Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

wohpe píše: ... nemusí to vždy byť tak, ja som tiež nový člen...
Wohpinko, nejde o žádné tažení proti novým členům. To by to dopadlo. Jde spíše o to, že jde o tažení proti alternativě. Neber si to osobně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cimirek »

Palo píše:....Přístup na stránky však někdo uvedl na internetu. ...
:bhead: :devil: :devil: :bhead:
Je to smutné, ale kdyby se snad ještě našel někdo, kdo by v tom byl ochoten pokračovat, vyřešilo by to unikátní přístupové heslo na jedno použití. Potenciální kupec by jej obdržel v případě potřeby u poradce (vytištěné třeba na samolepkách). Vybraní prověření jedinci by mohli mít heslo "univerzální". Sice by to byla zřejmě sofwvarová komplikace, předpokládám ale, že řešitelná.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Díky Palo, že jsi se ozval. Jenom nechápu, proč si majitel stránek antihelm.cz v nějakém časovém intervalu to heslo na těch stránkách neměnil, protože svým způsobem je to i jeho hloupost. Tak vám nevím, ale těch "náhod" je poslední dobou na můj nos nějak moc a muselo se to "vařit" už delší dobu, viz to pdfko na str. 11-13, co tady hodil MIRKO, protože ta autorka je poměrně informována. Zřejmě to také vzniklo tím, že mnoho lidí to do sebe souká jen tak na náhodu, což je samozřejmě totální blbost a sháněli si to a užívali pouze na vlastní pěst, nebo zkoušeli dávkování co to dá, což je o to horší. Možná se taky někdo nedůvěřivý obrátil přímo na Krajskou hygienu, aby se zeptal na názor jiné strany a tím se někdo toho chytil. Výsledkem všeho je ale to, že teď už to tak snadno sehnat nepůjde.
Nicméně aby toho nebylo málo, další udání přišlo před nedávnem i na firmu Joalis, což je výrobce Salvie a informačních preparátů tzv. Jonášovek. Paradoxně je známo i jméno osoby, která tu smečku na ně poslala, že by začal EU hon na čarodějnice?

wohpe:
Určitě máš pravdu, ale už se v oblasti alternativy pohybuji poměrně dlouho, i když nejsem žádný léčitel, detox. poradce, nebo prodejce potravinových doplňků, natož nějakých léků, pouze mě k tomu dohnali mé zdravotní problémy před lety, tak jsem se o tuto oblast začal aktivně zajímat a už jsem se v této oblasti setkal s různými vykuky a ne vždy se jedná o ryze čestné úmysly a proto není tady na místě pouze slepá důvěra. Někdy je potřeba být prostě nekompromisní. V případě tohoto fóra to samozřejmě může poškodit i nějakého nového člena, ale bohužel jinak to asi nepůjde, protože většina lidí se tady osobně nezná a jsou tady anonymně, čili se nedá se 100% jistotou odhadnout čestné úmysly nového člena tohoto fóra, nebo nějaký provokatér-informátor. Možná by ses divila, kolik lidí se tímto způsobem prostě baví. To, že někomu tím mohou ublížit je jim už jedno, protože jsou přesvědčeni o tom, že co dělají je správné nebo je to prostě legrace.

cimirek:
Tohle používají běžně SW aplikace, čili stačí mít pouze generátor hesel, který dle zadaných početních algoritmů generuje hesla, která aplikace bere. Nicméně ani to není jistota neprolomitelnosti a záleží to hodně od délky a složitosti hesla. Samozřejmě pokud by se ten generátor hesel dostal někomu cizímu do rukou je vše tam, kde to bylo. Ideální by bylo, kdyby ten generátor hesel měl pouze provozovatel stránek a pouze detox. poradci vždy poslal na email jednorázové přístupové heslo pro konkrétní osobu na základě napsaní adresy žadatele, tedy jeho jména jako loginu. Taková stránka by měla mít ale určitě i logování přihlášení, tj. IP adresa, zadané heslo a login, datum a čas přihlášení. Bylo by dobré, aby ten čas byl zobrazen po úspěšném přihlášení někde na viditelném místě stránky. Pokud si nějaký takový adept pořídí screenshot, bude se přesně vědět, kdo a odkud byl. Pochybuji totiž, že někdo z těchto informátorů bude vyhazovat peníze za něco, čemu nevěří, takže by se ani na osobní návštěvu za detox. poradcem nevypravil, natož aby mu za jeho služby platil. Je to sice trošku složitější, ale dostatečně jištěné. Myslím, že šikovných programátorů je celkem dost, kteří by toto vytvořit zvládli. Jednoduchší způsob mě nenapadá, který by byl dostatečně účinný.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Díky Palo, že jsi se ozval. Jenom nechápu, proč si majitel stránek antihelm.cz v nějakém časovém intervalu to heslo na těch stránkách neměnil, protože svým způsobem je to i jeho hloupost.
Než se na to přišlo, bylo už pozdě a již existovalo zde zmíněné PDF-ko.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Tohle používají běžně SW aplikace...
Ono by úplně stačilo, kdyby měli poradci svůj vlastní objednávkový formulář, který by vygeneroval kód, který by obsahoval vše, co se má objednat.
Na e-mail klienta by pouze přišel link na potvrzení objednání s celkovou částkou, který by klient pouze odeslal.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
elzee
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 bře 2014 9:30

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od elzee »

Máte někdo zkušenosti s antiparazitální kúrou od mahatmy? Jsou to dostatečné dávky jednotlivých látek? http://www.mahatma.sk/antiparazitarna-kura/


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od linduska1927 »

Ahojte, takže dnes som bola na meraní u pani Varinskej, našla mi celú zoo, dala mi Manoverm na pásomnicu, nevravela, že mám súčasne užívať aj MMS a kvapky Joalis, veď Bláhová píše, že najprv sa majú likvidovať malé cysty, ktoré ja mám na mozgu a potom veľké červy, ako to teda je, ja už som zúfalá, už som bola u dvoch poradcov a teraz dnes u tretej.Poradťe, lebo som naozaj už z toho zúfalá a zmätená. :(


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Každý člověk je jiný, jeho zoo je jiné, a tudíž ani postup nemůže být vždycky stejný. Ber to, co ti poradila. Na zoufání je vždycky času dost.


joschua1950
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 16 říj 2012 16:28
Dal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od joschua1950 »

Zdravím přátelé potřebuji sehnat tyto věci prosím nabídněte:
Metrolex 4oomg 10x (nebo Entiazol 250mg)
Macmiroror 1 bal.
Chloroquine 14 tab.
Praziquantel 1 bal.
Albendazol 1 bal.

Dík Josef


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jojoba »

Zaznamenal jsem zvláštní reklamu ...... wurm-ex ..... nejako sa mi to nepozdáva...... ani zbla ke složení, pachatel je nová SRO se jměním 10 Kč..... asi jako prodavač zmrzliny uprostřed pouště...... :-(


jojoba
wohpe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 29 říj 2014 10:13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od wohpe »

Chcela by som sa prosím spýtať na informatika. Aké máte s nimi skúsenosti? K protiparazitárne liečbe sme dostali aj informatiká. Zaznamenali ste niekto pri užívaní zhoršenie stavu? Nemyslím teraz typické detoxikačné príznaky, ale zhoršenie na vrub problému, ktorý ste chceli liečiť. Máte niekto takú skúsenosť?


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Reakce na informatika, stejně jako na jiné druhy detoxikace, mohou být různé. Pokud jsou hodně silné, je možné snížit počet kapek, nebo 2-3 dny vynechat, než se stav zlepší. Když jsem odstraňovala ze svého těla těžké kovy, bolely mě asi půl roku dásně.


scheri
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: ned 17 bře 2013 22:17
Dal: 103 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od scheri »

Éterický olej při vnitřním použiti zjemní mimo jiné zhrublou kůži (působí také na lymfatický systém). To můžu potvrdit po jednom použití. Obsahuje tymián, túji, Jalovec, hřebíček a šalvěj. Je to síla, viz odkaz.
http://www.karelhadek.eu/uvod-1/casopis ... cle-id=464


schwen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29 zář 2014 18:27
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od schwen »

http://www.novinky.cz/koktejl/354188-mu ... mozku.html


Zajímavé, v ČR by, tuším, byl léčen na psychiatrii. Například mně na MRI našli 8 "zánětlivých ložisek" v mozku a beru na to antidepresiva...


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od linduska1927 »

Ahojte, potrebujem poradit.Môžu MMS kvapky ovplyvniť účinok liekov, konkrétne antidepresíva a xanax?Robím si aj kúpele a užívam 3x denne 3 kvapky a vždy ráno mi je strašne zle.Pred dvoma mesiacmi som znížila dávku, mesiac mi bolo ok, ale potom som si ju musela zvýšiť a od vtedy mi nie je bohvie ako :( lieky užívam ráno a MMS si dávam večer.Nemôžem ani začať s Joaliskami a ďalšími liekmi, pokiaľ nevysadím xanax a nebudem ako tak ok.Ďakujem za každú odpoveď


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“