MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od dkamila »

Prosím o radu
syn byl trhat zub moudrosti a stále trpěl bolesti,stříkal koloidním stříbrem, MMS a kokosový olej .Špatně se mu to hojilo po měsíci šel k jinému zubaři a ten oznámil,že musí okamžitě na operaci ,měl to prý průchozí a přerušené komunikativní centrum,prý mohl ohluchnout a oslepnout.Při operaci zjistili,že má i rozdrcenou kost,kterou museli brousit.Hrozně se divili,že i když nebral antibiotika,tak neměl zánět a kost nehnila,ani po rozdrcení.Problém je teď v tom,že syn je dárcem krve MMS bral i dříve a vše v pohodě,ale teď potřebovali jeho krev,kde zjistili,že ho vzít nemohou,že má úbytek krevních destiček.Po měsíci má přijít znova a jestli se to nezlepší musí na vyšetření a na transfúzi .Mohlo to být z MMS nebo zubu??? :dknow: :dknow: Co mu mám dát na obnovu krevních destiček,jestli to jde bez transfúze děkuji za radu Kamila :bye: :bye:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od deʒa vy »

dkamila píše:Problém je teď v tom,že syn je dárcem krve MMS bral i dříve a vše v pohodě,ale teď potřebovali jeho krev,kde zjistili,že ho vzít nemohou,že má úbytek krevních destiček.
Som naozaj dosť zvedavý ako sa tu k tomu postavia tunajší "odborníci" čo ti chlapca "namotali" do užívania toho MMSka. Počkám tak týždeň dva, potom ti s tým pomožem. Nič nie je zadarmo, ani tie "sktatky" spojené s užívanim MMS...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
kackam
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02 srp 2015 22:02

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od kackam »

Dobry.vecer,ma zde prosim nekdo zkusenost s lecbou epilepsie pomoci Mms/ CDS2? Dekuji.


vasicek08
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 04 pro 2015 11:44

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od vasicek08 »

Máte někdo zkušenosti s léčbou syndromu karpálního tunelu pomocí MMS? Poraďte prosím.


pmasik
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28 srp 2016 7:55

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od pmasik »

Dobrý večer,

už od 14 (dnes je mi 28) let trpím depresemi, ne pořád, ale jakoby v epizodách. Dnes, řekl bych je to asi 5 epizoda v životě, ale opravdu velice nepříjemná (jiná než jindy), nejsem ten typický příklad člověka, který hned běží k psychiatrovi, vždy jsem se s tím popral sám. Řekl bych, že je to teď spíše takové potlačené, možná, že právě užíváním MMS (v tobolkách); jsem na 3 kapkách každou hodinu osmkrát, a to již 12 den. Je to jak na horské dráze, večer mi je docela dobře, tak si říkám, že druhý den bude lépe, ale je to spíše permanentní vnitřní prázdnota (jakoby vyhoření), apatie, žádná chuť do života apod., věci, které mě bavily a těšil jsem se na ně, teď dělám z povinnosti, každou noc se budím mezi 2-4 hodinou a citím vnitřní třes, chvění a nervozitu, musím si pustit film a snažit se usnout. Nicméně už mě to nebaví, věčné namlouvání si, bude lépe, to zvládneš. Jsem šťastně ženatý, mám krásnou dceru, skvělou práci s dobrým kolektivem a tato věc mě opravdu obtěžuje!!! Pátral jsem tedy po internetu a narazil jsem na bakterie, které způsobují depresi. Dokonce jsem došel i k bakterii Candida. Provedl jsem tedy test, o kterém jsem se dočetl na internetu. Plivl jsem tedy do půllitru ráno na lačno, a během 5 minut se mi zakalila celá sklenice, sliny byly jakoby husté, jako by kvasily. Z té sliny také pomalu klesala vlákna směrem ke dnu. Potvrdil jsem si tedy výskyt bakterie v těle. Protože mi přišlo, že je asi MMS perorálně na to krátká, přistoupil jsem tedy ke klystýrům každý večer (dnes třetí den); první den jsem zaktivoval 3 kapky MMS do půllitru, zvládl jsem asi deci a běžel jsem, po vyprázdnění jsem "dojel" zbylé čtyři deci, šlo to jak po másle. Udržel jsem to v sobě asi 10 minut. Po 10 minutách jsem byl rád, že mám WC hned za rohem :D. Čekal jsem, že ze mě vyjdou nějaké ty "korbáčiky" a ono ne, vyšla pouze taková kalná tekutina, zřídka takové hleny. Druhý den, tzn. včera, to samé, žádné provazce, nic, jen kalná tekutina, občas s hlenem. Dnes celý den jsem měl neskutečný průjem, vypadalo to jako by stolice kvasila, bublinky apod. barva žlutobílá. Barvy jsem se opravdu zalekl. Ne že bych nebyl zvyklý na problémy se stolicí, ale tohle bylo jiné. Problémy s vyprazdňováním mne trápí už asi rok. Rok jsem neměl pevnou, vlastně normální stolici. Vždy spíše takovou kašovitou až tekutou, žlutou stolici. Dnes se chystám na klystýr trochu striktnější, první půl litru, druhý litr a třetí litr a půl. vše po 1 aktivované kapce MMS.

Moc by mne zajímal Váš názor na deprese, opravdu mohou způsobovat bakterie deprese? Je možné, že trpím Candidou již léta a nevím o tom? Jaký máte na to celé názor?

Děkuji za odpověď


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od haluzakfest »

No tak mi opět osud nakládá a zkouší co unesu, tentokrát ale už se téměř plazím z té tíhy. Nebudu rozvádět všechny problémy co v ústech mám, bohatě bude stačit ta jediná 6 nahoře... Už jako děcko mi zubařka ( mimochodem nejhorší v naší zemi ) tady je odkaz a když sjedete dolů tak tam jsou celkem perly v referencích https://www.znamylekar.cz/hana-bothova/zubar/ostrava . Naprosto každé slovo odpovídá mým zkušenostech, ti lidi tam fakt nekecají. No a jelikož zubařka se vyřádila i na mě, tak samozřejmě to by nebyla ona, aby po odvrtání kazu bylo vše ok.. Kaz odvrtala nebo zaplombovala blbě, buď neodvrtala všechen kaz, nebo tam nechala vzduchovou kapsu a kaz tak pod plombou nerušeně pokračoval, zatím co u mě nepřipadalo v úvahu to řešit, to peklo co jsem s ní zažil už v raném dětství, mi to nedovolovalo až do dnešních dní tedy asi nějakých 15let co mi to ničí psychické i fyzické zdraví. No a co ta 6 dělá teď ? Toto : zub okolo plomby postupem let se rozpadal, co bylo nepochopitelné je že to co vypadlo poslední, byla právě ta plomba nechápal jsem na čem drží.. takže třeba za mě, ty plomby nedělala blbě, zato všechno ostatní ano.. no a když už jsem se před pár dny překonal a šel řešit všechny ostatní zubní problémy, tak jak jsem přišel z ústní obličejové a čelistní na fakultce, tak nastala podivná událost, šel jsem na záchod a přitom mě přepadla šílená únava, zamotala se mi hlava a pocítěl jsem nejspíš to jak infekce z toho zubu, postoupila dál, a rázem mě začal ukrutně bolet celý kořen zubu až pod oko, a celá tá část obličeje mi opuchla, jelikož bolest neexistuje tak velká abych ji nevydržel, tak jsem se snažil svépomocně, až to nadruhý den povolilo samo a skrze zub jsem vysrkával hnis, a otok pomalu ustoupil a už to bylo jen citlivé. Pár dní jsem takto vydržel až do dnešního rána, probudim se a když procházím kolem zrcadla koutkem oka mě něco vyděsilo, ano, moje huba, taková boule !! Málem sem omdlel ... panika, co teď ke všemu mi bylo dost divně celý jsem byl oteklý malátný a unavený jako prase.. řikam si to není dobré, navíc už mě bolí jazyk z toho vysrkávání tak že jsem rád že jsem se aspoň najedl.. čtu si na netu jak na tom jsem, a nejspíš mám počínající zánět okostice, říkám si asi bych měl jít k doktorovi. Potom taky jelikož tohle je dlouhodobý problém, tak k němu i připisuji problémy se srdce které posledních pár měsíců pozoruji, je to většinou večer a dá se to popsat jakoby srdce nějak blbě bilo jakoby nasílu, myslel jsem že je to hustá krev, ale to asi ne, ono jakoby tak namáhavě občas probije, někdy nebije vůbec což nechápu a raději nechci ani chápat, jsem totiž suchar, takže když chcete zjistit jestli mi tluče srdce, tak mi stačí pouze vytáhnout triko a vono to jde normálně vidět jak tluče :D no ale zpět k těm klům zakletým..No jelikož už jsem si sehnal vhodného zubaře, a smířil se vším možným kupodivu už nemám strach zubaře, zákroku ničeho, je mi to fuk, ta touha mít už klid je silnější než ten strach.. Každopádně dnes to teda znova pěkně opuchlo, a navíc jsem doteď cítěl jak se ten vak v čelisti tlačí kam může a zvětšuje se... Tudíž.. opět jsem vložil poslední naději v ten náš zázrak MMS.. Najedl jsem se a ¨chvíli po jídle jsem si kápnul poctivé 3 kapky mms a 3 kapky kyseliny citronové. Dolil jsem to půl sklenky vody, a kopnul do sebe, fujtajbl je to pořád stejný. A nakapal jsem si 10kapek na výplachování úst.. mno a zhruba po 10min při prvním výplachu jsem cítěl mírnou úlevu, už mi není tak zle, nejsem opuchlý, necítím se jak při chřipce necítím se tak neschopný a zkrátka je mi více volno a lehko, nevím jak jinat to popsat, ale je to jakoby jste vylezli z kádě plné smůly nebo teru a teď něco dělejte, vše to jde těžko pomalu vše je namáhavé a cítíte se prostě mizerně, nejlépe lehnout a chrnět.. no ale zaplať pánbůh mms zabralo naprosto dokonale.. to jsem vážně vůbec nečekal.. jelikož právě poslední rok jsem začínal trochu pochybovat o mms jelikož tak nějak nemělo žádný efekt. Ale má to efekt, nezpochybnitelný.. Je divné že to vždy nezabírá tak jak bychom chtěli, ale je to tak. Alespoň u mě.. Teď mám v hubě vatu nasáklou mms na tom dásnu u zubu a jdu svou situaci napsat tomu zubaři jelikož při objednání jsem řekl že nic akutního že vpohooděěě :D ono to není v pohodě, ten opuch co mám na hubě, to je prostě mega váček, spíše vak, a to mi nehorázně zatěžuje celé tělo, to že MMS teď pomohlo je k nezaplacení ovšem koledoval bych si o větší potíže pokud bych nedostal tu příčinu i zánět ven tedy nechám si tu stoličku vyrvat a počítám s tím že se ven dostane i obsah toho vaku, což tomu zubaři teda nezávidím, to totiž bude trochu hardcore, když cítím jak chutné je to mikro co mi vytéká tím zubem, mno s plným žaludkem tam rozhodně nepudu. Celkově, měním pohled jak na lékaře tak na léky.. Ono třeba takový ibalgin, není takový jed jak jsem si myslel, a když by se užíval způsobem čistě jako akutně na pomoc od bolesti a zmírnění stavu, a pak honem rychle vyřešit příčinu, myslím že je to v takovém případě velmi dobrá pomoc. Sám jsem těch prášků moc nezežral, jen když jsem bolestí nemohl usnout tak jsem s odporem po tom prášku sáhnul.. Což mělo efekt i na ten zánět na ten vak, otok, zmírnilo to prostě celkově stav.. Což nemůže být tak moc naškodu jak se lze dočíst. Ono už za tu dobu co zažívám peklo dovedu zhodnotit co škodí více, rozhodně více mi škodí teď ten stav ve kterém se nacházím, než ibalgin i doktor by byli schopni uškodit dohromady. Zkrátka ten zub potřebuje ven, i s tím zánětem, a jelikož je zub tak zničený, používat MMS by byl boj s větrnými mlýny, neboť ano věřím tomu že by MMS dostalo vše do normálu, ovšem do chvíle než bych ho přestal užívat pak by velmi rychle bykterie z ůst se dostaly do zubu a tedy i znova tam kde teď, ono ta medicína není špatná, ani ti doktoři nejsou takoví jak si je mnoho znás představuje, problém je jinde, problém je naše vláda.. ta tady totiž odrbává všechny nejen doktory, policajty, školství, kulturu sport, práci atd.. zkrátka všechny instituce a státní zaměstnanci tady tvrdě doplácí na to co vláda místo práce předvádí dnes a denně. Ovšem nikdo vhodný na to nemá koule aby s tím něco udělal, jelikož přesně totéž jsem probral i s policajtem hodinu jsme diskutovali hodinu se mi snažil oponovat, pak pokrčil rameny a uznal že toho vím asi trochu víc než on a že hlavně si to necucám z prstu, ale je velmi obtížné vysvětlit policajtovi že nemá sedět na prdeli a čumět na to a že to on je kdo to má řešit. Z výrazu jeho tváře jsem pochopil, že to je to poslední o co by se snažil, dal mi jasně najevo že je rád že má slušné místo a nerad by o něj přišel. Takže jsem když nic, alespoň důkladně pochopil postoj policie.. Ta se jim zkrátka nikdy nepostaví, obzvlášť ne potom co zrušili teĎ ten útvar. Možná že někdo namítne co sem tlačím politiku, ovšem na to dopředu říkám že za 99% všech problémů vživotě, ať se to někomu líbí nebo ne, může právě vláda. I za ty moje zakleté zuby, neboť kdyby vláda dělala něco jiného než jen kradla, tunelovala a navzájem se podrážela, mohla by si všimnout toho náporu na lékaře atd.. zkrátka je to na delší povídání, ale vždy od každého problému když jdete postupně k příčině, tak vždy dojdete k vládě. I za vaše banální nachlazení může vláda, proč ? Protože venku je kosa a vy když nic jste nuceni jít do té kosy třeba na nějaký úřad, když né to, tak za to může vaše finanční situace která je tak špatná že nemáte ani na tu podělanou šálu už... Nebo snad ne ? Já si umím přiznat chybu, to období kdy za vše mohli ostatní už je zamnou. Vím za co si mohu sám a za co ne, nedělá mi problém přiznat si chybu, taky je mám a není jich málo.. tohle není rozhodně svádění viny na někoho jiného je to prosté selské uvažování. Ono už se o ty šmejdy zajímám dost dlouho na to abych viděl co se děje, doslova mi to bije do očí, jeden grázl vedle druhého dohromady tvoří organizovaný zločin markantních rozměrů. Kdoví kde ta chobotnice začína a kde její chapadla končí.. Každopádně mám za to že jsme byli nezákonně podvedeni a roztrženi na Česko a Slovensko, jim řekli že my jsme to chtěli, a nám řekli že to Slováci chtěli.. nikdo rozumný to nemohl chtít.. Už tehdy to začlo a v růžovém kabátě to trvá dodnes, dyť to není týden kdy by na ně nevyplul nějaký tunel, podvod, nebo zlodějina, jaktože je němeček vysmátý ? Jaktože nesedí v base ? Že se mu to nedá dokázat ? A co jako ? To nemůže samosoud jako u nás dospět k přesvědčení ? To se musí dělat okolo takové caviky ? Nenene.. omyl, je to jednoduché, jsou v tom namočení prostě všichni i soudci, možná né všichni ale když už by skončil u soudu, tak by skončil u soudce se kterým by byl domluven. Tady je jediná možnost, buď by policie, naběhla na vládu a všech 200 jich zavřela na vazbu a důkladně začla lustrovat s přesahem svých pravomocí neboť jde o zvlášť závažnou situaci a musela by nějaká ochrana soukromí jít zcela stranou, to bychom se divili jak by se odkrylo všechno na ně, minimálně 150 z nich už by se zpět domů nevrátila a právě ještě další stovky státních zaměstnanců by se odsoudilo.. tím jsem si jistý.. ovšem k tomuhle se policie nemá protože je zaslepená, skočili jim na špek a hrají s něma tuhle psychologickou hru na zákony od počátku, jsou stejně slepí jako oni. Přitom biliony dluhu, všude se krade všude je chaos a daně se vyvádí mimo.. Platy tak mizerné, že z doktorů tu zůstávaj jen lempli, u policie to je stejné, ve větším ohrožení je poškozený než pachatel.. dyť je to na denním pořádku že se stane nějaké bezpráví, teď někdo nedávno dostal pokutu že zkritizoval policajty, a další předtím skončil před soudem za to že zveřejnil fotku toho co mu něco ukradl.. nemyslíte že tohle už je trochu mimo spravedlnost a zcela mimo zdravý rozum ? Nezdá se vám taky na tom zákoníku něco divného ? Zkuste se z něj něco dočíst nebo něco pochopit, a pak si zkuste představit jak asi musí být velký komplet celý zákoník mě to příde až k smíchu že to pořád ještě někdo bere vážně.. to monstrum 100x překroucené a nepochopitelně mnohdy nesmyslně psáno.. Takže tak, sory že jsem to napsal tak naráz, ale čeká mě další velmi náročný mail zubaři s popisem mě, mého stavu, mých problémů a to celé způsobem tak aby za mnou neposlali rychlou.. ikdyž stav na to skoro mám nebýt toho mms.. :) Mějte se držte se a přemýšlejte.... než i to přemýšlení bude trestné.


polakovamagda
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20 kvě 2018 22:18

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od polakovamagda »

Ahojte přichází zde s dotazem ohledně paradentózy a konkrétně délku léčby a možnosti. Mám vybranou ordinaci na Praze 3 a zajímalo by mne jestli jste pili různé bylinkové čaje nebo podobné uklidňující věci. Předem díky


antidoktorka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 30 led 2016 22:27

Re: MMS a mykoza

Příspěvek od antidoktorka »

Janadel píše:Prosím, můžete mi poradit...
Již pár dnů užívám MMS a až na to, že jsem bohužel dostala vaginální zánět ( nic hrozného jen nějaké svědění ), tak jsem spokojená.

Můj dotaz se týká problému vaginální mykozy.
U MMS se píše, že by mělo tyto záněty likvidovat. Vím, že MMS by měl likvidovat jen a pouze patogenní viry a bakterie. Přesto já právě mykozu dostala. Proto mě napadá, zda přeci jen MMS nemůže způsobit i nerovnováhu a napadnou nějaké kladné laktobacily.

Jsem laik, proto se omlouvám. A doufám, že vy zkušení mi porozumíte a poradíte:-)

Moc díky.
Omlouvat se nemusis. Ja mam problemy s lymfou a trpim na vaginalni mykozy. Myslela jsem, ze mms mi to spravi, ale dostala jsem vaginalni mykozu stoleti :devil: a paleni a svedeni v konecniku, tudiz totalni disbioza ve strevech. Mela jsem i silne prujmy. Ted jsem na antikvasinkove diete. Tzn. zadna mouka, cukr, mlecne vyrobky, soja a ani kukurice nebo ryze. Vedle toho uzivam Canesten, Nystatin, Thymian a laktobacily 3xdenne.
Vzdycky jsem zastavala MMS, ale neco nesedi. Moc mi ta kura neposlouzila. Brala jsem 8x1 kapku.
Nemyslim si, ze zkrz to by vychazel nejaky zanet z tela, spis to asi vydesinfikuje vsechny bakterie.
Tak nevim jsem z toho jelen :dknow: . Chce to nekoho zkuseneho, kdo by poradil


Rumcajz
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 31 srp 2018 18:50

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Rumcajz »

Zdravím všetkých. Máte niekto informácie ohľadom užívania MMS pri chronickej pankreatitíde? Nemám to ešte potvrdené lekárom, avšak všetky moje príznaky sedia už zhruba rok a nemám velmi čas ani chuť čakať na všetky zdĺhavé vyšetrenia. Ďakujem :)


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Batles »

Rumcajz píše:Zdravím všetkých. Máte niekto informácie ohľadom užívania MMS pri chronickej pankreatitíde? Nemám to ešte potvrdené lekárom, avšak všetky moje príznaky sedia už zhruba rok a nemám velmi čas ani chuť čakať na všetky zdĺhavé vyšetrenia. Ďakujem :)
Ahoj, nějaké zkušenosti i výsledky jsou.
V každém případě, za každým zánětlivým procesem jsou vždy nějaké přemnožené patogeny.....
Měl by na to stačit v průměru protokol 1000 (8x denně tříkapková dávka), do každé hodinové dávky vždy přikápnoput 2 kapky DMSO na jednu kapku MMS1 (takže při třech kapkách MMS1 to dělá 6 kapek DMSO) a také 3x 1 tobolečku MMS2.
Batles.


Rumcajz
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 31 srp 2018 18:50

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od Rumcajz »

Super, díky moc Batles


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MMS a různé choroby

Příspěvek od la »

Asi to patří sem, dostal jsem poštou.
Co na nový virus.


Odkaz na originál studii z Japonska:
http://www.seirogan.co.jp/en/research_d ... idata.html
Odkaz na studii z Japonska v českém překladu:

https://translate.google.cz/translate?h ... fBJZc5vjck


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“