Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Prosba o finanční příspěvek na chod fóra pro rok 2018. Více zde...    

Právě je čtv 14 pro 2017 6:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: rozlúčenie s FUP
PříspěvekNapsal: pon 13 dub 2015 16:59 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 17 led 2008 17:08
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 357
Ziskaná ocenění: 238
milá Siso....já mám zase jinou perlu

cituji ze SZ od křepelky

Předmět: SMAZÁNO

martin11 píše:
lajos píše:
Slávku že jsem na Anryho straně neznamená že cokoliv dělám pro něho za něho, jsem sprosťák sám za sebe.

odpovídám...
...jsem na tom stejně....m11 :D

křepelka píše
:D Několik Tvých posledních SZ to vyvrací Martine. Vzhledem k tomu, že nemám potřebu Ti dělat potíže, Ti příspěvek vracím. SDK

tak jsem odpověděl, že mě potíže nedělá...

...tak si to lidi přečtěte, třeba se to zase vrátí...ale nevím, co je na tom závadného....no asi, že tu stále ještě jsem... :idea:

...jo a k dotazu kdo je bílej a černej král, ať si čtoucí udělají vlastní názor... :good: martin11 :D

Tento příspěvek od martin11 ocenil: A(&F) (pon 13 dub 2015 17:04)
  Rating: 3.13%
 Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: Info
PříspěvekNapsal: pon 13 dub 2015 17:12 
Hlavní admin

Registrace: stř 16 lis 2005 10:44
Images: 0
Darovaná ocenění: 13
Ziskaná ocenění: 165
Požádal jsem globální moderátory, aby až do odvolání nikterak nezasahovali do dění v této sekci s názvem "Anriho voloviny". Osobně se jí budu věnovat, takže v případě potřeby se obracejte přímo na mne. Samozřejmě i v této sekci platí, stejně jako pro celé fóum, týden klidu a pohody ( Netýká se SZ určené mé osobě ). Podrobnosti o této akci najdete zde viewtopic.php?p=137127#p137127 .

Profil Zobrazit autorovy stránky  Personal album  

PříspěvekNapsal: ned 03 kvě 2015 20:29 
adam.benda píše:
Rozloučení některých členů mi přijde jako zcela zbytečné (a jako vrchol něčí snahy to tady pomalu ale jistě rozeštvat...

Bendo, takto rýpať dokáže každý hňup... (po vyjadreniach SDK je tento výraz povolený)
prečo vidíš slušnosť ako vrchol snahy to tu rozeštvat? trpíš paranojou, alebo "iba" máš potrebu kydyť na mňa, a obviňovať ma z vymyslených podlostí lebo ako moderátor vidíš že mám ban a nemôžem reagovať?
snažíš sa svojim nezmyselným obviňovaním zakryť špinavosti čo tu napáchali tvoji kolegovia globálni moderátori?
kua, alebo o čo ti vlastne ide?
čo vlastne znamená to rozeštvat? mne z toho vychádza jediné - ukázať na špinavosti moderátorov...

PříspěvekNapsal: stř 06 kvě 2015 18:28 
Stálý člen

Registrace: ned 14 zář 2014 22:22
Darovaná ocenění: 13
Ziskaná ocenění: 18
OOPS,co to vidi moje oko? Chvili tu nejsem,repektive jsem ale studuju jisty veci a moc se nerozhlizim,az me napadne se podivat na posledni temata a posledni prispevky a zustanu "cumet"!Zdravim vespolek.A nabizim takovy maly zamysleni o nikom,ale o necem! Schazime se tady ke vzajemny pomoci a pomoci ostatnim,byt i jenom ctenarum,hazeme odkazy vsem kdo maji nejakej problem a tohle cejtim jako poslani fora,ctete dobre,jako POSLANI! A takovy veci se nenicej a neznehodnocujou zabomysima valkama,at uz je v pravu kdokoliv.Meli bysme si to vsichni uvedomit,protoze to je o necem dnes umyslne neznamym,systemem potlacovanym,o zodpovednosti kazdyho jednoho vuci ostatnim a vzajemny soudrznosti.Kdo vnima co se ve svete a u nas deje,vi dobre co mam na mysli a o cem tocim.Proto nas vsechny zadam,zamysleme se a konejme! Jinak osobne bejt vlastnikem fora,vubec bych nepremejslel o nejakejch kralech,sachovejch partiich a zavirani fora,a to ani nahodou.Kdo chce dal pusobit,at pusobi,kdo chce odejit,tak do toho,ale vsichni s osobni zodpovednosti jak se slusi na obcany,u ovcanu je to jedno,stejne nekonaj sami za sebe,natoz nejaka zodpovednost,schovavaj se za kolektivni a plky medii s tim,ze si jen naivne myslej,ze je to z jejich hlavy.Za me tedy rikam : VYDRZME!!!

proud

Tento příspěvek od proud ocenili: 4 libcosenior (úte 02 čer 2015 8:54), nulka (stř 13 kvě 2015 16:12), pavelv (čtv 07 kvě 2015 13:37), pínovna (čtv 07 kvě 2015 14:26)
  Rating: 12.5%

Předmět příspěvku: Re: Info
PříspěvekNapsal: stř 06 kvě 2015 22:11 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 05 dub 2015 22:59
Darovaná ocenění: 67
Ziskaná ocenění: 112
Rival píše:
Požádal jsem globální moderátory, aby až do odvolání nikterak nezasahovali do dění v této sekci

Už můžeš vypustit psy. Do všech vláken. Víc to už pos.at nejde.

PříspěvekNapsal: čtv 07 kvě 2015 16:36 
Stálý člen

Registrace: pon 13 úno 2012 18:33
Darovaná ocenění: 66
Ziskaná ocenění: 30
Pro všechny případy viewtopic.php?p=137880#p137880

PříspěvekNapsal: pon 01 čer 2015 15:19 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 14 črc 2014 22:19
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 440
Ziskaná ocenění: 281
:bye:

PříspěvekNapsal: úte 02 čer 2015 0:09 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 13 zář 2009 12:22
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 813
Ziskaná ocenění: 872
Zdravím všechny přátele, kteří neuvěřili pomluvám a lžím o mně.
Celých 6 let, co jsem byla na tomto fóru, jsem nikdy nelhala, nepomlouvala ani nikomu nechtěla vědomě uškodit.
Vždycky jsem ze sebe dávala to nejlepší ze mne a největší odměnou mi bylo to, když jsem pomohla aspoň radou.

Přeji vám hodně lásky, dobré lidi okolo sebe, pevné zdraví a... S l u n c e v d u š i ... :lol:..... :lol: ..... :lol:

Hanka :bye:

Předmět příspěvku: Co je psáno, to je dáno ...
PříspěvekNapsal: úte 02 čer 2015 6:45 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1208
hanka píše:
Zdravím všechny přátele, kteří neuvěřili pomluvám a lžím o mně.
Celých 6 let, co jsem byla na tomto fóru, jsem nikdy nelhala, nepomlouvala ani nikomu nechtěla vědomě uškodit.
... :laugh: :laugh: :laugh: ... :good: ... sorry, ale to je jednoznačně nejlepší fór týdne ... :D ... úžasné, jak někdo i v poslední chvíli dokáže vědomě lhát dokonce i o tom, co sám napsal :ewhistle:

... Hanko i Vlčice, pro další cestu životem vám za sebe přeji co nejméně lhaní a pomlouvání (pokud možno žádné) ... abyste co nejméně ubližovaly lidem, které na ní potkáte, ať již se tak stane vědomě či nevědomě ..... jedině potom vás lidi budou mít doopravdy rádi ...

... :bye: ... Anri ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Tento příspěvek od A(&F) ocenili: 2 deʒa vy (úte 02 čer 2015 15:43), sisa (úte 02 čer 2015 8:26)
  Rating: 6.25%

Předmět příspěvku: Re: Co je psáno, to je dáno ...
PříspěvekNapsal: úte 02 čer 2015 15:39 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 30 dub 2015 10:17
Darovaná ocenění: 86
Ziskaná ocenění: 97
hanka píše:
Očúvaj ma Hanka ty, no že netaj nám už tolko a prezraď, na čom že ty to fičíš keď pravdu v sebe saméj vieš ty takto zapierať?

Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]