F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Burian
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27 úno 2012 22:50

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od Burian »

Zdravím všechny přítomné. Můžete mi někdo napsat - kdo vyrábí diagnostiku DIRP a kde? Nebo jestli už to někdo z našeho fóra zkusil a vyrobil? Odpověď zaslat na etp.pisek@centrum. cz Díky Burian


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od Batles »



aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od aldrtik »

Je nekdo z vlastniku pristroje ochoten oskenovat destilovanou vodu, kolik parazitu se tam najde?
Po precteni:
http://www.rife.de/files/fscan.pdf

nevim jak informace z recenze prakticky overit.


ktonda
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17 dub 2014 23:07

F - scan3 diagnostika DIRP

Příspěvek od ktonda »

Nikdo se do toho netlaci, docela to dovedu pochopit.

Dal jsem se na charitu a zmeril dukladne i rychle 2 neplatici klienty.
Jednoho mladsiho a jednoho starsiho, dle pripoj. obrazku dole.
Zajimave je, ze oba klienti meli stejne parazity, holt asi se kdysi v Tesle Blatne spolecne nakazili.

Jak je zrejme z obrazku, tak pristroj vyrabi klientum falesne diagnozy a tito jsou potom nasledne leceni, az se jim love kouri z kapes a oni se pak z toho nakonec uzdravi, ani neni potreba plasma.
Tomu se rika alternativa - svycarsky pristroj s lekarskym certifikatem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pavel urbančík
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25 črc 2014 5:58
Dostal: 1 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od pavel urbančík »

F-scan 3 jsem si koupil za 100 tisíc. Hned se ukázalo, že je vadný display a že software je narvaný chybami. Dalo se to ale s počítačem používat, ovšem výsledky se rozcházely s měřeními na Salvii. Plazmování podle naměřených výsledků nepřinášelo výsledky. Když jsem přístroj poslal na opravu, trvalo to přes dva měsíce. Mezitím jsem si vyškemral nejdřív jako náhradu Compact. Neměl jsem s ním žádné spolehlivé výsledky. Nakonec mi poslali ještě náhradní F-scan 3, a výsledky se s původním f-scan trojkou i s compactem úplně lišily. Když jsem chtěl vrátit peníze, z důvodu nedodržení třicetidenní lhůty na opravu, snažili se mi namluvit, že na to nemám právo. Pohrozil jsem čoikou a jejich reakce byla v duchu „Když vy nám vyhrožujete, tak vězte, že máme taky konexe a dokážeme vám vaši terapeutickou praxi zlikvidovat.“ Nakonec přijel chlap z Prahy až ke mně do Šumperka. Vrátil mi místo sta tisíc jenom 98. Zbylé dva byly za dopravu a na ty mi už při koupi nedali žádný doklad.
Co nejdál od F-Scanu!!!


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od bohusko »

Ma zmysel si zakupit k F-Scan Compact spolu zo Software, viem funkacia DIRP spolu F-Scan Compact nie je podporovana. Ako sa da vyuzit uvedeny SW, okrem exportu importu frekvencii? Dokaze SW namerane frekvencie asociavat a zobrazit pod nazvom daneho virusu alebo bakterie?


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od jrompf »

bohusko píše:Ma zmysel si zakupit k F-Scan Compact spolu zo Software, viem funkacia DIRP spolu F-Scan Compact nie je podporovana. Ako sa da vyuzit uvedeny SW, okrem exportu importu frekvencii? Dokaze SW namerane frekvencie asociavat a zobrazit pod nazvom daneho virusu alebo bakterie?
Zabudni na F-Scan (osobna skusenost).


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od bohusko »

Takze ak spravne chapem, meria to blbosti? Chcel som to ako doplnok ku plazme, aby som nemusel stale behat na DIACOM.


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od jrompf »

bohusko píše:Takze ak spravne chapem, meria to blbosti? Chcel som to ako doplnok ku plazme, aby som nemusel stale behat na DIACOM.
F-Scan meria frekvencie, ale netusis co za zvieratko to je, kedze danej frekvencii podla RIFE zoznamu moze patrit roznym patogenom. Takze prakticky zmysel F-Scan (aj ked je jej existencia spochybnena linku hore) iba na zaklade frekvencii je vzhladom na jej prehnane vysoku cenu miziva.
Ked sa sustredis na konkretne zvieratko, je dobre poznat co nicis, lebo patogen ma rozne vyvojove stadia a je vhodne posteklit vsetky stadia. Diacom udajne nema kompletnu databazu zoo (rovnako ako aj Sensitive Imago, Oberon...). Detox poradci mozno aj preto kombinuju meranie aj cez Salviu (niekto ma aj kvalitnejsi Immedis Medico).

> distributora a vyrobcu F-Scan by som ja osobne nepodporoval a ani sa na vysledky nespoliehal
Naposledy upravil(a) jrompf dne pon 13 dub 2015 14:07, celkem upraveno 1 x.


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od bohusko »

Ano ta cena je sialena, odhliadnuc od vstupnej investicie, som chcel vediet, nakolko je meranie presne? Samotna terapia spolu s plazmovanim, ake mozem ocakavat vysledky? Ci F-Scan Compact je iba nafuknuta bublina? Na DIACOMe som uz bol, viem, ze ta databaza je osekana na zakladnych par parazitov. Parazity su kapitola sama o sebe, tu som absolvoval v dlzke 6 tyzdnov antihelmetikami od A-Z ale to nie je teraz podctatne. F-Scan Compact som chcel iba pre domace vyuzitie pre rodinu (virusi, bakterie mozno prvoky), na meranie parazitov by som odbehol k fundovanym poradcom 1-2 za rok.

Teraz som dostal e-mail od distrubutora F-Scan, ze SW dokaze asociovat a priradit namerane frekvencie (F-Scan Compact) k nazvom podla databazi +- (neocakavam, ze to bude 100% i 80% je v celku prijatelne)


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od bohusko »

jrompf píše: > distributora a vyrobcu F-Scan by som ja osobne nepodporoval a ani sa na vysledky nespoliehal
Vdaka za info a nazor :roll:


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od Hela »

F-scan Compact jsem zkoušela dost důkladně. Výsledky mě poněkud mátly, i když jsem se několikerým měřením dopracovala k opakujícím se frekvencím. Ty jsem si potom párkrát dala na plazmu, ale nemám dojem, že by to nějak fungovalo. Naměřené frekvence jsem nenašla v žádném seznamu, takže můžu jen odhadovat, co by to mohlo být, podle výsledků naměřených Salvií.
Jinak u F-scan Compactu používám zabudované Hz frekvence na různé nemoci, které docela fungují. Třeba po programu insomnia usnu vždycky, i když jsem před tím několik hodin nezabrala. Taky si tam člověk může doplnit další frekvence, které někde zjistí. Takže nemyslím, že by to byla až tak úplně zbytečná investice.


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od bohusko »

Hela píše:Takže nemyslím, že by to byla až tak úplně zbytečná investice.
Hela dakujem za tvoje podnetne informacie a skusenosti. Trosku som prekvapeny zo vseobecnych reakcii na F-Scan, podla prezentacie pana Ing. Vaska som si myslel, ze je to naozaj prelomove zariadenie. Zapper pouzivam, paradoxne zaspim pri akejkolvek frekvencii, par krat mi elektrody spalili ruky a aj celo na hlave. Moja priatelka je epilepticka, zapper nemoze pouzivat preto som chcel skombinovat plazmu a F-Scan. Tak teraz som naozaj na vaskach, mozno som mal naivnu predstavu.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od Batles »

F scan Compact není špatný přístroj.
Měření má svá pravidla. Každého vždycky zajímá opakované měření a to hned po sobě. No a to je chyba. Nebudu popisovat proč, nemám čas....
Je totiž potřeba zapsat výsledky prvního měření, druhé měření nebrat vůbec v úvahu, no třetí měření opět zapsat a porovnat výsledky. To má vypovídající hodnotu.
Je také nutno vzít v úvahu, že frekvence patogenů i když když jsou likvidovány plazmou, se budou tak dlouho ozývat z těla, dokud nebudou vyloučeny ven. Dále je potřeba brát v úvahu, že některé druhy patogenů se množí v řádu hodin (nikoli dnů a týdnů), jedná se hlavně o viry, bakterie a plísně. Takže měření o den později může zobrazit víc záznamů než původní......
Obslužný program F scant 2.0 nezobrazuje názvy patogenů, no F scant 3.0 to umí. Není však zadarmo, stojí 5000Kč.
Hodně zdaru,
Batles


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od bohusko »

Jasne, niekde som cital, ze najvacsia chyba je robit hned opakovane merania po sebe, dokonca aj pan Vasek sa o tom zmienuje a dorazne. Nova informacia pre mna je, ze ked ja patogen zlikvidovany stale rezonuje v tele pokial nie je vyluceny von. To potom moze davat pocit, ze namerane frekvencie F-Scanu a Plazmovanim nefunguju. (Hmm, podla toho co pises, uz chapem preco sa nemoze uz mesiac zbavit ureaplazma, pritom zaperujem kazdy den. Asi by som to mal zaperovanie rozdelit do 5-6 terapii denne s odstupom casu a nie jednu dlhu, ako to robim teraz.) Ano, distributor mi potvrdil, ze F scan 3.0 uz priraduje nazvy patogenom. Hej ten SW nie je najlacnejsi, cena utechy je pre mna to, ze ked si pristroj kupim priamo od zastupcu F-Scan z Ciech, tak cena F-Scan Compact + SW je taka, ako na Slovensku u predajcu iba samotny F-Scan Compact. Vdaka Batles za radu!


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“