MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše:Jedni nevadí (kolikrát nevyléčí), druzí vadí (kolikrát vyléčí) a neustále se pomlouvají, očerňují.
Je toto normální?
Sisa normálné je poukazovať na fakty a faktom či sa to niekomu bude páčiť alebo nie je že Batles si zo zdravia iných ako aniel jak ho "povýšila" Bobina spravil celkom obyčajný biznis...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Když umřeš,tak o tom nevíš a pro ostatní je to těžké.Když jsi magor-platí to samé.


lozin
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: stř 25 kvě 2011 15:27
Bydliště: Most
Dal: 5 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od lozin »

Vážení přátelé,sleduji toto forum již několik let a naučil jsem se od zde diskutujících
spoustu užitečných věcí ohledně zdraví které bych se od lékařů nedozvěděl.Jsem tu dost často ale poslední dobou se vstřícnost diskutujících začíná vytrácet. Od lidí kteří jsou zaregistrování poslední dobou cca 1-2 měsíce vychází pouze napadání každého nového nápadu a odrazují ostatní kteří tu již po mnoho let radí a vzájemně si doplnují své poznatky veřejně pro ostatní jako jsem třeba já, naprostý laik. Někdy mi to připadá že tohle forum někomu dost leží v žaludku a snaží se jej postupně zahubit.Asi by pomohlo na zpochybnující reakce od lidí kteří nikdy s ničím prospěšným nepřispěly ignorovat.Rád bych se tu ještě o spoustě věcí poučil..


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Lozin, myslím, že po okurkové sezóně se všechno vrátí do starých kolejí. Chce to čas. :-)
Nereagovat není špatná myšlenka.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od poota »

Některé procesy jsou nevratné.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Pravda je vo svojej podstate vždy velmi jednoduchá no zveča tak jak je bolí a preto ju takmer nikto nemá rád. Však koho z ludí by preboha malo tešiť poznanie skrze ktore by si mal sám pred sebou priznať že jeho aniel je defacto obchodník so zdravím a on sám tým že vedome zanedbáva svoje vlastné zdravie je len nezodpovedný darebák nehodný akéjkolvek bezotplatnéj pomoci. Bez výnimky každému len to čo jeho jest...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od dkamila »

Nechápou co se poslední dobou na fóru děje :( samé hádky ,dohady a urážky. Batles a i ostatní jsou jedinečný a potřebný na tomto fóru!!! a ty je chceš vyhnat a urážet já nezaplatila Batles ani korunu a mohla jsem mu kdikoliv zavolat,když jsem jeho radu potřebovala, vždy si udělal čas a poradil dokonce i o silvestra večer a nejen on,ale i ostatní, raději je nebudu jmenovat určitě by si urážel i je :( .Jsem ráda, že fórum pomáhá mnoho lidem a nikdy nebyl problém požádat o radu, na kterou mi zdarma odpověděli :) za což jim moc děkuji moc mi pomohli


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
marco
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13 črc 2015 23:11

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od marco »

Dobry den, mam 30 rokov a v 05/2015 mi odobrali lavy semenik (zhubny embrionalny karcinom). Nasledne CT den po operacii ukazalo, ze nemam ziadne metastazy. Histologia vsak potvrdila, ze nador prerastal do lymfatickych a krvnych ciev, preto mi boli navrhnute 2 cykly adjuvantnej (zaistovacej) chemoterapie (BEP - samozrejme s platinou).

Chemoterapiu som odmietol (aj na zaklade varovania lekarov o 30% sanci, ze sa to zvrhne) a dal som na MMS (ktore som zacal uz postupne uzivat tyzden/dva pred operaciou v mensich davkach aby som si navykol). S MMS som siel na to postupne, co najviac davok pocas dna ale dostal som sa len na 5-6 kvapiek.

Zaciatkom 06/2015 mi robili onkomarkery (este pred konzultaciou na onkologii kde som nasledne odmietol chemo) a tieto boli negativne, co je tiez dobry vyhlad a len ma to presvedcilo o mojom rozhodnuti neist na chemo.

MMS som stabilizoval a uzival 8x denne, 4-5 kvapiek v kombinacii s kupelom, kde som presiel z jedneho kupela za den (30kvapiek) na dva kupele za den v mnozstve 120 kvapiek kazdy.

Zapojil som aj MMS2 (postupne naplnene tablety zatial 3-4 kusy za den a doplnam do slabej polovice tobolky) a posledny tyzden aj aplikaciu DMSO aj ked nepravidelne, natieranim na kozu spolu s MMS (10 kvapiek v davke).

Momentalne cakam na dalsie vysledky onkomarkerov, kde sa nachadzam teraz 2 mesiace po operacii.

Potreboval by som vsak radu vas skusenejsich, ohladom uzivania MMS v kombinacii s inym vyzivovymi doplnkami, pretoze nemozem sa spoliehat len na MMS.

Skusim napisat zoznam a poprosil by som o vase rady a skusenosti:

- MMS uzivam pocas dna (MMS1, MMS2, kupele, DMSO) v hodinovych intervaloch, pocas pol hodiny po davke si davam nieco lahke male susta (nie vsak kazdu pol hodinu)
- jedavam az 1,5-2 hodiny po poslednej davke MMS, MMS2 alebo DMSO), po kupeli vacsinou hodina pripadne menej

Vyzivove doplnky:

- uzivam vyzivove doplnky na posilnenie imunity s vytazkami z huby reishi, cordyceps atd. - je mozne ich uzivat pocas davkovania MMS? Treba to vysadit pocas protokolov uplne alebo pockat nejake 2 hodiny a dat si? Mozu mat prave opacny efekt na MMS a potlacit jeho vplyv? Dost mi na tom zalezi, nakolko tieto imunitne pripravky su velmi silne (energeticky pretestovane) ale bojim sa potlacania efektu MMS

- dalej bylinne preparaty na posilnovanie jednotlivych organov a celeho tela, ktore som tiez momentalne vysadil kvoli strachu o znizeniu ucinnosti MMS a vacsinou ich natierame na telo vecer pred spanim na organy ako pecen a oblicky

- rano som pil cviklovo-mrkvovu stavu, ktoru som tiez na 2 tyzdne vysadil - opat sa bojim, ci moze potlacat ucinky MMS, MMS2, DMSO, kupelov?

- ostatne vitaminove doplnky, D3, Kelp, Selen, Magnesium, Vitamin C, Mineraly - to vsetko som prestal uzivat z obavy aby som nepotlacal ucinky MMS

- B17 v podobe orechov/jadier - tiez vysadene kvoli strachu, ze znizia ucinky MMS

- jedine co uzivam su informatika (testovane EAV metodou a doporucene poradcom) tie si davam dve hodiny pred a hodinu az dve po poslednom MMS vecer, takze 2x denne

- dalej uzivam antiparazitka na odcervenie (zistene EAV metodou parazity v tele a doporucena antipara kura), takze tabletky vacsinou na noc alebo rano, samozrejme nemohol som vtedy DMSO kvoli zvyseniu ucinku. (ak sa vsak lieky daju napr rano, je mozne uz vecer si davat DMSO alebo je to risk a nedavat v ten den vobec?)

- stravu mam oddelenu, maso jedine kuracie aj to velmi zriedka, vela zemiakov, smotana, domaca bravcova mast, celozrnny chlieb (aj ten velmi malo a vacsinou len male kusky medzi davkami mms aby som nemal prazdny zaludok), fazula, tvaroh, bryndza, ziaden cukor (ani med), ziadna kava (mozno 1x za 2tyzdne aj to nie pocas brania MMS), zeleninove polievky, vajicka (malo), vela cukety, rajcin, ryby, pseno na ranajky s domacimi malinami, kokos, kokosovy olej, lanovy olej, cedrovy olej, olivovy olej, mandle, vlaske orechy, kesu orechy

- rano si sledujem PH, ktore casto byva 6 aj na zaklade danej stravy, preto som zacal davat lyzicku sody bikarbony vecer pred spanim, cca 2 hodiny po poslednej davke MMS, rano potom meriam ph mocu 7-8 (nekombinujem s javorovym sirupom, iba cista soda).

Ake su vase odporucania/skusenosti na uzivanie vitaminovych/vyzivovych doplnkov pri brani MMS? Ja uz som niekedy v stadiu, ze sa bojim hocico zjest aby som nieco nepokazil, ci uz seba alebo ucinok MMS.

Myslim, ze aj tu na fore sa pisalo o panovi, ktory MMS liecil svojho syna na tuto diagnozu a mesiac po operacii mal ciste CT. No dalej som sa nikde nedopatral ako sa mu dari teraza, ci sa to nezvrhlo a podobne, nakolko mesiac je velmi kratka doba a CT ciste byt moze. Otazka je co taky polrok az rok, preto sa niekedy "desim" ci MMS v tychto davkach musim drzat rok, pripadne ci mozem dat pauzy medzi prokolmi a doplnat sa stravou a vyzivovymi doplnkami, lebo viem, ze mi chybaju, boli mi aj vymerane EAV metodou ako zacinajuci nedostatok.

Dakujem za akekolvek vase rady/odpovede/diskusiu pripadne tento text moze sluzit aj ako navod pre niekoho dalsieho.

M.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

Marko děláš to moc dobře :eclap: Ještě doplním-koupit kapesní ph metr/450,kč/ráno měřit moč,odpol a večer-zapisovat hodnoty.Docílit ráno okolo 6,odpol nad 7 a večer zase okolo 6-může to trvat velmi dlouho.Koupit Teprweinovu směs na odkyselení-T5-www.naprameni.cz.Pít ráno i večer.
Ráno zinek,večer selen.Vitamíny B-všechny,cordyceps,velké dávky vit.C-/vitamínC se šípky s pozvolným uvolňováním 1000/-ten brát večer 2hod po poslednídávce mms.veškeré vitamíny brát s odstupem od MMs
Kuřecí nejíst!když už tak krůtí prsa.Cukry žádné-to je správně.Mléko a mléčné výrobky kravské ne-jen kvalitní máslo lze.
Pozor na plísně-arašídy,kukuřice,soja,houby...
Každý den zeleninovou polévku čerstvou.Já jí zahušťuji hraškou a červenou čočkou.Mandle, kešu- natur.
teď si nejsem jistá s tou B17,snad napíšou i ostatní.
A hlavně se neboj,to dokážeš, je tu více uzdravených-jeden leží vedle mě :D
Neděs se,že zhubneš,veškerý tuk zmizí,zůstanou jen svaly :)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Bobina- ráno zinek? Kdy? Jak dlouho vydrží v těle? Aby se to nepralo s MMS...


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

jo ráno zinek a selen až večer.Mno,vitamíny a doplňky s odstupem s mms,aby se to nepopralo.Takže se nasnídáš,vezmeš vitamíny a pak až tak za 2hod brát mms.Mms se bere 8x za den,takže to vyjde.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Bobina- A jak dlouho trva nez se v tele vstreba-zuzitkuje zinek?


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

To já nevím,nepotřebuji to vědět ;)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Bobina píše:To já nevím,nepotřebuji to vědět ;)
To si nemyslím. Zinek(nebo i selen je silný antioxidant, takže může negovat účinky chlordioxidu. Tzn, že je to dost podstatná informace.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

prostě to neřešíme.Řídili jsme se radami zkušených a moudrých :)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“