HCl-všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Na hojení kůže bez jizev je dobrá i urina, ...
To určitě, pokud mluvíme o poněkud čerstvé ráně. Jenže tady už mluvíme o odstranění vzniklé jizvy. O tom čurinologie pokud vím nemluví a definitivně jsem to nezkoušel, takže :dknow: .

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Macko
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: sob 02 bře 2013 22:28
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Macko »

poota píše:Na hojení kůže bez jizev je dobrá i urina, přesněji se o tom zmiňuje v některém odkazu Partyková. Nejsem si jist, ale mám dojem, že se zmiňuje o starší odleželé urině, snad dokonce i odpařené na čtvrtinu původního objemu.

Chlapci ,ďakujem obom za "poradu",nielen pre mňa,všeobecne za túto záslužnú prácu vo fóre.
Dúfam a verím ,že na plastiku to nakoniec nebude,lebo jazvy po vytláčaní akné sú časté a žiaľ ,ostávajú...
Macko

:idea: Nechávej u citací i tu konečnou hranatou závorku, ať to nemusí pořád někdo opravovat - poo.


Macko
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: sob 02 bře 2013 22:28
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Souhrn vlastností HCl

Příspěvek od Macko »

Slavek Krepelka píše:c) zakápnout 20 kapkama DMSO. To zatáhne účinné látky do povrchové tkáně jizvoviy a i trochu pod ní. Navíc dodá velice užitečnou síru kdy se DMSO mění na MSM a je samo účinnou látkou.
Ešte by som sa spýtala,DMSO momentálne nemám,práve mi prišiel balíček s práškovým MSM,nešlo by to použiť ?

Ď.M.

Edit: oprava citace - poo.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Kov »

Slavek Krepelka píše:Míchám 10% lékárenskou = 3.5% chemickou
Ahoj, Slávek.
... No to mě podrž! Neměl jsem vůbec tušení,že existují dva druhy. :bhead: Koupil jsem tu svoji HCL v lékárně, tak předpokládám, že mám lékárenskou. Humble tedy doporučuje 4procentní tu lékárenskou nebo chemickou? :dknow:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše: ... No to mě podrž! Neměl jsem vůbec tušení,že existují dva druhy. ...
Nikoliv dva druhy HCl, ale několik způsobů, jak klasifikovat koncentraci. Humble pokud vím nemá o lékárenském přístupu k označení ředění ani páru. Pokud mluví o 4%, jde definitivně jaksi o chemickou stupnici koncentrace, ale jenom jaksi, protože jde podle objemu, ne molekulární váhy. Buhužel i lékárny už dnes očividně prodávaj podle chemické stupnice, takže je v tom ještě větší maglajz, ale počítej s tím, že to co jsi koupil je zhruba ta chemická koncentrace, pokud ne přesně chemická. Ono se to historicky vyvíjelo díky potížím s přesným a velice složitým počítáním chemické koncentrace, což už nějakou dobu řešily kalkulačky a dnes kompy. Vzhledem k tomu, že origo literatura pochází ze třicátých let, používala velice zjednodušený náhled na koncentrace aby doktor nestrávil hodiny počítáním na papíře, místo aby léčil, a aby se ve výsledcích nemohl moc utnout.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Souhrn vlastností HCl

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Macko píše: ... práve mi prišiel balíček s práškovým MSM,nešlo by to použiť ?
Určitě to neublíží, ale jestli to pomůže :dknow:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Slávku, moje žena má strach v moři z medúz. Kdysi jí problavala jedna taková potvora kolem nohy, ona vyletěla z moře a od té doby trochu vyšiluje. Když by se tady stalo,že by někoho medúza požahala, tak doporučuješ obklady z HCL32% v ředění 1:1500 nebo jiné? Vycházím z toho, jak jsi někde výše psal,že to rozloží živočišné jedy včetně jedu od chřestýše. Já bych pro (nejen)její klid vzal HCL sebou na dovču.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše: ... tak doporučuješ obklady z HCL32% v ředění 1:1500 nebo jiné?
Tak nějak. Akorát bych ji netahal sebou, pokud letíte. Je to ilegální a HCl se dá vždy koupit na místě. Že s medůsama ale nemám zkušenosti a nemohu tvrdit, že obklady problém spolehlivě vyřeší, i když pokud by byl aplikovaný hned, určitě líp než co jiného. Ale svalovka (injekce) je svalovka.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

OK. Dík. Přeprava je bez problému,my letadlem nelítáme. Jezdíme na motorce. :hip:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar. Koupil jsem si tady na Proseku pár českých kapátkových lahviček a že se mi kapky přišly už od oka poněkud masivní, přeměřil jsem je ve stříkačce, jen abych zjistil, že mi jich vyjde do mililitru mezi 12 a 13. Tímto vřele každému doporučuji si kapátka před použitím přeměřit. Vypadá to, že jsme v Česku v přechodu na anglo-americké standarty, takže v cochcákově.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od poota »

Mám takový pocit, že nějak kalibrovaná jsou, tedy snad, pouze oficiální skleněná kapátka.

U těch kapacích špuntů mi ta kapací dírka nepřipadá jako nějak kalibrovaná a většinou má na vnitřním konci ještě "otřep", takže zvlášť z plné lahvičky je většinou problém vůbec nějakou kapku vydojit. Taky když se kape něco lepkavějšího než jenom voda, tak to tam s oblibou zasychá.
Dost "stejné" kapky z různých lahviček dociluji tím, že protáhnu ty prostřední dírky vrtákem o průměru 1 mm a s jejich skutečnou velikostí si nelámu hlavu, protože počet kapek řídím stejně jenom podle jejich účinku, tedy hlavně aby to nebylo "moc".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:Mám takový pocit, ....
Nojo, u MMS je to fakt celkem putna, ale když člověk začne míchat HCl injekce, nebo oční kapky atp. a má cca 40% chybu, může to být dost nepříjemné. Tahle kapátka jsou skleněná a maj na konci nikoliv otřep, alébrž bambuli, aby kapala stejně velikou kapku i nakloněná. Jenže s velikostí bambule se někdo kapku nestrefil. Je ještě větší než Americká kapka, takže možná čínský standart.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Macko
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: sob 02 bře 2013 22:28
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Macko »

je tu reč o HCL...mám ju v malom obale od kvapiek do očí..10%...nestráca na kvalite?
Vydrží mi tak ca týždeň /3 kv.do dcl.vody po jedle/.

Ď.M.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Macko píše: .. je tu reč o HCL...mám ju v malom obale od kvapiek do očí..10%...nestráca na kvalite? ...
Stráca, ale za týden skladování to nestojí při tvé koncentraci za řeč. Akorát to drž v lednici. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od proud »

Zdravim,abych se priznal,nechce se mi dlouze hledat(kdo to povazuje za chybu,at me ignoruje),jen se mi stalo s HCL: Naordinoval jsem mamce 10 kapek prislusne redeny HCL denne,predesilam ze bere prasky na tlak a ma vyoperovanej zlucnik. Prvni den mela zanedbatelny namitky,ale druhej den zvraceni,bolest hlavy,paleni zahy,nezavidenihodna noc. Prohlasil jsem ze to je reakce organismu na uvolneni bordelu v nem obsazenyho.Ale pro svuj klid. Neudelal jsem nekde chybku? Prece jen uz je mamce skoro 70.Tim terapie skoncila,nechce HCL ani videt.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“