jedinců, kteří by jinak potomky nikdy neměli, čímž těžce zasáhneme do přirozeného výběru, atd. atd. ...... a do přírody už budeme chodit jenom občas na výlety) ... moóóc hezky jsme (si) to (na sebe) vymysleli ...

... mno, tak to bychom měli ....... rakovina tu byla vždy (jenom jí dříve nebylo tolik jako dnes http://doma.nova.cz/clanek/zdravi/o-poz ... inici.html ), ale my jsme přece lidi (ti co vždycky nad vším zvítězí), takže ji společnými silami porazíme ... nebo se o to alespoň pokusíme ...... nic jiného nám totiž nezbejvá ... ;) ...


PeS: ... http://zpravy.idnes.cz/genetici-nasli-b ... etver=full ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnesium ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... souhlas i nesouhlas ... ten nesouhlas především se zvýrazněnou částí .... (na základě statistik rakovinových onemocnění jednovaječných dvojčat) ...
Ta zatlustělá část hovoří pouze o poškození, o kterém nejspíš mluví R.O.Becker a o kterém mluví snad ten japonský papír, jestli to není odjinud. Jde striktně o částečně odzipovaný řetězec DNA. Samozřejmě existují i jiná poškození, nemluvě o aktivacích. Znal jsem jeden takový pár. jedinný rozpoznávací znak byl, že jedna z těch koček měla na tváři majjinkou pihu a člověk se musel děsně dobře podívat, aby si jí všimnul. Byly možná rok dva mladší než já. Asi dva roky než jsem vypadl z Česka, umřela jedna na raka. Která z nich už si nepamatuju.

Právě jsem si dohledal popis jedné takové studie na dvojčata. Šlo o 45 000 dvojčat, něco běžná dvouvaječná, něco jednovaječná. Její výsledek, podle jejích vlastních závěrů: "Rakovina je především způsobena pomínkami vlivů prostředí". Další věc je tvrzení odjinud, někde tady teďka, že každá rakovina je následek chronického zánětu, ať už díky organickým patogenům, neorganickým a organickým jedům, nebo z ozáření. To v podstatě oboje vylučuje dědičnost rakoviny. Oboje to jinými slovy tvrdí totéž. Samozřejmě nemám tuchu, o jaké statistice dvojčat mluvíš ty a co byly její závěry. Že je dědičný bordel v kódu DNA, to beru. Že některé nemoci jsou dědičné, třeba hemophilia, beru. Že dochází ke páření jedinců jejichž geny se blbě potkaj, beru. Dědičnost u rakoviny to neberu, kromě toho, že se dost dědí životní styl a návyky, parasiti, přístup k životu, vrozená mentalita a eventuelně i nějaké ty chronické choroby. To ale nemá kromě mentality, ani tam to není zdaleka 100%, s dědičností přes DNA nic společného.
A(&F) píše: ... koneckonců, v těle každého z nás každodenně propukají tisícovky "malých rakovinových bujení" (nekontrolované dělení buněk), jenž ale zdravý organismus "přepere" a tyto pak zaniknou ......
Možná ano a možná ne a pokud ano, kdy jak a proč. Pokaždé, když se do nějakého ortodoxního tvrzení navrtám, narazím na to, že vše je nějak jinak a zatím snad i jednodušejc. Taky jsem tohle slyšel asi víc než stokrát, dokonce jsem to párkrát i tvrdil v době, kdy jsem ještě neztratil všechnu víru ve všemocnou vědu. Vem si to Anri logicky. Čověk má raka, zapouzdřeného, metastázy se nekonaj. Přitom by ale podle toho tvrzení měly v těle neustále vznikat nová a nová ohniska rakoviny, které imunní systém hravě zvládá. Přijde MuDr, udělá do nádoru ďourku braje biopsii, a najednou se rak rozeběhne metastázami po celém těle a imunní si s nima najednou neví rady. Nezdá se Ti to tvrzení přitažené za vlasy? Mně jo.
A(&F) píše: ... u žen s onkologickou diagnózou se často po těhotenství rakovina sama od sebe zázračně vyléčí (dokonce se ženám vyléčených z rakoviny prsu doporučuje záhy otěhotnět, jelikož pak se rapidně sníží možnost recidivy ...
Zase Becker. Nepřímo přiznává, že morfologicky jsou embryonické buňky velice těžko rozeznatelné od počátečních rakovinných. Dále, a nevím kde a kdo, asi taky on, ale není sám, tvrdí, že rozdíl mezi vývinem plodu a vývinem rakovinného nádoru je jen ten, že množení buněk plodu je kontrolované, i když zatraceně rychlé, zatímco množní buněk nádorů je nekontrolované. Ono i tohle není vždycky naprosto pravda. Chytil jsem před pár lety svědecví skupiny nasraných poonkologických doktorů, kteří se nějak vyblízali spíše po svém a kteří proti tomuhle a dalším ortodoxním onkologickým tvrzením měli mimo jiné tyto námitky:
- Materiál nádorového zapouzdrění je stejný jako materiál placenty
- Mnoho zapouzdřených nádorů obsahuje zformované části lidského těla, například kousky kostí, zuby, nevím co všechno.
Bude to tedy poněkud složitější, co se s tou DNA v rakovinných buňkách všechno dokáže stát. Něco z toho se ale evidentně stane skoro normálně embryonickým a vyvíjí se to, diferencuje, od nějakého podivného asi neembryonického bodu, nebo to tělo někdy dovede nějak připoregulovat, nebo oboje.

Co však vidím u těch těhotenství je to, že v momentě otěhotnění se mnění hormonální procesy těla, specielně v pohlavních orgánech a prsa k tomu díky produkci mléka definitivně patří. Samozřejmě se tady dohaduju, ale dovedu si představit, že normálně si tělo ženy po početí začne dělat přísné kontroly a změny, v pohlavních orgánech především. Plod je od početí cizí organismus, i když jsme zařízení na to, aby ho tělo nejen tolerovalo, ale i vyživilo. Tělo nejspíš udělá jarní úklid jak jen nejlíp může a pokud je někde něco blbě, je dobrá šance, že si problémy tělo pokud možno co nejdříve poopravuje. Nejspíše projde signál k podstatně tvrdším "prohlídkám osobnosti buněk", kontrola a vyhoštění "etnických skupin", přistěhovalců atp., kteří byli před těhotenstvím imunním procesem tolerováni. Dojde k mimořádnému stavu identifikace a represálií, více méně ke stanému právu a opět především v orgánech, kterých se to nejvíc týká, takže uterus, vaječníky a vše co k tomu patří, stejně jako prsa, která se připravují na produkci mléka a bude se to asi týkat i lymfatických a vlastně všech žláz produkujících nějaké hormony.

Nicméně, ať už jakokoliv, z toho, že těhotenství dokáže řešit někdy raka, mi zase leze, že o dědičnosti nemůže být řeč.
Navíc, rak by byl jedinnou dědičnou chorobou, která se dá alespoň někdy vyléčit třeba chemicky, nebo dietou, nebo psychicky atp. Žádnej felčar pokud vím ještě žádnou dědičnou chorobu ničím nevyléčil, kromě Rasputina.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kikiris
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 06 pro 2010 12:26
Dal: 1 poděkování

Re: Metastázy v kostech

Příspěvek od kikiris »

Pánové, velké díky za názory a dovolím si ještě jeden dotaz.
Maminka má aktuálně problémy s čichem a chutí, absolutní změna chuti a čichu a problémy s polykáním musí jen malinká sousta a říká, že polyká hlen - a rýmu nemá...
Nenapadne Vás nějaká souvislost?
Ráno bylo pH asi 6-7, tak neštěstí ta 9-tka nevydržela dlouho...o ty ledviny bych měla strach...
Musíme vyzkoušet, jestli to dělá ta soda, budete se mnou souhlasit - když bych jí tu sodu se sirupem ještě dávala, když pH kleslo?
Děkuji kikiriska


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magnesium ...

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše:.... jestli ona ta rakovina není naší přirozenou součástí, kterou si všichni neseme v genech ...... a proč tam je ??? ...
Na tohle téma píše docela zajímavě Sitchin, ve zkratce (za přesnost neručím ;) ) asi toto:
Humbuk kolem luštění lidské DNA rychle utichnul, aby se příliš nerozšířilo to, že naše DNA je "napsána" podstatně delší, ale některé její části jsou "uzamčené" a tedy nefunkční.

Člověk s funkční s celou původní DNA by měl nepředstavitelné schopnosti - počet "uzamčených" sekcí je několika násobně větší, než dělá rozdíl DNA člověka a dešťovky.
Sekce zodpovědná za rakovinu je "uzamčená" nedokonale, pouze na svém konci a "zámek" na začátku chybí, takže je tato sekce funkční. Sitchin předpokládá, že spolu s dalšími sekcemi mohla sloužit k samoopravování defektů, například dorůstání ztracených končetin a nebo poškozených orgánů.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“