Peroxid vodíku - využití vnitřně

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jesy »

Zdravim. Mam zapal priedusiek, atb, ani C vitamin, ani Vilcacora, ani hora inej mediciny babiciek mi teraz nejak nezaberaju, tak ma napadlo, ze vezmem ten peroxid vodika. Ake davkovanie mi odporucite? Rad by som, aby to zabralo rychlo. Mozem zacat od 15-20 kv 3x denne, alebo mi silno odporucate ist od 1 kvapky? A v akom casovom odstupe od antibiotik? Vdaka.
Mam 35% p.a.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od milda »

jesy píše:Zdravim. Mam zapal priedusiek, atb, ani C vitamin, ani Vilcacora, ani hora inej mediciny babiciek mi teraz nejak nezaberaju,
Ahoj, mám "celoživotní" chronický zánět průdušek. Momentálně částečně pomáhají léky s hormonálním přídavkem.
To ale není ideální.
Když mi lékař před časem odmítnul napsat léky, pomohlo mi dva dny nejíst vůbec nic..(a změna lékaře) - průdušky se překvapivě zpamatovaly!!! :D :D

Ať si kdo chce, co chce říká, plíce-potažmo průdušky jsou párové orgány s tlustým střevem, event. trávením vůbec.
Takže dát do pořádku trávení a průdušky budou OK! :)

Taky pomůže lněný olej, i MMS 2-3 kapky po dvu hodinách celý den.

...moje zkušenost. Ber, nebo neber :D :smoke:


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jesy »

Super. Rad by som podla toho siel, ale nemozem. C beriem kazde 3 hodiny kvoli zavratom. A vitamin C sa s MMS rusi :/


jirka1444
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19 led 2017 18:07

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jirka1444 »

Ahoj ,
rád bych se zeptal zda nemá někdo zkušenosti a zda mi může peroxid vodíku pomoci, když jsem byl nemocný, bakterie v močové trubici a močovém mechýři, byl jsem v nemocnici na kapačkách, ale nevim jestli tam nejake bakterie neprezily, podle steru jsem ok, ale obcas mivam problemy.

Jirka


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jesy »

Velmi sa tymto chcem podakovat skusenym uzivatelom Peroxidu, ktori neporadili.

Tyzden som 3x denne bral 35%ny peroxid, prvy den 5, druhy 10, treti 15 kvapiek a odvtedy kazdy den +1. Pomohlo? Ani trosku. Dokonca som mal hrdlo v horsom stave a uplne ma presla chut pit tekutiny.
Dakujem za superloz. Budte na seba hrdi. Potom som to vysadil a pomohol si inak


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od early123 »

jesy píše: Dakujem za superloz. Budte na seba hrdi.[/b] Potom som to vysadil a pomohol si inak
Peroxyd 3,5% som zatiaľ používal iba na liečenie hrdla kloktaním a to s obrovským úspechom,hlavne keď cítiš ,že choroba iba nastupuje,ale aj v pokročilejšom štádiu.Musíš však kloktať aj tri krát denne,minimálne sa mi osvedčilo 2x denne.kupoval som vždy 1 l fľašu,odvtedy nemám s hrdlom,žiadny problém.Čo sa týka priedušiek o tom neviem nič, asi zlá voľba,viem,že kedysi si Slávek Krepelka čistil 35 % pľúca a vraj to fungovalo,ale nájdi na fóre e a preštuduj,písali tam o tom mnoho.Ešte otázka,kde si zohnal 35% ? :bye:


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jesy »

early123 píše:Ešte otázka,kde si zohnal 35% ? :bye:
http://www.centralchem.sk/?IDe=225635 Ale musel som pouzit nejaku vyhovorku, aby mi to predali. Pytali sa na dovod a dali mi ten dovod aj "podpisat".

Napokon som tomu dal druhu sancu a pomaha to. To, ze to predtym nepomohlo, bola vec medzi nebom a zemou, ktoru som si musel vyriesit. V pripade problemov si do pohara vody dam 50 kv. a kloktam a obcas prehltnem ten glg. Ked treba, kvapnem aj do nosa, ale nie casto - neviem ako to poskodzuje? sliznicu, tak aby sa stihla obnovit.. Tak najprv 1x denne a potom raz za 2 dni. Ale to sa tyka iba beznych neprijemnosti.


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od constantin00 »

Ahojte. Máte skúsenosti s kúpeľom vo vode s peroxidom vodíka??
Ako a koľko si na takýto kúpeľ dávkovať a riediť 30% peroxid z lekárne?
Dá sa pridať do kúpeľa s peroxidom vodíka aj jablčný ocot, sezam olej, alebo iný kvalitný olej, himalájska, epsomská soľ??
Ďakujem za odpovede


Romanes
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 pro 2016 18:32
Dal: 2 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Romanes »

Ahojte vsetci


Romanes
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 pro 2016 18:32
Dal: 2 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Romanes »

Ahojte vsetci


Romanes
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 pro 2016 18:32
Dal: 2 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Romanes »

Tak dufam ze sa mi to teraz podari odoslat


Romanes
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03 pro 2016 18:32
Dal: 2 poděkování

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Romanes »

Mate tu niekdo knihu " Žijte dlouho, žijte aktivně" od I.P. Něumyvakina v digitalnej forme v CZ alebo SK prosim Vas??


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“