Othonova kázání

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

poota píše:
Vlčice píše:.. jsem si udělala čas ..
Což o to, námět je to zajímavý, ale čas si zatím vyrábět neumím, takže díky této své nedostatečnosti nestíhám ani to, co bych opravdu potřeboval ... :bye:

Zdravím - poota
Pooto, já jsem před pár lety vyhodila televizi :? , tak asi proto mám docela prostorné večery. :idea:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:..já jsem před pár lety vyhodila televizi..
Tak televizi jsem nevyhodil, asi proto, že by s ní odešla i moje drahá polovice, ale dívám se jenom na zajímavé pořady, tedy pokud neběží souběžně s nějakým seriálem, takže televizi prakticky téměř nevidím.
Takže - nemáš ještě nějaký další typ na "výrobu" volného času? Uvítal bych :dknow:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlčice píše: Jinak se musím přiznat, že jsem odhalila archu úmluvy. ...
Hmm, tím hádám nemáš na mysli tu bedýnku, co ti etnikové šlohli v Egyptě, čímž Egypťanům nejen :ptrain: uměle udržované mokré počasí, ale taky způsobili docela slušné zemětřesení, které je chytilo na nyní pokleslé, bývalé části šíje Suezu spolu s Egypťany, kteří ji z velmi pochopitelných důvodů chtěli mocí mermo zpět?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
... omlouvám se všem, především Vlčici (a ostatním ze "smečky" :D), ale jelikož mne dnes definitivně dohnala chřipajzna, kdy při momentálních 38,4°C se obávám, že mé myšlenky by nebyly zcela uspořádané, tudíž se jdu ještě lehce docpat bylinkama a zalézt do peří ... :zzz: ...

... zatím ahoj ... :bye: ... Anri ....


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

Možná se mi budeš smát, ale ta úmluva je mezi židy a Vatikánem. Proto vymysleli komedii s Kristem.
Je mi z toho docela smutno, protože jsem křtěná a dokonce oddaná v kostele. Moc si vážím, svojí věřící babičky díky níž jsem v tom vyrostla.
Jenže pak přišlo poznání a nalezení antikrista............... sedí na sedmi pahorcích


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše:... omlouvám se všem, především Vlčici (a ostatním ze "smečky" :D), ale jelikož mne dnes definitivně dohnala chřipajzna, kdy při momentálních 38,4°C se obávám, že mé myšlenky by nebyly zcela uspořádané, tudíž se jdu ještě lehce docpat bylinkama a zalézt do peří ...

... zatím ahoj ... :bye: ... Anri ....
K čertu..............zase na nás něco plošně nasypali :devil:

Hlavně se uzdrav - omega3, rakytník a hodně vlažné pramenité vody.
Mě to skolilo kolem Silvestra tak, že jsem si 14 dní myslela, že vlastnoručně vypěstovaný a následně vyrobený luxusní domácí tabáček už víckrát neochutnám.
Drž se, bude to zase dobré.

Vlčice


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlčice píše: Možná se mi budeš smát, ale ta úmluva je mezi židy a Vatikánem.
:D Ale to je přeci mezi svými. Rozdílu není jinak než v "oveččím" hávu. Nicméně Kristus je v tom nevině. Jenom si ho dvakrát "vypůjčili". Poprvé, aby ho pověsili na hřebíky a podruhé, aby na ně pověsili Goyimy. Frederik se dost mýlil, i když ne kompletně. Zaměnil osobu za demagogii.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

Měl arabského učitele, tak asi proto zaměnil osobu za demagogii a vzhledem k časovému odstupu i hodně pokročilou. To mi nějak nedošlo.
Jenže se musel od toho učitele dozvědět i pravdu o Islámu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlčice píše: ... Jenže se musel od toho učitele dozvědět i pravdu o Islámu.
O tom není pochyby, jinak by takové prohlášení stěží učinil.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

Od Fridricha není daleko k Přemyslu Otakarovi I. a Anežce, kterou měl Fridrich II. Pojmout za manželku a Vatikán to nedovolil.
Co by asi tak vzniklo ze spojení dvou mágů. Chtěla bych mít mozek jejich potomků.
Vyvolení z toho dodnes nespí a památku sv. Anežky v klášteře Na Františku zašlapávaji do země. (LOreal)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlčice píše: ... Co by asi tak vzniklo ze spojení dvou mágů. ...
:D Možná veliký mág jako Merlin, možná magor jako Šalamoun a možná mladá mrtvola jako Tutanchamon. Kdo ví?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

:evil_vm: Mocný druid by to byl. Právě těch se křižáci nejvíc obávali.
Jediným, kdo mohl Evropu o necelých 800 let dříve před židovatikánskými šmejdy zachránit byl Attila
Kdo byl vlastně Atilla? Jaké etnikum? Ve školském dějepise je o něm jen nepatrná a navíc lživá poznámka zavádějící k šikmookým.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
Vlčice píše:K čertu..............zase na nás něco plošně nasypali :devil:
Hlavně se uzdrav .....
... děkuji za přání "rychlého vozdravění", ale co se týče toho "posypu", obávám se, že Tě musím zklamat :D , jelikož má nynější choroba je docela úplně obyčejná chřipajzna (letos již druhá, od léta již třetí, následek to ATB pokuwené imunity) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Vlčice »

Předpověděli epidemii, tak se dostavila.
Na jeden vir si člověk vytvoří imunitu a je mu houby platná, protože na ten příští nově zmutovaný vir jednoduše nefunguje.
ATB jsem neměla snad 15 let a chytla jsem to také. Stačí málo pohybu, málo sluníčka, absence vitamínů a špatná nálada.
Musíme věřit, že pro letošek máme už vybráno.

Vlčice


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Othonova kázání

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Vlčice píše: ... Kdo byl vlastně Atilla? Jaké etnikum? ...
To se ve skutečnosti neví. Jsem po tom teď zase lezl, jako jsem to udělal asi před čtrnácti dnama z podobných důvodů, akorát jsem se přeci jen domákl dalších souvislostí. Měl titul khána - chána - kagana atd. podle jazyka danné země. Byl dle římského současníka postavy malé a rozložité, s velikou hlavou, snědý a s malýma očima. Dle toho někteří soudí, že v něm byla mongolská krev, ale jiní tam vidí díky historickým pramenům reálné možnosti jiných etnicit. Definitivně prý byl osobně neokázalý, spal na zemi a byl příkladem svého kočovného způsobu života. (to je od Římského vyslance doby) Hunové se objevují snad poprvé kolem řeky Volhy, odkud se roztahují na všechny strany, velice podobným způsobem jako o cca 700 let později Djingischán. Způsob boje byl však poněkud blíže evropskému, tedy veliká armáda, oproti relativně malým skupinám nájezdníků Djingischána. Nicméně klasická jízda s luky a oštěpy.

Ale. U Pathajů, což je dnes populace cca 50mil převážně v Afghanistánu, ale i Pakistánu a východním Iránu, jsem se domákl, že slovo (jméno) Khan má původ společný s "anglickým" jménem Cohen, které je "německým" Khonem. Původní význam slova (informace nyní z oblasti Mongolska a severní Číny) je vlastník půdy. Tento termín se později přenesl na tituly nižší šlechty a eventuelně se vyvinul na tituly králů až "světovládců", a to po prakticky celé Asii a po Evropě až do Bulharska díky Tatarům.

Attila sám měl mocenské ambice dobýt svět, takže zde jsme u jednoho z dřívějšího pokusu o NWO a není zrovna pravděpodobné, že by jeho případná dynastie (ke které nedošlo) byla jakkoliv komukoliv milosrdnější než jiné dynastie, od čínských císařů přes Jingischána, Petra Velikého (ustanovitele Ruského císařství a reformátora politického smýšlení země v osvícenském duchu zednářských lóží doby) až po britskou korunu.

Gauner jako všichni chánové, králové, císařové a jejich ať již jakkoliv otitulovaná havěť.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“