Marihuana a "veci" podobné

Moderátor: aNONym

Odpovědět
Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Guzma »

Je to o osobní odvaze každého z nás. Strach z nás dělá stádo ovcí. Všechny nás zavřít a umlčet nemůžou.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Šlechtěné marihuaně z Česka chybí brzda proti schizofrenii .

Příspěvek od A(&F) »

Šlechtěné marihuaně z Česka chybí brzda proti schizofrenii, varují vědci ... http://www.novinky.cz/domaci/307310-sle ... vedci.html ...

... možná vám to připadá pouze jako cílená reklama pro podporu dovozu "oficiální trávy" z Holandska, ale vězte, že na tento fakt se upozorňovalo již před více jak 15ti lety ...... bohužel, vlivem kouření THC každoročně skončí nově na psychiatrii několik stovek lidí, dokonce i těch, co si dali pouze "pár prdíků" ... již tehdy (především páni psychiatři) poukazovali na fakt, že "něco je jinak" ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Návykovost marihuany ...

Příspěvek od A(&F) »

... přestože většina zdrojů uvádí, že THC nepůsobí návykově, tudíž na konopí (marihuana, hašiš) prý nemůže vzniknout patologická závislost (pouze psychická, např. jako na čokoládě nebo jízdě na kole), tak lékaři, kteří jsou v kontaktu s pacienty hovoří jinak ... http://www.teraz.sk/zdravie/okruhlica-d ... lanok.html ...

pozorovanými abstinenčními příznaky jsou: ... neklid, agresivita, úzkost, nespavost, nechutenství, bolest hlavy, horečka, pocení či bolesti břicha ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Návykovost marihuany ...

Příspěvek od Guzma »

Ano lékaři často hovoří jinak. Soustružníci třeba také jinak. Každý máme mozek i srdce a jsme svobodné bytosti. Každý se může rozhodnout sám.

:idea: Necituj celý příspěvek, když odpovídáš přímo pod ním - poo.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Návykovost marihuany ...

Příspěvek od A(&F) »

Guzma píše:Ano lékaři často hovoří jinak. Soustružníci třeba také jinak. Každý máme mozek i srdce a jsme svobodné bytosti. Každý se může rozhodnout sám.
.... ??? ... to znamená, že popíráš návykovost na THC ??? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
stistko
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21 kvě 2013 18:28
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od stistko »

zdravim
:) nahodou jsem soustružnik a popiram zavislost na thc. je stejna jako u člověka co ma rád čokoladu ale obejde se bez něho myslim že nic jako zavislost na něčem co ma člověk rad neexistuje tak jak již bylo napsane više. po dobu co jsem konzumoval cigarety a travu mohu jednoznačně řict z cigaret co je zavislost a nic takoveho jsem u konzumaci mařeny nepocitoval. konzumace cca par desetileti thc i cigaret tedka neuživam ani jdeno

pegasove kapky (čistějši verze Phoenixovych slz)
http://grower.cz/forum/showthread.php?t ... genumber=1
jak minimalizovat spotřebu lekařskeho benzinu
Phoenixovy slzy vyroba:



navod :
1, suche palice dekarboxylujeme, pokud nejsou sušene aspon rok a nevznikla přirozena dekarboxylace
http://www.free-grower.cz/viewtopic.php?f=5&t=1132
2, potom pokračujeme při vyrobě extraktu jako pri vyrobě Phoenixovych slz a v konečnem stavu do lekařskeho benzinu přidame destilovanou vodu (objemově asi stejné množství jako toho benzinu) a propylenglykolu cca na 130 gr sušiny/15ml PPG. stači udělat proplach lekařskeho benzinu žádne dlouhodobe nakladani stejně jak je to na videu
3, odpařime lekařsky benzin za stáleho michani (nejlip se to děla v ryžovaru)
4, Jakmile se veškerý benzin odpaří, voda s propylenglykolem a sraženinami se přefiltruje za studena přes filtr na kafe. Pokud je roztok pro filtrování příliš hustý, jednoduše se naředí vodou
5,Po přefiltrování zbude žlutobílonazelenalý roztok. Tento roztok se opět naleje do čistého hrnce, uvede do varu, a do vařícího roztoku se přidá asi půl kávové lžičky Fullerovy hlinky.(např. přípravek Smecta ,seženete v lekarně)
6, Voda se pak nechá odpařit a výsledkem jsou Pegasovy kapky
velmi čistej připravek vhodny pro ty kterym se zdviha kufr z Phoenixovych slz ktery obsahuje velke množstvi vosku a chloroformu a buhvi čeho ještě
zdroj- http://grower.cz/forum/showthread.php?t ... genumber=1
doporučuji přečist cele nebo aspon prvni a šestou stranu kvuli upravě množstvi palic k ppg i když jsem to uvedl v postupu co jsem napsal. mužete si popřipadně vyhledat i postup na vyrobu konospreje :)

pacient diagnosa : rakovina plic s metastazema voda v plicich arytmie srdce a parkinson doktoři davaly 3 měsice života
lečba: koukani na motivačni videa typu , tajemstvi atd.

odštavnovač a přechod na zasaditou zelenino ovocnou stravu
CDS A MMS2
B17, betain HCL
vit. c (bacha nesmi se kombinovat s mms ani s cds)
a pegasove kapky ,slabši ředěni bylo to myslim 150 g palic na 40 nebo 50 ml ppg
snad jsem na nic nezapomněl :)
prvni zmizela voda z plic potom rakovina a ted nevim jestli parkinson byl utlumen hnedka od začatku nebo později. nevim co na co zabralo ale na parkinsona určitě zabira pagaasove kapky byly vysazene a třes rukou se vratil. a po nasazeni jedne kapky na noc se parkinson zas vytratil, je to dobre na spani po te kapce pacient usina během chvilky jak špalek

doufam že to někomu pomuže
ps: omlouvam se za chyby jsem dysgrafik
s pozdravem stistko


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od arabela777 »



Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Guzma »

Zdravím soustružníka. Ony ty vosky + chlorofyl mají také léčebné účinky. Chuťově mě to nijak nevadí a navíc je možné tu trochu materiálu obalit jídlem a na jazyk se ti vůbec nedostane. Pegasovy kapky mají význam spíše při astmatu a rakovině plic, kdy je možné tento čistý roztok i vdechovat. V ostatních případech bych zůstal u Fénixe.
Znovu opakuji, že tato rostlina je stále nedoceněná a věnuje se jí zde málo prostoru. Bohužel na to mají jistě vliv aktuálně platné zákony:(


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Inu, naše cesta ...

Příspěvek od poota »

Říká se "zlaté české ručičky" a mě se chce dodat "ale v hlavičkách nas.áno", konečně posuďte sami - a jestli to není něčí blbost, tak už zbývá jenom zločin :mrgreen:
http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnik ... hno-spatne

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Guzma
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04 zář 2012 19:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné

Příspěvek od Guzma »

Je to zločin. Děje se tak cíleně. Kdo ale chce, cestu si najde.


Janavac
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15 lis 2013 13:13

Rakovina žaludku

Příspěvek od Janavac »

Dobrý den, lze používat při rak. žaludku cds a zároveň fénixovy slzy, nebude se to rušit? Máte někdo zkušenosti, pomohlo vám to? Maminka má neoperovatelnou rak. žaludku s metastázema, stav je velmi vážný,takže se chytáme každé naděje alespoň na zlepšení kvality života.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rakovina žaludku

Příspěvek od sisa »

Asi ti nepomohu, protože o fenix. slzích nic nevím, ale já jsem po operaci se stejnou diagnózou a MMS, CDS beru v pohodě. I MMS2. A myslím, že s odstupem by to mohlo jít dohromady.
Ale existuje velice účinný lék Ukrain, který vyléčil i papeže Jana Pavla II, ale pro ten si musíš dojet do Rakouska nebo myslím i Německa.


Janavac
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 15 lis 2013 13:13

Re: Rakovina žaludku

Příspěvek od Janavac »

Nemáme moc času na to,abychom mohli zkoušet nějaké další léky, které nevím kde bych mohla sehnat,ale děkuji za radu. To opravdu nikdo nemá nějaké informace o užívání mms, cds a fénixových kapek?


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: Rakovina žaludku

Příspěvek od Lopata43 »

chce taky změnu jídelníčku. už žádný cukr, mléko, bílé pečivo, maso, sůl, limonády, kávu, alkohol. Naopak jest ovoce, zeleninu, semínka, oříšky, ryby. Hlavně brokolicu, borůvky a mandle(vitamin B17). Možná by pomohl i betain HCL ale to je jen odhad. Palo bude asi vědět víc. :lol: zkusil bych i sirnou patlanicu ala Budwig a Walkerovy ovocné a zeleninové šťávy.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina žaludku

Příspěvek od laik »

Osobně bych místo Fenix. slz či tinktury použil radši jen přímo sušené nadrcené konopí.
přeci jen v slzách je obsaženo ještě nějaké množství chemikálie z které je to vyrobeno a v tinktuře alkohol, což by na žaludek nemuselo být nejlepší, takže radši přímo sušené, případně udělat si olej, máslo a pod. to by nemělo být tak dráždivé na žaludek.
Ono ani užití té tinktury by nemělo nic udělat když se nakape třeba do vřelého čaje a obsažený alkohol se tím pádem odpaří, čímž zůstane jen ta téčivá látka z konopí, no a když tak o tom přemejším tak i ty slzy které se dělají třeba pomocí lékařského benzínu by po nakapání do čaje měly stratit odpařením vše co není dobré a zůstat jen to léčivé. Užití jakékoliv rostliny v léčbě by nemělo mít žádné kontraindikace se současným použitím přípravků jako je MMS a pod. Jako příznivec spíše rostliné léčby bych osobně nejdříve začal z tím konopím a to CDS, MMS a pod. nasadil později, přeci jen je to podle mě velkej nápor na nabouranou imunitu těla, ale je to jen můj názor a muže se lišit od názoru ostatních.....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“