HÁDANICE 2015

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od adam.benda »

To vlákno, kde jsme se všichni mohli více otevřeně vyjádřit, a které pak bylo Rivalem uzamčeno, bylo mimořádným vláknem s částečným tolerováním hádanic a žádný jiný prostor v takové formě pak už nebyl poskytnut, protože ty dohady měly proběhnout a všichni, kdo chtěli, se měli možnost vyjádřit a pak to bylo uzamčeno právě proto, aby ty tahanice už nepokračovaly. Co je na tom tak nepochopitelného? (Ohledně toho vykrucování, že Rival něco konkrétně nenapsal, ti řeknu, že v tomhle nemáš dobrého učitele.)

A hezky jsi v té citaci mého příspěvku napojil to ,,Takže, prosím Tě... ...", asi aby ten můj příspevek vypadal víc špinavě. Naštěstí to nic nemění na tom, že velmi náležitě patří tato má nedokončená věta k tomu vyjádření těsně před ní, a to i přesto, že jsi toto vyjádření z citace vyndal.


mahatma

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od mahatma »

k tomu "asi aby ten můj příspevek vypadal víc špinavě" - vyjadrím sa vašou moderátorskou rečou - potrefená husa...
Adame, máš problém s tým, že som choval presne tak ako to robíte vy moderátori... ale to je dovolené asi iba vyvoleným...
odkedy sa uzavrelo jedno vlákno je zákaz akejkoľvek kritiky, alebo pripomienok na FUP? podľa akých pravidiel? zaujímavé, že ak sa to hodí, tak sa použíjú pravidlá ktoré ešte neplatia... viď podpisy... a za porušenie tohoto pravidla sa udelujú varování... a tým pádom ban...
súdruhovia, nehrajte sa tu na to, že vštci sú dokonale spokojní s vašim konaním a spôsobmi. ak nejaký názor zakážete, skryjete, potrestáte, zosmiešníte, urazíte, nič to nezmení na tom, že tento názor je... a vaše správanie iba dokazuje že potrefená husa sa ozýva...
čudujem sa čo všetko ste ochotní urobiť (vrátane porušovania pravidiel FUP) iba ste zlikvidovali názorovú oponenciu...
kedysi dávno jeden múdry muž povedal (údajne) : po ovocí ich poznáte... tak prajem dobrú chuť pri konzumácii ovocia čo ste vyprodukovali

Uděleno varování - autoban. SDK


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

Mahatma ,to je zbytečné.Všechnoví označí všechno za problém šesti šermířů,u poo se divím kam dal svou důstojnost a a.? ,škoda slov. Je z toho velmi jednoduchá cesta ven.
Předpokládám,že bude užita cesta nejmenšího odporu .

Uděleno varování - neuposlechnutí instrukcí moderátora. SDK


felda
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od milda »

"Ztratilo se" náhle několik mých příspěvků za poslední dva dny.

Zřejmě nebyly v souladu s linií strany a vlády.

Tohle vlákno se jmenuje "A JE TO JEN VAŠE..." - takže čí to vlákno vlastně je??

Udělení varování - neuposlechnutí instrukcí moderátora. SDK


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od sisa »

Mildo, tvoje určitě není. Je pana Křepelky. Jako celé toto fórum. Rival je jenom fiktivní postava.

Udělení varování - neuposlechnutí instrukcí moderátora. SDK


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od sisa »

Do rozhodnutí admina (Rival) budou veškeré příspěvky, které se týkají moderování fóra, ode dneška oficiálně považovány za úmyslné rozvracení FUP a přemísťovány do skryté moderátorské sekce. SDK [/quote]


A kdo to říká, jestli se mohu zeptat?

Vráceno k opravě citace. SDK


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od sisa »

Jen se chci ujistit, do prdele mohu globálního moderátora poslat jenom přes SZ?

Druhý dotaz, proč mažeš příspěvky, které se netýkají moderování, ty mazací hlavo?

Udělení varování - neuposlechnutí instrukcí moderátora. SDK


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od sisa »

Pane Křepelko, doufám, že moje příspěvky, které se vám nelíbí, přemísťujete do správného vlákna. Na tom trvám.

Udělení varování - neuposlechnutí instrukcí moderátora, následované autobanem. SDK


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Přemýšlím.....

Příspěvek od martin11 »

...něco ze SZ...martin11 :D
Předmět: Změny pravidel FUP 2015


martin11 píše:


Slavek Krepelka píše:

Do rozhodnutí admina (Rival) budou veškeré příspěvky, které se týkají moderování fóra, ode dneška oficiálně považovány za úmyslné rozvracení FUP a přemísťovány do skryté moderátorské sekce. Takové příspěvky budou vraceny bez poznámek a budou vždy následovány varováním za neuposlechnutí globálního moderátora a podle historie sankcí přispěvatelů případně i dalším postihem. Toto platí pro celé fórum. SDK



... a to rozhodl kdo???? martin11 :bhead:

Nazdar MArtine. Příspěvek je mimo téma. SDK. Jinak tam máš podpis a nerozbij si hlavu. SDK
_________________
Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.

:) Zapoměl jsi tam Martine toho smajlíka, tak jsem Ti ho do příspěvku doplnil, aby bylo jasné, o co šlo. SDK


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Přetaženo z http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137362#p137362 SDK
Mimo téma (offtopic)
felda píše:ahoj,dobré, jen ta anglina - felda: jak se do lesa volá,tak se z louky ozývá: pět peněz,pět peněz
zatímco prázdné sudy jenom temně duní. :pivko: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od felda »

a co tím jako moderuješ? urážíš a napadáš!


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:a co tím jako moderuješ? urážíš a napadáš!
Ale jdi ty brepto.
a) Ještě jednou pro ty, kteří tuto technikalitu ještě ani po dlouhých letech na fóru nepochopili.
Moderovaní se provádí v modré barvě. Pokud však jde o příspěvek označený "off topic", česky "mimo téma", text je díky nastavení modrý, i když jde o text napsaný v černé kterýmkoliv uživatelem.
b) A koho přesně jsem tu jako Feldo osobně napadl a urazil? Pokud se tak cítíš, asi víš proč, nicméně je to text stejně neosobní, nebo osobní, jako ten Tvůj citovaný, ke kterému jsem jen trochu dalšího textu přidal, aby ten Tvůj podpis byl kompletní. Kdybychom měli i tyto vaše bezvýznamné nicotnůstky pokaždé řešit z pozice moderátorů, byl by tu již dlouho klid.
c) Taky jsem Ti tu ten Tvůj poklad zvěčnil, aby náhodou nedošlo v budoucnu k nějakému překroucení, i když snahy překrucovat zaručeně budou, jako teď ta Tvoje.

:bye: Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od rival »

felda píše:a co tím jako moderuješ? urážíš a napadáš!
Tvou stížnost jsem přijal a debatu sleduji...


rival - živý člověk
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od felda »

Rivale děkuji.
Slávku ,co tě vede k oslovení brepto ? Jsem tvoje stará v Canadě ? Jsem žáček v mateřské školce? Kde si osvojuješ právo se takhle chovat?Můj nick je Felda, pokud je to ještě někomu
nejasné- FELDA ani feldik,ani brepta, hňup,sisulinka apod.
Nezvratně, ač jsi připojil svůj text k mému komentu jako člen, jako moderátor jsi to zmoderoval- viz přeložení čili jsi moderoval, včetně napadení a urážky.
To, co mám v podpisu je vyjádření toho, že za každou cenu se na příspěvek musí pořád něco ozývat- což se mi nelíbí. A dunění sudů si odpusť.
Hodnocení typu -Ten tvůj poklad ....proč to nenazveš normálně komentem,příspěvkem, proč opět pejorativně?
Apropo a to jako člen a nebo moderátor?


felda
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

felda píše:Apropo a to jako člen a nebo moderátor?
Za ta léta, co sem chodíš, bys to už opravdu měl rozeznat i sám.
Co je psáno jinak než modrou barvou, tak je příspěvek řadového člena - moderátoři se zde vyslovují pouze modrým textem.
Jako bych to tu pořád kdekomu nevysvětloval - to je to opravdu tak těžko pochopitelné??

Zdravím - poota
P.S. celý tento příspěvek je jinou než modrou barvou textu, takže ho psal poota-řadový člen.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Černá díra“