Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Belasek
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18 čer 2014 16:10

Re: Chemtrails

Příspěvek od Belasek »

[/quote]Když mě pořád nejde do hlavy, proč ty jediné zaručeně pravdomluvné internety mají pořád potřebu brát fotky prakticky čehokoliv a buď je upravovat, nebo k nim alespoň přidávat zcestné a zavádějící popisky. Anebo vydatně stříhat videa, např. to čtrnáctiminutové od Belaska má v originále cca 45min ( http://www.imdb.com/title/tt1469905/rel ... _=tt_dt_dt )[/quote]

A zmenilo by sa niečo na tom, ak by bolo celé? Asi nie, skôr niekto si dal námahu, ukázať skôr to podstatné, menej je niekedy viac. :bye:


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

Když mě pořád nejde do hlavy, proč
Vydržet. Chce to čas. Za chvilku to bude jasné všem. Potom bude zbytečná kdejaká debata. Bude moc pozdě se drbat za ušima....


Kluci, do toho.
Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

Belasek píše:A zmenilo by sa niečo na tom, ak by bolo celé? Asi nie, skôr niekto si dal námahu, ukázať skôr to podstatné, menej je niekedy viac. :bye:
Celý dokument v originální sopáži se mi sehnat nepodařilo, takže těžko říct takhle z hlavy. Nicméně vystřihnout něco, co se mi nehodí do krámu (i to sem tam stojí nějaké to úsilí) je poměrně oblíbená praxe a celkové vyznění pak může být úplně jiné.
Představ si třeba, že si v místních novinách přečteš o tom, jak starosta otvírá zrekonstruovaný úsek silnice. Řekneš si, že to je asi borec a co by pro nás všechno neudělal, toho budu volit zase. Potom pro tebe může být lehkým rozčarováním když se dozvíš z jiného plátku (kterému nešéfuje bratranec starostovy manželky), že ho kvůli tomu samému mostu prošetřuje policie, protože zakázku přihrál kamarádovi za cenu dvakrát větší než je obvyklá.
děda Slavík píše:Vydržet. Chce to čas. Za chvilku to bude jasné všem. Potom bude zbytečná kdejaká debata. Bude moc pozdě se drbat za ušima....
No, nezbývá než si počkat. Ale obávám se, že to může trvat celou věčnost. Hlavně s lidma co se zajímají o letadla nebo meteorologii to bude dost těžká práce.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Poctivec je najivně důvěřivý a myslí si, že jsou všichni čestní. Darebák vidí v každém člověku stejného lotra, jakým je on sám. A tak je to i s tím názorem na úpravy fotek, stříhání videa a podobně.

Já bych videa (některá) taky stříhal. Jsou nudně a otravně dlouhá a nic neříkají, Takže vystřihat a nechat jen to hutné jádro. Fotky bych neupravoval. Když, tak jen zvětšit výřez, aby si toho každý všiml a nečuměl místo po stopách chemtrails na obloze, po holkách na zemi, co na fotce třeba jsou.

Co se týká toho zájmu o letadla, tam myslím to není na škodu. Ale je potřeba vidět, že ne všechna letadla jsou "hodná letadla", ale jsou tady i mrchy a tam je potřeba vidět nejen stopy za nimy, ale hlavně cíl, jaký ty stopy mají předurčený. A o to hlavně jde. Kdo to nevidíl, vidí ve všem jen manipulaci, bude se nad tou skutečností drbat velice pozdě za ušima. (já vůl, jak to, že jsem si to neuvědomil dřív).

To je můj názor a poznatek. Nikomu jej nevnucuji.


Kluci, do toho.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Já bych se už chtěla v létě i ohrát, užít si sluníčka. Už se to nikdy nevrátí? Začínám přemýšlet o tom, že se někam odstěhuji, žít v zimě a bez sluníčka, to nějak nezvládám.


Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Magneto »

Dámy a pánové,

dejte si věci do správných relací - tady je pár ukázek planety i spektakulární oblačnosti, ale hlavně je k tomu připojen návod pro život (bez zášti, nenávisti, hledání zla a spiknutí...)
Jenom koukejte a hlavně poslouchejte a pak se zamyslete...



Zdraví :o)

Magneto


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Další pěkný článek, třeba až padne husainobamonegerský dollar tak se třeba něco změní, nebudou mít prachy na blbosti a evropa se konečně začne starat sama o sebe, bude to chtít vykopat vše US z evropy včetně jejich přisluhovačů. A bude to potřeba udělat pořádně tvrdě, aby ti co přežujou věděli, že v evropě již skončili.

"Od te doby, co stary DEGENEROVANÝ Karl proflaknul, že o bombardovani cizich zemi rozhoduju hlasovanim bankeři a majitele světa, už neni duvod nevěřit všemu, čemu se ještě nedavno věřit nedalo. Je to par roku, co modra obloha zmizela. Jakesik hovada napadlo, že zabrani globalnimu oteplovani (kere neegzystuje) tym, že se v atmosfeře rozpraši male onanočastice ruznych fajnych chemikalyji."



http://dolezite.sk/Kaj-su-ty-casy-kdy-b ... gOvEP.html


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Proč Monsanto je významným mecenášem sprejování? Odpověd je jednoduchá prodávají osivo odolné (rezistantní) i proti půdě znehodnocené hliníkovými radikály, mimo jiné v odkazu níže se dozvíte, že pouze padající nanočástice hliníku zvýší obsah hliníku o 1% v půdě na celém světě během 40 let od začátku masivního sprejvání (1990).

https://www.metabunk.org/threads/debunk ... rails.341/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Tak na dnesek jsou hlaseny bouřky a je vydaná vystraha..ha..ha..ha....
Protože si sobě topíme v eteru...." ZVLÁŠTĚ MOJIM ČECHŮM".....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

sysel píše:Tak na dnesek jsou hlaseny bouřky a je vydaná vystraha..ha..ha..ha...."
... :ethink: ... tak ti nevím, ale co je tolik moc zvláštního na letní bouřce ??? ... :shock: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Na jednu stranu jsou letní bouřky docela běžné, ale zase na druhou stranu není zcela běžné, že by z nich byly několikrát do roka záplavy. Né že bych nevěřil na chemtrails, ale zase úplně všechno asi taky na svědomí mít nebudou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Po několikaměsíčním testování mohu doporučit na jaro a léto rozhánět svinstvo kyselinou mravenčí, široký škopek dát tak 5 litrů 20 - 25% kyseliny mravenčí (dá sehnat ve včelařsých potřebách, nebo v potřebách pro chovatele dobytka většinou 85% za super cenu, já koupil dva sudy). Každý den na přímém slunci se cca 2 litry samy odpaří a je potřeba je doplnit. Výhodou je že rychle stoupá výsledek do 15 minut. Dva metry od škopku už nesmrdí. A hlavně tady už na to kálejí asi šetří, když jim to nejde tak to odlétají vysypat jinam, kde to lidem nevadí, nebo to mají rádi. Není problém jim s tím rozhodit celý bouřkový systém.

Dobrá stránka na aktuální a přízemní teplotu (škoda, že nad 40st. už tam hodnoty nedávají)

http://meteo.amut.net/pocasi-cr-teplota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Další pěkný článek

"Kanada přiznává, že je zapojená do geoinženýrských projektů (tzv. chemtrails). Netuší, jaký to může mít dopad"

http://www.svetkolemnas.info/novinky/za ... -mit-dopad

Je čechistán obětí spiknutí, nebo se aktivně účastní těchto nesmyslů? (už jsem to sem dával, ale opakování není na škodu), na území čr je umístěno 5 kusů "laboratorních výzkumných vysílačů HAARP pro výzkum ionosféry), vyhodnocení a předávání dat probíhá přes http://www.ufa.cas.cz/ (Dá se tam proklikat na jednotlivé projekty, většinou je zadavatel NATO, přesné umístění zářičů tam není). V odkazu níže průhonické pracoviště v seznamu na pozici 20


http://umlcar.uml.edu/

http://umlcar.uml.edu/stationlist.html

http://147.231.47.3/

http://www.ufa.cas.cz/panska-ves.html
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

jandera píše:"Kanada přiznává, že je zapojená do geoinženýrských projektů (tzv. chemtrails). Netuší, jaký to může mít dopad"
http://www.svetkolemnas.info/novinky/za ... -mit-dopad
V dopise samotném bohužel o chemtrails žádná zmínka.
Píše tam hlavně o "dohodách o neházení odpadu do moře" z let 1972 a 1996. Potom že Kanada podepsala nějaký Londýmský protokol, podle kterého jsou zádahy do mořského života (těžko říct, co přesně se skrývá pod tím "fertilization") zakázány, pokud nejde o výzkum.
Dále se pak údajně zkoumá v rovině nějakých simulací, jestli by geoinženýrství mělo nějaké plusy a co s sebou nese za negativa.

Škoda, že se místo planého spekulování nezaměřili na vyhledání dokumentů, co jsou v dopise zmíněné, mohlo to být daleko zajímavější.


Ta Panská ves je tam ale už dost dlouho ne? Podle fotek osmdesátky, nebo starší, zas takovej znalec měřící techniky a dobový módy nejsem, abych to určil líp. V mezinárodních projektech se to hemží hlavně Francouzema (jsou tam i další, od Němců po Rusy), NATO má asi jeden, mělo by to být zaměřené na vliv kosmického počasí na družicovou komunikaci a ohrožení jejich družic tělesy v těsném okolí Země.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

 Je to par roku, co modra obloha zmizela
Lidé si zvykají a tu šedomodrou oblohu pokládají za normální stav nádherného počasí. Denně se dívám na snímky radaru. Ty obyčejné šedočerné, kde je nádherně vidět normální oblačnost a chemodeka. Někde slabší, jinde silnější a hlavně sleduji, jak ta slabá vrstva se pomalu vytrácí a narůstá ta silná.
Že by polevili ve své "světumilé" práci se mně nezdá. Lítají i nad chemodekou a zesilují. Včera jsem to nádherně viděl. Večer bylo skoro zataženo těmi známými brázdami oranice a kde byla díra, tak tam bylo vidětr, jak nad tím dělají další doplňující čáry. Prostě chemodeka houstne a zesiluje. Modrá obloha našeho mládí brzy zanikne.
Naše zem není tak velká, aby nebyli schopni ji zaneřádit tak, jak potřebují. Hazlíci...


Kluci, do toho.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“